Çamoluk antikacılar, Çamoluk antika alanlar, Çamoluk antika eşya alanlar, Çamoluk antika eşyalar, Çamoluk eski alım satım, Çamoluk antika koleksiyoncuları, Çamoluk antika eşya alıcıları, Çamoluk antika şirketleri, Çamoluk antika firması, Çamoluk antika şirketi, Çamoluk antika firmaları, Çamoluk antika eşya şirketleri, Çamoluk antika eşya firması, Çamoluk antika eşya şirketi, Çamoluk antika eşya firmaları, Çamoluk müzayede şirketi, Çamoluk eski alanlar, Çamoluk eski eşya alanlar, Çamoluk antika alan yerler, Çamoluk antika eşya alan yerler, Çamoluk eski alan yerler, Çamoluk eski eşya alan yerler, Çamoluk antika pazarı, Çamoluk antika alım satım, Çamoluk antika alıcıları, Çamoluk antika satıcıları, Çamoluk antika eşya satıcıları, Çamoluk eski eşya alıcıları, Çamoluk eski eşya satıcıları, Çamoluk antika fiyatları, Çamoluk antika eşya fiyatları, Çamoluk eski fiyatları, Çamoluk eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Giresun Çamoluk Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çamoluk antika eşya alanlar ve Çamoluk antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çamoluk antika eşya şirketimiz, Çamoluk antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çamoluk Antika Alanlar

Çamoluk antika alanlar ve Çamoluk antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çamoluk antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çamoluk antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çamoluk Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çamoluk antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çamoluk

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çamoluk antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çamoluk antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çamoluk Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çamoluk antika eşya alanlar ve Çamoluk antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çamoluk antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çamoluk antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çamoluk Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çamoluk antika eşya alanların tercih ettiği, Çamoluk bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çamoluk antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çamoluk antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çamoluk antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çamoluk Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çamoluk eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çamoluk eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çamoluk eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çamoluk eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çamoluk eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çamoluk Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çamoluk bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çamoluk antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çamoluk bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çamoluk antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çamoluk antikacılar, Çamoluk antika eşyalar, Çamoluk eski eşyalar, Çamoluk antika şirketleri, Çamoluk antika firması, Çamoluk müzayede şirketi,Çamoluk el yazması alanlar, Çamoluk Kuran’ı kerim alanlar, Çamoluk hat yazı alanlar, Çamoluk obje alanlar, Çamoluk gümüş alanlar, Çamoluk turalı gümüş alanlar, Çamoluk karaf alanlar, vazo alanlar, Çamoluk jardinyer alanlar, Çamoluk resim alanlar, Çamoluk modern resim alanlar, Çamoluk aplik alanlar, Çamoluk bahü alanlar, Çamoluk bavul alanlar, Çamoluk çanak alanlar, Çamoluk çömlek alanlar, Çamoluk bakır alanlar, baston alanlar, Çamoluk biskiü alanlar, Çamoluk billur alanlar, Çamoluk cam alanlar, Çamoluk kristal alanlar, Çamoluk bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çamoluk bandırma halısı alanlar, Çamoluk ceviz yemek odası alanlar, Çamoluk ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çamoluk ceviz sandalye alanlar, Çamoluk cümbüş alanlar, Çamoluk constantin oble alanlar, Çamoluk cam obje alanlar, Çamoluk beykoz alanlar.

Çamoluk bohem alanlar, Çamoluk çeşmi bülbül alanlar, Çamoluk çeşme taşı alanlar, Çamoluk çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çamoluk arnevu alanlar, art deko alanlar, Çamoluk deko alanlar, Çamoluk ayna alanlar, Çamoluk asma avize alanlar, Çamoluk aznavur gümüş alanlar, Çamoluk aznavur alanlar, Çamoluk bafon alanlar, Çamoluk ayvazozki alanlar, Çamoluk dolap alanlar, Çamoluk divit alanlar, Çamoluk biblo alanlar, Çamoluk dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çamoluk daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çamoluk dekopaj işi alanlar, Çamoluk dual alanlar, Çamoluk dual pikap alanlar.

