İnsanlık tarihi boyunca gerek alışımı ile gerek görünümü ile takılarda, özel kullanım eşyalarında veya süslemelerde kullanılan gümüş, halen günümüzde de o eski değerini yitirmeden devam etmektedir. Antika Gümüş alanlar için ise dönemsel olarak bu farklılıklara dikkat ederler.

Gümüş eşyalar arasında yer alan birçok antika eser döneminin özel motifleri ve süslemeleri ile hazırlanmıştır. Bulunduğu dönem içinde de ayrı bir değere sahip olan bu tür antika gümüş eserlerini Gümüş alanlar alım satım yaparak koleksiyonlarına eklerler. Hurda gümüş olarak piyasada bulunan ve birçok eskitme yöntemleri ile piyasaya sunulan gümüşlere dikkat etmek gerekir. Bu tür ürünleri antika gümüş eser olarak satmaya çalışanlar birçok kişinin mağdur olmalarına sebep olmuştur.

Antika Gümüş alanlar zamanın hangi derecesinde üretim olduğu konusunda bilgilidir. Gümüş altın elementinden sonra saf olarak bulunan değerli madenler arasında yer almaktadır. İnsanoğlunun bu tür kişisel kullanımları takı olarak başlamış ve daha sonra ilerleyen dönemlerde mutfak gereçleri gibi çeşitli eşyalarda görülmüştür.

Gümüş alanlar bilirler ki gümüş kolay şekil alan bir maden olduğundan bazen özel tasarımlar için içine bakır katılır. Bu sebeple bu şekilde üretim gören antika eserlerinin büyük bir kısmının değerlerinde değişmeler olur. Her yazımızda belirttiğimiz gibi antikacılık uzmanlık isteyen bir meslek dalıdır. Bu alanda yapılacak her türlü deneyim ve bilgi tecrübeler ile sabitleşmiş kazanımlardır.

Antika gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için, antika Gümüş alanlar bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre belirlemektedir. Uzmanlarca hazırlanan özel ekspertizler sonucunda raporda verilen meblağlar ile ödemelerini yaparlar.

Alımlar için Gümüş alanlar bir araya toplanır ve gerekli bilgilendirme sonucu satışlar gerçekleşir. Ancak bilinmesi gerekir ki bu tür satışlar müzayedeler de çok ender ve nadir bulunan değeri yüksek olan antika gümüşler için geçerlidir.

Antika alımlarının internet üzerinden gerçekleşmesi ve antika eserlerinin ekspertiz raporlarının sunulması için hazırladığımız özel internet sitesinden artık sizlerde faydalanabilirsiniz. Uzun yıllardır antika işi konusunda her türlü bilgi ve deneyimi ile insanlara hizmet vermekte olan işlemlerimizin hepsini artık internet üzerinden de sizlere ulaştırıyoruz. Büyük satışlar için düzenlenen müzayedelere firmamızın katkıları ile katılacak olan kişilere yardımcı oluyoruz.

Yıllardır müşteri memnuniyetini dillerden düşürmeyen tüm servislerimizi yine antika dünyasının yeni adresi olacak sitemizden vermeye devam ediyoruz. Sizlerde antika gümüşler konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Belirlenen kategorilere yazılarınız ile bilgilendirme yapmanız yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır. Hepinizi antika satışında uzman hizmetler veren firmamızın internet sitesine bekliyor.

80 Ayar Gümüş Alanlar
800 Ayar Gümüş Fiyatları Alanlar
800 Ayar Gümüş Obje Alanlar
800 Ayar Hurda Gümüş Alanlar
830 Ayar Gümüş Alanlar
830 Ayar Gümüş Fiyatları Alanlar
830 Ayar Gümüş Obje Alanlar
830 Ayar Hurda Gümüş Alanlar
900 Ayar Gümüş Alanlar
900 Ayar Gümüş Fiyatları Alanlar
900 Ayar Gümüş Obje Alanlar
900 Ayar Hurda Gümüş Alanlar
925 Ayar Gümüş Obje Alanlar
925 Ayar Hurda Gümüş Alanlar
925 Ayar Gümüş Alanlar
925 Ayar Gümüş Fiyatları Alanlar
Antika Gümüş Alanlar
Antika Hurda Gümüş Alan Yerler
En İyi Fiyata Gümüş Alan Yerler
Eski Hurda Gümüş Alan Yerler
Gümüş Alan Gümüşçüler
Gümüş Alan Yerler
Gümüş Alanlar
Gümüş Alıcıları
Gümüş Alım Satım
Gümüş Bardak Alan Yerler
Gümüş Bıçak Alan Yerler
Gümüş Buhurdan Alan Yerler
Gümüş Çamçak Alan Yerler
Gümüş Çatal Kaşık Alan Yerler
Gümüş Çay Takımı Alan Yerler
Gümüş Dükkanı
Gümüş Eşya Alan Yerler
Gümüş Fiyatları
Gümüş Gondol Alan Yerler
Gümüş İbrik Alan Yerler
Gümüş Jardinyer Alan Yerler
Gümüş Kase Alan Yerler
Gümüş Mağazası
Gümüş Meyvelik Alan Yerler
Gümüş Obje Alan Yerler
Gümüş Şamdan Alan Yerler
Gümüş Takı Alan Yerler
Gümüş Tepsi Alan Yerler
Gümüş Vazo Alan Yerler
Gümüşçü
Gümüşçü Dükkanı
Gümüşçüler
Güncel Gümüş Fiyatları
Hurda Gümüş
Hurda Gümüş Fiyatları
İkinci El Gümüş Alan Yerler
Mühürlü Gümüş Alan Yerler
Osmanlı Tuğralı Gümüş Alım Satım