Doğankent antikacılar, Doğankent antika alanlar, Doğankent antika eşya alanlar, Doğankent antika eşyalar, Doğankent eski alım satım, Doğankent antika koleksiyoncuları, Doğankent antika eşya alıcıları, Doğankent antika şirketleri, Doğankent antika firması, Doğankent antika şirketi, Doğankent antika firmaları, Doğankent antika eşya şirketleri, Doğankent antika eşya firması, Doğankent antika eşya şirketi, Doğankent antika eşya firmaları, Doğankent müzayede şirketi, Doğankent eski alanlar, Doğankent eski eşya alanlar, Doğankent antika alan yerler, Doğankent antika eşya alan yerler, Doğankent eski alan yerler, Doğankent eski eşya alan yerler, Doğankent antika pazarı, Doğankent antika alım satım, Doğankent antika alıcıları, Doğankent antika satıcıları, Doğankent antika eşya satıcıları, Doğankent eski eşya alıcıları, Doğankent eski eşya satıcıları, Doğankent antika fiyatları, Doğankent antika eşya fiyatları, Doğankent eski fiyatları, Doğankent eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Giresun Doğankent Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Doğankent antika eşya alanlar ve Doğankent antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Doğankent antika eşya şirketimiz, Doğankent antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Doğankent Antika Alanlar

Doğankent antika alanlar ve Doğankent antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Doğankent antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Doğankent antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Doğankent Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Doğankent antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Doğankent

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Doğankent antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Doğankent antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Doğankent Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Doğankent antika eşya alanlar ve Doğankent antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Doğankent antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Doğankent antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Doğankent Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Doğankent antika eşya alanların tercih ettiği, Doğankent bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Doğankent antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Doğankent antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Doğankent antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Doğankent Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Doğankent eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Doğankent eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Doğankent eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Doğankent eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Doğankent eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Doğankent Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Doğankent bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Doğankent antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Doğankent bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Doğankent antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Doğankent antikacılar, Doğankent antika eşyalar, Doğankent eski eşyalar, Doğankent antika şirketleri, Doğankent antika firması, Doğankent müzayede şirketi,Doğankent el yazması alanlar, Doğankent Kuran’ı kerim alanlar, Doğankent hat yazı alanlar, Doğankent obje alanlar, Doğankent gümüş alanlar, Doğankent turalı gümüş alanlar, Doğankent karaf alanlar, vazo alanlar, Doğankent jardinyer alanlar, Doğankent resim alanlar, Doğankent modern resim alanlar, Doğankent aplik alanlar, Doğankent bahü alanlar, Doğankent bavul alanlar, Doğankent çanak alanlar, Doğankent çömlek alanlar, Doğankent bakır alanlar, baston alanlar, Doğankent biskiü alanlar, Doğankent billur alanlar, Doğankent cam alanlar, Doğankent kristal alanlar, Doğankent bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Doğankent bandırma halısı alanlar, Doğankent ceviz yemek odası alanlar, Doğankent ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Doğankent ceviz sandalye alanlar, Doğankent cümbüş alanlar, Doğankent constantin oble alanlar, Doğankent cam obje alanlar, Doğankent beykoz alanlar.

Doğankent bohem alanlar, Doğankent çeşmi bülbül alanlar, Doğankent çeşme taşı alanlar, Doğankent çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Doğankent arnevu alanlar, art deko alanlar, Doğankent deko alanlar, Doğankent ayna alanlar, Doğankent asma avize alanlar, Doğankent aznavur gümüş alanlar, Doğankent aznavur alanlar, Doğankent bafon alanlar, Doğankent ayvazozki alanlar, Doğankent dolap alanlar, Doğankent divit alanlar, Doğankent biblo alanlar, Doğankent dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Doğankent daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Doğankent dekopaj işi alanlar, Doğankent dual alanlar, Doğankent dual pikap alanlar.

