Çanakçı antikacılar, Çanakçı antika alanlar, Çanakçı antika eşya alanlar, Çanakçı antika eşyalar, Çanakçı eski alım satım, Çanakçı antika koleksiyoncuları, Çanakçı antika eşya alıcıları, Çanakçı antika şirketleri, Çanakçı antika firması, Çanakçı antika şirketi, Çanakçı antika firmaları, Çanakçı antika eşya şirketleri, Çanakçı antika eşya firması, Çanakçı antika eşya şirketi, Çanakçı antika eşya firmaları, Çanakçı müzayede şirketi, Çanakçı eski alanlar, Çanakçı eski eşya alanlar, Çanakçı antika alan yerler, Çanakçı antika eşya alan yerler, Çanakçı eski alan yerler, Çanakçı eski eşya alan yerler, Çanakçı antika pazarı, Çanakçı antika alım satım, Çanakçı antika alıcıları, Çanakçı antika satıcıları, Çanakçı antika eşya satıcıları, Çanakçı eski eşya alıcıları, Çanakçı eski eşya satıcıları, Çanakçı antika fiyatları, Çanakçı antika eşya fiyatları, Çanakçı eski fiyatları, Çanakçı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Giresun Çanakçı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çanakçı antika eşya alanlar ve Çanakçı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çanakçı antika eşya şirketimiz, Çanakçı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çanakçı Antika Alanlar

Çanakçı antika alanlar ve Çanakçı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çanakçı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çanakçı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çanakçı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çanakçı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çanakçı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çanakçı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çanakçı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çanakçı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çanakçı antika eşya alanlar ve Çanakçı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çanakçı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çanakçı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çanakçı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çanakçı antika eşya alanların tercih ettiği, Çanakçı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çanakçı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çanakçı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çanakçı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çanakçı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çanakçı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çanakçı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çanakçı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çanakçı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çanakçı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çanakçı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çanakçı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çanakçı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çanakçı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çanakçı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çanakçı antikacılar, Çanakçı antika eşyalar, Çanakçı eski eşyalar, Çanakçı antika şirketleri, Çanakçı antika firması, Çanakçı müzayede şirketi,Çanakçı el yazması alanlar, Çanakçı Kuran’ı kerim alanlar, Çanakçı hat yazı alanlar, Çanakçı obje alanlar, Çanakçı gümüş alanlar, Çanakçı turalı gümüş alanlar, Çanakçı karaf alanlar, vazo alanlar, Çanakçı jardinyer alanlar, Çanakçı resim alanlar, Çanakçı modern resim alanlar, Çanakçı aplik alanlar, Çanakçı bahü alanlar, Çanakçı bavul alanlar, Çanakçı çanak alanlar, Çanakçı çömlek alanlar, Çanakçı bakır alanlar, baston alanlar, Çanakçı biskiü alanlar, Çanakçı billur alanlar, Çanakçı cam alanlar, Çanakçı kristal alanlar, Çanakçı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çanakçı bandırma halısı alanlar, Çanakçı ceviz yemek odası alanlar, Çanakçı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çanakçı ceviz sandalye alanlar, Çanakçı cümbüş alanlar, Çanakçı constantin oble alanlar, Çanakçı cam obje alanlar, Çanakçı beykoz alanlar.

Çanakçı bohem alanlar, Çanakçı çeşmi bülbül alanlar, Çanakçı çeşme taşı alanlar, Çanakçı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çanakçı arnevu alanlar, art deko alanlar, Çanakçı deko alanlar, Çanakçı ayna alanlar, Çanakçı asma avize alanlar, Çanakçı aznavur gümüş alanlar, Çanakçı aznavur alanlar, Çanakçı bafon alanlar, Çanakçı ayvazozki alanlar, Çanakçı dolap alanlar, Çanakçı divit alanlar, Çanakçı biblo alanlar, Çanakçı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çanakçı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çanakçı dekopaj işi alanlar, Çanakçı dual alanlar, Çanakçı dual pikap alanlar.

