Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Gaziantep Oğuzeli

Oğuzeli antikacılar, Oğuzeli antika alanlar, Oğuzeli antika eşya alanlar, Oğuzeli antika eşyalar, Oğuzeli eski alım satım, Oğuzeli antika koleksiyoncuları, Oğuzeli antika eşya alıcıları, Oğuzeli antika şirketleri, Oğuzeli antika firması, Oğuzeli antika şirketi, Oğuzeli antika firmaları, Oğuzeli antika eşya şirketleri, Oğuzeli antika eşya firması, Oğuzeli antika eşya şirketi, Oğuzeli antika eşya firmaları, Oğuzeli müzayede şirketi, Oğuzeli eski alanlar, Oğuzeli eski eşya alanlar, Oğuzeli antika alan yerler, Oğuzeli antika eşya alan yerler, Oğuzeli eski alan yerler, Oğuzeli eski eşya alan yerler, Oğuzeli antika pazarı, Oğuzeli antika alım satım, Oğuzeli antika alıcıları, Oğuzeli antika satıcıları, Oğuzeli antika eşya satıcıları, Oğuzeli eski eşya alıcıları, Oğuzeli eski eşya satıcıları, Oğuzeli antika fiyatları, Oğuzeli antika eşya fiyatları, Oğuzeli eski fiyatları, Oğuzeli eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Gaziantep Oğuzeli Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Oğuzeli antika eşya alanlar ve Oğuzeli antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Oğuzeli antika eşya şirketimiz, Oğuzeli antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Oğuzeli Antika Alanlar

Oğuzeli antika alanlar ve Oğuzeli antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Oğuzeli antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Oğuzeli antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Oğuzeli Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Oğuzeli antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Oğuzeli

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Oğuzeli antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Oğuzeli antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Oğuzeli Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Oğuzeli antika eşya alanlar ve Oğuzeli antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Oğuzeli antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Oğuzeli antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Oğuzeli Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Oğuzeli antika eşya alanların tercih ettiği, Oğuzeli bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Oğuzeli antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Oğuzeli antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Oğuzeli antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Oğuzeli Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Oğuzeli eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Oğuzeli eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Oğuzeli eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Oğuzeli eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Oğuzeli eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Oğuzeli Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Oğuzeli bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Oğuzeli antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Oğuzeli bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Oğuzeli antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Oğuzeli antikacılar, Oğuzeli antika eşyalar, Oğuzeli eski eşyalar, Oğuzeli antika şirketleri, Oğuzeli antika firması, Oğuzeli müzayede şirketi,Oğuzeli el yazması alanlar, Oğuzeli Kuran’ı kerim alanlar, Oğuzeli hat yazı alanlar, Oğuzeli obje alanlar, Oğuzeli gümüş alanlar, Oğuzeli turalı gümüş alanlar, Oğuzeli karaf alanlar, vazo alanlar, Oğuzeli jardinyer alanlar, Oğuzeli resim alanlar, Oğuzeli modern resim alanlar, Oğuzeli aplik alanlar, Oğuzeli bahü alanlar, Oğuzeli bavul alanlar, Oğuzeli çanak alanlar, Oğuzeli çömlek alanlar, Oğuzeli bakır alanlar, baston alanlar, Oğuzeli biskiü alanlar, Oğuzeli billur alanlar, Oğuzeli cam alanlar, Oğuzeli kristal alanlar, Oğuzeli bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Oğuzeli bandırma halısı alanlar, Oğuzeli ceviz yemek odası alanlar, Oğuzeli ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Oğuzeli ceviz sandalye alanlar, Oğuzeli cümbüş alanlar, Oğuzeli constantin oble alanlar, Oğuzeli cam obje alanlar, Oğuzeli beykoz alanlar.

Oğuzeli bohem alanlar, Oğuzeli çeşmi bülbül alanlar, Oğuzeli çeşme taşı alanlar, Oğuzeli çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Oğuzeli arnevu alanlar, art deko alanlar, Oğuzeli deko alanlar, Oğuzeli ayna alanlar, Oğuzeli asma avize alanlar, Oğuzeli aznavur gümüş alanlar, Oğuzeli aznavur alanlar, Oğuzeli bafon alanlar, Oğuzeli ayvazozki alanlar, Oğuzeli dolap alanlar, Oğuzeli divit alanlar, Oğuzeli biblo alanlar, Oğuzeli dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Oğuzeli daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Oğuzeli dekopaj işi alanlar, Oğuzeli dual alanlar, Oğuzeli dual pikap alanlar.

