Alucra antikacılar, Alucra antika alanlar, Alucra antika eşya alanlar, Alucra antika eşyalar, Alucra eski alım satım, Alucra antika koleksiyoncuları, Alucra antika eşya alıcıları, Alucra antika şirketleri, Alucra antika firması, Alucra antika şirketi, Alucra antika firmaları, Alucra antika eşya şirketleri, Alucra antika eşya firması, Alucra antika eşya şirketi, Alucra antika eşya firmaları, Alucra müzayede şirketi, Alucra eski alanlar, Alucra eski eşya alanlar, Alucra antika alan yerler, Alucra antika eşya alan yerler, Alucra eski alan yerler, Alucra eski eşya alan yerler, Alucra antika pazarı, Alucra antika alım satım, Alucra antika alıcıları, Alucra antika satıcıları, Alucra antika eşya satıcıları, Alucra eski eşya alıcıları, Alucra eski eşya satıcıları, Alucra antika fiyatları, Alucra antika eşya fiyatları, Alucra eski fiyatları, Alucra eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Giresun Alucra Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Alucra antika eşya alanlar ve Alucra antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Alucra antika eşya şirketimiz, Alucra antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Alucra Antika Alanlar

Alucra antika alanlar ve Alucra antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Alucra antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Alucra antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Alucra Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Alucra antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Alucra

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Alucra antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Alucra antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Alucra Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Alucra antika eşya alanlar ve Alucra antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Alucra antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Alucra antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Alucra Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Alucra antika eşya alanların tercih ettiği, Alucra bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Alucra antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Alucra antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Alucra antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Alucra Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Alucra eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Alucra eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Alucra eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Alucra eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Alucra eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Alucra Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Alucra bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Alucra antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Alucra bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Alucra antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Alucra antikacılar, Alucra antika eşyalar, Alucra eski eşyalar, Alucra antika şirketleri, Alucra antika firması, Alucra müzayede şirketi,Alucra el yazması alanlar, Alucra Kuran’ı kerim alanlar, Alucra hat yazı alanlar, Alucra obje alanlar, Alucra gümüş alanlar, Alucra turalı gümüş alanlar, Alucra karaf alanlar, vazo alanlar, Alucra jardinyer alanlar, Alucra resim alanlar, Alucra modern resim alanlar, Alucra aplik alanlar, Alucra bahü alanlar, Alucra bavul alanlar, Alucra çanak alanlar, Alucra çömlek alanlar, Alucra bakır alanlar, baston alanlar, Alucra biskiü alanlar, Alucra billur alanlar, Alucra cam alanlar, Alucra kristal alanlar, Alucra bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Alucra bandırma halısı alanlar, Alucra ceviz yemek odası alanlar, Alucra ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Alucra ceviz sandalye alanlar, Alucra cümbüş alanlar, Alucra constantin oble alanlar, Alucra cam obje alanlar, Alucra beykoz alanlar.

Alucra bohem alanlar, Alucra çeşmi bülbül alanlar, Alucra çeşme taşı alanlar, Alucra çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Alucra arnevu alanlar, art deko alanlar, Alucra deko alanlar, Alucra ayna alanlar, Alucra asma avize alanlar, Alucra aznavur gümüş alanlar, Alucra aznavur alanlar, Alucra bafon alanlar, Alucra ayvazozki alanlar, Alucra dolap alanlar, Alucra divit alanlar, Alucra biblo alanlar, Alucra dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Alucra daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Alucra dekopaj işi alanlar, Alucra dual alanlar, Alucra dual pikap alanlar.

Alucra dümen alanlar, Alucra gemici dümeni alanlar, Alucra gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Alucra derbent halı alanlar, Alucra eviye alanlar, Alucra ev halısı alanlar, Alucra elbiselik alanlar, Alucra elbise alanlar, Alucra paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Alucra el işi alanlar, Alucra el işi halı alanlar, Alucra el işi alanlar, Alucra el işi kilim alanlar, Alucra çan alanlar, Alucra kilise çanı alanlar, Alucra gemici çanı alanlar, Alucra çarık alanlar, Alucra Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Alucra ferforje alanlar, Alucra fistan alanlar, Alucra Osmanlı fistan alanlar, Alucra portmanto alanlar, Alucra eski saat alanlar, Alucra frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Alucra bronz heykel alanlar, Alucra bronz sütün alanlar, Alucra bronz avize alanlar, Alucra bronz vazo alanlar, Alucra bronz kutu alanlar, Alucra bronz el işi alanlar.

Alucra halı alanlar, Alucra lamba alanlar, resim alanlar, Alucra parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Alucra insan biblosu alanlar, Alucra oryantel biblo alanlar, Alucra kuş biblosu alanlar, Alucra havlu alanlar, Alucra mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Alucra turkısh antika alanlar, Alucra Osmanlı eşyalar alanlar, Alucra eski gelinlik alanlar, Alucra İstanbul resimleri alanlar, Alucra altın varak sehpa alanlar, Alucra altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Alucra afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Alucra bronz fener alanlar, Alucra bünyen alanlar, Alucra develi halı alanlar, Alucra dürbün alanlar, Alucra teleskop alanlar, Alucra sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Alucra çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Alucra flama alanlar, Alucra alem alanlar, Alucra arabesk alanlar.

