Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Gaziantep Şehitkamil

Şehitkamil antikacılar, Şehitkamil antika alanlar, Şehitkamil antika eşya alanlar, Şehitkamil antika eşyalar, Şehitkamil eski alım satım, Şehitkamil antika koleksiyoncuları, Şehitkamil antika eşya alıcıları, Şehitkamil antika şirketleri, Şehitkamil antika firması, Şehitkamil antika şirketi, Şehitkamil antika firmaları, Şehitkamil antika eşya şirketleri, Şehitkamil antika eşya firması, Şehitkamil antika eşya şirketi, Şehitkamil antika eşya firmaları, Şehitkamil müzayede şirketi, Şehitkamil eski alanlar, Şehitkamil eski eşya alanlar, Şehitkamil antika alan yerler, Şehitkamil antika eşya alan yerler, Şehitkamil eski alan yerler, Şehitkamil eski eşya alan yerler, Şehitkamil antika pazarı, Şehitkamil antika alım satım, Şehitkamil antika alıcıları, Şehitkamil antika satıcıları, Şehitkamil antika eşya satıcıları, Şehitkamil eski eşya alıcıları, Şehitkamil eski eşya satıcıları, Şehitkamil antika fiyatları, Şehitkamil antika eşya fiyatları, Şehitkamil eski fiyatları, Şehitkamil eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Gaziantep Şehitkamil Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Şehitkamil antika eşya alanlar ve Şehitkamil antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Şehitkamil antika eşya şirketimiz, Şehitkamil antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Şehitkamil Antika Alanlar

Şehitkamil antika alanlar ve Şehitkamil antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Şehitkamil antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Şehitkamil antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Şehitkamil Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Şehitkamil antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Şehitkamil

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Şehitkamil antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Şehitkamil antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Şehitkamil Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Şehitkamil antika eşya alanlar ve Şehitkamil antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Şehitkamil antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Şehitkamil antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Şehitkamil Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Şehitkamil antika eşya alanların tercih ettiği, Şehitkamil bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Şehitkamil antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Şehitkamil antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Şehitkamil antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Şehitkamil Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Şehitkamil eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Şehitkamil eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Şehitkamil eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Şehitkamil eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Şehitkamil eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Şehitkamil Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Şehitkamil bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Şehitkamil antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Şehitkamil bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Şehitkamil antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Şehitkamil antikacılar, Şehitkamil antika eşyalar, Şehitkamil eski eşyalar, Şehitkamil antika şirketleri, Şehitkamil antika firması, Şehitkamil müzayede şirketi,Şehitkamil el yazması alanlar, Şehitkamil Kuran’ı kerim alanlar, Şehitkamil hat yazı alanlar, Şehitkamil obje alanlar, Şehitkamil gümüş alanlar, Şehitkamil turalı gümüş alanlar, Şehitkamil karaf alanlar, vazo alanlar, Şehitkamil jardinyer alanlar, Şehitkamil resim alanlar, Şehitkamil modern resim alanlar, Şehitkamil aplik alanlar, Şehitkamil bahü alanlar, Şehitkamil bavul alanlar, Şehitkamil çanak alanlar, Şehitkamil çömlek alanlar, Şehitkamil bakır alanlar, baston alanlar, Şehitkamil biskiü alanlar, Şehitkamil billur alanlar, Şehitkamil cam alanlar, Şehitkamil kristal alanlar, Şehitkamil bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Şehitkamil bandırma halısı alanlar, Şehitkamil ceviz yemek odası alanlar, Şehitkamil ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Şehitkamil ceviz sandalye alanlar, Şehitkamil cümbüş alanlar, Şehitkamil constantin oble alanlar, Şehitkamil cam obje alanlar, Şehitkamil beykoz alanlar.

Şehitkamil bohem alanlar, Şehitkamil çeşmi bülbül alanlar, Şehitkamil çeşme taşı alanlar, Şehitkamil çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Şehitkamil arnevu alanlar, art deko alanlar, Şehitkamil deko alanlar, Şehitkamil ayna alanlar, Şehitkamil asma avize alanlar, Şehitkamil aznavur gümüş alanlar, Şehitkamil aznavur alanlar, Şehitkamil bafon alanlar, Şehitkamil ayvazozki alanlar, Şehitkamil dolap alanlar, Şehitkamil divit alanlar, Şehitkamil biblo alanlar, Şehitkamil dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Şehitkamil daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Şehitkamil dekopaj işi alanlar, Şehitkamil dual alanlar, Şehitkamil dual pikap alanlar.

