Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Giresun Eynesil

Eynesil antikacılar, Eynesil antika alanlar, Eynesil antika eşya alanlar, Eynesil antika eşyalar, Eynesil eski alım satım, Eynesil antika koleksiyoncuları, Eynesil antika eşya alıcıları, Eynesil antika şirketleri, Eynesil antika firması, Eynesil antika şirketi, Eynesil antika firmaları, Eynesil antika eşya şirketleri, Eynesil antika eşya firması, Eynesil antika eşya şirketi, Eynesil antika eşya firmaları, Eynesil müzayede şirketi, Eynesil eski alanlar, Eynesil eski eşya alanlar, Eynesil antika alan yerler, Eynesil antika eşya alan yerler, Eynesil eski alan yerler, Eynesil eski eşya alan yerler, Eynesil antika pazarı, Eynesil antika alım satım, Eynesil antika alıcıları, Eynesil antika satıcıları, Eynesil antika eşya satıcıları, Eynesil eski eşya alıcıları, Eynesil eski eşya satıcıları, Eynesil antika fiyatları, Eynesil antika eşya fiyatları, Eynesil eski fiyatları, Eynesil eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Giresun Eynesil Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Eynesil antika eşya alanlar ve Eynesil antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Eynesil antika eşya şirketimiz, Eynesil antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Eynesil Antika Alanlar

Eynesil antika alanlar ve Eynesil antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Eynesil antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Eynesil antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Eynesil Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Eynesil antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Eynesil

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Eynesil antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Eynesil antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Eynesil Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Eynesil antika eşya alanlar ve Eynesil antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Eynesil antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Eynesil antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Eynesil Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Eynesil antika eşya alanların tercih ettiği, Eynesil bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Eynesil antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Eynesil antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Eynesil antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Eynesil Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Eynesil eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Eynesil eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Eynesil eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Eynesil eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Eynesil eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Eynesil Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Eynesil bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Eynesil antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Eynesil bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Eynesil antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Eynesil antikacılar, Eynesil antika eşyalar, Eynesil eski eşyalar, Eynesil antika şirketleri, Eynesil antika firması, Eynesil müzayede şirketi,Eynesil el yazması alanlar, Eynesil Kuran’ı kerim alanlar, Eynesil hat yazı alanlar, Eynesil obje alanlar, Eynesil gümüş alanlar, Eynesil turalı gümüş alanlar, Eynesil karaf alanlar, vazo alanlar, Eynesil jardinyer alanlar, Eynesil resim alanlar, Eynesil modern resim alanlar, Eynesil aplik alanlar, Eynesil bahü alanlar, Eynesil bavul alanlar, Eynesil çanak alanlar, Eynesil çömlek alanlar, Eynesil bakır alanlar, baston alanlar, Eynesil biskiü alanlar, Eynesil billur alanlar, Eynesil cam alanlar, Eynesil kristal alanlar, Eynesil bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Eynesil bandırma halısı alanlar, Eynesil ceviz yemek odası alanlar, Eynesil ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Eynesil ceviz sandalye alanlar, Eynesil cümbüş alanlar, Eynesil constantin oble alanlar, Eynesil cam obje alanlar, Eynesil beykoz alanlar.

Eynesil bohem alanlar, Eynesil çeşmi bülbül alanlar, Eynesil çeşme taşı alanlar, Eynesil çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Eynesil arnevu alanlar, art deko alanlar, Eynesil deko alanlar, Eynesil ayna alanlar, Eynesil asma avize alanlar, Eynesil aznavur gümüş alanlar, Eynesil aznavur alanlar, Eynesil bafon alanlar, Eynesil ayvazozki alanlar, Eynesil dolap alanlar, Eynesil divit alanlar, Eynesil biblo alanlar, Eynesil dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Eynesil daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Eynesil dekopaj işi alanlar, Eynesil dual alanlar, Eynesil dual pikap alanlar.

