Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Gaziantep Yavuzeli

Yavuzeli antikacılar, Yavuzeli antika alanlar, Yavuzeli antika eşya alanlar, Yavuzeli antika eşyalar, Yavuzeli eski alım satım, Yavuzeli antika koleksiyoncuları, Yavuzeli antika eşya alıcıları, Yavuzeli antika şirketleri, Yavuzeli antika firması, Yavuzeli antika şirketi, Yavuzeli antika firmaları, Yavuzeli antika eşya şirketleri, Yavuzeli antika eşya firması, Yavuzeli antika eşya şirketi, Yavuzeli antika eşya firmaları, Yavuzeli müzayede şirketi, Yavuzeli eski alanlar, Yavuzeli eski eşya alanlar, Yavuzeli antika alan yerler, Yavuzeli antika eşya alan yerler, Yavuzeli eski alan yerler, Yavuzeli eski eşya alan yerler, Yavuzeli antika pazarı, Yavuzeli antika alım satım, Yavuzeli antika alıcıları, Yavuzeli antika satıcıları, Yavuzeli antika eşya satıcıları, Yavuzeli eski eşya alıcıları, Yavuzeli eski eşya satıcıları, Yavuzeli antika fiyatları, Yavuzeli antika eşya fiyatları, Yavuzeli eski fiyatları, Yavuzeli eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Gaziantep Yavuzeli Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yavuzeli antika eşya alanlar ve Yavuzeli antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yavuzeli antika eşya şirketimiz, Yavuzeli antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yavuzeli Antika Alanlar

Yavuzeli antika alanlar ve Yavuzeli antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yavuzeli antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yavuzeli antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yavuzeli Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yavuzeli antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yavuzeli

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yavuzeli antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yavuzeli antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yavuzeli Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yavuzeli antika eşya alanlar ve Yavuzeli antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yavuzeli antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yavuzeli antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yavuzeli Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yavuzeli antika eşya alanların tercih ettiği, Yavuzeli bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yavuzeli antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yavuzeli antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yavuzeli antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yavuzeli Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yavuzeli eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yavuzeli eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yavuzeli eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yavuzeli eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yavuzeli eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yavuzeli Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yavuzeli bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yavuzeli antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yavuzeli bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yavuzeli antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yavuzeli antikacılar, Yavuzeli antika eşyalar, Yavuzeli eski eşyalar, Yavuzeli antika şirketleri, Yavuzeli antika firması, Yavuzeli müzayede şirketi,Yavuzeli el yazması alanlar, Yavuzeli Kuran’ı kerim alanlar, Yavuzeli hat yazı alanlar, Yavuzeli obje alanlar, Yavuzeli gümüş alanlar, Yavuzeli turalı gümüş alanlar, Yavuzeli karaf alanlar, vazo alanlar, Yavuzeli jardinyer alanlar, Yavuzeli resim alanlar, Yavuzeli modern resim alanlar, Yavuzeli aplik alanlar, Yavuzeli bahü alanlar, Yavuzeli bavul alanlar, Yavuzeli çanak alanlar, Yavuzeli çömlek alanlar, Yavuzeli bakır alanlar, baston alanlar, Yavuzeli biskiü alanlar, Yavuzeli billur alanlar, Yavuzeli cam alanlar, Yavuzeli kristal alanlar, Yavuzeli bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yavuzeli bandırma halısı alanlar, Yavuzeli ceviz yemek odası alanlar, Yavuzeli ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yavuzeli ceviz sandalye alanlar, Yavuzeli cümbüş alanlar, Yavuzeli constantin oble alanlar, Yavuzeli cam obje alanlar, Yavuzeli beykoz alanlar.

Yavuzeli bohem alanlar, Yavuzeli çeşmi bülbül alanlar, Yavuzeli çeşme taşı alanlar, Yavuzeli çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yavuzeli arnevu alanlar, art deko alanlar, Yavuzeli deko alanlar, Yavuzeli ayna alanlar, Yavuzeli asma avize alanlar, Yavuzeli aznavur gümüş alanlar, Yavuzeli aznavur alanlar, Yavuzeli bafon alanlar, Yavuzeli ayvazozki alanlar, Yavuzeli dolap alanlar, Yavuzeli divit alanlar, Yavuzeli biblo alanlar, Yavuzeli dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yavuzeli daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yavuzeli dekopaj işi alanlar, Yavuzeli dual alanlar, Yavuzeli dual pikap alanlar.

