Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Giresun Bulancak

Bulancak antikacılar, Bulancak antika alanlar, Bulancak antika eşya alanlar, Bulancak antika eşyalar, Bulancak eski alım satım, Bulancak antika koleksiyoncuları, Bulancak antika eşya alıcıları, Bulancak antika şirketleri, Bulancak antika firması, Bulancak antika şirketi, Bulancak antika firmaları, Bulancak antika eşya şirketleri, Bulancak antika eşya firması, Bulancak antika eşya şirketi, Bulancak antika eşya firmaları, Bulancak müzayede şirketi, Bulancak eski alanlar, Bulancak eski eşya alanlar, Bulancak antika alan yerler, Bulancak antika eşya alan yerler, Bulancak eski alan yerler, Bulancak eski eşya alan yerler, Bulancak antika pazarı, Bulancak antika alım satım, Bulancak antika alıcıları, Bulancak antika satıcıları, Bulancak antika eşya satıcıları, Bulancak eski eşya alıcıları, Bulancak eski eşya satıcıları, Bulancak antika fiyatları, Bulancak antika eşya fiyatları, Bulancak eski fiyatları, Bulancak eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Giresun Bulancak Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bulancak antika eşya alanlar ve Bulancak antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bulancak antika eşya şirketimiz, Bulancak antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bulancak Antika Alanlar

Bulancak antika alanlar ve Bulancak antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bulancak antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bulancak antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bulancak Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bulancak antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bulancak

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bulancak antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bulancak antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bulancak Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bulancak antika eşya alanlar ve Bulancak antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bulancak antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bulancak antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bulancak Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bulancak antika eşya alanların tercih ettiği, Bulancak bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bulancak antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bulancak antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bulancak antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bulancak Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bulancak eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bulancak eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bulancak eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bulancak eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bulancak eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bulancak Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bulancak bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bulancak antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bulancak bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bulancak antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bulancak antikacılar, Bulancak antika eşyalar, Bulancak eski eşyalar, Bulancak antika şirketleri, Bulancak antika firması, Bulancak müzayede şirketi,Bulancak el yazması alanlar, Bulancak Kuran’ı kerim alanlar, Bulancak hat yazı alanlar, Bulancak obje alanlar, Bulancak gümüş alanlar, Bulancak turalı gümüş alanlar, Bulancak karaf alanlar, vazo alanlar, Bulancak jardinyer alanlar, Bulancak resim alanlar, Bulancak modern resim alanlar, Bulancak aplik alanlar, Bulancak bahü alanlar, Bulancak bavul alanlar, Bulancak çanak alanlar, Bulancak çömlek alanlar, Bulancak bakır alanlar, baston alanlar, Bulancak biskiü alanlar, Bulancak billur alanlar, Bulancak cam alanlar, Bulancak kristal alanlar, Bulancak bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bulancak bandırma halısı alanlar, Bulancak ceviz yemek odası alanlar, Bulancak ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bulancak ceviz sandalye alanlar, Bulancak cümbüş alanlar, Bulancak constantin oble alanlar, Bulancak cam obje alanlar, Bulancak beykoz alanlar.

Bulancak bohem alanlar, Bulancak çeşmi bülbül alanlar, Bulancak çeşme taşı alanlar, Bulancak çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bulancak arnevu alanlar, art deko alanlar, Bulancak deko alanlar, Bulancak ayna alanlar, Bulancak asma avize alanlar, Bulancak aznavur gümüş alanlar, Bulancak aznavur alanlar, Bulancak bafon alanlar, Bulancak ayvazozki alanlar, Bulancak dolap alanlar, Bulancak divit alanlar, Bulancak biblo alanlar, Bulancak dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bulancak daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bulancak dekopaj işi alanlar, Bulancak dual alanlar, Bulancak dual pikap alanlar.

Bulancak dümen alanlar, Bulancak gemici dümeni alanlar, Bulancak gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bulancak derbent halı alanlar, Bulancak eviye alanlar, Bulancak ev halısı alanlar, Bulancak elbiselik alanlar, Bulancak elbise alanlar, Bulancak paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bulancak el işi alanlar, Bulancak el işi halı alanlar, Bulancak el işi alanlar, Bulancak el işi kilim alanlar, Bulancak çan alanlar, Bulancak kilise çanı alanlar, Bulancak gemici çanı alanlar, Bulancak çarık alanlar, Bulancak Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bulancak ferforje alanlar, Bulancak fistan alanlar, Bulancak Osmanlı fistan alanlar, Bulancak portmanto alanlar, Bulancak eski saat alanlar, Bulancak frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bulancak bronz heykel alanlar, Bulancak bronz sütün alanlar, Bulancak bronz avize alanlar, Bulancak bronz vazo alanlar, Bulancak bronz kutu alanlar, Bulancak bronz el işi alanlar.

Bulancak halı alanlar, Bulancak lamba alanlar, resim alanlar, Bulancak parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bulancak insan biblosu alanlar, Bulancak oryantel biblo alanlar, Bulancak kuş biblosu alanlar, Bulancak havlu alanlar, Bulancak mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bulancak turkısh antika alanlar, Bulancak Osmanlı eşyalar alanlar, Bulancak eski gelinlik alanlar, Bulancak İstanbul resimleri alanlar, Bulancak altın varak sehpa alanlar, Bulancak altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bulancak afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bulancak bronz fener alanlar, Bulancak bünyen alanlar, Bulancak develi halı alanlar, Bulancak dürbün alanlar, Bulancak teleskop alanlar, Bulancak sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bulancak çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bulancak flama alanlar, Bulancak alem alanlar, Bulancak arabesk alanlar.