Doğankent dümen alanlar, Doğankent gemici dümeni alanlar, Doğankent gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Doğankent derbent halı alanlar, Doğankent eviye alanlar, Doğankent ev halısı alanlar, Doğankent elbiselik alanlar, Doğankent elbise alanlar, Doğankent paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Doğankent el işi alanlar, Doğankent el işi halı alanlar, Doğankent el işi alanlar, Doğankent el işi kilim alanlar, Doğankent çan alanlar, Doğankent kilise çanı alanlar, Doğankent gemici çanı alanlar, Doğankent çarık alanlar, Doğankent Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Doğankent ferforje alanlar, Doğankent fistan alanlar, Doğankent Osmanlı fistan alanlar, Doğankent portmanto alanlar, Doğankent eski saat alanlar, Doğankent frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Doğankent bronz heykel alanlar, Doğankent bronz sütün alanlar, Doğankent bronz avize alanlar, Doğankent bronz vazo alanlar, Doğankent bronz kutu alanlar, Doğankent bronz el işi alanlar.

Doğankent halı alanlar, Doğankent lamba alanlar, resim alanlar, Doğankent parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Doğankent insan biblosu alanlar, Doğankent oryantel biblo alanlar, Doğankent kuş biblosu alanlar, Doğankent havlu alanlar, Doğankent mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Doğankent turkısh antika alanlar, Doğankent Osmanlı eşyalar alanlar, Doğankent eski gelinlik alanlar, Doğankent İstanbul resimleri alanlar, Doğankent altın varak sehpa alanlar, Doğankent altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Doğankent afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Doğankent bronz fener alanlar, Doğankent bünyen alanlar, Doğankent develi halı alanlar, Doğankent dürbün alanlar, Doğankent teleskop alanlar, Doğankent sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Doğankent çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Doğankent flama alanlar, Doğankent alem alanlar, Doğankent arabesk alanlar.

Doğankent pul alanlar, Doğankent Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Doğankent eski fincan alanlar, Doğankent cam altı alanlar, Doğankent şamdan alanlar, Doğankent oryantel heykel alanlar, Doğankent gümüşlük alanlar, Doğankent hat yazı alanlar, Doğankent teship alanlar, hokka alanlar, Doğankent tophane alanlar, Doğankent goblen alanlar, Doğankent çin eski eşyalar alanlar, Doğankent Çanakkale alanlar, Doğankent Çanakkale vazo alanlar, Doğankent fil dişi heykel alanlar, Doğankent fil dişi baston alanlar, Doğankent fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Doğankent fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Doğankent duvar saati alanlar, Doğankent bez alanlar, buda heykel alanlar, Doğankent hamedan halı alanlar, Doğankent kılıç alanlar, Doğankent antika kılıç alanlar.

Doğankent antika araba alanlar, Doğankent antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Doğankent antika eşyalar alanlar, Doğankent kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Doğankent antika foto alanlar, Doğankent kehribar alanlar, Doğankent kehribar tesbih alanlar, Doğankent Kütahya alanlar, kınık alanlar, Doğankent seramik eşya alanlar, Doğankent kilit alanlar, Doğankent anahtar alanlar, Doğankent antika anahtar alanlar, Doğankent antika kilit alanlar, Doğankent josefin alanlar, kaşpo alanlar, Doğankent antika silah alanlar, Doğankent antika rahle alanlar, rahle alanlar, Doğankent lambader alanlar, Doğankent minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Doğankent komidin alanlar, Doğankent kara kalem resim alanlar, Doğankent blue black alanlar, Doğankent mask alanlar, eski mask alanlar, Doğankent aşurelik alanlar.

Doğankent saleplik alanlar, bozalık alanlar, Doğankent antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Doğankent gramofon alanlar, Doğankent mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Doğankent güdüm alanlar, Doğankent tekke işi alanlar, Doğankent İznik alanlar, Doğankent pusula alanlar, Doğankent gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Doğankent periyor saat alanlar, Doğankent mangal alanlar, Doğankent eski mangal alanlar, Doğankent Şam işi alanlar, Doğankent Süleymaniye işi alanlar, Doğankent takunya alanlar, Doğankent gümüş takunya alanlar, Doğankent Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Doğankent seccade alanlar, Doğankent eski seccade alanlar, Doğankent Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Doğankent tablo alanlar.