Şehitkamil dümen alanlar, Şehitkamil gemici dümeni alanlar, Şehitkamil gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Şehitkamil derbent halı alanlar, Şehitkamil eviye alanlar, Şehitkamil ev halısı alanlar, Şehitkamil elbiselik alanlar, Şehitkamil elbise alanlar, Şehitkamil paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Şehitkamil el işi alanlar, Şehitkamil el işi halı alanlar, Şehitkamil el işi alanlar, Şehitkamil el işi kilim alanlar, Şehitkamil çan alanlar, Şehitkamil kilise çanı alanlar, Şehitkamil gemici çanı alanlar, Şehitkamil çarık alanlar, Şehitkamil Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Şehitkamil ferforje alanlar, Şehitkamil fistan alanlar, Şehitkamil Osmanlı fistan alanlar, Şehitkamil portmanto alanlar, Şehitkamil eski saat alanlar, Şehitkamil frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Şehitkamil bronz heykel alanlar, Şehitkamil bronz sütün alanlar, Şehitkamil bronz avize alanlar, Şehitkamil bronz vazo alanlar, Şehitkamil bronz kutu alanlar, Şehitkamil bronz el işi alanlar.

Şehitkamil halı alanlar, Şehitkamil lamba alanlar, resim alanlar, Şehitkamil parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Şehitkamil insan biblosu alanlar, Şehitkamil oryantel biblo alanlar, Şehitkamil kuş biblosu alanlar, Şehitkamil havlu alanlar, Şehitkamil mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Şehitkamil turkısh antika alanlar, Şehitkamil Osmanlı eşyalar alanlar, Şehitkamil eski gelinlik alanlar, Şehitkamil İstanbul resimleri alanlar, Şehitkamil altın varak sehpa alanlar, Şehitkamil altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Şehitkamil afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Şehitkamil bronz fener alanlar, Şehitkamil bünyen alanlar, Şehitkamil develi halı alanlar, Şehitkamil dürbün alanlar, Şehitkamil teleskop alanlar, Şehitkamil sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Şehitkamil çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Şehitkamil flama alanlar, Şehitkamil alem alanlar, Şehitkamil arabesk alanlar.

Şehitkamil pul alanlar, Şehitkamil Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Şehitkamil eski fincan alanlar, Şehitkamil cam altı alanlar, Şehitkamil şamdan alanlar, Şehitkamil oryantel heykel alanlar, Şehitkamil gümüşlük alanlar, Şehitkamil hat yazı alanlar, Şehitkamil teship alanlar, hokka alanlar, Şehitkamil tophane alanlar, Şehitkamil goblen alanlar, Şehitkamil çin eski eşyalar alanlar, Şehitkamil Çanakkale alanlar, Şehitkamil Çanakkale vazo alanlar, Şehitkamil fil dişi heykel alanlar, Şehitkamil fil dişi baston alanlar, Şehitkamil fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Şehitkamil fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Şehitkamil duvar saati alanlar, Şehitkamil bez alanlar, buda heykel alanlar, Şehitkamil hamedan halı alanlar, Şehitkamil kılıç alanlar, Şehitkamil antika kılıç alanlar.

Şehitkamil antika araba alanlar, Şehitkamil antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Şehitkamil antika eşyalar alanlar, Şehitkamil kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Şehitkamil antika foto alanlar, Şehitkamil kehribar alanlar, Şehitkamil kehribar tesbih alanlar, Şehitkamil Kütahya alanlar, kınık alanlar, Şehitkamil seramik eşya alanlar, Şehitkamil kilit alanlar, Şehitkamil anahtar alanlar, Şehitkamil antika anahtar alanlar, Şehitkamil antika kilit alanlar, Şehitkamil josefin alanlar, kaşpo alanlar, Şehitkamil antika silah alanlar, Şehitkamil antika rahle alanlar, rahle alanlar, Şehitkamil lambader alanlar, Şehitkamil minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Şehitkamil komidin alanlar, Şehitkamil kara kalem resim alanlar, Şehitkamil blue black alanlar, Şehitkamil mask alanlar, eski mask alanlar, Şehitkamil aşurelik alanlar.