Yavuzeli dümen alanlar, Yavuzeli gemici dümeni alanlar, Yavuzeli gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yavuzeli derbent halı alanlar, Yavuzeli eviye alanlar, Yavuzeli ev halısı alanlar, Yavuzeli elbiselik alanlar, Yavuzeli elbise alanlar, Yavuzeli paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yavuzeli el işi alanlar, Yavuzeli el işi halı alanlar, Yavuzeli el işi alanlar, Yavuzeli el işi kilim alanlar, Yavuzeli çan alanlar, Yavuzeli kilise çanı alanlar, Yavuzeli gemici çanı alanlar, Yavuzeli çarık alanlar, Yavuzeli Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yavuzeli ferforje alanlar, Yavuzeli fistan alanlar, Yavuzeli Osmanlı fistan alanlar, Yavuzeli portmanto alanlar, Yavuzeli eski saat alanlar, Yavuzeli frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yavuzeli bronz heykel alanlar, Yavuzeli bronz sütün alanlar, Yavuzeli bronz avize alanlar, Yavuzeli bronz vazo alanlar, Yavuzeli bronz kutu alanlar, Yavuzeli bronz el işi alanlar.

Yavuzeli halı alanlar, Yavuzeli lamba alanlar, resim alanlar, Yavuzeli parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yavuzeli insan biblosu alanlar, Yavuzeli oryantel biblo alanlar, Yavuzeli kuş biblosu alanlar, Yavuzeli havlu alanlar, Yavuzeli mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yavuzeli turkısh antika alanlar, Yavuzeli Osmanlı eşyalar alanlar, Yavuzeli eski gelinlik alanlar, Yavuzeli İstanbul resimleri alanlar, Yavuzeli altın varak sehpa alanlar, Yavuzeli altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yavuzeli afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yavuzeli bronz fener alanlar, Yavuzeli bünyen alanlar, Yavuzeli develi halı alanlar, Yavuzeli dürbün alanlar, Yavuzeli teleskop alanlar, Yavuzeli sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yavuzeli çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yavuzeli flama alanlar, Yavuzeli alem alanlar, Yavuzeli arabesk alanlar.

Yavuzeli pul alanlar, Yavuzeli Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Yavuzeli eski fincan alanlar, Yavuzeli cam altı alanlar, Yavuzeli şamdan alanlar, Yavuzeli oryantel heykel alanlar, Yavuzeli gümüşlük alanlar, Yavuzeli hat yazı alanlar, Yavuzeli teship alanlar, hokka alanlar, Yavuzeli tophane alanlar, Yavuzeli goblen alanlar, Yavuzeli çin eski eşyalar alanlar, Yavuzeli Çanakkale alanlar, Yavuzeli Çanakkale vazo alanlar, Yavuzeli fil dişi heykel alanlar, Yavuzeli fil dişi baston alanlar, Yavuzeli fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yavuzeli fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yavuzeli duvar saati alanlar, Yavuzeli bez alanlar, buda heykel alanlar, Yavuzeli hamedan halı alanlar, Yavuzeli kılıç alanlar, Yavuzeli antika kılıç alanlar.

Yavuzeli antika araba alanlar, Yavuzeli antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yavuzeli antika eşyalar alanlar, Yavuzeli kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yavuzeli antika foto alanlar, Yavuzeli kehribar alanlar, Yavuzeli kehribar tesbih alanlar, Yavuzeli Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yavuzeli seramik eşya alanlar, Yavuzeli kilit alanlar, Yavuzeli anahtar alanlar, Yavuzeli antika anahtar alanlar, Yavuzeli antika kilit alanlar, Yavuzeli josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yavuzeli antika silah alanlar, Yavuzeli antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yavuzeli lambader alanlar, Yavuzeli minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yavuzeli komidin alanlar, Yavuzeli kara kalem resim alanlar, Yavuzeli blue black alanlar, Yavuzeli mask alanlar, eski mask alanlar, Yavuzeli aşurelik alanlar.