Eynesil dümen alanlar, Eynesil gemici dümeni alanlar, Eynesil gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Eynesil derbent halı alanlar, Eynesil eviye alanlar, Eynesil ev halısı alanlar, Eynesil elbiselik alanlar, Eynesil elbise alanlar, Eynesil paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Eynesil el işi alanlar, Eynesil el işi halı alanlar, Eynesil el işi alanlar, Eynesil el işi kilim alanlar, Eynesil çan alanlar, Eynesil kilise çanı alanlar, Eynesil gemici çanı alanlar, Eynesil çarık alanlar, Eynesil Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Eynesil ferforje alanlar, Eynesil fistan alanlar, Eynesil Osmanlı fistan alanlar, Eynesil portmanto alanlar, Eynesil eski saat alanlar, Eynesil frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Eynesil bronz heykel alanlar, Eynesil bronz sütün alanlar, Eynesil bronz avize alanlar, Eynesil bronz vazo alanlar, Eynesil bronz kutu alanlar, Eynesil bronz el işi alanlar.

Eynesil halı alanlar, Eynesil lamba alanlar, resim alanlar, Eynesil parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Eynesil insan biblosu alanlar, Eynesil oryantel biblo alanlar, Eynesil kuş biblosu alanlar, Eynesil havlu alanlar, Eynesil mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Eynesil turkısh antika alanlar, Eynesil Osmanlı eşyalar alanlar, Eynesil eski gelinlik alanlar, Eynesil İstanbul resimleri alanlar, Eynesil altın varak sehpa alanlar, Eynesil altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Eynesil afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Eynesil bronz fener alanlar, Eynesil bünyen alanlar, Eynesil develi halı alanlar, Eynesil dürbün alanlar, Eynesil teleskop alanlar, Eynesil sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Eynesil çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Eynesil flama alanlar, Eynesil alem alanlar, Eynesil arabesk alanlar.

Eynesil pul alanlar, Eynesil Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Eynesil eski fincan alanlar, Eynesil cam altı alanlar, Eynesil şamdan alanlar, Eynesil oryantel heykel alanlar, Eynesil gümüşlük alanlar, Eynesil hat yazı alanlar, Eynesil teship alanlar, hokka alanlar, Eynesil tophane alanlar, Eynesil goblen alanlar, Eynesil çin eski eşyalar alanlar, Eynesil Çanakkale alanlar, Eynesil Çanakkale vazo alanlar, Eynesil fil dişi heykel alanlar, Eynesil fil dişi baston alanlar, Eynesil fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Eynesil fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Eynesil duvar saati alanlar, Eynesil bez alanlar, buda heykel alanlar, Eynesil hamedan halı alanlar, Eynesil kılıç alanlar, Eynesil antika kılıç alanlar.

Eynesil antika araba alanlar, Eynesil antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Eynesil antika eşyalar alanlar, Eynesil kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Eynesil antika foto alanlar, Eynesil kehribar alanlar, Eynesil kehribar tesbih alanlar, Eynesil Kütahya alanlar, kınık alanlar, Eynesil seramik eşya alanlar, Eynesil kilit alanlar, Eynesil anahtar alanlar, Eynesil antika anahtar alanlar, Eynesil antika kilit alanlar, Eynesil josefin alanlar, kaşpo alanlar, Eynesil antika silah alanlar, Eynesil antika rahle alanlar, rahle alanlar, Eynesil lambader alanlar, Eynesil minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Eynesil komidin alanlar, Eynesil kara kalem resim alanlar, Eynesil blue black alanlar, Eynesil mask alanlar, eski mask alanlar, Eynesil aşurelik alanlar.

