Göçbeyli Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Göçbeyli Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Göçbeyli, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Göçbeyli olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Göçbeyli İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Göçbeyli ve antika satıcıları Göçbeyli için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Göçbeyli Antikacı

İstanbul, Göçbeyli antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Göçbeyli) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Göçbeyli Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Göçbeyli Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Göçbeyli Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Göçbeyli Takvim Alan Antikacı, Göçbeyli Mangal Alan Antikacı, Göçbeyli Bindallı Alan Antikacı, Göçbeyli Müzik Seti Alan Antikacı, Göçbeyli Kama Alan Antikacı, Göçbeyli Kazan Alan Antikacı, Göçbeyli Kristal Alan Antikacı, Göçbeyli Kuran Alan Antikacı, Göçbeyli Kupa Alan Antikacı, Göçbeyli Ğügüm Alan Antikacı, Göçbeyli Arma Alan Antikacı, Göçbeyli Fıçı Alan Antikacı, Göçbeyli El Yazması Kitap Alan Antikacı, Göçbeyli Efemera Alan Antikacı, Göçbeyli Hat Makası Alan Antikacı, Göçbeyli Silke Alan Antikacı, Göçbeyli Madalya Alan Antikacı.

Göçbeyli Tarak Alan Antikacı, Göçbeyli Harita Alan Antikacı, Göçbeyli Kandil Alan Antikacı, Göçbeyli Bez Alan Antikacı, Göçbeyli Porselen Alan Antikacı, Göçbeyli Müzik Aleti Alan Antikacı, Göçbeyli Takı Kutusu Alan Antikacı, Göçbeyli Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Göçbeyli Resim Alan Antikacı, Göçbeyli İpek Halı Alan Antikacı, Göçbeyli Silah Alan Antikacı, Göçbeyli Kilim Alan Antikacı, Göçbeyli Plak Alan Antikacı, Göçbeyli Kasetçalar Alan Antikacı, Göçbeyli Zarf Alan Antikacı.

Göçbeyli Komple Miras Evi Alan Antikacı, Göçbeyli Yüzük Alan Antikacı, Göçbeyli Portre Alan Antikacı, Göçbeyli İran Halısı Alan Antikacı, Göçbeyli Askeri Malzeme Alanalar, Göçbeyli Baston Alan Antikacı, Göçbeyli Bileklik Alan Antikacı, Göçbeyli Sehpa Alan Antikacı, Göçbeyli Kamçı Alan Antikacı, Göçbeyli Hat Alan Antikacı, Göçbeyli Oyma Alan Antikacı, Göçbeyli Gümüşlük Alan Antikacı, Göçbeyli El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Göçbeyli Kılıç Alan Antikacı, Göçbeyli Takı Alan Antikacı, Göçbeyli Dvd Alan Antikacı, Göçbeyli Komple Eşya Alan Antikacı, Göçbeyli Telefon Alan Antikacı, Göçbeyli Pipo Alan Antikacı, Göçbeyli Üç Etek Alan Antikacı, Göçbeyli Bilezik Alan Antikacı, Göçbeyli Bardak Alan Antikacı.

Göçbeyli Tablo Alan Antikacı, Göçbeyli 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Göçbeyli Sefer Tası Alan Antikacı, Göçbeyli Dokuma Alan Antikacı, Göçbeyli Kalem Alan Antikacı, Göçbeyli Sürahi Alan Antikacı, Göçbeyli Komple Kütüphane Alan Antikacı, Göçbeyli Gümüş Alan Antikacı, Göçbeyli Daktilo Alan Antikacı, Göçbeyli Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Göçbeyli Bıçak Alan Antikacı, Göçbeyli Kol Saati Alan Antikacı, Göçbeyli Makaralı Teyp Alan Antikacı, Göçbeyli Rozet Alan Antikacı, Göçbeyli Çatal Alan Antikacı, Göçbeyli Kıyafet Alan Antikacı, Göçbeyli Duvar Saati Alan Antikacı, Göçbeyli Fes Alan Antikacı, Göçbeyli Küp Alan Antikacı, Göçbeyli Saçma Alan Antikacı.

Göçbeyli Hat Yazısı Alan Antikacı, Göçbeyli Ağaç Alan Antikacı, Göçbeyli Halı Alan Antikacı, Göçbeyli Günlük Alan Antikacı, Göçbeyli Yıldız Porselen Alan Antikacı, Göçbeyli Masa Alan Antikacı, Göçbeyli Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Göçbeyli Kitap Alan Antikacı, Göçbeyli Amfi Alan Antikacı, Göçbeyli Albüm Alan Antikacı, Göçbeyli Ahşap Alan Antikacı, Göçbeyli Gondol Alan Antikacı, Göçbeyli Çizgi Roman Alan Antikacı, Göçbeyli Komple Mira Evi Boşaltanlar, Göçbeyli Pusula Alan Antikacı, Göçbeyli Gerdanlık Alan Antikacı, Göçbeyli Cezve Alan Antikacı, Göçbeyli Şerbetlik Alan Antikacı.

