Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Giresun Piraziz

Piraziz antikacılar, Piraziz antika alanlar, Piraziz antika eşya alanlar, Piraziz antika eşyalar, Piraziz eski alım satım, Piraziz antika koleksiyoncuları, Piraziz antika eşya alıcıları, Piraziz antika şirketleri, Piraziz antika firması, Piraziz antika şirketi, Piraziz antika firmaları, Piraziz antika eşya şirketleri, Piraziz antika eşya firması, Piraziz antika eşya şirketi, Piraziz antika eşya firmaları, Piraziz müzayede şirketi, Piraziz eski alanlar, Piraziz eski eşya alanlar, Piraziz antika alan yerler, Piraziz antika eşya alan yerler, Piraziz eski alan yerler, Piraziz eski eşya alan yerler, Piraziz antika pazarı, Piraziz antika alım satım, Piraziz antika alıcıları, Piraziz antika satıcıları, Piraziz antika eşya satıcıları, Piraziz eski eşya alıcıları, Piraziz eski eşya satıcıları, Piraziz antika fiyatları, Piraziz antika eşya fiyatları, Piraziz eski fiyatları, Piraziz eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Giresun Piraziz Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Piraziz antika eşya alanlar ve Piraziz antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Piraziz antika eşya şirketimiz, Piraziz antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Piraziz Antika Alanlar

Piraziz antika alanlar ve Piraziz antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Piraziz antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Piraziz antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Piraziz Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Piraziz antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Piraziz

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Piraziz antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Piraziz antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Piraziz Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Piraziz antika eşya alanlar ve Piraziz antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Piraziz antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Piraziz antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Piraziz Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Piraziz antika eşya alanların tercih ettiği, Piraziz bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Piraziz antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Piraziz antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Piraziz antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Piraziz Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Piraziz eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Piraziz eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Piraziz eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Piraziz eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Piraziz eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Piraziz Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Piraziz bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Piraziz antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Piraziz bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Piraziz antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Piraziz antikacılar, Piraziz antika eşyalar, Piraziz eski eşyalar, Piraziz antika şirketleri, Piraziz antika firması, Piraziz müzayede şirketi,Piraziz el yazması alanlar, Piraziz Kuran’ı kerim alanlar, Piraziz hat yazı alanlar, Piraziz obje alanlar, Piraziz gümüş alanlar, Piraziz turalı gümüş alanlar, Piraziz karaf alanlar, vazo alanlar, Piraziz jardinyer alanlar, Piraziz resim alanlar, Piraziz modern resim alanlar, Piraziz aplik alanlar, Piraziz bahü alanlar, Piraziz bavul alanlar, Piraziz çanak alanlar, Piraziz çömlek alanlar, Piraziz bakır alanlar, baston alanlar, Piraziz biskiü alanlar, Piraziz billur alanlar, Piraziz cam alanlar, Piraziz kristal alanlar, Piraziz bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Piraziz bandırma halısı alanlar, Piraziz ceviz yemek odası alanlar, Piraziz ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Piraziz ceviz sandalye alanlar, Piraziz cümbüş alanlar, Piraziz constantin oble alanlar, Piraziz cam obje alanlar, Piraziz beykoz alanlar.

Piraziz bohem alanlar, Piraziz çeşmi bülbül alanlar, Piraziz çeşme taşı alanlar, Piraziz çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Piraziz arnevu alanlar, art deko alanlar, Piraziz deko alanlar, Piraziz ayna alanlar, Piraziz asma avize alanlar, Piraziz aznavur gümüş alanlar, Piraziz aznavur alanlar, Piraziz bafon alanlar, Piraziz ayvazozki alanlar, Piraziz dolap alanlar, Piraziz divit alanlar, Piraziz biblo alanlar, Piraziz dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Piraziz daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Piraziz dekopaj işi alanlar, Piraziz dual alanlar, Piraziz dual pikap alanlar.