Yavuzeli saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yavuzeli antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yavuzeli gramofon alanlar, Yavuzeli mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yavuzeli güdüm alanlar, Yavuzeli tekke işi alanlar, Yavuzeli İznik alanlar, Yavuzeli pusula alanlar, Yavuzeli gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Yavuzeli periyor saat alanlar, Yavuzeli mangal alanlar, Yavuzeli eski mangal alanlar, Yavuzeli Şam işi alanlar, Yavuzeli Süleymaniye işi alanlar, Yavuzeli takunya alanlar, Yavuzeli gümüş takunya alanlar, Yavuzeli Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yavuzeli seccade alanlar, Yavuzeli eski seccade alanlar, Yavuzeli Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yavuzeli tablo alanlar.

Yavuzeli antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yavuzeli abajur alanlar, Yavuzeli sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yavuzeli antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yavuzeli madalya alanlar, Yavuzeli eşya alanlar, Yavuzeli ferman alanlar, Yavuzeli berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yavuzeli jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yavuzeli bahça alanlar, Yavuzeli Osmanlı bohça alanlar, Yavuzeli bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yavuzeli ampir alanlar, Yavuzeli chrıstofle alanlar, Yavuzeli ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yavuzeli şamdan alanlar, Yavuzeli çanta alanlar, Yavuzeli van işi savat alanlar, Yavuzeli tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yavuzeli Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yavuzeli hokka alanlar, Yavuzeli fransız mine alanlar, Yavuzeli teşhir vitrini alanlar, Yavuzeli buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yavuzeli keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yavuzeli kandil alanlar, Yavuzeli ebru alanlar, Yavuzeli mustafa düzgünman alanlar, Yavuzeli zigon alanlar, Yavuzeli zemzemlik alanlar, Yavuzeli mücevher kutusu alanlar, Yavuzeli dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yavuzeli sürahi alanlar, Yavuzeli Osmanlı sürahi alanlar, Yavuzeli antik mercan alanlar, Yavuzeli makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yavuzeli antik sedef alanlar, Yavuzeli minyatür alanlar, Yavuzeli kabe örtüsü alanlar, Yavuzeli gülebdan alanlar, Yavuzeli mineli dürbün alanlar, Yavuzeli sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yavuzeli şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yavuzeli lali gue alanlar, Yavuzeli gece sürahisi alanlar, Yavuzeli meissen alanlar, Yavuzeli satsuma alanlar, Yavuzeli hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yavuzeli macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yavuzeli constantine alanlar, Yavuzeli anonim alanlar, Yavuzeli leyla gamsız alanlar, Yavuzeli ibrahim safi alanlar, Yavuzeli bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yavuzeli herend alanlar, Yavuzeli nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yavuzeli osmanlıca alanlar, Yavuzeli kitap alanlar, Yavuzeli kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yavuzeli haydar besim aydar alanlar, Yavuzeli orhan peker alanlar, Yavuzeli sıtkı olçar alanlar, Yavuzeli Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yavuzeli edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yavuzeli rus gümüşü alanlar, Yavuzeli minyatür alanlar, Yavuzeli viyana heykel alanlar, Yavuzeli oryantal heykel alanlar, Yavuzeli f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yavuzeli merasim kılıcı alanlar.

Yavuzeli ahşap hilye alanlar, Yavuzeli hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yavuzeli tesbih alanlar, Yavuzeli seyahat saati alanlar, Yavuzeli gravür alanlar, Yavuzeli degü alanlar, radio antika alanlar, Yavuzeli opalin alanlar, Yavuzeli radyo alanlar, Yavuzeli kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yavuzeli laledan alanlar, Yavuzeli karaf alanlar, Yavuzeli çerezlik alanlar, Yavuzeli sahleplik alanlar, Yavuzeli tutya alanlar, Yavuzeli likör takımı alanlar, Yavuzeli mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yavuzeli zarf alanlar, Yavuzeli nargile alanlar, Yavuzeli gülabdan alanlar, Yavuzeli ferman alanlar, Yavuzeli berat alanlar.

Yavuzeli hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yavuzeli şifa tası alanlar, Yavuzeli hokka takımı alanlar, Yavuzeli mangal alanlar, Yavuzeli barutluk alanlar, Yavuzeli tombak alanlar, Yavuzeli saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Yavuzeli ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yavuzeli hançer alanlar, Yavuzeli kılıç alanlar, Yavuzeli mühürler alanlar, Yavuzeli mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yavuzeli Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yavuzeli seccade alanlar, Yavuzeli sırmalı örtüler alanlar, Yavuzeli antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by