Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Gümüşhane Kelkit

Kelkit antikacılar, Kelkit antika alanlar, Kelkit antika eşya alanlar, Kelkit antika eşyalar, Kelkit eski alım satım, Kelkit antika koleksiyoncuları, Kelkit antika eşya alıcıları, Kelkit antika şirketleri, Kelkit antika firması, Kelkit antika şirketi, Kelkit antika firmaları, Kelkit antika eşya şirketleri, Kelkit antika eşya firması, Kelkit antika eşya şirketi, Kelkit antika eşya firmaları, Kelkit müzayede şirketi, Kelkit eski alanlar, Kelkit eski eşya alanlar, Kelkit antika alan yerler, Kelkit antika eşya alan yerler, Kelkit eski alan yerler, Kelkit eski eşya alan yerler, Kelkit antika pazarı, Kelkit antika alım satım, Kelkit antika alıcıları, Kelkit antika satıcıları, Kelkit antika eşya satıcıları, Kelkit eski eşya alıcıları, Kelkit eski eşya satıcıları, Kelkit antika fiyatları, Kelkit antika eşya fiyatları, Kelkit eski fiyatları, Kelkit eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Gümüşhane Kelkit Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kelkit antika eşya alanlar ve Kelkit antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kelkit antika eşya şirketimiz, Kelkit antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kelkit Antika Alanlar

Kelkit antika alanlar ve Kelkit antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kelkit antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kelkit antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kelkit Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kelkit antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kelkit

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kelkit antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kelkit antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kelkit Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kelkit antika eşya alanlar ve Kelkit antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kelkit antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kelkit antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kelkit Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kelkit antika eşya alanların tercih ettiği, Kelkit bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kelkit antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kelkit antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kelkit antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kelkit Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kelkit eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kelkit eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kelkit eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kelkit eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kelkit eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kelkit Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kelkit bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kelkit antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kelkit bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kelkit antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kelkit antikacılar, Kelkit antika eşyalar, Kelkit eski eşyalar, Kelkit antika şirketleri, Kelkit antika firması, Kelkit müzayede şirketi,Kelkit el yazması alanlar, Kelkit Kuran’ı kerim alanlar, Kelkit hat yazı alanlar, Kelkit obje alanlar, Kelkit gümüş alanlar, Kelkit turalı gümüş alanlar, Kelkit karaf alanlar, vazo alanlar, Kelkit jardinyer alanlar, Kelkit resim alanlar, Kelkit modern resim alanlar, Kelkit aplik alanlar, Kelkit bahü alanlar, Kelkit bavul alanlar, Kelkit çanak alanlar, Kelkit çömlek alanlar, Kelkit bakır alanlar, baston alanlar, Kelkit biskiü alanlar, Kelkit billur alanlar, Kelkit cam alanlar, Kelkit kristal alanlar, Kelkit bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kelkit bandırma halısı alanlar, Kelkit ceviz yemek odası alanlar, Kelkit ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kelkit ceviz sandalye alanlar, Kelkit cümbüş alanlar, Kelkit constantin oble alanlar, Kelkit cam obje alanlar, Kelkit beykoz alanlar.

Kelkit bohem alanlar, Kelkit çeşmi bülbül alanlar, Kelkit çeşme taşı alanlar, Kelkit çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kelkit arnevu alanlar, art deko alanlar, Kelkit deko alanlar, Kelkit ayna alanlar, Kelkit asma avize alanlar, Kelkit aznavur gümüş alanlar, Kelkit aznavur alanlar, Kelkit bafon alanlar, Kelkit ayvazozki alanlar, Kelkit dolap alanlar, Kelkit divit alanlar, Kelkit biblo alanlar, Kelkit dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kelkit daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kelkit dekopaj işi alanlar, Kelkit dual alanlar, Kelkit dual pikap alanlar.

Kelkit dümen alanlar, Kelkit gemici dümeni alanlar, Kelkit gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kelkit derbent halı alanlar, Kelkit eviye alanlar, Kelkit ev halısı alanlar, Kelkit elbiselik alanlar, Kelkit elbise alanlar, Kelkit paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kelkit el işi alanlar, Kelkit el işi halı alanlar, Kelkit el işi alanlar, Kelkit el işi kilim alanlar, Kelkit çan alanlar, Kelkit kilise çanı alanlar, Kelkit gemici çanı alanlar, Kelkit çarık alanlar, Kelkit Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kelkit ferforje alanlar, Kelkit fistan alanlar, Kelkit Osmanlı fistan alanlar, Kelkit portmanto alanlar, Kelkit eski saat alanlar, Kelkit frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kelkit bronz heykel alanlar, Kelkit bronz sütün alanlar, Kelkit bronz avize alanlar, Kelkit bronz vazo alanlar, Kelkit bronz kutu alanlar, Kelkit bronz el işi alanlar.

Kelkit halı alanlar, Kelkit lamba alanlar, resim alanlar, Kelkit parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kelkit insan biblosu alanlar, Kelkit oryantel biblo alanlar, Kelkit kuş biblosu alanlar, Kelkit havlu alanlar, Kelkit mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kelkit turkısh antika alanlar, Kelkit Osmanlı eşyalar alanlar, Kelkit eski gelinlik alanlar, Kelkit İstanbul resimleri alanlar, Kelkit altın varak sehpa alanlar, Kelkit altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kelkit afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kelkit bronz fener alanlar, Kelkit bünyen alanlar, Kelkit develi halı alanlar, Kelkit dürbün alanlar, Kelkit teleskop alanlar, Kelkit sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kelkit çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kelkit flama alanlar, Kelkit alem alanlar, Kelkit arabesk alanlar.