Doğankent antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Doğankent abajur alanlar, Doğankent sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Doğankent antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Doğankent madalya alanlar, Doğankent eşya alanlar, Doğankent ferman alanlar, Doğankent berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Doğankent jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Doğankent bahça alanlar, Doğankent Osmanlı bohça alanlar, Doğankent bindallı alanlar, kaftan alanlar, Doğankent ampir alanlar, Doğankent chrıstofle alanlar, Doğankent ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Doğankent şamdan alanlar, Doğankent çanta alanlar, Doğankent van işi savat alanlar, Doğankent tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Doğankent Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Doğankent hokka alanlar, Doğankent fransız mine alanlar, Doğankent teşhir vitrini alanlar, Doğankent buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Doğankent keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Doğankent kandil alanlar, Doğankent ebru alanlar, Doğankent mustafa düzgünman alanlar, Doğankent zigon alanlar, Doğankent zemzemlik alanlar, Doğankent mücevher kutusu alanlar, Doğankent dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Doğankent sürahi alanlar, Doğankent Osmanlı sürahi alanlar, Doğankent antik mercan alanlar, Doğankent makta alanlar, teslim taşı alanlar, Doğankent antik sedef alanlar, Doğankent minyatür alanlar, Doğankent kabe örtüsü alanlar, Doğankent gülebdan alanlar, Doğankent mineli dürbün alanlar, Doğankent sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Doğankent şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Doğankent lali gue alanlar, Doğankent gece sürahisi alanlar, Doğankent meissen alanlar, Doğankent satsuma alanlar, Doğankent hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Doğankent macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Doğankent constantine alanlar, Doğankent anonim alanlar, Doğankent leyla gamsız alanlar, Doğankent ibrahim safi alanlar, Doğankent bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Doğankent herend alanlar, Doğankent nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Doğankent osmanlıca alanlar, Doğankent kitap alanlar, Doğankent kalle alanlar, ali kartal alanlar, Doğankent haydar besim aydar alanlar, Doğankent orhan peker alanlar, Doğankent sıtkı olçar alanlar, Doğankent Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Doğankent edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Doğankent rus gümüşü alanlar, Doğankent minyatür alanlar, Doğankent viyana heykel alanlar, Doğankent oryantal heykel alanlar, Doğankent f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Doğankent merasim kılıcı alanlar.

Doğankent ahşap hilye alanlar, Doğankent hereke halı alanlar, kuka alanlar, Doğankent tesbih alanlar, Doğankent seyahat saati alanlar, Doğankent gravür alanlar, Doğankent degü alanlar, radio antika alanlar, Doğankent opalin alanlar, Doğankent radyo alanlar, Doğankent kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Doğankent laledan alanlar, Doğankent karaf alanlar, Doğankent çerezlik alanlar, Doğankent sahleplik alanlar, Doğankent tutya alanlar, Doğankent likör takımı alanlar, Doğankent mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Doğankent zarf alanlar, Doğankent nargile alanlar, Doğankent gülabdan alanlar, Doğankent ferman alanlar, Doğankent berat alanlar.

Doğankent hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Doğankent şifa tası alanlar, Doğankent hokka takımı alanlar, Doğankent mangal alanlar, Doğankent barutluk alanlar, Doğankent tombak alanlar, Doğankent saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Doğankent ağızlık alanlar, kemer alanlar, Doğankent hançer alanlar, Doğankent kılıç alanlar, Doğankent mühürler alanlar, Doğankent mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Doğankent Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Doğankent seccade alanlar, Doğankent sırmalı örtüler alanlar, Doğankent antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.