Çanakçı dümen alanlar, Çanakçı gemici dümeni alanlar, Çanakçı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çanakçı derbent halı alanlar, Çanakçı eviye alanlar, Çanakçı ev halısı alanlar, Çanakçı elbiselik alanlar, Çanakçı elbise alanlar, Çanakçı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çanakçı el işi alanlar, Çanakçı el işi halı alanlar, Çanakçı el işi alanlar, Çanakçı el işi kilim alanlar, Çanakçı çan alanlar, Çanakçı kilise çanı alanlar, Çanakçı gemici çanı alanlar, Çanakçı çarık alanlar, Çanakçı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çanakçı ferforje alanlar, Çanakçı fistan alanlar, Çanakçı Osmanlı fistan alanlar, Çanakçı portmanto alanlar, Çanakçı eski saat alanlar, Çanakçı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çanakçı bronz heykel alanlar, Çanakçı bronz sütün alanlar, Çanakçı bronz avize alanlar, Çanakçı bronz vazo alanlar, Çanakçı bronz kutu alanlar, Çanakçı bronz el işi alanlar.

Çanakçı halı alanlar, Çanakçı lamba alanlar, resim alanlar, Çanakçı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çanakçı insan biblosu alanlar, Çanakçı oryantel biblo alanlar, Çanakçı kuş biblosu alanlar, Çanakçı havlu alanlar, Çanakçı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çanakçı turkısh antika alanlar, Çanakçı Osmanlı eşyalar alanlar, Çanakçı eski gelinlik alanlar, Çanakçı İstanbul resimleri alanlar, Çanakçı altın varak sehpa alanlar, Çanakçı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çanakçı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çanakçı bronz fener alanlar, Çanakçı bünyen alanlar, Çanakçı develi halı alanlar, Çanakçı dürbün alanlar, Çanakçı teleskop alanlar, Çanakçı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çanakçı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çanakçı flama alanlar, Çanakçı alem alanlar, Çanakçı arabesk alanlar.

Çanakçı pul alanlar, Çanakçı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Çanakçı eski fincan alanlar, Çanakçı cam altı alanlar, Çanakçı şamdan alanlar, Çanakçı oryantel heykel alanlar, Çanakçı gümüşlük alanlar, Çanakçı hat yazı alanlar, Çanakçı teship alanlar, hokka alanlar, Çanakçı tophane alanlar, Çanakçı goblen alanlar, Çanakçı çin eski eşyalar alanlar, Çanakçı Çanakkale alanlar, Çanakçı Çanakkale vazo alanlar, Çanakçı fil dişi heykel alanlar, Çanakçı fil dişi baston alanlar, Çanakçı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çanakçı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çanakçı duvar saati alanlar, Çanakçı bez alanlar, buda heykel alanlar, Çanakçı hamedan halı alanlar, Çanakçı kılıç alanlar, Çanakçı antika kılıç alanlar.

Çanakçı antika araba alanlar, Çanakçı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çanakçı antika eşyalar alanlar, Çanakçı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çanakçı antika foto alanlar, Çanakçı kehribar alanlar, Çanakçı kehribar tesbih alanlar, Çanakçı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çanakçı seramik eşya alanlar, Çanakçı kilit alanlar, Çanakçı anahtar alanlar, Çanakçı antika anahtar alanlar, Çanakçı antika kilit alanlar, Çanakçı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çanakçı antika silah alanlar, Çanakçı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çanakçı lambader alanlar, Çanakçı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çanakçı komidin alanlar, Çanakçı kara kalem resim alanlar, Çanakçı blue black alanlar, Çanakçı mask alanlar, eski mask alanlar, Çanakçı aşurelik alanlar.