Oğuzeli dümen alanlar, Oğuzeli gemici dümeni alanlar, Oğuzeli gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Oğuzeli derbent halı alanlar, Oğuzeli eviye alanlar, Oğuzeli ev halısı alanlar, Oğuzeli elbiselik alanlar, Oğuzeli elbise alanlar, Oğuzeli paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Oğuzeli el işi alanlar, Oğuzeli el işi halı alanlar, Oğuzeli el işi alanlar, Oğuzeli el işi kilim alanlar, Oğuzeli çan alanlar, Oğuzeli kilise çanı alanlar, Oğuzeli gemici çanı alanlar, Oğuzeli çarık alanlar, Oğuzeli Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Oğuzeli ferforje alanlar, Oğuzeli fistan alanlar, Oğuzeli Osmanlı fistan alanlar, Oğuzeli portmanto alanlar, Oğuzeli eski saat alanlar, Oğuzeli frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Oğuzeli bronz heykel alanlar, Oğuzeli bronz sütün alanlar, Oğuzeli bronz avize alanlar, Oğuzeli bronz vazo alanlar, Oğuzeli bronz kutu alanlar, Oğuzeli bronz el işi alanlar.

Oğuzeli halı alanlar, Oğuzeli lamba alanlar, resim alanlar, Oğuzeli parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Oğuzeli insan biblosu alanlar, Oğuzeli oryantel biblo alanlar, Oğuzeli kuş biblosu alanlar, Oğuzeli havlu alanlar, Oğuzeli mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Oğuzeli turkısh antika alanlar, Oğuzeli Osmanlı eşyalar alanlar, Oğuzeli eski gelinlik alanlar, Oğuzeli İstanbul resimleri alanlar, Oğuzeli altın varak sehpa alanlar, Oğuzeli altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Oğuzeli afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Oğuzeli bronz fener alanlar, Oğuzeli bünyen alanlar, Oğuzeli develi halı alanlar, Oğuzeli dürbün alanlar, Oğuzeli teleskop alanlar, Oğuzeli sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Oğuzeli çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Oğuzeli flama alanlar, Oğuzeli alem alanlar, Oğuzeli arabesk alanlar.

Oğuzeli pul alanlar, Oğuzeli Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Oğuzeli eski fincan alanlar, Oğuzeli cam altı alanlar, Oğuzeli şamdan alanlar, Oğuzeli oryantel heykel alanlar, Oğuzeli gümüşlük alanlar, Oğuzeli hat yazı alanlar, Oğuzeli teship alanlar, hokka alanlar, Oğuzeli tophane alanlar, Oğuzeli goblen alanlar, Oğuzeli çin eski eşyalar alanlar, Oğuzeli Çanakkale alanlar, Oğuzeli Çanakkale vazo alanlar, Oğuzeli fil dişi heykel alanlar, Oğuzeli fil dişi baston alanlar, Oğuzeli fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Oğuzeli fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Oğuzeli duvar saati alanlar, Oğuzeli bez alanlar, buda heykel alanlar, Oğuzeli hamedan halı alanlar, Oğuzeli kılıç alanlar, Oğuzeli antika kılıç alanlar.

Oğuzeli antika araba alanlar, Oğuzeli antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Oğuzeli antika eşyalar alanlar, Oğuzeli kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Oğuzeli antika foto alanlar, Oğuzeli kehribar alanlar, Oğuzeli kehribar tesbih alanlar, Oğuzeli Kütahya alanlar, kınık alanlar, Oğuzeli seramik eşya alanlar, Oğuzeli kilit alanlar, Oğuzeli anahtar alanlar, Oğuzeli antika anahtar alanlar, Oğuzeli antika kilit alanlar, Oğuzeli josefin alanlar, kaşpo alanlar, Oğuzeli antika silah alanlar, Oğuzeli antika rahle alanlar, rahle alanlar, Oğuzeli lambader alanlar, Oğuzeli minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Oğuzeli komidin alanlar, Oğuzeli kara kalem resim alanlar, Oğuzeli blue black alanlar, Oğuzeli mask alanlar, eski mask alanlar, Oğuzeli aşurelik alanlar.

