Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Giresun Tirebolu

Tirebolu antikacılar, Tirebolu antika alanlar, Tirebolu antika eşya alanlar, Tirebolu antika eşyalar, Tirebolu eski alım satım, Tirebolu antika koleksiyoncuları, Tirebolu antika eşya alıcıları, Tirebolu antika şirketleri, Tirebolu antika firması, Tirebolu antika şirketi, Tirebolu antika firmaları, Tirebolu antika eşya şirketleri, Tirebolu antika eşya firması, Tirebolu antika eşya şirketi, Tirebolu antika eşya firmaları, Tirebolu müzayede şirketi, Tirebolu eski alanlar, Tirebolu eski eşya alanlar, Tirebolu antika alan yerler, Tirebolu antika eşya alan yerler, Tirebolu eski alan yerler, Tirebolu eski eşya alan yerler, Tirebolu antika pazarı, Tirebolu antika alım satım, Tirebolu antika alıcıları, Tirebolu antika satıcıları, Tirebolu antika eşya satıcıları, Tirebolu eski eşya alıcıları, Tirebolu eski eşya satıcıları, Tirebolu antika fiyatları, Tirebolu antika eşya fiyatları, Tirebolu eski fiyatları, Tirebolu eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Giresun Tirebolu Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Tirebolu antika eşya alanlar ve Tirebolu antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Tirebolu antika eşya şirketimiz, Tirebolu antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Tirebolu Antika Alanlar

Tirebolu antika alanlar ve Tirebolu antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Tirebolu antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Tirebolu antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Tirebolu Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Tirebolu antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Tirebolu

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Tirebolu antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Tirebolu antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Tirebolu Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Tirebolu antika eşya alanlar ve Tirebolu antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Tirebolu antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Tirebolu antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Tirebolu Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Tirebolu antika eşya alanların tercih ettiği, Tirebolu bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Tirebolu antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Tirebolu antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Tirebolu antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Tirebolu Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Tirebolu eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Tirebolu eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Tirebolu eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Tirebolu eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Tirebolu eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Tirebolu Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Tirebolu bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Tirebolu antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Tirebolu bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Tirebolu antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Tirebolu antikacılar, Tirebolu antika eşyalar, Tirebolu eski eşyalar, Tirebolu antika şirketleri, Tirebolu antika firması, Tirebolu müzayede şirketi,Tirebolu el yazması alanlar, Tirebolu Kuran’ı kerim alanlar, Tirebolu hat yazı alanlar, Tirebolu obje alanlar, Tirebolu gümüş alanlar, Tirebolu turalı gümüş alanlar, Tirebolu karaf alanlar, vazo alanlar, Tirebolu jardinyer alanlar, Tirebolu resim alanlar, Tirebolu modern resim alanlar, Tirebolu aplik alanlar, Tirebolu bahü alanlar, Tirebolu bavul alanlar, Tirebolu çanak alanlar, Tirebolu çömlek alanlar, Tirebolu bakır alanlar, baston alanlar, Tirebolu biskiü alanlar, Tirebolu billur alanlar, Tirebolu cam alanlar, Tirebolu kristal alanlar, Tirebolu bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Tirebolu bandırma halısı alanlar, Tirebolu ceviz yemek odası alanlar, Tirebolu ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Tirebolu ceviz sandalye alanlar, Tirebolu cümbüş alanlar, Tirebolu constantin oble alanlar, Tirebolu cam obje alanlar, Tirebolu beykoz alanlar.

Tirebolu bohem alanlar, Tirebolu çeşmi bülbül alanlar, Tirebolu çeşme taşı alanlar, Tirebolu çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Tirebolu arnevu alanlar, art deko alanlar, Tirebolu deko alanlar, Tirebolu ayna alanlar, Tirebolu asma avize alanlar, Tirebolu aznavur gümüş alanlar, Tirebolu aznavur alanlar, Tirebolu bafon alanlar, Tirebolu ayvazozki alanlar, Tirebolu dolap alanlar, Tirebolu divit alanlar, Tirebolu biblo alanlar, Tirebolu dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Tirebolu daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Tirebolu dekopaj işi alanlar, Tirebolu dual alanlar, Tirebolu dual pikap alanlar.