Bulancak pul alanlar, Bulancak Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Bulancak eski fincan alanlar, Bulancak cam altı alanlar, Bulancak şamdan alanlar, Bulancak oryantel heykel alanlar, Bulancak gümüşlük alanlar, Bulancak hat yazı alanlar, Bulancak teship alanlar, hokka alanlar, Bulancak tophane alanlar, Bulancak goblen alanlar, Bulancak çin eski eşyalar alanlar, Bulancak Çanakkale alanlar, Bulancak Çanakkale vazo alanlar, Bulancak fil dişi heykel alanlar, Bulancak fil dişi baston alanlar, Bulancak fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bulancak fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bulancak duvar saati alanlar, Bulancak bez alanlar, buda heykel alanlar, Bulancak hamedan halı alanlar, Bulancak kılıç alanlar, Bulancak antika kılıç alanlar.

Bulancak antika araba alanlar, Bulancak antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bulancak antika eşyalar alanlar, Bulancak kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bulancak antika foto alanlar, Bulancak kehribar alanlar, Bulancak kehribar tesbih alanlar, Bulancak Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bulancak seramik eşya alanlar, Bulancak kilit alanlar, Bulancak anahtar alanlar, Bulancak antika anahtar alanlar, Bulancak antika kilit alanlar, Bulancak josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bulancak antika silah alanlar, Bulancak antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bulancak lambader alanlar, Bulancak minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bulancak komidin alanlar, Bulancak kara kalem resim alanlar, Bulancak blue black alanlar, Bulancak mask alanlar, eski mask alanlar, Bulancak aşurelik alanlar.

Bulancak saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bulancak antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bulancak gramofon alanlar, Bulancak mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bulancak güdüm alanlar, Bulancak tekke işi alanlar, Bulancak İznik alanlar, Bulancak pusula alanlar, Bulancak gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Bulancak periyor saat alanlar, Bulancak mangal alanlar, Bulancak eski mangal alanlar, Bulancak Şam işi alanlar, Bulancak Süleymaniye işi alanlar, Bulancak takunya alanlar, Bulancak gümüş takunya alanlar, Bulancak Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bulancak seccade alanlar, Bulancak eski seccade alanlar, Bulancak Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bulancak tablo alanlar.

Bulancak antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bulancak abajur alanlar, Bulancak sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bulancak antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bulancak madalya alanlar, Bulancak eşya alanlar, Bulancak ferman alanlar, Bulancak berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bulancak jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bulancak bahça alanlar, Bulancak Osmanlı bohça alanlar, Bulancak bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bulancak ampir alanlar, Bulancak chrıstofle alanlar, Bulancak ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bulancak şamdan alanlar, Bulancak çanta alanlar, Bulancak van işi savat alanlar, Bulancak tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bulancak Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bulancak hokka alanlar, Bulancak fransız mine alanlar, Bulancak teşhir vitrini alanlar, Bulancak buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bulancak keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bulancak kandil alanlar, Bulancak ebru alanlar, Bulancak mustafa düzgünman alanlar, Bulancak zigon alanlar, Bulancak zemzemlik alanlar, Bulancak mücevher kutusu alanlar, Bulancak dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bulancak sürahi alanlar, Bulancak Osmanlı sürahi alanlar, Bulancak antik mercan alanlar, Bulancak makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bulancak antik sedef alanlar, Bulancak minyatür alanlar, Bulancak kabe örtüsü alanlar, Bulancak gülebdan alanlar, Bulancak mineli dürbün alanlar, Bulancak sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bulancak şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bulancak lali gue alanlar, Bulancak gece sürahisi alanlar, Bulancak meissen alanlar, Bulancak satsuma alanlar, Bulancak hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bulancak macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bulancak constantine alanlar, Bulancak anonim alanlar, Bulancak leyla gamsız alanlar, Bulancak ibrahim safi alanlar, Bulancak bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bulancak herend alanlar, Bulancak nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bulancak osmanlıca alanlar, Bulancak kitap alanlar, Bulancak kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bulancak haydar besim aydar alanlar, Bulancak orhan peker alanlar, Bulancak sıtkı olçar alanlar, Bulancak Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bulancak edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bulancak rus gümüşü alanlar, Bulancak minyatür alanlar, Bulancak viyana heykel alanlar, Bulancak oryantal heykel alanlar, Bulancak f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bulancak merasim kılıcı alanlar.

Bulancak ahşap hilye alanlar, Bulancak hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bulancak tesbih alanlar, Bulancak seyahat saati alanlar, Bulancak gravür alanlar, Bulancak degü alanlar, radio antika alanlar, Bulancak opalin alanlar, Bulancak radyo alanlar, Bulancak kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bulancak laledan alanlar, Bulancak karaf alanlar, Bulancak çerezlik alanlar, Bulancak sahleplik alanlar, Bulancak tutya alanlar, Bulancak likör takımı alanlar, Bulancak mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bulancak zarf alanlar, Bulancak nargile alanlar, Bulancak gülabdan alanlar, Bulancak ferman alanlar, Bulancak berat alanlar.

Bulancak hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bulancak şifa tası alanlar, Bulancak hokka takımı alanlar, Bulancak mangal alanlar, Bulancak barutluk alanlar, Bulancak tombak alanlar, Bulancak saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Bulancak ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bulancak hançer alanlar, Bulancak kılıç alanlar, Bulancak mühürler alanlar, Bulancak mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bulancak Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bulancak seccade alanlar, Bulancak sırmalı örtüler alanlar, Bulancak antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by