Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Gaziantep Şahinbey

Şahinbey antikacılar, Şahinbey antika alanlar, Şahinbey antika eşya alanlar, Şahinbey antika eşyalar, Şahinbey eski alım satım, Şahinbey antika koleksiyoncuları, Şahinbey antika eşya alıcıları, Şahinbey antika şirketleri, Şahinbey antika firması, Şahinbey antika şirketi, Şahinbey antika firmaları, Şahinbey antika eşya şirketleri, Şahinbey antika eşya firması, Şahinbey antika eşya şirketi, Şahinbey antika eşya firmaları, Şahinbey müzayede şirketi, Şahinbey eski alanlar, Şahinbey eski eşya alanlar, Şahinbey antika alan yerler, Şahinbey antika eşya alan yerler, Şahinbey eski alan yerler, Şahinbey eski eşya alan yerler, Şahinbey antika pazarı, Şahinbey antika alım satım, Şahinbey antika alıcıları, Şahinbey antika satıcıları, Şahinbey antika eşya satıcıları, Şahinbey eski eşya alıcıları, Şahinbey eski eşya satıcıları, Şahinbey antika fiyatları, Şahinbey antika eşya fiyatları, Şahinbey eski fiyatları, Şahinbey eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Gaziantep Şahinbey Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Şahinbey antika eşya alanlar ve Şahinbey antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Şahinbey antika eşya şirketimiz, Şahinbey antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Şahinbey Antika Alanlar

Şahinbey antika alanlar ve Şahinbey antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Şahinbey antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Şahinbey antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Şahinbey Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Şahinbey antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Şahinbey

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Şahinbey antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Şahinbey antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Şahinbey Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Şahinbey antika eşya alanlar ve Şahinbey antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Şahinbey antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Şahinbey antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Şahinbey Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Şahinbey antika eşya alanların tercih ettiği, Şahinbey bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Şahinbey antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Şahinbey antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Şahinbey antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Şahinbey Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Şahinbey eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Şahinbey eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Şahinbey eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Şahinbey eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Şahinbey eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Şahinbey Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Şahinbey bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Şahinbey antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Şahinbey bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Şahinbey antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Şahinbey antikacılar, Şahinbey antika eşyalar, Şahinbey eski eşyalar, Şahinbey antika şirketleri, Şahinbey antika firması, Şahinbey müzayede şirketi,Şahinbey el yazması alanlar, Şahinbey Kuran’ı kerim alanlar, Şahinbey hat yazı alanlar, Şahinbey obje alanlar, Şahinbey gümüş alanlar, Şahinbey turalı gümüş alanlar, Şahinbey karaf alanlar, vazo alanlar, Şahinbey jardinyer alanlar, Şahinbey resim alanlar, Şahinbey modern resim alanlar, Şahinbey aplik alanlar, Şahinbey bahü alanlar, Şahinbey bavul alanlar, Şahinbey çanak alanlar, Şahinbey çömlek alanlar, Şahinbey bakır alanlar, baston alanlar, Şahinbey biskiü alanlar, Şahinbey billur alanlar, Şahinbey cam alanlar, Şahinbey kristal alanlar, Şahinbey bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Şahinbey bandırma halısı alanlar, Şahinbey ceviz yemek odası alanlar, Şahinbey ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Şahinbey ceviz sandalye alanlar, Şahinbey cümbüş alanlar, Şahinbey constantin oble alanlar, Şahinbey cam obje alanlar, Şahinbey beykoz alanlar.

Şahinbey bohem alanlar, Şahinbey çeşmi bülbül alanlar, Şahinbey çeşme taşı alanlar, Şahinbey çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Şahinbey arnevu alanlar, art deko alanlar, Şahinbey deko alanlar, Şahinbey ayna alanlar, Şahinbey asma avize alanlar, Şahinbey aznavur gümüş alanlar, Şahinbey aznavur alanlar, Şahinbey bafon alanlar, Şahinbey ayvazozki alanlar, Şahinbey dolap alanlar, Şahinbey divit alanlar, Şahinbey biblo alanlar, Şahinbey dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Şahinbey daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Şahinbey dekopaj işi alanlar, Şahinbey dual alanlar, Şahinbey dual pikap alanlar.

