Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Gaziantep Karkamış

Karkamış antikacılar, Karkamış antika alanlar, Karkamış antika eşya alanlar, Karkamış antika eşyalar, Karkamış eski alım satım, Karkamış antika koleksiyoncuları, Karkamış antika eşya alıcıları, Karkamış antika şirketleri, Karkamış antika firması, Karkamış antika şirketi, Karkamış antika firmaları, Karkamış antika eşya şirketleri, Karkamış antika eşya firması, Karkamış antika eşya şirketi, Karkamış antika eşya firmaları, Karkamış müzayede şirketi, Karkamış eski alanlar, Karkamış eski eşya alanlar, Karkamış antika alan yerler, Karkamış antika eşya alan yerler, Karkamış eski alan yerler, Karkamış eski eşya alan yerler, Karkamış antika pazarı, Karkamış antika alım satım, Karkamış antika alıcıları, Karkamış antika satıcıları, Karkamış antika eşya satıcıları, Karkamış eski eşya alıcıları, Karkamış eski eşya satıcıları, Karkamış antika fiyatları, Karkamış antika eşya fiyatları, Karkamış eski fiyatları, Karkamış eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Gaziantep Karkamış Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Karkamış antika eşya alanlar ve Karkamış antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Karkamış antika eşya şirketimiz, Karkamış antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Karkamış Antika Alanlar

Karkamış antika alanlar ve Karkamış antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Karkamış antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Karkamış antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Karkamış Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Karkamış antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Karkamış

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Karkamış antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Karkamış antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Karkamış Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Karkamış antika eşya alanlar ve Karkamış antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Karkamış antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Karkamış antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Karkamış Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Karkamış antika eşya alanların tercih ettiği, Karkamış bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Karkamış antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Karkamış antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Karkamış antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Karkamış Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Karkamış eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Karkamış eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Karkamış eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Karkamış eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Karkamış eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Karkamış Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Karkamış bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Karkamış antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Karkamış bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Karkamış antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Karkamış antikacılar, Karkamış antika eşyalar, Karkamış eski eşyalar, Karkamış antika şirketleri, Karkamış antika firması, Karkamış müzayede şirketi,Karkamış el yazması alanlar, Karkamış Kuran’ı kerim alanlar, Karkamış hat yazı alanlar, Karkamış obje alanlar, Karkamış gümüş alanlar, Karkamış turalı gümüş alanlar, Karkamış karaf alanlar, vazo alanlar, Karkamış jardinyer alanlar, Karkamış resim alanlar, Karkamış modern resim alanlar, Karkamış aplik alanlar, Karkamış bahü alanlar, Karkamış bavul alanlar, Karkamış çanak alanlar, Karkamış çömlek alanlar, Karkamış bakır alanlar, baston alanlar, Karkamış biskiü alanlar, Karkamış billur alanlar, Karkamış cam alanlar, Karkamış kristal alanlar, Karkamış bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Karkamış bandırma halısı alanlar, Karkamış ceviz yemek odası alanlar, Karkamış ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Karkamış ceviz sandalye alanlar, Karkamış cümbüş alanlar, Karkamış constantin oble alanlar, Karkamış cam obje alanlar, Karkamış beykoz alanlar.

Karkamış bohem alanlar, Karkamış çeşmi bülbül alanlar, Karkamış çeşme taşı alanlar, Karkamış çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Karkamış arnevu alanlar, art deko alanlar, Karkamış deko alanlar, Karkamış ayna alanlar, Karkamış asma avize alanlar, Karkamış aznavur gümüş alanlar, Karkamış aznavur alanlar, Karkamış bafon alanlar, Karkamış ayvazozki alanlar, Karkamış dolap alanlar, Karkamış divit alanlar, Karkamış biblo alanlar, Karkamış dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Karkamış daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Karkamış dekopaj işi alanlar, Karkamış dual alanlar, Karkamış dual pikap alanlar.

