Keşap antikacılar, Keşap antika alanlar, Keşap antika eşya alanlar, Keşap antika eşyalar, Keşap eski alım satım, Keşap antika koleksiyoncuları, Keşap antika eşya alıcıları, Keşap antika şirketleri, Keşap antika firması, Keşap antika şirketi, Keşap antika firmaları, Keşap antika eşya şirketleri, Keşap antika eşya firması, Keşap antika eşya şirketi, Keşap antika eşya firmaları, Keşap müzayede şirketi, Keşap eski alanlar, Keşap eski eşya alanlar, Keşap antika alan yerler, Keşap antika eşya alan yerler, Keşap eski alan yerler, Keşap eski eşya alan yerler, Keşap antika pazarı, Keşap antika alım satım, Keşap antika alıcıları, Keşap antika satıcıları, Keşap antika eşya satıcıları, Keşap eski eşya alıcıları, Keşap eski eşya satıcıları, Keşap antika fiyatları, Keşap antika eşya fiyatları, Keşap eski fiyatları, Keşap eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Giresun Keşap Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Keşap antika eşya alanlar ve Keşap antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Keşap antika eşya şirketimiz, Keşap antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Keşap Antika Alanlar

Keşap antika alanlar ve Keşap antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Keşap antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Keşap antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Keşap Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Keşap antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Keşap

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Keşap antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Keşap antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Keşap Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Keşap antika eşya alanlar ve Keşap antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Keşap antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Keşap antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Keşap Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Keşap antika eşya alanların tercih ettiği, Keşap bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Keşap antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Keşap antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Keşap antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Keşap Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Keşap eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Keşap eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Keşap eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Keşap eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Keşap eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Keşap Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Keşap bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Keşap antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Keşap bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Keşap antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Keşap antikacılar, Keşap antika eşyalar, Keşap eski eşyalar, Keşap antika şirketleri, Keşap antika firması, Keşap müzayede şirketi,Keşap el yazması alanlar, Keşap Kuran’ı kerim alanlar, Keşap hat yazı alanlar, Keşap obje alanlar, Keşap gümüş alanlar, Keşap turalı gümüş alanlar, Keşap karaf alanlar, vazo alanlar, Keşap jardinyer alanlar, Keşap resim alanlar, Keşap modern resim alanlar, Keşap aplik alanlar, Keşap bahü alanlar, Keşap bavul alanlar, Keşap çanak alanlar, Keşap çömlek alanlar, Keşap bakır alanlar, baston alanlar, Keşap biskiü alanlar, Keşap billur alanlar, Keşap cam alanlar, Keşap kristal alanlar, Keşap bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Keşap bandırma halısı alanlar, Keşap ceviz yemek odası alanlar, Keşap ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Keşap ceviz sandalye alanlar, Keşap cümbüş alanlar, Keşap constantin oble alanlar, Keşap cam obje alanlar, Keşap beykoz alanlar.

Keşap bohem alanlar, Keşap çeşmi bülbül alanlar, Keşap çeşme taşı alanlar, Keşap çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Keşap arnevu alanlar, art deko alanlar, Keşap deko alanlar, Keşap ayna alanlar, Keşap asma avize alanlar, Keşap aznavur gümüş alanlar, Keşap aznavur alanlar, Keşap bafon alanlar, Keşap ayvazozki alanlar, Keşap dolap alanlar, Keşap divit alanlar, Keşap biblo alanlar, Keşap dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Keşap daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Keşap dekopaj işi alanlar, Keşap dual alanlar, Keşap dual pikap alanlar.

Keşap dümen alanlar, Keşap gemici dümeni alanlar, Keşap gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Keşap derbent halı alanlar, Keşap eviye alanlar, Keşap ev halısı alanlar, Keşap elbiselik alanlar, Keşap elbise alanlar, Keşap paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Keşap el işi alanlar, Keşap el işi halı alanlar, Keşap el işi alanlar, Keşap el işi kilim alanlar, Keşap çan alanlar, Keşap kilise çanı alanlar, Keşap gemici çanı alanlar, Keşap çarık alanlar, Keşap Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Keşap ferforje alanlar, Keşap fistan alanlar, Keşap Osmanlı fistan alanlar, Keşap portmanto alanlar, Keşap eski saat alanlar, Keşap frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Keşap bronz heykel alanlar, Keşap bronz sütün alanlar, Keşap bronz avize alanlar, Keşap bronz vazo alanlar, Keşap bronz kutu alanlar, Keşap bronz el işi alanlar.

Keşap halı alanlar, Keşap lamba alanlar, resim alanlar, Keşap parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Keşap insan biblosu alanlar, Keşap oryantel biblo alanlar, Keşap kuş biblosu alanlar, Keşap havlu alanlar, Keşap mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Keşap turkısh antika alanlar, Keşap Osmanlı eşyalar alanlar, Keşap eski gelinlik alanlar, Keşap İstanbul resimleri alanlar, Keşap altın varak sehpa alanlar, Keşap altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Keşap afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Keşap bronz fener alanlar, Keşap bünyen alanlar, Keşap develi halı alanlar, Keşap dürbün alanlar, Keşap teleskop alanlar, Keşap sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Keşap çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Keşap flama alanlar, Keşap alem alanlar, Keşap arabesk alanlar.

