Fevzi-Çakmak Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Fevzi-Çakmak Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Fevzi-Çakmak, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Fevzi-Çakmak olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Fevzi-Çakmak İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Fevzi-Çakmak ve antika satıcıları Fevzi-Çakmak için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Fevzi-Çakmak Antikacı

İstanbul, Fevzi-Çakmak antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Fevzi-Çakmak) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Fevzi-Çakmak Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Fevzi-Çakmak Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Fevzi-Çakmak Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Fevzi-Çakmak Takvim Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Mangal Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Bindallı Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Müzik Seti Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kama Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kazan Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kristal Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kuran Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kupa Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Ğügüm Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Arma Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Fıçı Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak El Yazması Kitap Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Efemera Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Hat Makası Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Silke Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Madalya Alan Antikacı.

Fevzi-Çakmak Tarak Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Harita Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kandil Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Bez Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Porselen Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Müzik Aleti Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Takı Kutusu Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Resim Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak İpek Halı Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Silah Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kilim Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Plak Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kasetçalar Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Zarf Alan Antikacı.

Fevzi-Çakmak Komple Miras Evi Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Yüzük Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Portre Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak İran Halısı Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Askeri Malzeme Alanalar, Fevzi-Çakmak Baston Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Bileklik Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Sehpa Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kamçı Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Hat Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Oyma Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Gümüşlük Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kılıç Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Takı Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Dvd Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Komple Eşya Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Telefon Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Pipo Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Üç Etek Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Bilezik Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Bardak Alan Antikacı.

Fevzi-Çakmak Tablo Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Sefer Tası Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Dokuma Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kalem Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Sürahi Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Komple Kütüphane Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Gümüş Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Daktilo Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Bıçak Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kol Saati Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Makaralı Teyp Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Rozet Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Çatal Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kıyafet Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Duvar Saati Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Fes Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Küp Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Saçma Alan Antikacı.

Fevzi-Çakmak Hat Yazısı Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Ağaç Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Halı Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Günlük Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Yıldız Porselen Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Masa Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kitap Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Amfi Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Albüm Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Ahşap Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Gondol Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Çizgi Roman Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Komple Mira Evi Boşaltanlar, Fevzi-Çakmak Pusula Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Gerdanlık Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Cezve Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Şerbetlik Alan Antikacı.

Fevzi-Çakmak Tuval Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Okka Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Fincan Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Cd Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Cam Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Çan Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Hoparlör Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Çiçek Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Retro Eşya Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Vazo Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Koltuk Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Şapka Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Bakır Eşya Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kilit Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Biblo Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Saat Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Matara Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak 33 Lük Plak Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Nişan Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Seramik Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Minyatür Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kase Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Tas Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kavanoz Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak 45 Lik Plak Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Varaklı Halı Alan Antikacı.

Fevzi-Çakmak El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Radyo Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Çini Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Mühür Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Çaydanlık Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Halhal Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Tılsım Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Sepet Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Sandelye Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Eski Oyuncak Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Pikap Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Roman Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Tepsi Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Forma Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Avize Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Sahan Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Tırnak Ayna Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Bronz Heykel Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Şamdan Alan Antikacı.

Fevzi-Çakmak Kartpostal Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Hereke Halısı Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Sini Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Tüfek Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Köstekli Saat Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Varaklı Ayna Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Taş Plak Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Gravür Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kurşun Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Gramafon Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Cd Player Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak 78 Lik Plak Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kahve Takımı Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Mobilya Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kapı Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kaşık Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak İbrik Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Yağlı Boya Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Tabanca Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Ferman Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Ebru Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Tabak Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Semaver Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kutu Alan Antikacı.

Fevzi-Çakmak Kehribar Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Bronz Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Şişe Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Madalya Nişan Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Anahtar Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Makine Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Mekanik Alet Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Kolye Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Fotoğraf Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Bünyan Halısı Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Tesbih Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak El Dokuması Halı Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Opalin Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Taş Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Metal Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak El Yazması Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Terazi Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Tokmak Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Gaz Ocağı Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak Dirhem Alan Antikacı, Fevzi-Çakmak El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.