Sivrihisar antikacılar, Sivrihisar antika alanlar, Sivrihisar antika eşya alanlar, Sivrihisar antika eşyalar, Sivrihisar eski alım satım, Sivrihisar antika koleksiyoncuları, Sivrihisar antika eşya alıcıları, Sivrihisar antika şirketleri, Sivrihisar antika firması, Sivrihisar antika şirketi, Sivrihisar antika firmaları, Sivrihisar antika eşya şirketleri, Sivrihisar antika eşya firması, Sivrihisar antika eşya şirketi, Sivrihisar antika eşya firmaları, Sivrihisar müzayede şirketi, Sivrihisar eski alanlar, Sivrihisar eski eşya alanlar, Sivrihisar antika alan yerler, Sivrihisar antika eşya alan yerler, Sivrihisar eski alan yerler, Sivrihisar eski eşya alan yerler, Sivrihisar antika pazarı, Sivrihisar antika alım satım, Sivrihisar antika alıcıları, Sivrihisar antika satıcıları, Sivrihisar antika eşya satıcıları, Sivrihisar eski eşya alıcıları, Sivrihisar eski eşya satıcıları, Sivrihisar antika fiyatları, Sivrihisar antika eşya fiyatları, Sivrihisar eski fiyatları, Sivrihisar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Eskişehir Sivrihisar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Sivrihisar antika eşya alanlar ve Sivrihisar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Sivrihisar antika eşya şirketimiz, Sivrihisar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Sivrihisar Antika Alanlar

Sivrihisar antika alanlar ve Sivrihisar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Sivrihisar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Sivrihisar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Sivrihisar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Sivrihisar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Sivrihisar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Sivrihisar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Sivrihisar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Sivrihisar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Sivrihisar antika eşya alanlar ve Sivrihisar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Sivrihisar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Sivrihisar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Sivrihisar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Sivrihisar antika eşya alanların tercih ettiği, Sivrihisar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Sivrihisar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Sivrihisar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Sivrihisar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Sivrihisar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Sivrihisar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Sivrihisar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Sivrihisar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Sivrihisar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Sivrihisar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Sivrihisar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Sivrihisar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Sivrihisar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Sivrihisar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Sivrihisar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Sivrihisar antikacılar, Sivrihisar antika eşyalar, Sivrihisar eski eşyalar, Sivrihisar antika şirketleri, Sivrihisar antika firması, Sivrihisar müzayede şirketi,Sivrihisar el yazması alanlar, Sivrihisar Kuran’ı kerim alanlar, Sivrihisar hat yazı alanlar, Sivrihisar obje alanlar, Sivrihisar gümüş alanlar, Sivrihisar turalı gümüş alanlar, Sivrihisar karaf alanlar, vazo alanlar, Sivrihisar jardinyer alanlar, Sivrihisar resim alanlar, Sivrihisar modern resim alanlar, Sivrihisar aplik alanlar, Sivrihisar bahü alanlar, Sivrihisar bavul alanlar, Sivrihisar çanak alanlar, Sivrihisar çömlek alanlar, Sivrihisar bakır alanlar, baston alanlar, Sivrihisar biskiü alanlar, Sivrihisar billur alanlar, Sivrihisar cam alanlar, Sivrihisar kristal alanlar, Sivrihisar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Sivrihisar bandırma halısı alanlar, Sivrihisar ceviz yemek odası alanlar, Sivrihisar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Sivrihisar ceviz sandalye alanlar, Sivrihisar cümbüş alanlar, Sivrihisar constantin oble alanlar, Sivrihisar cam obje alanlar, Sivrihisar beykoz alanlar.

Sivrihisar bohem alanlar, Sivrihisar çeşmi bülbül alanlar, Sivrihisar çeşme taşı alanlar, Sivrihisar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Sivrihisar arnevu alanlar, art deko alanlar, Sivrihisar deko alanlar, Sivrihisar ayna alanlar, Sivrihisar asma avize alanlar, Sivrihisar aznavur gümüş alanlar, Sivrihisar aznavur alanlar, Sivrihisar bafon alanlar, Sivrihisar ayvazozki alanlar, Sivrihisar dolap alanlar, Sivrihisar divit alanlar, Sivrihisar biblo alanlar, Sivrihisar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Sivrihisar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Sivrihisar dekopaj işi alanlar, Sivrihisar dual alanlar, Sivrihisar dual pikap alanlar.