Keşap pul alanlar, Keşap Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Keşap eski fincan alanlar, Keşap cam altı alanlar, Keşap şamdan alanlar, Keşap oryantel heykel alanlar, Keşap gümüşlük alanlar, Keşap hat yazı alanlar, Keşap teship alanlar, hokka alanlar, Keşap tophane alanlar, Keşap goblen alanlar, Keşap çin eski eşyalar alanlar, Keşap Çanakkale alanlar, Keşap Çanakkale vazo alanlar, Keşap fil dişi heykel alanlar, Keşap fil dişi baston alanlar, Keşap fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Keşap fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Keşap duvar saati alanlar, Keşap bez alanlar, buda heykel alanlar, Keşap hamedan halı alanlar, Keşap kılıç alanlar, Keşap antika kılıç alanlar.

Keşap antika araba alanlar, Keşap antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Keşap antika eşyalar alanlar, Keşap kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Keşap antika foto alanlar, Keşap kehribar alanlar, Keşap kehribar tesbih alanlar, Keşap Kütahya alanlar, kınık alanlar, Keşap seramik eşya alanlar, Keşap kilit alanlar, Keşap anahtar alanlar, Keşap antika anahtar alanlar, Keşap antika kilit alanlar, Keşap josefin alanlar, kaşpo alanlar, Keşap antika silah alanlar, Keşap antika rahle alanlar, rahle alanlar, Keşap lambader alanlar, Keşap minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Keşap komidin alanlar, Keşap kara kalem resim alanlar, Keşap blue black alanlar, Keşap mask alanlar, eski mask alanlar, Keşap aşurelik alanlar.

Keşap saleplik alanlar, bozalık alanlar, Keşap antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Keşap gramofon alanlar, Keşap mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Keşap güdüm alanlar, Keşap tekke işi alanlar, Keşap İznik alanlar, Keşap pusula alanlar, Keşap gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Keşap periyor saat alanlar, Keşap mangal alanlar, Keşap eski mangal alanlar, Keşap Şam işi alanlar, Keşap Süleymaniye işi alanlar, Keşap takunya alanlar, Keşap gümüş takunya alanlar, Keşap Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Keşap seccade alanlar, Keşap eski seccade alanlar, Keşap Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Keşap tablo alanlar.

Keşap antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Keşap abajur alanlar, Keşap sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Keşap antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Keşap madalya alanlar, Keşap eşya alanlar, Keşap ferman alanlar, Keşap berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Keşap jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Keşap bahça alanlar, Keşap Osmanlı bohça alanlar, Keşap bindallı alanlar, kaftan alanlar, Keşap ampir alanlar, Keşap chrıstofle alanlar, Keşap ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Keşap şamdan alanlar, Keşap çanta alanlar, Keşap van işi savat alanlar, Keşap tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Keşap Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Keşap hokka alanlar, Keşap fransız mine alanlar, Keşap teşhir vitrini alanlar, Keşap buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Keşap keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Keşap kandil alanlar, Keşap ebru alanlar, Keşap mustafa düzgünman alanlar, Keşap zigon alanlar, Keşap zemzemlik alanlar, Keşap mücevher kutusu alanlar, Keşap dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Keşap sürahi alanlar, Keşap Osmanlı sürahi alanlar, Keşap antik mercan alanlar, Keşap makta alanlar, teslim taşı alanlar, Keşap antik sedef alanlar, Keşap minyatür alanlar, Keşap kabe örtüsü alanlar, Keşap gülebdan alanlar, Keşap mineli dürbün alanlar, Keşap sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Keşap şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Keşap lali gue alanlar, Keşap gece sürahisi alanlar, Keşap meissen alanlar, Keşap satsuma alanlar, Keşap hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Keşap macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Keşap constantine alanlar, Keşap anonim alanlar, Keşap leyla gamsız alanlar, Keşap ibrahim safi alanlar, Keşap bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Keşap herend alanlar, Keşap nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Keşap osmanlıca alanlar, Keşap kitap alanlar, Keşap kalle alanlar, ali kartal alanlar, Keşap haydar besim aydar alanlar, Keşap orhan peker alanlar, Keşap sıtkı olçar alanlar, Keşap Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Keşap edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Keşap rus gümüşü alanlar, Keşap minyatür alanlar, Keşap viyana heykel alanlar, Keşap oryantal heykel alanlar, Keşap f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Keşap merasim kılıcı alanlar.

Keşap ahşap hilye alanlar, Keşap hereke halı alanlar, kuka alanlar, Keşap tesbih alanlar, Keşap seyahat saati alanlar, Keşap gravür alanlar, Keşap degü alanlar, radio antika alanlar, Keşap opalin alanlar, Keşap radyo alanlar, Keşap kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Keşap laledan alanlar, Keşap karaf alanlar, Keşap çerezlik alanlar, Keşap sahleplik alanlar, Keşap tutya alanlar, Keşap likör takımı alanlar, Keşap mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Keşap zarf alanlar, Keşap nargile alanlar, Keşap gülabdan alanlar, Keşap ferman alanlar, Keşap berat alanlar.

Keşap hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Keşap şifa tası alanlar, Keşap hokka takımı alanlar, Keşap mangal alanlar, Keşap barutluk alanlar, Keşap tombak alanlar, Keşap saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Keşap ağızlık alanlar, kemer alanlar, Keşap hançer alanlar, Keşap kılıç alanlar, Keşap mühürler alanlar, Keşap mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Keşap Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Keşap seccade alanlar, Keşap sırmalı örtüler alanlar, Keşap antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.