Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Giresun Yağlıdere

Yağlıdere antikacılar, Yağlıdere antika alanlar, Yağlıdere antika eşya alanlar, Yağlıdere antika eşyalar, Yağlıdere eski alım satım, Yağlıdere antika koleksiyoncuları, Yağlıdere antika eşya alıcıları, Yağlıdere antika şirketleri, Yağlıdere antika firması, Yağlıdere antika şirketi, Yağlıdere antika firmaları, Yağlıdere antika eşya şirketleri, Yağlıdere antika eşya firması, Yağlıdere antika eşya şirketi, Yağlıdere antika eşya firmaları, Yağlıdere müzayede şirketi, Yağlıdere eski alanlar, Yağlıdere eski eşya alanlar, Yağlıdere antika alan yerler, Yağlıdere antika eşya alan yerler, Yağlıdere eski alan yerler, Yağlıdere eski eşya alan yerler, Yağlıdere antika pazarı, Yağlıdere antika alım satım, Yağlıdere antika alıcıları, Yağlıdere antika satıcıları, Yağlıdere antika eşya satıcıları, Yağlıdere eski eşya alıcıları, Yağlıdere eski eşya satıcıları, Yağlıdere antika fiyatları, Yağlıdere antika eşya fiyatları, Yağlıdere eski fiyatları, Yağlıdere eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Giresun Yağlıdere Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yağlıdere antika eşya alanlar ve Yağlıdere antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yağlıdere antika eşya şirketimiz, Yağlıdere antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yağlıdere Antika Alanlar

Yağlıdere antika alanlar ve Yağlıdere antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yağlıdere antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yağlıdere antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yağlıdere Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yağlıdere antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yağlıdere

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yağlıdere antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yağlıdere antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yağlıdere Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yağlıdere antika eşya alanlar ve Yağlıdere antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yağlıdere antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yağlıdere antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yağlıdere Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yağlıdere antika eşya alanların tercih ettiği, Yağlıdere bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yağlıdere antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yağlıdere antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yağlıdere antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yağlıdere Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yağlıdere eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yağlıdere eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yağlıdere eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yağlıdere eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yağlıdere eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yağlıdere Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yağlıdere bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yağlıdere antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yağlıdere bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yağlıdere antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yağlıdere antikacılar, Yağlıdere antika eşyalar, Yağlıdere eski eşyalar, Yağlıdere antika şirketleri, Yağlıdere antika firması, Yağlıdere müzayede şirketi,Yağlıdere el yazması alanlar, Yağlıdere Kuran’ı kerim alanlar, Yağlıdere hat yazı alanlar, Yağlıdere obje alanlar, Yağlıdere gümüş alanlar, Yağlıdere turalı gümüş alanlar, Yağlıdere karaf alanlar, vazo alanlar, Yağlıdere jardinyer alanlar, Yağlıdere resim alanlar, Yağlıdere modern resim alanlar, Yağlıdere aplik alanlar, Yağlıdere bahü alanlar, Yağlıdere bavul alanlar, Yağlıdere çanak alanlar, Yağlıdere çömlek alanlar, Yağlıdere bakır alanlar, baston alanlar, Yağlıdere biskiü alanlar, Yağlıdere billur alanlar, Yağlıdere cam alanlar, Yağlıdere kristal alanlar, Yağlıdere bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yağlıdere bandırma halısı alanlar, Yağlıdere ceviz yemek odası alanlar, Yağlıdere ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yağlıdere ceviz sandalye alanlar, Yağlıdere cümbüş alanlar, Yağlıdere constantin oble alanlar, Yağlıdere cam obje alanlar, Yağlıdere beykoz alanlar.

Yağlıdere bohem alanlar, Yağlıdere çeşmi bülbül alanlar, Yağlıdere çeşme taşı alanlar, Yağlıdere çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yağlıdere arnevu alanlar, art deko alanlar, Yağlıdere deko alanlar, Yağlıdere ayna alanlar, Yağlıdere asma avize alanlar, Yağlıdere aznavur gümüş alanlar, Yağlıdere aznavur alanlar, Yağlıdere bafon alanlar, Yağlıdere ayvazozki alanlar, Yağlıdere dolap alanlar, Yağlıdere divit alanlar, Yağlıdere biblo alanlar, Yağlıdere dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yağlıdere daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yağlıdere dekopaj işi alanlar, Yağlıdere dual alanlar, Yağlıdere dual pikap alanlar.