Karkamış dümen alanlar, Karkamış gemici dümeni alanlar, Karkamış gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Karkamış derbent halı alanlar, Karkamış eviye alanlar, Karkamış ev halısı alanlar, Karkamış elbiselik alanlar, Karkamış elbise alanlar, Karkamış paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Karkamış el işi alanlar, Karkamış el işi halı alanlar, Karkamış el işi alanlar, Karkamış el işi kilim alanlar, Karkamış çan alanlar, Karkamış kilise çanı alanlar, Karkamış gemici çanı alanlar, Karkamış çarık alanlar, Karkamış Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Karkamış ferforje alanlar, Karkamış fistan alanlar, Karkamış Osmanlı fistan alanlar, Karkamış portmanto alanlar, Karkamış eski saat alanlar, Karkamış frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Karkamış bronz heykel alanlar, Karkamış bronz sütün alanlar, Karkamış bronz avize alanlar, Karkamış bronz vazo alanlar, Karkamış bronz kutu alanlar, Karkamış bronz el işi alanlar.

Karkamış halı alanlar, Karkamış lamba alanlar, resim alanlar, Karkamış parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Karkamış insan biblosu alanlar, Karkamış oryantel biblo alanlar, Karkamış kuş biblosu alanlar, Karkamış havlu alanlar, Karkamış mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Karkamış turkısh antika alanlar, Karkamış Osmanlı eşyalar alanlar, Karkamış eski gelinlik alanlar, Karkamış İstanbul resimleri alanlar, Karkamış altın varak sehpa alanlar, Karkamış altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Karkamış afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Karkamış bronz fener alanlar, Karkamış bünyen alanlar, Karkamış develi halı alanlar, Karkamış dürbün alanlar, Karkamış teleskop alanlar, Karkamış sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Karkamış çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Karkamış flama alanlar, Karkamış alem alanlar, Karkamış arabesk alanlar.

Karkamış pul alanlar, Karkamış Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Karkamış eski fincan alanlar, Karkamış cam altı alanlar, Karkamış şamdan alanlar, Karkamış oryantel heykel alanlar, Karkamış gümüşlük alanlar, Karkamış hat yazı alanlar, Karkamış teship alanlar, hokka alanlar, Karkamış tophane alanlar, Karkamış goblen alanlar, Karkamış çin eski eşyalar alanlar, Karkamış Çanakkale alanlar, Karkamış Çanakkale vazo alanlar, Karkamış fil dişi heykel alanlar, Karkamış fil dişi baston alanlar, Karkamış fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Karkamış fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Karkamış duvar saati alanlar, Karkamış bez alanlar, buda heykel alanlar, Karkamış hamedan halı alanlar, Karkamış kılıç alanlar, Karkamış antika kılıç alanlar.

Karkamış antika araba alanlar, Karkamış antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Karkamış antika eşyalar alanlar, Karkamış kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Karkamış antika foto alanlar, Karkamış kehribar alanlar, Karkamış kehribar tesbih alanlar, Karkamış Kütahya alanlar, kınık alanlar, Karkamış seramik eşya alanlar, Karkamış kilit alanlar, Karkamış anahtar alanlar, Karkamış antika anahtar alanlar, Karkamış antika kilit alanlar, Karkamış josefin alanlar, kaşpo alanlar, Karkamış antika silah alanlar, Karkamış antika rahle alanlar, rahle alanlar, Karkamış lambader alanlar, Karkamış minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Karkamış komidin alanlar, Karkamış kara kalem resim alanlar, Karkamış blue black alanlar, Karkamış mask alanlar, eski mask alanlar, Karkamış aşurelik alanlar.