Çanakçı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çanakçı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çanakçı gramofon alanlar, Çanakçı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çanakçı güdüm alanlar, Çanakçı tekke işi alanlar, Çanakçı İznik alanlar, Çanakçı pusula alanlar, Çanakçı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Çanakçı periyor saat alanlar, Çanakçı mangal alanlar, Çanakçı eski mangal alanlar, Çanakçı Şam işi alanlar, Çanakçı Süleymaniye işi alanlar, Çanakçı takunya alanlar, Çanakçı gümüş takunya alanlar, Çanakçı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çanakçı seccade alanlar, Çanakçı eski seccade alanlar, Çanakçı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çanakçı tablo alanlar.

Çanakçı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çanakçı abajur alanlar, Çanakçı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çanakçı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çanakçı madalya alanlar, Çanakçı eşya alanlar, Çanakçı ferman alanlar, Çanakçı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çanakçı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çanakçı bahça alanlar, Çanakçı Osmanlı bohça alanlar, Çanakçı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çanakçı ampir alanlar, Çanakçı chrıstofle alanlar, Çanakçı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çanakçı şamdan alanlar, Çanakçı çanta alanlar, Çanakçı van işi savat alanlar, Çanakçı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çanakçı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çanakçı hokka alanlar, Çanakçı fransız mine alanlar, Çanakçı teşhir vitrini alanlar, Çanakçı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çanakçı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çanakçı kandil alanlar, Çanakçı ebru alanlar, Çanakçı mustafa düzgünman alanlar, Çanakçı zigon alanlar, Çanakçı zemzemlik alanlar, Çanakçı mücevher kutusu alanlar, Çanakçı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çanakçı sürahi alanlar, Çanakçı Osmanlı sürahi alanlar, Çanakçı antik mercan alanlar, Çanakçı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çanakçı antik sedef alanlar, Çanakçı minyatür alanlar, Çanakçı kabe örtüsü alanlar, Çanakçı gülebdan alanlar, Çanakçı mineli dürbün alanlar, Çanakçı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çanakçı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çanakçı lali gue alanlar, Çanakçı gece sürahisi alanlar, Çanakçı meissen alanlar, Çanakçı satsuma alanlar, Çanakçı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çanakçı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çanakçı constantine alanlar, Çanakçı anonim alanlar, Çanakçı leyla gamsız alanlar, Çanakçı ibrahim safi alanlar, Çanakçı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çanakçı herend alanlar, Çanakçı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çanakçı osmanlıca alanlar, Çanakçı kitap alanlar, Çanakçı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çanakçı haydar besim aydar alanlar, Çanakçı orhan peker alanlar, Çanakçı sıtkı olçar alanlar, Çanakçı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çanakçı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çanakçı rus gümüşü alanlar, Çanakçı minyatür alanlar, Çanakçı viyana heykel alanlar, Çanakçı oryantal heykel alanlar, Çanakçı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çanakçı merasim kılıcı alanlar.

Çanakçı ahşap hilye alanlar, Çanakçı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çanakçı tesbih alanlar, Çanakçı seyahat saati alanlar, Çanakçı gravür alanlar, Çanakçı degü alanlar, radio antika alanlar, Çanakçı opalin alanlar, Çanakçı radyo alanlar, Çanakçı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çanakçı laledan alanlar, Çanakçı karaf alanlar, Çanakçı çerezlik alanlar, Çanakçı sahleplik alanlar, Çanakçı tutya alanlar, Çanakçı likör takımı alanlar, Çanakçı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çanakçı zarf alanlar, Çanakçı nargile alanlar, Çanakçı gülabdan alanlar, Çanakçı ferman alanlar, Çanakçı berat alanlar.

Çanakçı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çanakçı şifa tası alanlar, Çanakçı hokka takımı alanlar, Çanakçı mangal alanlar, Çanakçı barutluk alanlar, Çanakçı tombak alanlar, Çanakçı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Çanakçı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çanakçı hançer alanlar, Çanakçı kılıç alanlar, Çanakçı mühürler alanlar, Çanakçı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çanakçı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çanakçı seccade alanlar, Çanakçı sırmalı örtüler alanlar, Çanakçı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.