Espiye antikacılar, Espiye antika alanlar, Espiye antika eşya alanlar, Espiye antika eşyalar, Espiye eski alım satım, Espiye antika koleksiyoncuları, Espiye antika eşya alıcıları, Espiye antika şirketleri, Espiye antika firması, Espiye antika şirketi, Espiye antika firmaları, Espiye antika eşya şirketleri, Espiye antika eşya firması, Espiye antika eşya şirketi, Espiye antika eşya firmaları, Espiye müzayede şirketi, Espiye eski alanlar, Espiye eski eşya alanlar, Espiye antika alan yerler, Espiye antika eşya alan yerler, Espiye eski alan yerler, Espiye eski eşya alan yerler, Espiye antika pazarı, Espiye antika alım satım, Espiye antika alıcıları, Espiye antika satıcıları, Espiye antika eşya satıcıları, Espiye eski eşya alıcıları, Espiye eski eşya satıcıları, Espiye antika fiyatları, Espiye antika eşya fiyatları, Espiye eski fiyatları, Espiye eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Giresun Espiye Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Espiye antika eşya alanlar ve Espiye antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Espiye antika eşya şirketimiz, Espiye antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Espiye Antika Alanlar

Espiye antika alanlar ve Espiye antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Espiye antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Espiye antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Espiye Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Espiye antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Espiye

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Espiye antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Espiye antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Espiye Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Espiye antika eşya alanlar ve Espiye antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Espiye antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Espiye antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Espiye Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Espiye antika eşya alanların tercih ettiği, Espiye bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Espiye antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Espiye antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Espiye antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Espiye Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Espiye eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Espiye eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Espiye eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Espiye eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Espiye eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Espiye Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Espiye bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Espiye antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Espiye bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Espiye antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Espiye antikacılar, Espiye antika eşyalar, Espiye eski eşyalar, Espiye antika şirketleri, Espiye antika firması, Espiye müzayede şirketi,Espiye el yazması alanlar, Espiye Kuran’ı kerim alanlar, Espiye hat yazı alanlar, Espiye obje alanlar, Espiye gümüş alanlar, Espiye turalı gümüş alanlar, Espiye karaf alanlar, vazo alanlar, Espiye jardinyer alanlar, Espiye resim alanlar, Espiye modern resim alanlar, Espiye aplik alanlar, Espiye bahü alanlar, Espiye bavul alanlar, Espiye çanak alanlar, Espiye çömlek alanlar, Espiye bakır alanlar, baston alanlar, Espiye biskiü alanlar, Espiye billur alanlar, Espiye cam alanlar, Espiye kristal alanlar, Espiye bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Espiye bandırma halısı alanlar, Espiye ceviz yemek odası alanlar, Espiye ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Espiye ceviz sandalye alanlar, Espiye cümbüş alanlar, Espiye constantin oble alanlar, Espiye cam obje alanlar, Espiye beykoz alanlar.

Espiye bohem alanlar, Espiye çeşmi bülbül alanlar, Espiye çeşme taşı alanlar, Espiye çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Espiye arnevu alanlar, art deko alanlar, Espiye deko alanlar, Espiye ayna alanlar, Espiye asma avize alanlar, Espiye aznavur gümüş alanlar, Espiye aznavur alanlar, Espiye bafon alanlar, Espiye ayvazozki alanlar, Espiye dolap alanlar, Espiye divit alanlar, Espiye biblo alanlar, Espiye dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Espiye daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Espiye dekopaj işi alanlar, Espiye dual alanlar, Espiye dual pikap alanlar.

Espiye dümen alanlar, Espiye gemici dümeni alanlar, Espiye gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Espiye derbent halı alanlar, Espiye eviye alanlar, Espiye ev halısı alanlar, Espiye elbiselik alanlar, Espiye elbise alanlar, Espiye paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Espiye el işi alanlar, Espiye el işi halı alanlar, Espiye el işi alanlar, Espiye el işi kilim alanlar, Espiye çan alanlar, Espiye kilise çanı alanlar, Espiye gemici çanı alanlar, Espiye çarık alanlar, Espiye Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Espiye ferforje alanlar, Espiye fistan alanlar, Espiye Osmanlı fistan alanlar, Espiye portmanto alanlar, Espiye eski saat alanlar, Espiye frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Espiye bronz heykel alanlar, Espiye bronz sütün alanlar, Espiye bronz avize alanlar, Espiye bronz vazo alanlar, Espiye bronz kutu alanlar, Espiye bronz el işi alanlar.

Espiye halı alanlar, Espiye lamba alanlar, resim alanlar, Espiye parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Espiye insan biblosu alanlar, Espiye oryantel biblo alanlar, Espiye kuş biblosu alanlar, Espiye havlu alanlar, Espiye mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Espiye turkısh antika alanlar, Espiye Osmanlı eşyalar alanlar, Espiye eski gelinlik alanlar, Espiye İstanbul resimleri alanlar, Espiye altın varak sehpa alanlar, Espiye altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Espiye afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Espiye bronz fener alanlar, Espiye bünyen alanlar, Espiye develi halı alanlar, Espiye dürbün alanlar, Espiye teleskop alanlar, Espiye sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Espiye çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Espiye flama alanlar, Espiye alem alanlar, Espiye arabesk alanlar.