Sivrihisar dümen alanlar, Sivrihisar gemici dümeni alanlar, Sivrihisar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Sivrihisar derbent halı alanlar, Sivrihisar eviye alanlar, Sivrihisar ev halısı alanlar, Sivrihisar elbiselik alanlar, Sivrihisar elbise alanlar, Sivrihisar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Sivrihisar el işi alanlar, Sivrihisar el işi halı alanlar, Sivrihisar el işi alanlar, Sivrihisar el işi kilim alanlar, Sivrihisar çan alanlar, Sivrihisar kilise çanı alanlar, Sivrihisar gemici çanı alanlar, Sivrihisar çarık alanlar, Sivrihisar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Sivrihisar ferforje alanlar, Sivrihisar fistan alanlar, Sivrihisar Osmanlı fistan alanlar, Sivrihisar portmanto alanlar, Sivrihisar eski saat alanlar, Sivrihisar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Sivrihisar bronz heykel alanlar, Sivrihisar bronz sütün alanlar, Sivrihisar bronz avize alanlar, Sivrihisar bronz vazo alanlar, Sivrihisar bronz kutu alanlar, Sivrihisar bronz el işi alanlar.

Sivrihisar halı alanlar, Sivrihisar lamba alanlar, resim alanlar, Sivrihisar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Sivrihisar insan biblosu alanlar, Sivrihisar oryantel biblo alanlar, Sivrihisar kuş biblosu alanlar, Sivrihisar havlu alanlar, Sivrihisar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Sivrihisar turkısh antika alanlar, Sivrihisar Osmanlı eşyalar alanlar, Sivrihisar İstanbul resimleri alanlar, Sivrihisar altın varak sehpa alanlar, Sivrihisar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Sivrihisar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Sivrihisar bronz fener alanlar, Sivrihisar bünyen alanlar, Sivrihisar develi halı alanlar, Sivrihisar dürbün alanlar, Sivrihisar teleskop alanlar, Sivrihisar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Sivrihisar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Sivrihisar flama alanlar, Sivrihisar alem alanlar, Sivrihisar arabesk alanlar.

fincan alanlar, Sivrihisar eski fincan alanlar, Sivrihisar cam altı alanlar, Sivrihisar şamdan alanlar, Sivrihisar oryantel heykel alanlar, Sivrihisar gümüşlük alanlar, Sivrihisar hat yazı alanlar, Sivrihisar teship alanlar, hokka alanlar, Sivrihisar tophane alanlar, Sivrihisar goblen alanlar, Sivrihisar çin eski eşyalar alanlar, Sivrihisar Çanakkale alanlar, Sivrihisar Çanakkale vazo alanlar, Sivrihisar fil dişi heykel alanlar, Sivrihisar fil dişi baston alanlar, Sivrihisar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Sivrihisar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Sivrihisar duvar saati alanlar, Sivrihisar bez alanlar, buda heykel alanlar, Sivrihisar hamedan halı alanlar, Sivrihisar kılıç alanlar, Sivrihisar antika kılıç alanlar.

Sivrihisar antika araba alanlar, Sivrihisar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Sivrihisar antika eşyalar alanlar, Sivrihisar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Sivrihisar antika foto alanlar, Sivrihisar kehribar alanlar, Sivrihisar kehribar tesbih alanlar, Sivrihisar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Sivrihisar seramik eşya alanlar, Sivrihisar kilit alanlar, Sivrihisar anahtar alanlar, Sivrihisar antika anahtar alanlar, Sivrihisar antika kilit alanlar, Sivrihisar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Sivrihisar antika silah alanlar, Sivrihisar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Sivrihisar lambader alanlar, Sivrihisar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Sivrihisar komidin alanlar, Sivrihisar kara kalem resim alanlar, Sivrihisar blue black alanlar, Sivrihisar mask alanlar, eski mask alanlar, Sivrihisar aşurelik alanlar.