Göçbeyli Tuval Alan Antikacı, Göçbeyli Okka Alan Antikacı, Göçbeyli Fincan Alan Antikacı, Göçbeyli Cd Alan Antikacı, Göçbeyli Cam Alan Antikacı, Göçbeyli Çan Alan Antikacı, Göçbeyli Hoparlör Alan Antikacı, Göçbeyli Çiçek Alan Antikacı, Göçbeyli Retro Eşya Alan Antikacı, Göçbeyli Vazo Alan Antikacı, Göçbeyli Koltuk Alan Antikacı, Göçbeyli Şapka Alan Antikacı, Göçbeyli Bakır Eşya Alan Antikacı, Göçbeyli Kilit Alan Antikacı, Göçbeyli Biblo Alan Antikacı, Göçbeyli Saat Alan Antikacı, Göçbeyli Matara Alan Antikacı, Göçbeyli Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Göçbeyli 33 Lük Plak Alan Antikacı, Göçbeyli Nişan Alan Antikacı, Göçbeyli Seramik Alan Antikacı, Göçbeyli Minyatür Alan Antikacı, Göçbeyli Kase Alan Antikacı, Göçbeyli Tas Alan Antikacı, Göçbeyli Kavanoz Alan Antikacı, Göçbeyli 45 Lik Plak Alan Antikacı, Göçbeyli Varaklı Halı Alan Antikacı.

Göçbeyli El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Göçbeyli Radyo Alan Antikacı, Göçbeyli Çini Alan Antikacı, Göçbeyli Mühür Alan Antikacı, Göçbeyli Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Göçbeyli Çaydanlık Alan Antikacı, Göçbeyli Halhal Alan Antikacı, Göçbeyli Tılsım Alan Antikacı, Göçbeyli Sepet Alan Antikacı, Göçbeyli Sandelye Alan Antikacı, Göçbeyli Eski Oyuncak Alan Antikacı, Göçbeyli Pikap Alan Antikacı, Göçbeyli Roman Alan Antikacı, Göçbeyli Tepsi Alan Antikacı, Göçbeyli Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Göçbeyli Forma Alan Antikacı, Göçbeyli Avize Alan Antikacı, Göçbeyli Sahan Alan Antikacı, Göçbeyli Tırnak Ayna Alan Antikacı, Göçbeyli Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Göçbeyli Bronz Heykel Alan Antikacı, Göçbeyli Şamdan Alan Antikacı.

Göçbeyli Kartpostal Alan Antikacı, Göçbeyli Hereke Halısı Alan Antikacı, Göçbeyli Sini Alan Antikacı, Göçbeyli Tüfek Alan Antikacı, Göçbeyli Köstekli Saat Alan Antikacı, Göçbeyli Varaklı Ayna Alan Antikacı, Göçbeyli Taş Plak Alan Antikacı, Göçbeyli Gravür Alan Antikacı, Göçbeyli Kurşun Alan Antikacı, Göçbeyli Gramafon Alan Antikacı, Göçbeyli Cd Player Alan Antikacı, Göçbeyli 78 Lik Plak Alan Antikacı, Göçbeyli Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Göçbeyli Kahve Takımı Alan Antikacı, Göçbeyli Mobilya Alan Antikacı, Göçbeyli Kapı Alan Antikacı, Göçbeyli Kaşık Alan Antikacı, Göçbeyli İbrik Alan Antikacı, Göçbeyli Yağlı Boya Alan Antikacı, Göçbeyli Tabanca Alan Antikacı, Göçbeyli Ferman Alan Antikacı, Göçbeyli Ebru Alan Antikacı, Göçbeyli Tabak Alan Antikacı, Göçbeyli Semaver Alan Antikacı, Göçbeyli Kutu Alan Antikacı.

Göçbeyli Kehribar Alan Antikacı, Göçbeyli Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Göçbeyli Bronz Alan Antikacı, Göçbeyli Şişe Alan Antikacı, Göçbeyli Madalya Nişan Alan Antikacı, Göçbeyli Anahtar Alan Antikacı, Göçbeyli Makine Alan Antikacı, Göçbeyli Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Göçbeyli Mekanik Alet Alan Antikacı, Göçbeyli Kolye Alan Antikacı, Göçbeyli Fotoğraf Alan Antikacı, Göçbeyli Bünyan Halısı Alan Antikacı, Göçbeyli Tesbih Alan Antikacı, Göçbeyli El Dokuması Halı Alan Antikacı, Göçbeyli Opalin Alan Antikacı, Göçbeyli Taş Alan Antikacı, Göçbeyli Metal Alan Antikacı, Göçbeyli El Yazması Alan Antikacı, Göçbeyli Terazi Alan Antikacı, Göçbeyli Tokmak Alan Antikacı, Göçbeyli Gaz Ocağı Alan Antikacı, Göçbeyli Dirhem Alan Antikacı, Göçbeyli El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.