Tirebolu dümen alanlar, Tirebolu gemici dümeni alanlar, Tirebolu gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Tirebolu derbent halı alanlar, Tirebolu eviye alanlar, Tirebolu ev halısı alanlar, Tirebolu elbiselik alanlar, Tirebolu elbise alanlar, Tirebolu paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Tirebolu el işi alanlar, Tirebolu el işi halı alanlar, Tirebolu el işi alanlar, Tirebolu el işi kilim alanlar, Tirebolu çan alanlar, Tirebolu kilise çanı alanlar, Tirebolu gemici çanı alanlar, Tirebolu çarık alanlar, Tirebolu Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Tirebolu ferforje alanlar, Tirebolu fistan alanlar, Tirebolu Osmanlı fistan alanlar, Tirebolu portmanto alanlar, Tirebolu eski saat alanlar, Tirebolu frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Tirebolu bronz heykel alanlar, Tirebolu bronz sütün alanlar, Tirebolu bronz avize alanlar, Tirebolu bronz vazo alanlar, Tirebolu bronz kutu alanlar, Tirebolu bronz el işi alanlar.

Tirebolu halı alanlar, Tirebolu lamba alanlar, resim alanlar, Tirebolu parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Tirebolu insan biblosu alanlar, Tirebolu oryantel biblo alanlar, Tirebolu kuş biblosu alanlar, Tirebolu havlu alanlar, Tirebolu mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Tirebolu turkısh antika alanlar, Tirebolu Osmanlı eşyalar alanlar, Tirebolu eski gelinlik alanlar, Tirebolu İstanbul resimleri alanlar, Tirebolu altın varak sehpa alanlar, Tirebolu altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Tirebolu afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Tirebolu bronz fener alanlar, Tirebolu bünyen alanlar, Tirebolu develi halı alanlar, Tirebolu dürbün alanlar, Tirebolu teleskop alanlar, Tirebolu sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Tirebolu çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Tirebolu flama alanlar, Tirebolu alem alanlar, Tirebolu arabesk alanlar.

Tirebolu pul alanlar, Tirebolu Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Tirebolu eski fincan alanlar, Tirebolu cam altı alanlar, Tirebolu şamdan alanlar, Tirebolu oryantel heykel alanlar, Tirebolu gümüşlük alanlar, Tirebolu hat yazı alanlar, Tirebolu teship alanlar, hokka alanlar, Tirebolu tophane alanlar, Tirebolu goblen alanlar, Tirebolu çin eski eşyalar alanlar, Tirebolu Çanakkale alanlar, Tirebolu Çanakkale vazo alanlar, Tirebolu fil dişi heykel alanlar, Tirebolu fil dişi baston alanlar, Tirebolu fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Tirebolu fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Tirebolu duvar saati alanlar, Tirebolu bez alanlar, buda heykel alanlar, Tirebolu hamedan halı alanlar, Tirebolu kılıç alanlar, Tirebolu antika kılıç alanlar.

Tirebolu antika araba alanlar, Tirebolu antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Tirebolu antika eşyalar alanlar, Tirebolu kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Tirebolu antika foto alanlar, Tirebolu kehribar alanlar, Tirebolu kehribar tesbih alanlar, Tirebolu Kütahya alanlar, kınık alanlar, Tirebolu seramik eşya alanlar, Tirebolu kilit alanlar, Tirebolu anahtar alanlar, Tirebolu antika anahtar alanlar, Tirebolu antika kilit alanlar, Tirebolu josefin alanlar, kaşpo alanlar, Tirebolu antika silah alanlar, Tirebolu antika rahle alanlar, rahle alanlar, Tirebolu lambader alanlar, Tirebolu minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Tirebolu komidin alanlar, Tirebolu kara kalem resim alanlar, Tirebolu blue black alanlar, Tirebolu mask alanlar, eski mask alanlar, Tirebolu aşurelik alanlar.