Çamoluk dümen alanlar, Çamoluk gemici dümeni alanlar, Çamoluk gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çamoluk derbent halı alanlar, Çamoluk eviye alanlar, Çamoluk ev halısı alanlar, Çamoluk elbiselik alanlar, Çamoluk elbise alanlar, Çamoluk paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çamoluk el işi alanlar, Çamoluk el işi halı alanlar, Çamoluk el işi alanlar, Çamoluk el işi kilim alanlar, Çamoluk çan alanlar, Çamoluk kilise çanı alanlar, Çamoluk gemici çanı alanlar, Çamoluk çarık alanlar, Çamoluk Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çamoluk ferforje alanlar, Çamoluk fistan alanlar, Çamoluk Osmanlı fistan alanlar, Çamoluk portmanto alanlar, Çamoluk eski saat alanlar, Çamoluk frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çamoluk bronz heykel alanlar, Çamoluk bronz sütün alanlar, Çamoluk bronz avize alanlar, Çamoluk bronz vazo alanlar, Çamoluk bronz kutu alanlar, Çamoluk bronz el işi alanlar.

Çamoluk halı alanlar, Çamoluk lamba alanlar, resim alanlar, Çamoluk parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çamoluk insan biblosu alanlar, Çamoluk oryantel biblo alanlar, Çamoluk kuş biblosu alanlar, Çamoluk havlu alanlar, Çamoluk mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çamoluk turkısh antika alanlar, Çamoluk Osmanlı eşyalar alanlar, Çamoluk eski gelinlik alanlar, Çamoluk İstanbul resimleri alanlar, Çamoluk altın varak sehpa alanlar, Çamoluk altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çamoluk afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çamoluk bronz fener alanlar, Çamoluk bünyen alanlar, Çamoluk develi halı alanlar, Çamoluk dürbün alanlar, Çamoluk teleskop alanlar, Çamoluk sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çamoluk çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çamoluk flama alanlar, Çamoluk alem alanlar, Çamoluk arabesk alanlar.

Çamoluk pul alanlar, Çamoluk Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Çamoluk eski fincan alanlar, Çamoluk cam altı alanlar, Çamoluk şamdan alanlar, Çamoluk oryantel heykel alanlar, Çamoluk gümüşlük alanlar, Çamoluk hat yazı alanlar, Çamoluk teship alanlar, hokka alanlar, Çamoluk tophane alanlar, Çamoluk goblen alanlar, Çamoluk çin eski eşyalar alanlar, Çamoluk Çanakkale alanlar, Çamoluk Çanakkale vazo alanlar, Çamoluk fil dişi heykel alanlar, Çamoluk fil dişi baston alanlar, Çamoluk fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çamoluk fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çamoluk duvar saati alanlar, Çamoluk bez alanlar, buda heykel alanlar, Çamoluk hamedan halı alanlar, Çamoluk kılıç alanlar, Çamoluk antika kılıç alanlar.

Çamoluk antika araba alanlar, Çamoluk antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çamoluk antika eşyalar alanlar, Çamoluk kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çamoluk antika foto alanlar, Çamoluk kehribar alanlar, Çamoluk kehribar tesbih alanlar, Çamoluk Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çamoluk seramik eşya alanlar, Çamoluk kilit alanlar, Çamoluk anahtar alanlar, Çamoluk antika anahtar alanlar, Çamoluk antika kilit alanlar, Çamoluk josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çamoluk antika silah alanlar, Çamoluk antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çamoluk lambader alanlar, Çamoluk minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çamoluk komidin alanlar, Çamoluk kara kalem resim alanlar, Çamoluk blue black alanlar, Çamoluk mask alanlar, eski mask alanlar, Çamoluk aşurelik alanlar.