Şehitkamil saleplik alanlar, bozalık alanlar, Şehitkamil antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Şehitkamil gramofon alanlar, Şehitkamil mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Şehitkamil güdüm alanlar, Şehitkamil tekke işi alanlar, Şehitkamil İznik alanlar, Şehitkamil pusula alanlar, Şehitkamil gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Şehitkamil periyor saat alanlar, Şehitkamil mangal alanlar, Şehitkamil eski mangal alanlar, Şehitkamil Şam işi alanlar, Şehitkamil Süleymaniye işi alanlar, Şehitkamil takunya alanlar, Şehitkamil gümüş takunya alanlar, Şehitkamil Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Şehitkamil seccade alanlar, Şehitkamil eski seccade alanlar, Şehitkamil Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Şehitkamil tablo alanlar.

Şehitkamil antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Şehitkamil abajur alanlar, Şehitkamil sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Şehitkamil antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Şehitkamil madalya alanlar, Şehitkamil eşya alanlar, Şehitkamil ferman alanlar, Şehitkamil berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Şehitkamil jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Şehitkamil bahça alanlar, Şehitkamil Osmanlı bohça alanlar, Şehitkamil bindallı alanlar, kaftan alanlar, Şehitkamil ampir alanlar, Şehitkamil chrıstofle alanlar, Şehitkamil ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Şehitkamil şamdan alanlar, Şehitkamil çanta alanlar, Şehitkamil van işi savat alanlar, Şehitkamil tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Şehitkamil Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Şehitkamil hokka alanlar, Şehitkamil fransız mine alanlar, Şehitkamil teşhir vitrini alanlar, Şehitkamil buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Şehitkamil keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Şehitkamil kandil alanlar, Şehitkamil ebru alanlar, Şehitkamil mustafa düzgünman alanlar, Şehitkamil zigon alanlar, Şehitkamil zemzemlik alanlar, Şehitkamil mücevher kutusu alanlar, Şehitkamil dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Şehitkamil sürahi alanlar, Şehitkamil Osmanlı sürahi alanlar, Şehitkamil antik mercan alanlar, Şehitkamil makta alanlar, teslim taşı alanlar, Şehitkamil antik sedef alanlar, Şehitkamil minyatür alanlar, Şehitkamil kabe örtüsü alanlar, Şehitkamil gülebdan alanlar, Şehitkamil mineli dürbün alanlar, Şehitkamil sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Şehitkamil şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Şehitkamil lali gue alanlar, Şehitkamil gece sürahisi alanlar, Şehitkamil meissen alanlar, Şehitkamil satsuma alanlar, Şehitkamil hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Şehitkamil macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Şehitkamil constantine alanlar, Şehitkamil anonim alanlar, Şehitkamil leyla gamsız alanlar, Şehitkamil ibrahim safi alanlar, Şehitkamil bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Şehitkamil herend alanlar, Şehitkamil nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Şehitkamil osmanlıca alanlar, Şehitkamil kitap alanlar, Şehitkamil kalle alanlar, ali kartal alanlar, Şehitkamil haydar besim aydar alanlar, Şehitkamil orhan peker alanlar, Şehitkamil sıtkı olçar alanlar, Şehitkamil Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Şehitkamil edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Şehitkamil rus gümüşü alanlar, Şehitkamil minyatür alanlar, Şehitkamil viyana heykel alanlar, Şehitkamil oryantal heykel alanlar, Şehitkamil f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Şehitkamil merasim kılıcı alanlar.

Şehitkamil ahşap hilye alanlar, Şehitkamil hereke halı alanlar, kuka alanlar, Şehitkamil tesbih alanlar, Şehitkamil seyahat saati alanlar, Şehitkamil gravür alanlar, Şehitkamil degü alanlar, radio antika alanlar, Şehitkamil opalin alanlar, Şehitkamil radyo alanlar, Şehitkamil kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Şehitkamil laledan alanlar, Şehitkamil karaf alanlar, Şehitkamil çerezlik alanlar, Şehitkamil sahleplik alanlar, Şehitkamil tutya alanlar, Şehitkamil likör takımı alanlar, Şehitkamil mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Şehitkamil zarf alanlar, Şehitkamil nargile alanlar, Şehitkamil gülabdan alanlar, Şehitkamil ferman alanlar, Şehitkamil berat alanlar.

Şehitkamil hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Şehitkamil şifa tası alanlar, Şehitkamil hokka takımı alanlar, Şehitkamil mangal alanlar, Şehitkamil barutluk alanlar, Şehitkamil tombak alanlar, Şehitkamil saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Şehitkamil ağızlık alanlar, kemer alanlar, Şehitkamil hançer alanlar, Şehitkamil kılıç alanlar, Şehitkamil mühürler alanlar, Şehitkamil mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Şehitkamil Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Şehitkamil seccade alanlar, Şehitkamil sırmalı örtüler alanlar, Şehitkamil antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by