Karkamış saleplik alanlar, bozalık alanlar, Karkamış antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Karkamış gramofon alanlar, Karkamış mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Karkamış güdüm alanlar, Karkamış tekke işi alanlar, Karkamış İznik alanlar, Karkamış pusula alanlar, Karkamış gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Karkamış periyor saat alanlar, Karkamış mangal alanlar, Karkamış eski mangal alanlar, Karkamış Şam işi alanlar, Karkamış Süleymaniye işi alanlar, Karkamış takunya alanlar, Karkamış gümüş takunya alanlar, Karkamış Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Karkamış seccade alanlar, Karkamış eski seccade alanlar, Karkamış Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Karkamış tablo alanlar.

Karkamış antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Karkamış abajur alanlar, Karkamış sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Karkamış antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Karkamış madalya alanlar, Karkamış eşya alanlar, Karkamış ferman alanlar, Karkamış berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Karkamış jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Karkamış bahça alanlar, Karkamış Osmanlı bohça alanlar, Karkamış bindallı alanlar, kaftan alanlar, Karkamış ampir alanlar, Karkamış chrıstofle alanlar, Karkamış ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Karkamış şamdan alanlar, Karkamış çanta alanlar, Karkamış van işi savat alanlar, Karkamış tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Karkamış Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Karkamış hokka alanlar, Karkamış fransız mine alanlar, Karkamış teşhir vitrini alanlar, Karkamış buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Karkamış keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Karkamış kandil alanlar, Karkamış ebru alanlar, Karkamış mustafa düzgünman alanlar, Karkamış zigon alanlar, Karkamış zemzemlik alanlar, Karkamış mücevher kutusu alanlar, Karkamış dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Karkamış sürahi alanlar, Karkamış Osmanlı sürahi alanlar, Karkamış antik mercan alanlar, Karkamış makta alanlar, teslim taşı alanlar, Karkamış antik sedef alanlar, Karkamış minyatür alanlar, Karkamış kabe örtüsü alanlar, Karkamış gülebdan alanlar, Karkamış mineli dürbün alanlar, Karkamış sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Karkamış şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Karkamış lali gue alanlar, Karkamış gece sürahisi alanlar, Karkamış meissen alanlar, Karkamış satsuma alanlar, Karkamış hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Karkamış macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Karkamış constantine alanlar, Karkamış anonim alanlar, Karkamış leyla gamsız alanlar, Karkamış ibrahim safi alanlar, Karkamış bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Karkamış herend alanlar, Karkamış nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Karkamış osmanlıca alanlar, Karkamış kitap alanlar, Karkamış kalle alanlar, ali kartal alanlar, Karkamış haydar besim aydar alanlar, Karkamış orhan peker alanlar, Karkamış sıtkı olçar alanlar, Karkamış Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Karkamış edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Karkamış rus gümüşü alanlar, Karkamış minyatür alanlar, Karkamış viyana heykel alanlar, Karkamış oryantal heykel alanlar, Karkamış f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Karkamış merasim kılıcı alanlar.

Karkamış ahşap hilye alanlar, Karkamış hereke halı alanlar, kuka alanlar, Karkamış tesbih alanlar, Karkamış seyahat saati alanlar, Karkamış gravür alanlar, Karkamış degü alanlar, radio antika alanlar, Karkamış opalin alanlar, Karkamış radyo alanlar, Karkamış kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Karkamış laledan alanlar, Karkamış karaf alanlar, Karkamış çerezlik alanlar, Karkamış sahleplik alanlar, Karkamış tutya alanlar, Karkamış likör takımı alanlar, Karkamış mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Karkamış zarf alanlar, Karkamış nargile alanlar, Karkamış gülabdan alanlar, Karkamış ferman alanlar, Karkamış berat alanlar.

Karkamış hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Karkamış şifa tası alanlar, Karkamış hokka takımı alanlar, Karkamış mangal alanlar, Karkamış barutluk alanlar, Karkamış tombak alanlar, Karkamış saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Karkamış ağızlık alanlar, kemer alanlar, Karkamış hançer alanlar, Karkamış kılıç alanlar, Karkamış mühürler alanlar, Karkamış mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Karkamış Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Karkamış seccade alanlar, Karkamış sırmalı örtüler alanlar, Karkamış antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by