Piraziz dümen alanlar, Piraziz gemici dümeni alanlar, Piraziz gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Piraziz derbent halı alanlar, Piraziz eviye alanlar, Piraziz ev halısı alanlar, Piraziz elbiselik alanlar, Piraziz elbise alanlar, Piraziz paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Piraziz el işi alanlar, Piraziz el işi halı alanlar, Piraziz el işi alanlar, Piraziz el işi kilim alanlar, Piraziz çan alanlar, Piraziz kilise çanı alanlar, Piraziz gemici çanı alanlar, Piraziz çarık alanlar, Piraziz Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Piraziz ferforje alanlar, Piraziz fistan alanlar, Piraziz Osmanlı fistan alanlar, Piraziz portmanto alanlar, Piraziz eski saat alanlar, Piraziz frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Piraziz bronz heykel alanlar, Piraziz bronz sütün alanlar, Piraziz bronz avize alanlar, Piraziz bronz vazo alanlar, Piraziz bronz kutu alanlar, Piraziz bronz el işi alanlar.

Piraziz halı alanlar, Piraziz lamba alanlar, resim alanlar, Piraziz parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Piraziz insan biblosu alanlar, Piraziz oryantel biblo alanlar, Piraziz kuş biblosu alanlar, Piraziz havlu alanlar, Piraziz mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Piraziz turkısh antika alanlar, Piraziz Osmanlı eşyalar alanlar, Piraziz eski gelinlik alanlar, Piraziz İstanbul resimleri alanlar, Piraziz altın varak sehpa alanlar, Piraziz altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Piraziz afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Piraziz bronz fener alanlar, Piraziz bünyen alanlar, Piraziz develi halı alanlar, Piraziz dürbün alanlar, Piraziz teleskop alanlar, Piraziz sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Piraziz çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Piraziz flama alanlar, Piraziz alem alanlar, Piraziz arabesk alanlar.

Piraziz pul alanlar, Piraziz Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Piraziz eski fincan alanlar, Piraziz cam altı alanlar, Piraziz şamdan alanlar, Piraziz oryantel heykel alanlar, Piraziz gümüşlük alanlar, Piraziz hat yazı alanlar, Piraziz teship alanlar, hokka alanlar, Piraziz tophane alanlar, Piraziz goblen alanlar, Piraziz çin eski eşyalar alanlar, Piraziz Çanakkale alanlar, Piraziz Çanakkale vazo alanlar, Piraziz fil dişi heykel alanlar, Piraziz fil dişi baston alanlar, Piraziz fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Piraziz fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Piraziz duvar saati alanlar, Piraziz bez alanlar, buda heykel alanlar, Piraziz hamedan halı alanlar, Piraziz kılıç alanlar, Piraziz antika kılıç alanlar.

Piraziz antika araba alanlar, Piraziz antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Piraziz antika eşyalar alanlar, Piraziz kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Piraziz antika foto alanlar, Piraziz kehribar alanlar, Piraziz kehribar tesbih alanlar, Piraziz Kütahya alanlar, kınık alanlar, Piraziz seramik eşya alanlar, Piraziz kilit alanlar, Piraziz anahtar alanlar, Piraziz antika anahtar alanlar, Piraziz antika kilit alanlar, Piraziz josefin alanlar, kaşpo alanlar, Piraziz antika silah alanlar, Piraziz antika rahle alanlar, rahle alanlar, Piraziz lambader alanlar, Piraziz minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Piraziz komidin alanlar, Piraziz kara kalem resim alanlar, Piraziz blue black alanlar, Piraziz mask alanlar, eski mask alanlar, Piraziz aşurelik alanlar.

