Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Gaziantep İslahiye

İslahiye antikacılar, İslahiye antika alanlar, İslahiye antika eşya alanlar, İslahiye antika eşyalar, İslahiye eski alım satım, İslahiye antika koleksiyoncuları, İslahiye antika eşya alıcıları, İslahiye antika şirketleri, İslahiye antika firması, İslahiye antika şirketi, İslahiye antika firmaları, İslahiye antika eşya şirketleri, İslahiye antika eşya firması, İslahiye antika eşya şirketi, İslahiye antika eşya firmaları, İslahiye müzayede şirketi, İslahiye eski alanlar, İslahiye eski eşya alanlar, İslahiye antika alan yerler, İslahiye antika eşya alan yerler, İslahiye eski alan yerler, İslahiye eski eşya alan yerler, İslahiye antika pazarı, İslahiye antika alım satım, İslahiye antika alıcıları, İslahiye antika satıcıları, İslahiye antika eşya satıcıları, İslahiye eski eşya alıcıları, İslahiye eski eşya satıcıları, İslahiye antika fiyatları, İslahiye antika eşya fiyatları, İslahiye eski fiyatları, İslahiye eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Gaziantep İslahiye Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, İslahiye antika eşya alanlar ve İslahiye antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, İslahiye antika eşya şirketimiz, İslahiye antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

İslahiye Antika Alanlar

İslahiye antika alanlar ve İslahiye antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. İslahiye antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası İslahiye antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

İslahiye Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için İslahiye antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar İslahiye

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız İslahiye antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile İslahiye antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

İslahiye Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, İslahiye antika eşya alanlar ve İslahiye antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler İslahiye antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler İslahiye antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

İslahiye Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, İslahiye antika eşya alanların tercih ettiği, İslahiye bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. İslahiye antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. İslahiye antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda İslahiye antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

İslahiye Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA İslahiye eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık İslahiye eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok İslahiye eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin İslahiye eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de İslahiye eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

İslahiye Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine İslahiye bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve İslahiye antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

İslahiye bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, İslahiye antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: İslahiye antikacılar, İslahiye antika eşyalar, İslahiye eski eşyalar, İslahiye antika şirketleri, İslahiye antika firması, İslahiye müzayede şirketi,İslahiye el yazması alanlar, İslahiye Kuran’ı kerim alanlar, İslahiye hat yazı alanlar, İslahiye obje alanlar, İslahiye gümüş alanlar, İslahiye turalı gümüş alanlar, İslahiye karaf alanlar, vazo alanlar, İslahiye jardinyer alanlar, İslahiye resim alanlar, İslahiye modern resim alanlar, İslahiye aplik alanlar, İslahiye bahü alanlar, İslahiye bavul alanlar, İslahiye çanak alanlar, İslahiye çömlek alanlar, İslahiye bakır alanlar, baston alanlar, İslahiye biskiü alanlar, İslahiye billur alanlar, İslahiye cam alanlar, İslahiye kristal alanlar, İslahiye bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, İslahiye bandırma halısı alanlar, İslahiye ceviz yemek odası alanlar, İslahiye ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, İslahiye ceviz sandalye alanlar, İslahiye cümbüş alanlar, İslahiye constantin oble alanlar, İslahiye cam obje alanlar, İslahiye beykoz alanlar.

İslahiye bohem alanlar, İslahiye çeşmi bülbül alanlar, İslahiye çeşme taşı alanlar, İslahiye çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, İslahiye arnevu alanlar, art deko alanlar, İslahiye deko alanlar, İslahiye ayna alanlar, İslahiye asma avize alanlar, İslahiye aznavur gümüş alanlar, İslahiye aznavur alanlar, İslahiye bafon alanlar, İslahiye ayvazozki alanlar, İslahiye dolap alanlar, İslahiye divit alanlar, İslahiye biblo alanlar, İslahiye dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, İslahiye daldırma alanlar, dekopaj alanlar, İslahiye dekopaj işi alanlar, İslahiye dual alanlar, İslahiye dual pikap alanlar.