Yağlıdere dümen alanlar, Yağlıdere gemici dümeni alanlar, Yağlıdere gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yağlıdere derbent halı alanlar, Yağlıdere eviye alanlar, Yağlıdere ev halısı alanlar, Yağlıdere elbiselik alanlar, Yağlıdere elbise alanlar, Yağlıdere paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yağlıdere el işi alanlar, Yağlıdere el işi halı alanlar, Yağlıdere el işi alanlar, Yağlıdere el işi kilim alanlar, Yağlıdere çan alanlar, Yağlıdere kilise çanı alanlar, Yağlıdere gemici çanı alanlar, Yağlıdere çarık alanlar, Yağlıdere Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yağlıdere ferforje alanlar, Yağlıdere fistan alanlar, Yağlıdere Osmanlı fistan alanlar, Yağlıdere portmanto alanlar, Yağlıdere eski saat alanlar, Yağlıdere frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yağlıdere bronz heykel alanlar, Yağlıdere bronz sütün alanlar, Yağlıdere bronz avize alanlar, Yağlıdere bronz vazo alanlar, Yağlıdere bronz kutu alanlar, Yağlıdere bronz el işi alanlar.

Yağlıdere halı alanlar, Yağlıdere lamba alanlar, resim alanlar, Yağlıdere parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yağlıdere insan biblosu alanlar, Yağlıdere oryantel biblo alanlar, Yağlıdere kuş biblosu alanlar, Yağlıdere havlu alanlar, Yağlıdere mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yağlıdere turkısh antika alanlar, Yağlıdere Osmanlı eşyalar alanlar, Yağlıdere eski gelinlik alanlar, Yağlıdere İstanbul resimleri alanlar, Yağlıdere altın varak sehpa alanlar, Yağlıdere altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yağlıdere afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yağlıdere bronz fener alanlar, Yağlıdere bünyen alanlar, Yağlıdere develi halı alanlar, Yağlıdere dürbün alanlar, Yağlıdere teleskop alanlar, Yağlıdere sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yağlıdere çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yağlıdere flama alanlar, Yağlıdere alem alanlar, Yağlıdere arabesk alanlar.

Yağlıdere pul alanlar, Yağlıdere Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Yağlıdere eski fincan alanlar, Yağlıdere cam altı alanlar, Yağlıdere şamdan alanlar, Yağlıdere oryantel heykel alanlar, Yağlıdere gümüşlük alanlar, Yağlıdere hat yazı alanlar, Yağlıdere teship alanlar, hokka alanlar, Yağlıdere tophane alanlar, Yağlıdere goblen alanlar, Yağlıdere çin eski eşyalar alanlar, Yağlıdere Çanakkale alanlar, Yağlıdere Çanakkale vazo alanlar, Yağlıdere fil dişi heykel alanlar, Yağlıdere fil dişi baston alanlar, Yağlıdere fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yağlıdere fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yağlıdere duvar saati alanlar, Yağlıdere bez alanlar, buda heykel alanlar, Yağlıdere hamedan halı alanlar, Yağlıdere kılıç alanlar, Yağlıdere antika kılıç alanlar.

Yağlıdere antika araba alanlar, Yağlıdere antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yağlıdere antika eşyalar alanlar, Yağlıdere kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yağlıdere antika foto alanlar, Yağlıdere kehribar alanlar, Yağlıdere kehribar tesbih alanlar, Yağlıdere Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yağlıdere seramik eşya alanlar, Yağlıdere kilit alanlar, Yağlıdere anahtar alanlar, Yağlıdere antika anahtar alanlar, Yağlıdere antika kilit alanlar, Yağlıdere josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yağlıdere antika silah alanlar, Yağlıdere antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yağlıdere lambader alanlar, Yağlıdere minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yağlıdere komidin alanlar, Yağlıdere kara kalem resim alanlar, Yağlıdere blue black alanlar, Yağlıdere mask alanlar, eski mask alanlar, Yağlıdere aşurelik alanlar.