Espiye pul alanlar, Espiye Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Espiye eski fincan alanlar, Espiye cam altı alanlar, Espiye şamdan alanlar, Espiye oryantel heykel alanlar, Espiye gümüşlük alanlar, Espiye hat yazı alanlar, Espiye teship alanlar, hokka alanlar, Espiye tophane alanlar, Espiye goblen alanlar, Espiye çin eski eşyalar alanlar, Espiye Çanakkale alanlar, Espiye Çanakkale vazo alanlar, Espiye fil dişi heykel alanlar, Espiye fil dişi baston alanlar, Espiye fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Espiye fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Espiye duvar saati alanlar, Espiye bez alanlar, buda heykel alanlar, Espiye hamedan halı alanlar, Espiye kılıç alanlar, Espiye antika kılıç alanlar.

Espiye antika araba alanlar, Espiye antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Espiye antika eşyalar alanlar, Espiye kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Espiye antika foto alanlar, Espiye kehribar alanlar, Espiye kehribar tesbih alanlar, Espiye Kütahya alanlar, kınık alanlar, Espiye seramik eşya alanlar, Espiye kilit alanlar, Espiye anahtar alanlar, Espiye antika anahtar alanlar, Espiye antika kilit alanlar, Espiye josefin alanlar, kaşpo alanlar, Espiye antika silah alanlar, Espiye antika rahle alanlar, rahle alanlar, Espiye lambader alanlar, Espiye minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Espiye komidin alanlar, Espiye kara kalem resim alanlar, Espiye blue black alanlar, Espiye mask alanlar, eski mask alanlar, Espiye aşurelik alanlar.

Espiye saleplik alanlar, bozalık alanlar, Espiye antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Espiye gramofon alanlar, Espiye mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Espiye güdüm alanlar, Espiye tekke işi alanlar, Espiye İznik alanlar, Espiye pusula alanlar, Espiye gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Espiye periyor saat alanlar, Espiye mangal alanlar, Espiye eski mangal alanlar, Espiye Şam işi alanlar, Espiye Süleymaniye işi alanlar, Espiye takunya alanlar, Espiye gümüş takunya alanlar, Espiye Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Espiye seccade alanlar, Espiye eski seccade alanlar, Espiye Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Espiye tablo alanlar.

Espiye antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Espiye abajur alanlar, Espiye sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Espiye antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Espiye madalya alanlar, Espiye eşya alanlar, Espiye ferman alanlar, Espiye berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Espiye jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Espiye bahça alanlar, Espiye Osmanlı bohça alanlar, Espiye bindallı alanlar, kaftan alanlar, Espiye ampir alanlar, Espiye chrıstofle alanlar, Espiye ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Espiye şamdan alanlar, Espiye çanta alanlar, Espiye van işi savat alanlar, Espiye tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Espiye Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Espiye hokka alanlar, Espiye fransız mine alanlar, Espiye teşhir vitrini alanlar, Espiye buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Espiye keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Espiye kandil alanlar, Espiye ebru alanlar, Espiye mustafa düzgünman alanlar, Espiye zigon alanlar, Espiye zemzemlik alanlar, Espiye mücevher kutusu alanlar, Espiye dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Espiye sürahi alanlar, Espiye Osmanlı sürahi alanlar, Espiye antik mercan alanlar, Espiye makta alanlar, teslim taşı alanlar, Espiye antik sedef alanlar, Espiye minyatür alanlar, Espiye kabe örtüsü alanlar, Espiye gülebdan alanlar, Espiye mineli dürbün alanlar, Espiye sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Espiye şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Espiye lali gue alanlar, Espiye gece sürahisi alanlar, Espiye meissen alanlar, Espiye satsuma alanlar, Espiye hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Espiye macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Espiye constantine alanlar, Espiye anonim alanlar, Espiye leyla gamsız alanlar, Espiye ibrahim safi alanlar, Espiye bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Espiye herend alanlar, Espiye nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Espiye osmanlıca alanlar, Espiye kitap alanlar, Espiye kalle alanlar, ali kartal alanlar, Espiye haydar besim aydar alanlar, Espiye orhan peker alanlar, Espiye sıtkı olçar alanlar, Espiye Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Espiye edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Espiye rus gümüşü alanlar, Espiye minyatür alanlar, Espiye viyana heykel alanlar, Espiye oryantal heykel alanlar, Espiye f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Espiye merasim kılıcı alanlar.

Espiye ahşap hilye alanlar, Espiye hereke halı alanlar, kuka alanlar, Espiye tesbih alanlar, Espiye seyahat saati alanlar, Espiye gravür alanlar, Espiye degü alanlar, radio antika alanlar, Espiye opalin alanlar, Espiye radyo alanlar, Espiye kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Espiye laledan alanlar, Espiye karaf alanlar, Espiye çerezlik alanlar, Espiye sahleplik alanlar, Espiye tutya alanlar, Espiye likör takımı alanlar, Espiye mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Espiye zarf alanlar, Espiye nargile alanlar, Espiye gülabdan alanlar, Espiye ferman alanlar, Espiye berat alanlar.

Espiye hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Espiye şifa tası alanlar, Espiye hokka takımı alanlar, Espiye mangal alanlar, Espiye barutluk alanlar, Espiye tombak alanlar, Espiye saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Espiye ağızlık alanlar, kemer alanlar, Espiye hançer alanlar, Espiye kılıç alanlar, Espiye mühürler alanlar, Espiye mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Espiye Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Espiye seccade alanlar, Espiye sırmalı örtüler alanlar, Espiye antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.