Eynesil saleplik alanlar, bozalık alanlar, Eynesil antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Eynesil gramofon alanlar, Eynesil mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Eynesil güdüm alanlar, Eynesil tekke işi alanlar, Eynesil İznik alanlar, Eynesil pusula alanlar, Eynesil gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Eynesil periyor saat alanlar, Eynesil mangal alanlar, Eynesil eski mangal alanlar, Eynesil Şam işi alanlar, Eynesil Süleymaniye işi alanlar, Eynesil takunya alanlar, Eynesil gümüş takunya alanlar, Eynesil Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Eynesil seccade alanlar, Eynesil eski seccade alanlar, Eynesil Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Eynesil tablo alanlar.

Eynesil antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Eynesil abajur alanlar, Eynesil sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Eynesil antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Eynesil madalya alanlar, Eynesil eşya alanlar, Eynesil ferman alanlar, Eynesil berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Eynesil jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Eynesil bahça alanlar, Eynesil Osmanlı bohça alanlar, Eynesil bindallı alanlar, kaftan alanlar, Eynesil ampir alanlar, Eynesil chrıstofle alanlar, Eynesil ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Eynesil şamdan alanlar, Eynesil çanta alanlar, Eynesil van işi savat alanlar, Eynesil tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Eynesil Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Eynesil hokka alanlar, Eynesil fransız mine alanlar, Eynesil teşhir vitrini alanlar, Eynesil buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Eynesil keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Eynesil kandil alanlar, Eynesil ebru alanlar, Eynesil mustafa düzgünman alanlar, Eynesil zigon alanlar, Eynesil zemzemlik alanlar, Eynesil mücevher kutusu alanlar, Eynesil dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Eynesil sürahi alanlar, Eynesil Osmanlı sürahi alanlar, Eynesil antik mercan alanlar, Eynesil makta alanlar, teslim taşı alanlar, Eynesil antik sedef alanlar, Eynesil minyatür alanlar, Eynesil kabe örtüsü alanlar, Eynesil gülebdan alanlar, Eynesil mineli dürbün alanlar, Eynesil sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Eynesil şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Eynesil lali gue alanlar, Eynesil gece sürahisi alanlar, Eynesil meissen alanlar, Eynesil satsuma alanlar, Eynesil hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Eynesil macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Eynesil constantine alanlar, Eynesil anonim alanlar, Eynesil leyla gamsız alanlar, Eynesil ibrahim safi alanlar, Eynesil bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Eynesil herend alanlar, Eynesil nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Eynesil osmanlıca alanlar, Eynesil kitap alanlar, Eynesil kalle alanlar, ali kartal alanlar, Eynesil haydar besim aydar alanlar, Eynesil orhan peker alanlar, Eynesil sıtkı olçar alanlar, Eynesil Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Eynesil edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Eynesil rus gümüşü alanlar, Eynesil minyatür alanlar, Eynesil viyana heykel alanlar, Eynesil oryantal heykel alanlar, Eynesil f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Eynesil merasim kılıcı alanlar.

Eynesil ahşap hilye alanlar, Eynesil hereke halı alanlar, kuka alanlar, Eynesil tesbih alanlar, Eynesil seyahat saati alanlar, Eynesil gravür alanlar, Eynesil degü alanlar, radio antika alanlar, Eynesil opalin alanlar, Eynesil radyo alanlar, Eynesil kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Eynesil laledan alanlar, Eynesil karaf alanlar, Eynesil çerezlik alanlar, Eynesil sahleplik alanlar, Eynesil tutya alanlar, Eynesil likör takımı alanlar, Eynesil mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Eynesil zarf alanlar, Eynesil nargile alanlar, Eynesil gülabdan alanlar, Eynesil ferman alanlar, Eynesil berat alanlar.

Eynesil hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Eynesil şifa tası alanlar, Eynesil hokka takımı alanlar, Eynesil mangal alanlar, Eynesil barutluk alanlar, Eynesil tombak alanlar, Eynesil saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Eynesil ağızlık alanlar, kemer alanlar, Eynesil hançer alanlar, Eynesil kılıç alanlar, Eynesil mühürler alanlar, Eynesil mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Eynesil Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Eynesil seccade alanlar, Eynesil sırmalı örtüler alanlar, Eynesil antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by