Oğuzeli saleplik alanlar, bozalık alanlar, Oğuzeli antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Oğuzeli gramofon alanlar, Oğuzeli mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Oğuzeli güdüm alanlar, Oğuzeli tekke işi alanlar, Oğuzeli İznik alanlar, Oğuzeli pusula alanlar, Oğuzeli gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Oğuzeli periyor saat alanlar, Oğuzeli mangal alanlar, Oğuzeli eski mangal alanlar, Oğuzeli Şam işi alanlar, Oğuzeli Süleymaniye işi alanlar, Oğuzeli takunya alanlar, Oğuzeli gümüş takunya alanlar, Oğuzeli Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Oğuzeli seccade alanlar, Oğuzeli eski seccade alanlar, Oğuzeli Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Oğuzeli tablo alanlar.

Oğuzeli antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Oğuzeli abajur alanlar, Oğuzeli sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Oğuzeli antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Oğuzeli madalya alanlar, Oğuzeli eşya alanlar, Oğuzeli ferman alanlar, Oğuzeli berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Oğuzeli jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Oğuzeli bahça alanlar, Oğuzeli Osmanlı bohça alanlar, Oğuzeli bindallı alanlar, kaftan alanlar, Oğuzeli ampir alanlar, Oğuzeli chrıstofle alanlar, Oğuzeli ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Oğuzeli şamdan alanlar, Oğuzeli çanta alanlar, Oğuzeli van işi savat alanlar, Oğuzeli tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Oğuzeli Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Oğuzeli hokka alanlar, Oğuzeli fransız mine alanlar, Oğuzeli teşhir vitrini alanlar, Oğuzeli buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Oğuzeli keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Oğuzeli kandil alanlar, Oğuzeli ebru alanlar, Oğuzeli mustafa düzgünman alanlar, Oğuzeli zigon alanlar, Oğuzeli zemzemlik alanlar, Oğuzeli mücevher kutusu alanlar, Oğuzeli dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Oğuzeli sürahi alanlar, Oğuzeli Osmanlı sürahi alanlar, Oğuzeli antik mercan alanlar, Oğuzeli makta alanlar, teslim taşı alanlar, Oğuzeli antik sedef alanlar, Oğuzeli minyatür alanlar, Oğuzeli kabe örtüsü alanlar, Oğuzeli gülebdan alanlar, Oğuzeli mineli dürbün alanlar, Oğuzeli sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Oğuzeli şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Oğuzeli lali gue alanlar, Oğuzeli gece sürahisi alanlar, Oğuzeli meissen alanlar, Oğuzeli satsuma alanlar, Oğuzeli hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Oğuzeli macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Oğuzeli constantine alanlar, Oğuzeli anonim alanlar, Oğuzeli leyla gamsız alanlar, Oğuzeli ibrahim safi alanlar, Oğuzeli bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Oğuzeli herend alanlar, Oğuzeli nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Oğuzeli osmanlıca alanlar, Oğuzeli kitap alanlar, Oğuzeli kalle alanlar, ali kartal alanlar, Oğuzeli haydar besim aydar alanlar, Oğuzeli orhan peker alanlar, Oğuzeli sıtkı olçar alanlar, Oğuzeli Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Oğuzeli edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Oğuzeli rus gümüşü alanlar, Oğuzeli minyatür alanlar, Oğuzeli viyana heykel alanlar, Oğuzeli oryantal heykel alanlar, Oğuzeli f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Oğuzeli merasim kılıcı alanlar.

Oğuzeli ahşap hilye alanlar, Oğuzeli hereke halı alanlar, kuka alanlar, Oğuzeli tesbih alanlar, Oğuzeli seyahat saati alanlar, Oğuzeli gravür alanlar, Oğuzeli degü alanlar, radio antika alanlar, Oğuzeli opalin alanlar, Oğuzeli radyo alanlar, Oğuzeli kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Oğuzeli laledan alanlar, Oğuzeli karaf alanlar, Oğuzeli çerezlik alanlar, Oğuzeli sahleplik alanlar, Oğuzeli tutya alanlar, Oğuzeli likör takımı alanlar, Oğuzeli mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Oğuzeli zarf alanlar, Oğuzeli nargile alanlar, Oğuzeli gülabdan alanlar, Oğuzeli ferman alanlar, Oğuzeli berat alanlar.

Oğuzeli hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Oğuzeli şifa tası alanlar, Oğuzeli hokka takımı alanlar, Oğuzeli mangal alanlar, Oğuzeli barutluk alanlar, Oğuzeli tombak alanlar, Oğuzeli saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Oğuzeli ağızlık alanlar, kemer alanlar, Oğuzeli hançer alanlar, Oğuzeli kılıç alanlar, Oğuzeli mühürler alanlar, Oğuzeli mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Oğuzeli Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Oğuzeli seccade alanlar, Oğuzeli sırmalı örtüler alanlar, Oğuzeli antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by