İslahiye dümen alanlar, İslahiye gemici dümeni alanlar, İslahiye gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, İslahiye derbent halı alanlar, İslahiye eviye alanlar, İslahiye ev halısı alanlar, İslahiye elbiselik alanlar, İslahiye elbise alanlar, İslahiye paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, İslahiye el işi alanlar, İslahiye el işi halı alanlar, İslahiye el işi alanlar, İslahiye el işi kilim alanlar, İslahiye çan alanlar, İslahiye kilise çanı alanlar, İslahiye gemici çanı alanlar, İslahiye çarık alanlar, İslahiye Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, İslahiye ferforje alanlar, İslahiye fistan alanlar, İslahiye Osmanlı fistan alanlar, İslahiye portmanto alanlar, İslahiye eski saat alanlar, İslahiye frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, İslahiye bronz heykel alanlar, İslahiye bronz sütün alanlar, İslahiye bronz avize alanlar, İslahiye bronz vazo alanlar, İslahiye bronz kutu alanlar, İslahiye bronz el işi alanlar.

İslahiye halı alanlar, İslahiye lamba alanlar, resim alanlar, İslahiye parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, İslahiye insan biblosu alanlar, İslahiye oryantel biblo alanlar, İslahiye kuş biblosu alanlar, İslahiye havlu alanlar, İslahiye mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, İslahiye turkısh antika alanlar, İslahiye Osmanlı eşyalar alanlar, İslahiye eski gelinlik alanlar, İslahiye İstanbul resimleri alanlar, İslahiye altın varak sehpa alanlar, İslahiye altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, İslahiye afkaniye halı alanlar, fener alanlar, İslahiye bronz fener alanlar, İslahiye bünyen alanlar, İslahiye develi halı alanlar, İslahiye dürbün alanlar, İslahiye teleskop alanlar, İslahiye sünnet şapkası Osmanlı alanlar, İslahiye çatma alanlar, eski bayrak alanlar, İslahiye flama alanlar, İslahiye alem alanlar, İslahiye arabesk alanlar.

İslahiye pul alanlar, İslahiye Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, İslahiye eski fincan alanlar, İslahiye cam altı alanlar, İslahiye şamdan alanlar, İslahiye oryantel heykel alanlar, İslahiye gümüşlük alanlar, İslahiye hat yazı alanlar, İslahiye teship alanlar, hokka alanlar, İslahiye tophane alanlar, İslahiye goblen alanlar, İslahiye çin eski eşyalar alanlar, İslahiye Çanakkale alanlar, İslahiye Çanakkale vazo alanlar, İslahiye fil dişi heykel alanlar, İslahiye fil dişi baston alanlar, İslahiye fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, İslahiye fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, İslahiye duvar saati alanlar, İslahiye bez alanlar, buda heykel alanlar, İslahiye hamedan halı alanlar, İslahiye kılıç alanlar, İslahiye antika kılıç alanlar.

İslahiye antika araba alanlar, İslahiye antika biblo alanlar, antika resim alanlar, İslahiye antika eşyalar alanlar, İslahiye kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, İslahiye antika foto alanlar, İslahiye kehribar alanlar, İslahiye kehribar tesbih alanlar, İslahiye Kütahya alanlar, kınık alanlar, İslahiye seramik eşya alanlar, İslahiye kilit alanlar, İslahiye anahtar alanlar, İslahiye antika anahtar alanlar, İslahiye antika kilit alanlar, İslahiye josefin alanlar, kaşpo alanlar, İslahiye antika silah alanlar, İslahiye antika rahle alanlar, rahle alanlar, İslahiye lambader alanlar, İslahiye minyatür alanlar, antika küllük alanlar, İslahiye komidin alanlar, İslahiye kara kalem resim alanlar, İslahiye blue black alanlar, İslahiye mask alanlar, eski mask alanlar, İslahiye aşurelik alanlar.