Şahinbey dümen alanlar, Şahinbey gemici dümeni alanlar, Şahinbey gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Şahinbey derbent halı alanlar, Şahinbey eviye alanlar, Şahinbey ev halısı alanlar, Şahinbey elbiselik alanlar, Şahinbey elbise alanlar, Şahinbey paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Şahinbey el işi alanlar, Şahinbey el işi halı alanlar, Şahinbey el işi alanlar, Şahinbey el işi kilim alanlar, Şahinbey çan alanlar, Şahinbey kilise çanı alanlar, Şahinbey gemici çanı alanlar, Şahinbey çarık alanlar, Şahinbey Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Şahinbey ferforje alanlar, Şahinbey fistan alanlar, Şahinbey Osmanlı fistan alanlar, Şahinbey portmanto alanlar, Şahinbey eski saat alanlar, Şahinbey frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Şahinbey bronz heykel alanlar, Şahinbey bronz sütün alanlar, Şahinbey bronz avize alanlar, Şahinbey bronz vazo alanlar, Şahinbey bronz kutu alanlar, Şahinbey bronz el işi alanlar.

Şahinbey halı alanlar, Şahinbey lamba alanlar, resim alanlar, Şahinbey parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Şahinbey insan biblosu alanlar, Şahinbey oryantel biblo alanlar, Şahinbey kuş biblosu alanlar, Şahinbey havlu alanlar, Şahinbey mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Şahinbey turkısh antika alanlar, Şahinbey Osmanlı eşyalar alanlar, Şahinbey eski gelinlik alanlar, Şahinbey İstanbul resimleri alanlar, Şahinbey altın varak sehpa alanlar, Şahinbey altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Şahinbey afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Şahinbey bronz fener alanlar, Şahinbey bünyen alanlar, Şahinbey develi halı alanlar, Şahinbey dürbün alanlar, Şahinbey teleskop alanlar, Şahinbey sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Şahinbey çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Şahinbey flama alanlar, Şahinbey alem alanlar, Şahinbey arabesk alanlar.

Şahinbey pul alanlar, Şahinbey Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Şahinbey eski fincan alanlar, Şahinbey cam altı alanlar, Şahinbey şamdan alanlar, Şahinbey oryantel heykel alanlar, Şahinbey gümüşlük alanlar, Şahinbey hat yazı alanlar, Şahinbey teship alanlar, hokka alanlar, Şahinbey tophane alanlar, Şahinbey goblen alanlar, Şahinbey çin eski eşyalar alanlar, Şahinbey Çanakkale alanlar, Şahinbey Çanakkale vazo alanlar, Şahinbey fil dişi heykel alanlar, Şahinbey fil dişi baston alanlar, Şahinbey fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Şahinbey fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Şahinbey duvar saati alanlar, Şahinbey bez alanlar, buda heykel alanlar, Şahinbey hamedan halı alanlar, Şahinbey kılıç alanlar, Şahinbey antika kılıç alanlar.

Şahinbey antika araba alanlar, Şahinbey antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Şahinbey antika eşyalar alanlar, Şahinbey kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Şahinbey antika foto alanlar, Şahinbey kehribar alanlar, Şahinbey kehribar tesbih alanlar, Şahinbey Kütahya alanlar, kınık alanlar, Şahinbey seramik eşya alanlar, Şahinbey kilit alanlar, Şahinbey anahtar alanlar, Şahinbey antika anahtar alanlar, Şahinbey antika kilit alanlar, Şahinbey josefin alanlar, kaşpo alanlar, Şahinbey antika silah alanlar, Şahinbey antika rahle alanlar, rahle alanlar, Şahinbey lambader alanlar, Şahinbey minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Şahinbey komidin alanlar, Şahinbey kara kalem resim alanlar, Şahinbey blue black alanlar, Şahinbey mask alanlar, eski mask alanlar, Şahinbey aşurelik alanlar.