Tirebolu saleplik alanlar, bozalık alanlar, Tirebolu antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Tirebolu gramofon alanlar, Tirebolu mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Tirebolu güdüm alanlar, Tirebolu tekke işi alanlar, Tirebolu İznik alanlar, Tirebolu pusula alanlar, Tirebolu gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Tirebolu periyor saat alanlar, Tirebolu mangal alanlar, Tirebolu eski mangal alanlar, Tirebolu Şam işi alanlar, Tirebolu Süleymaniye işi alanlar, Tirebolu takunya alanlar, Tirebolu gümüş takunya alanlar, Tirebolu Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Tirebolu seccade alanlar, Tirebolu eski seccade alanlar, Tirebolu Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Tirebolu tablo alanlar.

Tirebolu antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Tirebolu abajur alanlar, Tirebolu sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Tirebolu antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Tirebolu madalya alanlar, Tirebolu eşya alanlar, Tirebolu ferman alanlar, Tirebolu berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Tirebolu jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Tirebolu bahça alanlar, Tirebolu Osmanlı bohça alanlar, Tirebolu bindallı alanlar, kaftan alanlar, Tirebolu ampir alanlar, Tirebolu chrıstofle alanlar, Tirebolu ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Tirebolu şamdan alanlar, Tirebolu çanta alanlar, Tirebolu van işi savat alanlar, Tirebolu tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Tirebolu Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Tirebolu hokka alanlar, Tirebolu fransız mine alanlar, Tirebolu teşhir vitrini alanlar, Tirebolu buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Tirebolu keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Tirebolu kandil alanlar, Tirebolu ebru alanlar, Tirebolu mustafa düzgünman alanlar, Tirebolu zigon alanlar, Tirebolu zemzemlik alanlar, Tirebolu mücevher kutusu alanlar, Tirebolu dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Tirebolu sürahi alanlar, Tirebolu Osmanlı sürahi alanlar, Tirebolu antik mercan alanlar, Tirebolu makta alanlar, teslim taşı alanlar, Tirebolu antik sedef alanlar, Tirebolu minyatür alanlar, Tirebolu kabe örtüsü alanlar, Tirebolu gülebdan alanlar, Tirebolu mineli dürbün alanlar, Tirebolu sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Tirebolu şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Tirebolu lali gue alanlar, Tirebolu gece sürahisi alanlar, Tirebolu meissen alanlar, Tirebolu satsuma alanlar, Tirebolu hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Tirebolu macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Tirebolu constantine alanlar, Tirebolu anonim alanlar, Tirebolu leyla gamsız alanlar, Tirebolu ibrahim safi alanlar, Tirebolu bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Tirebolu herend alanlar, Tirebolu nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Tirebolu osmanlıca alanlar, Tirebolu kitap alanlar, Tirebolu kalle alanlar, ali kartal alanlar, Tirebolu haydar besim aydar alanlar, Tirebolu orhan peker alanlar, Tirebolu sıtkı olçar alanlar, Tirebolu Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Tirebolu edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Tirebolu rus gümüşü alanlar, Tirebolu minyatür alanlar, Tirebolu viyana heykel alanlar, Tirebolu oryantal heykel alanlar, Tirebolu f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Tirebolu merasim kılıcı alanlar.

Tirebolu ahşap hilye alanlar, Tirebolu hereke halı alanlar, kuka alanlar, Tirebolu tesbih alanlar, Tirebolu seyahat saati alanlar, Tirebolu gravür alanlar, Tirebolu degü alanlar, radio antika alanlar, Tirebolu opalin alanlar, Tirebolu radyo alanlar, Tirebolu kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Tirebolu laledan alanlar, Tirebolu karaf alanlar, Tirebolu çerezlik alanlar, Tirebolu sahleplik alanlar, Tirebolu tutya alanlar, Tirebolu likör takımı alanlar, Tirebolu mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Tirebolu zarf alanlar, Tirebolu nargile alanlar, Tirebolu gülabdan alanlar, Tirebolu ferman alanlar, Tirebolu berat alanlar.

Tirebolu hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Tirebolu şifa tası alanlar, Tirebolu hokka takımı alanlar, Tirebolu mangal alanlar, Tirebolu barutluk alanlar, Tirebolu tombak alanlar, Tirebolu saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Tirebolu ağızlık alanlar, kemer alanlar, Tirebolu hançer alanlar, Tirebolu kılıç alanlar, Tirebolu mühürler alanlar, Tirebolu mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Tirebolu Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Tirebolu seccade alanlar, Tirebolu sırmalı örtüler alanlar, Tirebolu antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by