İslahiye saleplik alanlar, bozalık alanlar, İslahiye antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, İslahiye gramofon alanlar, İslahiye mermer alanlar, mermer işleri alanlar, İslahiye güdüm alanlar, İslahiye tekke işi alanlar, İslahiye İznik alanlar, İslahiye pusula alanlar, İslahiye gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, İslahiye periyor saat alanlar, İslahiye mangal alanlar, İslahiye eski mangal alanlar, İslahiye Şam işi alanlar, İslahiye Süleymaniye işi alanlar, İslahiye takunya alanlar, İslahiye gümüş takunya alanlar, İslahiye Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, İslahiye seccade alanlar, İslahiye eski seccade alanlar, İslahiye Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, İslahiye tablo alanlar.

İslahiye antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, İslahiye abajur alanlar, İslahiye sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, İslahiye antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, İslahiye madalya alanlar, İslahiye eşya alanlar, İslahiye ferman alanlar, İslahiye berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, İslahiye jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, İslahiye bahça alanlar, İslahiye Osmanlı bohça alanlar, İslahiye bindallı alanlar, kaftan alanlar, İslahiye ampir alanlar, İslahiye chrıstofle alanlar, İslahiye ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, İslahiye şamdan alanlar, İslahiye çanta alanlar, İslahiye van işi savat alanlar, İslahiye tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, İslahiye Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

İslahiye hokka alanlar, İslahiye fransız mine alanlar, İslahiye teşhir vitrini alanlar, İslahiye buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, İslahiye keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, İslahiye kandil alanlar, İslahiye ebru alanlar, İslahiye mustafa düzgünman alanlar, İslahiye zigon alanlar, İslahiye zemzemlik alanlar, İslahiye mücevher kutusu alanlar, İslahiye dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, İslahiye sürahi alanlar, İslahiye Osmanlı sürahi alanlar, İslahiye antik mercan alanlar, İslahiye makta alanlar, teslim taşı alanlar, İslahiye antik sedef alanlar, İslahiye minyatür alanlar, İslahiye kabe örtüsü alanlar, İslahiye gülebdan alanlar, İslahiye mineli dürbün alanlar, İslahiye sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, İslahiye şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, İslahiye lali gue alanlar, İslahiye gece sürahisi alanlar, İslahiye meissen alanlar, İslahiye satsuma alanlar, İslahiye hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

İslahiye macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, İslahiye constantine alanlar, İslahiye anonim alanlar, İslahiye leyla gamsız alanlar, İslahiye ibrahim safi alanlar, İslahiye bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, İslahiye herend alanlar, İslahiye nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, İslahiye osmanlıca alanlar, İslahiye kitap alanlar, İslahiye kalle alanlar, ali kartal alanlar, İslahiye haydar besim aydar alanlar, İslahiye orhan peker alanlar, İslahiye sıtkı olçar alanlar, İslahiye Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, İslahiye edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, İslahiye rus gümüşü alanlar, İslahiye minyatür alanlar, İslahiye viyana heykel alanlar, İslahiye oryantal heykel alanlar, İslahiye f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, İslahiye merasim kılıcı alanlar.

İslahiye ahşap hilye alanlar, İslahiye hereke halı alanlar, kuka alanlar, İslahiye tesbih alanlar, İslahiye seyahat saati alanlar, İslahiye gravür alanlar, İslahiye degü alanlar, radio antika alanlar, İslahiye opalin alanlar, İslahiye radyo alanlar, İslahiye kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, İslahiye laledan alanlar, İslahiye karaf alanlar, İslahiye çerezlik alanlar, İslahiye sahleplik alanlar, İslahiye tutya alanlar, İslahiye likör takımı alanlar, İslahiye mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, İslahiye zarf alanlar, İslahiye nargile alanlar, İslahiye gülabdan alanlar, İslahiye ferman alanlar, İslahiye berat alanlar.

İslahiye hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, İslahiye şifa tası alanlar, İslahiye hokka takımı alanlar, İslahiye mangal alanlar, İslahiye barutluk alanlar, İslahiye tombak alanlar, İslahiye saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, İslahiye ağızlık alanlar, kemer alanlar, İslahiye hançer alanlar, İslahiye kılıç alanlar, İslahiye mühürler alanlar, İslahiye mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, İslahiye Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, İslahiye seccade alanlar, İslahiye sırmalı örtüler alanlar, İslahiye antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by