Piraziz saleplik alanlar, bozalık alanlar, Piraziz antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Piraziz gramofon alanlar, Piraziz mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Piraziz güdüm alanlar, Piraziz tekke işi alanlar, Piraziz İznik alanlar, Piraziz pusula alanlar, Piraziz gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Piraziz periyor saat alanlar, Piraziz mangal alanlar, Piraziz eski mangal alanlar, Piraziz Şam işi alanlar, Piraziz Süleymaniye işi alanlar, Piraziz takunya alanlar, Piraziz gümüş takunya alanlar, Piraziz Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Piraziz seccade alanlar, Piraziz eski seccade alanlar, Piraziz Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Piraziz tablo alanlar.

Piraziz antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Piraziz abajur alanlar, Piraziz sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Piraziz antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Piraziz madalya alanlar, Piraziz eşya alanlar, Piraziz ferman alanlar, Piraziz berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Piraziz jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Piraziz bahça alanlar, Piraziz Osmanlı bohça alanlar, Piraziz bindallı alanlar, kaftan alanlar, Piraziz ampir alanlar, Piraziz chrıstofle alanlar, Piraziz ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Piraziz şamdan alanlar, Piraziz çanta alanlar, Piraziz van işi savat alanlar, Piraziz tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Piraziz Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Piraziz hokka alanlar, Piraziz fransız mine alanlar, Piraziz teşhir vitrini alanlar, Piraziz buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Piraziz keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Piraziz kandil alanlar, Piraziz ebru alanlar, Piraziz mustafa düzgünman alanlar, Piraziz zigon alanlar, Piraziz zemzemlik alanlar, Piraziz mücevher kutusu alanlar, Piraziz dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Piraziz sürahi alanlar, Piraziz Osmanlı sürahi alanlar, Piraziz antik mercan alanlar, Piraziz makta alanlar, teslim taşı alanlar, Piraziz antik sedef alanlar, Piraziz minyatür alanlar, Piraziz kabe örtüsü alanlar, Piraziz gülebdan alanlar, Piraziz mineli dürbün alanlar, Piraziz sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Piraziz şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Piraziz lali gue alanlar, Piraziz gece sürahisi alanlar, Piraziz meissen alanlar, Piraziz satsuma alanlar, Piraziz hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Piraziz macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Piraziz constantine alanlar, Piraziz anonim alanlar, Piraziz leyla gamsız alanlar, Piraziz ibrahim safi alanlar, Piraziz bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Piraziz herend alanlar, Piraziz nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Piraziz osmanlıca alanlar, Piraziz kitap alanlar, Piraziz kalle alanlar, ali kartal alanlar, Piraziz haydar besim aydar alanlar, Piraziz orhan peker alanlar, Piraziz sıtkı olçar alanlar, Piraziz Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Piraziz edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Piraziz rus gümüşü alanlar, Piraziz minyatür alanlar, Piraziz viyana heykel alanlar, Piraziz oryantal heykel alanlar, Piraziz f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Piraziz merasim kılıcı alanlar.

Piraziz ahşap hilye alanlar, Piraziz hereke halı alanlar, kuka alanlar, Piraziz tesbih alanlar, Piraziz seyahat saati alanlar, Piraziz gravür alanlar, Piraziz degü alanlar, radio antika alanlar, Piraziz opalin alanlar, Piraziz radyo alanlar, Piraziz kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Piraziz laledan alanlar, Piraziz karaf alanlar, Piraziz çerezlik alanlar, Piraziz sahleplik alanlar, Piraziz tutya alanlar, Piraziz likör takımı alanlar, Piraziz mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Piraziz zarf alanlar, Piraziz nargile alanlar, Piraziz gülabdan alanlar, Piraziz ferman alanlar, Piraziz berat alanlar.

Piraziz hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Piraziz şifa tası alanlar, Piraziz hokka takımı alanlar, Piraziz mangal alanlar, Piraziz barutluk alanlar, Piraziz tombak alanlar, Piraziz saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Piraziz ağızlık alanlar, kemer alanlar, Piraziz hançer alanlar, Piraziz kılıç alanlar, Piraziz mühürler alanlar, Piraziz mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Piraziz Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Piraziz seccade alanlar, Piraziz sırmalı örtüler alanlar, Piraziz antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by