Kelkit pul alanlar, Kelkit Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kelkit eski fincan alanlar, Kelkit cam altı alanlar, Kelkit şamdan alanlar, Kelkit oryantel heykel alanlar, Kelkit gümüşlük alanlar, Kelkit hat yazı alanlar, Kelkit teship alanlar, hokka alanlar, Kelkit tophane alanlar, Kelkit goblen alanlar, Kelkit çin eski eşyalar alanlar, Kelkit Çanakkale alanlar, Kelkit Çanakkale vazo alanlar, Kelkit fil dişi heykel alanlar, Kelkit fil dişi baston alanlar, Kelkit fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kelkit fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kelkit duvar saati alanlar, Kelkit bez alanlar, buda heykel alanlar, Kelkit hamedan halı alanlar, Kelkit kılıç alanlar, Kelkit antika kılıç alanlar.

Kelkit antika araba alanlar, Kelkit antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kelkit antika eşyalar alanlar, Kelkit kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kelkit antika foto alanlar, Kelkit kehribar alanlar, Kelkit kehribar tesbih alanlar, Kelkit Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kelkit seramik eşya alanlar, Kelkit kilit alanlar, Kelkit anahtar alanlar, Kelkit antika anahtar alanlar, Kelkit antika kilit alanlar, Kelkit josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kelkit antika silah alanlar, Kelkit antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kelkit lambader alanlar, Kelkit minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kelkit komidin alanlar, Kelkit kara kalem resim alanlar, Kelkit blue black alanlar, Kelkit mask alanlar, eski mask alanlar, Kelkit aşurelik alanlar.

Kelkit saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kelkit antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kelkit gramofon alanlar, Kelkit mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kelkit güdüm alanlar, Kelkit tekke işi alanlar, Kelkit İznik alanlar, Kelkit pusula alanlar, Kelkit gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kelkit periyor saat alanlar, Kelkit mangal alanlar, Kelkit eski mangal alanlar, Kelkit Şam işi alanlar, Kelkit Süleymaniye işi alanlar, Kelkit takunya alanlar, Kelkit gümüş takunya alanlar, Kelkit Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kelkit seccade alanlar, Kelkit eski seccade alanlar, Kelkit Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kelkit tablo alanlar.

Kelkit antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kelkit abajur alanlar, Kelkit sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kelkit antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kelkit madalya alanlar, Kelkit eşya alanlar, Kelkit ferman alanlar, Kelkit berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kelkit jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kelkit bahça alanlar, Kelkit Osmanlı bohça alanlar, Kelkit bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kelkit ampir alanlar, Kelkit chrıstofle alanlar, Kelkit ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kelkit şamdan alanlar, Kelkit çanta alanlar, Kelkit van işi savat alanlar, Kelkit tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kelkit Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kelkit hokka alanlar, Kelkit fransız mine alanlar, Kelkit teşhir vitrini alanlar, Kelkit buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kelkit keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kelkit kandil alanlar, Kelkit ebru alanlar, Kelkit mustafa düzgünman alanlar, Kelkit zigon alanlar, Kelkit zemzemlik alanlar, Kelkit mücevher kutusu alanlar, Kelkit dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kelkit sürahi alanlar, Kelkit Osmanlı sürahi alanlar, Kelkit antik mercan alanlar, Kelkit makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kelkit antik sedef alanlar, Kelkit minyatür alanlar, Kelkit kabe örtüsü alanlar, Kelkit gülebdan alanlar, Kelkit mineli dürbün alanlar, Kelkit sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kelkit şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kelkit lali gue alanlar, Kelkit gece sürahisi alanlar, Kelkit meissen alanlar, Kelkit satsuma alanlar, Kelkit hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kelkit macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kelkit constantine alanlar, Kelkit anonim alanlar, Kelkit leyla gamsız alanlar, Kelkit ibrahim safi alanlar, Kelkit bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kelkit herend alanlar, Kelkit nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kelkit osmanlıca alanlar, Kelkit kitap alanlar, Kelkit kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kelkit haydar besim aydar alanlar, Kelkit orhan peker alanlar, Kelkit sıtkı olçar alanlar, Kelkit Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kelkit edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kelkit rus gümüşü alanlar, Kelkit minyatür alanlar, Kelkit viyana heykel alanlar, Kelkit oryantal heykel alanlar, Kelkit f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kelkit merasim kılıcı alanlar.

Kelkit ahşap hilye alanlar, Kelkit hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kelkit tesbih alanlar, Kelkit seyahat saati alanlar, Kelkit gravür alanlar, Kelkit degü alanlar, radio antika alanlar, Kelkit opalin alanlar, Kelkit radyo alanlar, Kelkit kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kelkit laledan alanlar, Kelkit karaf alanlar, Kelkit çerezlik alanlar, Kelkit sahleplik alanlar, Kelkit tutya alanlar, Kelkit likör takımı alanlar, Kelkit mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kelkit zarf alanlar, Kelkit nargile alanlar, Kelkit gülabdan alanlar, Kelkit ferman alanlar, Kelkit berat alanlar.

Kelkit hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kelkit şifa tası alanlar, Kelkit hokka takımı alanlar, Kelkit mangal alanlar, Kelkit barutluk alanlar, Kelkit tombak alanlar, Kelkit saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kelkit ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kelkit hançer alanlar, Kelkit kılıç alanlar, Kelkit mühürler alanlar, Kelkit mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kelkit Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kelkit seccade alanlar, Kelkit sırmalı örtüler alanlar, Kelkit antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by