Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Gaziantep Nizip

Nizip antikacılar, Nizip antika alanlar, Nizip antika eşya alanlar, Nizip antika eşyalar, Nizip eski alım satım, Nizip antika koleksiyoncuları, Nizip antika eşya alıcıları, Nizip antika şirketleri, Nizip antika firması, Nizip antika şirketi, Nizip antika firmaları, Nizip antika eşya şirketleri, Nizip antika eşya firması, Nizip antika eşya şirketi, Nizip antika eşya firmaları, Nizip müzayede şirketi, Nizip eski alanlar, Nizip eski eşya alanlar, Nizip antika alan yerler, Nizip antika eşya alan yerler, Nizip eski alan yerler, Nizip eski eşya alan yerler, Nizip antika pazarı, Nizip antika alım satım, Nizip antika alıcıları, Nizip antika satıcıları, Nizip antika eşya satıcıları, Nizip eski eşya alıcıları, Nizip eski eşya satıcıları, Nizip antika fiyatları, Nizip antika eşya fiyatları, Nizip eski fiyatları, Nizip eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Gaziantep Nizip Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Nizip antika eşya alanlar ve Nizip antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Nizip antika eşya şirketimiz, Nizip antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Nizip Antika Alanlar

Nizip antika alanlar ve Nizip antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Nizip antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Nizip antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Nizip Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Nizip antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Nizip

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Nizip antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Nizip antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Nizip Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Nizip antika eşya alanlar ve Nizip antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Nizip antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Nizip antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Nizip Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Nizip antika eşya alanların tercih ettiği, Nizip bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Nizip antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Nizip antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Nizip antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Nizip Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Nizip eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Nizip eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Nizip eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Nizip eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Nizip eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Nizip Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Nizip bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Nizip antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Nizip bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Nizip antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Nizip antikacılar, Nizip antika eşyalar, Nizip eski eşyalar, Nizip antika şirketleri, Nizip antika firması, Nizip müzayede şirketi,Nizip el yazması alanlar, Nizip Kuran’ı kerim alanlar, Nizip hat yazı alanlar, Nizip obje alanlar, Nizip gümüş alanlar, Nizip turalı gümüş alanlar, Nizip karaf alanlar, vazo alanlar, Nizip jardinyer alanlar, Nizip resim alanlar, Nizip modern resim alanlar, Nizip aplik alanlar, Nizip bahü alanlar, Nizip bavul alanlar, Nizip çanak alanlar, Nizip çömlek alanlar, Nizip bakır alanlar, baston alanlar, Nizip biskiü alanlar, Nizip billur alanlar, Nizip cam alanlar, Nizip kristal alanlar, Nizip bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Nizip bandırma halısı alanlar, Nizip ceviz yemek odası alanlar, Nizip ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Nizip ceviz sandalye alanlar, Nizip cümbüş alanlar, Nizip constantin oble alanlar, Nizip cam obje alanlar, Nizip beykoz alanlar.

Nizip bohem alanlar, Nizip çeşmi bülbül alanlar, Nizip çeşme taşı alanlar, Nizip çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Nizip arnevu alanlar, art deko alanlar, Nizip deko alanlar, Nizip ayna alanlar, Nizip asma avize alanlar, Nizip aznavur gümüş alanlar, Nizip aznavur alanlar, Nizip bafon alanlar, Nizip ayvazozki alanlar, Nizip dolap alanlar, Nizip divit alanlar, Nizip biblo alanlar, Nizip dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Nizip daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Nizip dekopaj işi alanlar, Nizip dual alanlar, Nizip dual pikap alanlar.

Nizip dümen alanlar, Nizip gemici dümeni alanlar, Nizip gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Nizip derbent halı alanlar, Nizip eviye alanlar, Nizip ev halısı alanlar, Nizip elbiselik alanlar, Nizip elbise alanlar, Nizip paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Nizip el işi alanlar, Nizip el işi halı alanlar, Nizip el işi alanlar, Nizip el işi kilim alanlar, Nizip çan alanlar, Nizip kilise çanı alanlar, Nizip gemici çanı alanlar, Nizip çarık alanlar, Nizip Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Nizip ferforje alanlar, Nizip fistan alanlar, Nizip Osmanlı fistan alanlar, Nizip portmanto alanlar, Nizip eski saat alanlar, Nizip frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Nizip bronz heykel alanlar, Nizip bronz sütün alanlar, Nizip bronz avize alanlar, Nizip bronz vazo alanlar, Nizip bronz kutu alanlar, Nizip bronz el işi alanlar.

Nizip halı alanlar, Nizip lamba alanlar, resim alanlar, Nizip parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Nizip insan biblosu alanlar, Nizip oryantel biblo alanlar, Nizip kuş biblosu alanlar, Nizip havlu alanlar, Nizip mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Nizip turkısh antika alanlar, Nizip Osmanlı eşyalar alanlar, Nizip eski gelinlik alanlar, Nizip İstanbul resimleri alanlar, Nizip altın varak sehpa alanlar, Nizip altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Nizip afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Nizip bronz fener alanlar, Nizip bünyen alanlar, Nizip develi halı alanlar, Nizip dürbün alanlar, Nizip teleskop alanlar, Nizip sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Nizip çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Nizip flama alanlar, Nizip alem alanlar, Nizip arabesk alanlar.