Alucra pul alanlar, Alucra Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Alucra eski fincan alanlar, Alucra cam altı alanlar, Alucra şamdan alanlar, Alucra oryantel heykel alanlar, Alucra gümüşlük alanlar, Alucra hat yazı alanlar, Alucra teship alanlar, hokka alanlar, Alucra tophane alanlar, Alucra goblen alanlar, Alucra çin eski eşyalar alanlar, Alucra Çanakkale alanlar, Alucra Çanakkale vazo alanlar, Alucra fil dişi heykel alanlar, Alucra fil dişi baston alanlar, Alucra fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Alucra fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Alucra duvar saati alanlar, Alucra bez alanlar, buda heykel alanlar, Alucra hamedan halı alanlar, Alucra kılıç alanlar, Alucra antika kılıç alanlar.

Alucra antika araba alanlar, Alucra antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Alucra antika eşyalar alanlar, Alucra kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Alucra antika foto alanlar, Alucra kehribar alanlar, Alucra kehribar tesbih alanlar, Alucra Kütahya alanlar, kınık alanlar, Alucra seramik eşya alanlar, Alucra kilit alanlar, Alucra anahtar alanlar, Alucra antika anahtar alanlar, Alucra antika kilit alanlar, Alucra josefin alanlar, kaşpo alanlar, Alucra antika silah alanlar, Alucra antika rahle alanlar, rahle alanlar, Alucra lambader alanlar, Alucra minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Alucra komidin alanlar, Alucra kara kalem resim alanlar, Alucra blue black alanlar, Alucra mask alanlar, eski mask alanlar, Alucra aşurelik alanlar.

Alucra saleplik alanlar, bozalık alanlar, Alucra antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Alucra gramofon alanlar, Alucra mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Alucra güdüm alanlar, Alucra tekke işi alanlar, Alucra İznik alanlar, Alucra pusula alanlar, Alucra gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Alucra periyor saat alanlar, Alucra mangal alanlar, Alucra eski mangal alanlar, Alucra Şam işi alanlar, Alucra Süleymaniye işi alanlar, Alucra takunya alanlar, Alucra gümüş takunya alanlar, Alucra Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Alucra seccade alanlar, Alucra eski seccade alanlar, Alucra Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Alucra tablo alanlar.

Alucra antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Alucra abajur alanlar, Alucra sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Alucra antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Alucra madalya alanlar, Alucra eşya alanlar, Alucra ferman alanlar, Alucra berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Alucra jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Alucra bahça alanlar, Alucra Osmanlı bohça alanlar, Alucra bindallı alanlar, kaftan alanlar, Alucra ampir alanlar, Alucra chrıstofle alanlar, Alucra ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Alucra şamdan alanlar, Alucra çanta alanlar, Alucra van işi savat alanlar, Alucra tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Alucra Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Alucra hokka alanlar, Alucra fransız mine alanlar, Alucra teşhir vitrini alanlar, Alucra buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Alucra keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Alucra kandil alanlar, Alucra ebru alanlar, Alucra mustafa düzgünman alanlar, Alucra zigon alanlar, Alucra zemzemlik alanlar, Alucra mücevher kutusu alanlar, Alucra dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Alucra sürahi alanlar, Alucra Osmanlı sürahi alanlar, Alucra antik mercan alanlar, Alucra makta alanlar, teslim taşı alanlar, Alucra antik sedef alanlar, Alucra minyatür alanlar, Alucra kabe örtüsü alanlar, Alucra gülebdan alanlar, Alucra mineli dürbün alanlar, Alucra sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Alucra şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Alucra lali gue alanlar, Alucra gece sürahisi alanlar, Alucra meissen alanlar, Alucra satsuma alanlar, Alucra hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Alucra macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Alucra constantine alanlar, Alucra anonim alanlar, Alucra leyla gamsız alanlar, Alucra ibrahim safi alanlar, Alucra bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Alucra herend alanlar, Alucra nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Alucra osmanlıca alanlar, Alucra kitap alanlar, Alucra kalle alanlar, ali kartal alanlar, Alucra haydar besim aydar alanlar, Alucra orhan peker alanlar, Alucra sıtkı olçar alanlar, Alucra Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Alucra edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Alucra rus gümüşü alanlar, Alucra minyatür alanlar, Alucra viyana heykel alanlar, Alucra oryantal heykel alanlar, Alucra f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Alucra merasim kılıcı alanlar.

Alucra ahşap hilye alanlar, Alucra hereke halı alanlar, kuka alanlar, Alucra tesbih alanlar, Alucra seyahat saati alanlar, Alucra gravür alanlar, Alucra degü alanlar, radio antika alanlar, Alucra opalin alanlar, Alucra radyo alanlar, Alucra kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Alucra laledan alanlar, Alucra karaf alanlar, Alucra çerezlik alanlar, Alucra sahleplik alanlar, Alucra tutya alanlar, Alucra likör takımı alanlar, Alucra mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Alucra zarf alanlar, Alucra nargile alanlar, Alucra gülabdan alanlar, Alucra ferman alanlar, Alucra berat alanlar.

Alucra hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Alucra şifa tası alanlar, Alucra hokka takımı alanlar, Alucra mangal alanlar, Alucra barutluk alanlar, Alucra tombak alanlar, Alucra saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Alucra ağızlık alanlar, kemer alanlar, Alucra hançer alanlar, Alucra kılıç alanlar, Alucra mühürler alanlar, Alucra mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Alucra Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Alucra seccade alanlar, Alucra sırmalı örtüler alanlar, Alucra antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.