Yağlıdere saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yağlıdere antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yağlıdere gramofon alanlar, Yağlıdere mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yağlıdere güdüm alanlar, Yağlıdere tekke işi alanlar, Yağlıdere İznik alanlar, Yağlıdere pusula alanlar, Yağlıdere gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Yağlıdere periyor saat alanlar, Yağlıdere mangal alanlar, Yağlıdere eski mangal alanlar, Yağlıdere Şam işi alanlar, Yağlıdere Süleymaniye işi alanlar, Yağlıdere takunya alanlar, Yağlıdere gümüş takunya alanlar, Yağlıdere Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yağlıdere seccade alanlar, Yağlıdere eski seccade alanlar, Yağlıdere Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yağlıdere tablo alanlar.

Yağlıdere antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yağlıdere abajur alanlar, Yağlıdere sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yağlıdere antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yağlıdere madalya alanlar, Yağlıdere eşya alanlar, Yağlıdere ferman alanlar, Yağlıdere berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yağlıdere jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yağlıdere bahça alanlar, Yağlıdere Osmanlı bohça alanlar, Yağlıdere bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yağlıdere ampir alanlar, Yağlıdere chrıstofle alanlar, Yağlıdere ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yağlıdere şamdan alanlar, Yağlıdere çanta alanlar, Yağlıdere van işi savat alanlar, Yağlıdere tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yağlıdere Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yağlıdere hokka alanlar, Yağlıdere fransız mine alanlar, Yağlıdere teşhir vitrini alanlar, Yağlıdere buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yağlıdere keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yağlıdere kandil alanlar, Yağlıdere ebru alanlar, Yağlıdere mustafa düzgünman alanlar, Yağlıdere zigon alanlar, Yağlıdere zemzemlik alanlar, Yağlıdere mücevher kutusu alanlar, Yağlıdere dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yağlıdere sürahi alanlar, Yağlıdere Osmanlı sürahi alanlar, Yağlıdere antik mercan alanlar, Yağlıdere makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yağlıdere antik sedef alanlar, Yağlıdere minyatür alanlar, Yağlıdere kabe örtüsü alanlar, Yağlıdere gülebdan alanlar, Yağlıdere mineli dürbün alanlar, Yağlıdere sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yağlıdere şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yağlıdere lali gue alanlar, Yağlıdere gece sürahisi alanlar, Yağlıdere meissen alanlar, Yağlıdere satsuma alanlar, Yağlıdere hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yağlıdere macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yağlıdere constantine alanlar, Yağlıdere anonim alanlar, Yağlıdere leyla gamsız alanlar, Yağlıdere ibrahim safi alanlar, Yağlıdere bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yağlıdere herend alanlar, Yağlıdere nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yağlıdere osmanlıca alanlar, Yağlıdere kitap alanlar, Yağlıdere kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yağlıdere haydar besim aydar alanlar, Yağlıdere orhan peker alanlar, Yağlıdere sıtkı olçar alanlar, Yağlıdere Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yağlıdere edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yağlıdere rus gümüşü alanlar, Yağlıdere minyatür alanlar, Yağlıdere viyana heykel alanlar, Yağlıdere oryantal heykel alanlar, Yağlıdere f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yağlıdere merasim kılıcı alanlar.

Yağlıdere ahşap hilye alanlar, Yağlıdere hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yağlıdere tesbih alanlar, Yağlıdere seyahat saati alanlar, Yağlıdere gravür alanlar, Yağlıdere degü alanlar, radio antika alanlar, Yağlıdere opalin alanlar, Yağlıdere radyo alanlar, Yağlıdere kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yağlıdere laledan alanlar, Yağlıdere karaf alanlar, Yağlıdere çerezlik alanlar, Yağlıdere sahleplik alanlar, Yağlıdere tutya alanlar, Yağlıdere likör takımı alanlar, Yağlıdere mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yağlıdere zarf alanlar, Yağlıdere nargile alanlar, Yağlıdere gülabdan alanlar, Yağlıdere ferman alanlar, Yağlıdere berat alanlar.

Yağlıdere hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yağlıdere şifa tası alanlar, Yağlıdere hokka takımı alanlar, Yağlıdere mangal alanlar, Yağlıdere barutluk alanlar, Yağlıdere tombak alanlar, Yağlıdere saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Yağlıdere ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yağlıdere hançer alanlar, Yağlıdere kılıç alanlar, Yağlıdere mühürler alanlar, Yağlıdere mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yağlıdere Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yağlıdere seccade alanlar, Yağlıdere sırmalı örtüler alanlar, Yağlıdere antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by