Nizip pul alanlar, Nizip Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Nizip eski fincan alanlar, Nizip cam altı alanlar, Nizip şamdan alanlar, Nizip oryantel heykel alanlar, Nizip gümüşlük alanlar, Nizip hat yazı alanlar, Nizip teship alanlar, hokka alanlar, Nizip tophane alanlar, Nizip goblen alanlar, Nizip çin eski eşyalar alanlar, Nizip Çanakkale alanlar, Nizip Çanakkale vazo alanlar, Nizip fil dişi heykel alanlar, Nizip fil dişi baston alanlar, Nizip fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Nizip fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Nizip duvar saati alanlar, Nizip bez alanlar, buda heykel alanlar, Nizip hamedan halı alanlar, Nizip kılıç alanlar, Nizip antika kılıç alanlar.

Nizip antika araba alanlar, Nizip antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Nizip antika eşyalar alanlar, Nizip kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Nizip antika foto alanlar, Nizip kehribar alanlar, Nizip kehribar tesbih alanlar, Nizip Kütahya alanlar, kınık alanlar, Nizip seramik eşya alanlar, Nizip kilit alanlar, Nizip anahtar alanlar, Nizip antika anahtar alanlar, Nizip antika kilit alanlar, Nizip josefin alanlar, kaşpo alanlar, Nizip antika silah alanlar, Nizip antika rahle alanlar, rahle alanlar, Nizip lambader alanlar, Nizip minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Nizip komidin alanlar, Nizip kara kalem resim alanlar, Nizip blue black alanlar, Nizip mask alanlar, eski mask alanlar, Nizip aşurelik alanlar.

Nizip saleplik alanlar, bozalık alanlar, Nizip antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Nizip gramofon alanlar, Nizip mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Nizip güdüm alanlar, Nizip tekke işi alanlar, Nizip İznik alanlar, Nizip pusula alanlar, Nizip gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Nizip periyor saat alanlar, Nizip mangal alanlar, Nizip eski mangal alanlar, Nizip Şam işi alanlar, Nizip Süleymaniye işi alanlar, Nizip takunya alanlar, Nizip gümüş takunya alanlar, Nizip Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Nizip seccade alanlar, Nizip eski seccade alanlar, Nizip Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Nizip tablo alanlar.

Nizip antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Nizip abajur alanlar, Nizip sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Nizip antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Nizip madalya alanlar, Nizip eşya alanlar, Nizip ferman alanlar, Nizip berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Nizip jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Nizip bahça alanlar, Nizip Osmanlı bohça alanlar, Nizip bindallı alanlar, kaftan alanlar, Nizip ampir alanlar, Nizip chrıstofle alanlar, Nizip ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Nizip şamdan alanlar, Nizip çanta alanlar, Nizip van işi savat alanlar, Nizip tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Nizip Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Nizip hokka alanlar, Nizip fransız mine alanlar, Nizip teşhir vitrini alanlar, Nizip buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Nizip keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Nizip kandil alanlar, Nizip ebru alanlar, Nizip mustafa düzgünman alanlar, Nizip zigon alanlar, Nizip zemzemlik alanlar, Nizip mücevher kutusu alanlar, Nizip dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Nizip sürahi alanlar, Nizip Osmanlı sürahi alanlar, Nizip antik mercan alanlar, Nizip makta alanlar, teslim taşı alanlar, Nizip antik sedef alanlar, Nizip minyatür alanlar, Nizip kabe örtüsü alanlar, Nizip gülebdan alanlar, Nizip mineli dürbün alanlar, Nizip sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Nizip şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Nizip lali gue alanlar, Nizip gece sürahisi alanlar, Nizip meissen alanlar, Nizip satsuma alanlar, Nizip hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Nizip macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Nizip constantine alanlar, Nizip anonim alanlar, Nizip leyla gamsız alanlar, Nizip ibrahim safi alanlar, Nizip bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Nizip herend alanlar, Nizip nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Nizip osmanlıca alanlar, Nizip kitap alanlar, Nizip kalle alanlar, ali kartal alanlar, Nizip haydar besim aydar alanlar, Nizip orhan peker alanlar, Nizip sıtkı olçar alanlar, Nizip Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Nizip edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Nizip rus gümüşü alanlar, Nizip minyatür alanlar, Nizip viyana heykel alanlar, Nizip oryantal heykel alanlar, Nizip f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Nizip merasim kılıcı alanlar.

Nizip ahşap hilye alanlar, Nizip hereke halı alanlar, kuka alanlar, Nizip tesbih alanlar, Nizip seyahat saati alanlar, Nizip gravür alanlar, Nizip degü alanlar, radio antika alanlar, Nizip opalin alanlar, Nizip radyo alanlar, Nizip kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Nizip laledan alanlar, Nizip karaf alanlar, Nizip çerezlik alanlar, Nizip sahleplik alanlar, Nizip tutya alanlar, Nizip likör takımı alanlar, Nizip mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Nizip zarf alanlar, Nizip nargile alanlar, Nizip gülabdan alanlar, Nizip ferman alanlar, Nizip berat alanlar.

Nizip hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Nizip şifa tası alanlar, Nizip hokka takımı alanlar, Nizip mangal alanlar, Nizip barutluk alanlar, Nizip tombak alanlar, Nizip saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Nizip ağızlık alanlar, kemer alanlar, Nizip hançer alanlar, Nizip kılıç alanlar, Nizip mühürler alanlar, Nizip mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Nizip Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Nizip seccade alanlar, Nizip sırmalı örtüler alanlar, Nizip antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by