Şahinbey saleplik alanlar, bozalık alanlar, Şahinbey antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Şahinbey gramofon alanlar, Şahinbey mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Şahinbey güdüm alanlar, Şahinbey tekke işi alanlar, Şahinbey İznik alanlar, Şahinbey pusula alanlar, Şahinbey gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Şahinbey periyor saat alanlar, Şahinbey mangal alanlar, Şahinbey eski mangal alanlar, Şahinbey Şam işi alanlar, Şahinbey Süleymaniye işi alanlar, Şahinbey takunya alanlar, Şahinbey gümüş takunya alanlar, Şahinbey Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Şahinbey seccade alanlar, Şahinbey eski seccade alanlar, Şahinbey Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Şahinbey tablo alanlar.

Şahinbey antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Şahinbey abajur alanlar, Şahinbey sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Şahinbey antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Şahinbey madalya alanlar, Şahinbey eşya alanlar, Şahinbey ferman alanlar, Şahinbey berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Şahinbey jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Şahinbey bahça alanlar, Şahinbey Osmanlı bohça alanlar, Şahinbey bindallı alanlar, kaftan alanlar, Şahinbey ampir alanlar, Şahinbey chrıstofle alanlar, Şahinbey ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Şahinbey şamdan alanlar, Şahinbey çanta alanlar, Şahinbey van işi savat alanlar, Şahinbey tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Şahinbey Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Şahinbey hokka alanlar, Şahinbey fransız mine alanlar, Şahinbey teşhir vitrini alanlar, Şahinbey buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Şahinbey keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Şahinbey kandil alanlar, Şahinbey ebru alanlar, Şahinbey mustafa düzgünman alanlar, Şahinbey zigon alanlar, Şahinbey zemzemlik alanlar, Şahinbey mücevher kutusu alanlar, Şahinbey dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Şahinbey sürahi alanlar, Şahinbey Osmanlı sürahi alanlar, Şahinbey antik mercan alanlar, Şahinbey makta alanlar, teslim taşı alanlar, Şahinbey antik sedef alanlar, Şahinbey minyatür alanlar, Şahinbey kabe örtüsü alanlar, Şahinbey gülebdan alanlar, Şahinbey mineli dürbün alanlar, Şahinbey sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Şahinbey şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Şahinbey lali gue alanlar, Şahinbey gece sürahisi alanlar, Şahinbey meissen alanlar, Şahinbey satsuma alanlar, Şahinbey hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Şahinbey macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Şahinbey constantine alanlar, Şahinbey anonim alanlar, Şahinbey leyla gamsız alanlar, Şahinbey ibrahim safi alanlar, Şahinbey bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Şahinbey herend alanlar, Şahinbey nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Şahinbey osmanlıca alanlar, Şahinbey kitap alanlar, Şahinbey kalle alanlar, ali kartal alanlar, Şahinbey haydar besim aydar alanlar, Şahinbey orhan peker alanlar, Şahinbey sıtkı olçar alanlar, Şahinbey Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Şahinbey edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Şahinbey rus gümüşü alanlar, Şahinbey minyatür alanlar, Şahinbey viyana heykel alanlar, Şahinbey oryantal heykel alanlar, Şahinbey f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Şahinbey merasim kılıcı alanlar.

Şahinbey ahşap hilye alanlar, Şahinbey hereke halı alanlar, kuka alanlar, Şahinbey tesbih alanlar, Şahinbey seyahat saati alanlar, Şahinbey gravür alanlar, Şahinbey degü alanlar, radio antika alanlar, Şahinbey opalin alanlar, Şahinbey radyo alanlar, Şahinbey kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Şahinbey laledan alanlar, Şahinbey karaf alanlar, Şahinbey çerezlik alanlar, Şahinbey sahleplik alanlar, Şahinbey tutya alanlar, Şahinbey likör takımı alanlar, Şahinbey mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Şahinbey zarf alanlar, Şahinbey nargile alanlar, Şahinbey gülabdan alanlar, Şahinbey ferman alanlar, Şahinbey berat alanlar.

Şahinbey hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Şahinbey şifa tası alanlar, Şahinbey hokka takımı alanlar, Şahinbey mangal alanlar, Şahinbey barutluk alanlar, Şahinbey tombak alanlar, Şahinbey saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Şahinbey ağızlık alanlar, kemer alanlar, Şahinbey hançer alanlar, Şahinbey kılıç alanlar, Şahinbey mühürler alanlar, Şahinbey mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Şahinbey Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Şahinbey seccade alanlar, Şahinbey sırmalı örtüler alanlar, Şahinbey antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by