Çamoluk saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çamoluk antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çamoluk gramofon alanlar, Çamoluk mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çamoluk güdüm alanlar, Çamoluk tekke işi alanlar, Çamoluk İznik alanlar, Çamoluk pusula alanlar, Çamoluk gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Çamoluk periyor saat alanlar, Çamoluk mangal alanlar, Çamoluk eski mangal alanlar, Çamoluk Şam işi alanlar, Çamoluk Süleymaniye işi alanlar, Çamoluk takunya alanlar, Çamoluk gümüş takunya alanlar, Çamoluk Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çamoluk seccade alanlar, Çamoluk eski seccade alanlar, Çamoluk Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çamoluk tablo alanlar.

Çamoluk antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çamoluk abajur alanlar, Çamoluk sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çamoluk antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çamoluk madalya alanlar, Çamoluk eşya alanlar, Çamoluk ferman alanlar, Çamoluk berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çamoluk jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çamoluk bahça alanlar, Çamoluk Osmanlı bohça alanlar, Çamoluk bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çamoluk ampir alanlar, Çamoluk chrıstofle alanlar, Çamoluk ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çamoluk şamdan alanlar, Çamoluk çanta alanlar, Çamoluk van işi savat alanlar, Çamoluk tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çamoluk Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çamoluk hokka alanlar, Çamoluk fransız mine alanlar, Çamoluk teşhir vitrini alanlar, Çamoluk buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çamoluk keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çamoluk kandil alanlar, Çamoluk ebru alanlar, Çamoluk mustafa düzgünman alanlar, Çamoluk zigon alanlar, Çamoluk zemzemlik alanlar, Çamoluk mücevher kutusu alanlar, Çamoluk dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çamoluk sürahi alanlar, Çamoluk Osmanlı sürahi alanlar, Çamoluk antik mercan alanlar, Çamoluk makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çamoluk antik sedef alanlar, Çamoluk minyatür alanlar, Çamoluk kabe örtüsü alanlar, Çamoluk gülebdan alanlar, Çamoluk mineli dürbün alanlar, Çamoluk sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çamoluk şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çamoluk lali gue alanlar, Çamoluk gece sürahisi alanlar, Çamoluk meissen alanlar, Çamoluk satsuma alanlar, Çamoluk hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çamoluk macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çamoluk constantine alanlar, Çamoluk anonim alanlar, Çamoluk leyla gamsız alanlar, Çamoluk ibrahim safi alanlar, Çamoluk bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çamoluk herend alanlar, Çamoluk nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çamoluk osmanlıca alanlar, Çamoluk kitap alanlar, Çamoluk kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çamoluk haydar besim aydar alanlar, Çamoluk orhan peker alanlar, Çamoluk sıtkı olçar alanlar, Çamoluk Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çamoluk edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çamoluk rus gümüşü alanlar, Çamoluk minyatür alanlar, Çamoluk viyana heykel alanlar, Çamoluk oryantal heykel alanlar, Çamoluk f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çamoluk merasim kılıcı alanlar.

Çamoluk ahşap hilye alanlar, Çamoluk hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çamoluk tesbih alanlar, Çamoluk seyahat saati alanlar, Çamoluk gravür alanlar, Çamoluk degü alanlar, radio antika alanlar, Çamoluk opalin alanlar, Çamoluk radyo alanlar, Çamoluk kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çamoluk laledan alanlar, Çamoluk karaf alanlar, Çamoluk çerezlik alanlar, Çamoluk sahleplik alanlar, Çamoluk tutya alanlar, Çamoluk likör takımı alanlar, Çamoluk mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çamoluk zarf alanlar, Çamoluk nargile alanlar, Çamoluk gülabdan alanlar, Çamoluk ferman alanlar, Çamoluk berat alanlar.

Çamoluk hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çamoluk şifa tası alanlar, Çamoluk hokka takımı alanlar, Çamoluk mangal alanlar, Çamoluk barutluk alanlar, Çamoluk tombak alanlar, Çamoluk saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Çamoluk ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çamoluk hançer alanlar, Çamoluk kılıç alanlar, Çamoluk mühürler alanlar, Çamoluk mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çamoluk Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çamoluk seccade alanlar, Çamoluk sırmalı örtüler alanlar, Çamoluk antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.