Sivrihisar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Sivrihisar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Sivrihisar gramofon alanlar, Sivrihisar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Sivrihisar güdüm alanlar, Sivrihisar tekke işi alanlar, Sivrihisar İznik alanlar, Sivrihisar pusula alanlar, Sivrihisar gemi pusulası alanlar, Sivrihisar periyor saat alanlar, Sivrihisar mangal alanlar, Sivrihisar eski mangal alanlar, Sivrihisar Şam işi alanlar, Sivrihisar Süleymaniye işi alanlar, Sivrihisar takunya alanlar, Sivrihisar gümüş takunya alanlar, Sivrihisar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Sivrihisar seccade alanlar, Sivrihisar eski seccade alanlar, Sivrihisar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Sivrihisar tablo alanlar.

Sivrihisar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Sivrihisar abajur alanlar, Sivrihisar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Sivrihisar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Sivrihisar madalya alanlar, Sivrihisar eşya alanlar, Sivrihisar ferman alanlar, Sivrihisar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Sivrihisar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Sivrihisar bahça alanlar, Sivrihisar Osmanlı bohça alanlar, Sivrihisar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Sivrihisar ampir alanlar, Sivrihisar chrıstofle alanlar, Sivrihisar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Sivrihisar şamdan alanlar, Sivrihisar çanta alanlar, Sivrihisar van işi savat alanlar, Sivrihisar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Sivrihisar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Sivrihisar hokka alanlar, Sivrihisar fransız mine alanlar, Sivrihisar teşhir vitrini alanlar, Sivrihisar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Sivrihisar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Sivrihisar kandil alanlar, Sivrihisar ebru alanlar, Sivrihisar mustafa düzgünman alanlar, Sivrihisar zigon alanlar, Sivrihisar zemzemlik alanlar, Sivrihisar mücevher kutusu alanlar, Sivrihisar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Sivrihisar sürahi alanlar, Sivrihisar Osmanlı sürahi alanlar, Sivrihisar antik mercan alanlar, Sivrihisar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Sivrihisar antik sedef alanlar, Sivrihisar minyatür alanlar, Sivrihisar kabe örtüsü alanlar, Sivrihisar gülebdan alanlar, Sivrihisar mineli dürbün alanlar, Sivrihisar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Sivrihisar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Sivrihisar lali gue alanlar, Sivrihisar gece sürahisi alanlar, Sivrihisar meissen alanlar, Sivrihisar satsuma alanlar, Sivrihisar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Sivrihisar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Sivrihisar constantine alanlar, Sivrihisar anonim alanlar, Sivrihisar leyla gamsız alanlar, Sivrihisar ibrahim safi alanlar, Sivrihisar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Sivrihisar herend alanlar, Sivrihisar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Sivrihisar osmanlıca alanlar, Sivrihisar kitap alanlar, Sivrihisar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Sivrihisar haydar besim aydar alanlar, Sivrihisar orhan peker alanlar, Sivrihisar sıtkı olçar alanlar, Sivrihisar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Sivrihisar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Sivrihisar rus gümüşü alanlar, Sivrihisar minyatür alanlar, Sivrihisar viyana heykel alanlar, Sivrihisar oryantal heykel alanlar, Sivrihisar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Sivrihisar merasim kılıcı alanlar.

Sivrihisar ahşap hilye alanlar, Sivrihisar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Sivrihisar tesbih alanlar, Sivrihisar seyahat saati alanlar, Sivrihisar gravür alanlar, Sivrihisar degü alanlar, radio antika alanlar, Sivrihisar opalin alanlar, Sivrihisar radyo alanlar, Sivrihisar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Sivrihisar laledan alanlar, Sivrihisar karaf alanlar, Sivrihisar çerezlik alanlar, Sivrihisar sahleplik alanlar, Sivrihisar tutya alanlar, Sivrihisar likör takımı alanlar, Sivrihisar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Sivrihisar zarf alanlar, Sivrihisar nargile alanlar, Sivrihisar gülabdan alanlar, Sivrihisar ferman alanlar, Sivrihisar berat alanlar.

Sivrihisar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Sivrihisar şifa tası alanlar, Sivrihisar hokka takımı alanlar, Sivrihisar mangal alanlar, Sivrihisar barutluk alanlar, Sivrihisar tombak alanlar, Sivrihisar saray işi alanlar, Sivrihisar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Sivrihisar hançer alanlar, Sivrihisar kılıç alanlar, Sivrihisar mühürler alanlar, Sivrihisar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Sivrihisar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Sivrihisar seccade alanlar, Sivrihisar sırmalı örtüler alanlar, Sivrihisar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.