Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

Eskişehir Mihalgazi

Mihalgazi antikacılar, Mihalgazi antika alanlar, Mihalgazi antika eşya alanlar, Mihalgazi antika eşyalar, Mihalgazi eski alım satım, Mihalgazi antika koleksiyoncuları, Mihalgazi antika eşya alıcıları, Mihalgazi antika şirketleri, Mihalgazi antika firması, Mihalgazi antika şirketi, Mihalgazi antika firmaları, Mihalgazi antika eşya şirketleri, Mihalgazi antika eşya firması, Mihalgazi antika eşya şirketi, Mihalgazi antika eşya firmaları, Mihalgazi müzayede şirketi, Mihalgazi eski alanlar, Mihalgazi eski eşya alanlar, Mihalgazi antika alan yerler, Mihalgazi antika eşya alan yerler, Mihalgazi eski alan yerler, Mihalgazi eski eşya alan yerler, Mihalgazi antika pazarı, Mihalgazi antika alım satım, Mihalgazi antika alıcıları, Mihalgazi antika satıcıları, Mihalgazi antika eşya satıcıları, Mihalgazi eski eşya alıcıları, Mihalgazi eski eşya satıcıları, Mihalgazi antika fiyatları, Mihalgazi antika eşya fiyatları, Mihalgazi eski fiyatları, Mihalgazi eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Eskişehir Mihalgazi Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Mihalgazi antika eşya alanlar ve Mihalgazi antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Mihalgazi antika eşya şirketimiz, Mihalgazi antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Mihalgazi Antika Alanlar

Mihalgazi antika alanlar ve Mihalgazi antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Mihalgazi antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Mihalgazi antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Mihalgazi Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Mihalgazi antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Mihalgazi

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Mihalgazi antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Mihalgazi antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Mihalgazi Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Mihalgazi antika eşya alanlar ve Mihalgazi antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Mihalgazi antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Mihalgazi antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Mihalgazi Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Mihalgazi antika eşya alanların tercih ettiği, Mihalgazi bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Mihalgazi antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Mihalgazi antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Mihalgazi antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Mihalgazi Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Mihalgazi eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Mihalgazi eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Mihalgazi eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Mihalgazi eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Mihalgazi eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Mihalgazi Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Mihalgazi bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Mihalgazi antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Mihalgazi bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Mihalgazi antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Mihalgazi antikacılar, Mihalgazi antika eşyalar, Mihalgazi eski eşyalar, Mihalgazi antika şirketleri, Mihalgazi antika firması, Mihalgazi müzayede şirketi,Mihalgazi el yazması alanlar, Mihalgazi Kuran’ı kerim alanlar, Mihalgazi hat yazı alanlar, Mihalgazi obje alanlar, Mihalgazi gümüş alanlar, Mihalgazi turalı gümüş alanlar, Mihalgazi karaf alanlar, vazo alanlar, Mihalgazi jardinyer alanlar, Mihalgazi resim alanlar, Mihalgazi modern resim alanlar, Mihalgazi aplik alanlar, Mihalgazi bahü alanlar, Mihalgazi bavul alanlar, Mihalgazi çanak alanlar, Mihalgazi çömlek alanlar, Mihalgazi bakır alanlar, baston alanlar, Mihalgazi biskiü alanlar, Mihalgazi billur alanlar, Mihalgazi cam alanlar, Mihalgazi kristal alanlar, Mihalgazi bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Mihalgazi bandırma halısı alanlar, Mihalgazi ceviz yemek odası alanlar, Mihalgazi ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Mihalgazi ceviz sandalye alanlar, Mihalgazi cümbüş alanlar, Mihalgazi constantin oble alanlar, Mihalgazi cam obje alanlar, Mihalgazi beykoz alanlar.

Mihalgazi bohem alanlar, Mihalgazi çeşmi bülbül alanlar, Mihalgazi çeşme taşı alanlar, Mihalgazi çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Mihalgazi arnevu alanlar, art deko alanlar, Mihalgazi deko alanlar, Mihalgazi ayna alanlar, Mihalgazi asma avize alanlar, Mihalgazi aznavur gümüş alanlar, Mihalgazi aznavur alanlar, Mihalgazi bafon alanlar, Mihalgazi ayvazozki alanlar, Mihalgazi dolap alanlar, Mihalgazi divit alanlar, Mihalgazi biblo alanlar, Mihalgazi dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Mihalgazi daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Mihalgazi dekopaj işi alanlar, Mihalgazi dual alanlar, Mihalgazi dual pikap alanlar.

Mihalgazi dümen alanlar, Mihalgazi gemici dümeni alanlar, Mihalgazi gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Mihalgazi derbent halı alanlar, Mihalgazi eviye alanlar, Mihalgazi ev halısı alanlar, Mihalgazi elbiselik alanlar, Mihalgazi elbise alanlar, Mihalgazi paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Mihalgazi el işi alanlar, Mihalgazi el işi halı alanlar, Mihalgazi el işi alanlar, Mihalgazi el işi kilim alanlar, Mihalgazi çan alanlar, Mihalgazi kilise çanı alanlar, Mihalgazi gemici çanı alanlar, Mihalgazi çarık alanlar, Mihalgazi Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Mihalgazi ferforje alanlar, Mihalgazi fistan alanlar, Mihalgazi Osmanlı fistan alanlar, Mihalgazi portmanto alanlar, Mihalgazi eski saat alanlar, Mihalgazi frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Mihalgazi bronz heykel alanlar, Mihalgazi bronz sütün alanlar, Mihalgazi bronz avize alanlar, Mihalgazi bronz vazo alanlar, Mihalgazi bronz kutu alanlar, Mihalgazi bronz el işi alanlar.

Mihalgazi halı alanlar, Mihalgazi lamba alanlar, resim alanlar, Mihalgazi parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Mihalgazi insan biblosu alanlar, Mihalgazi oryantel biblo alanlar, Mihalgazi kuş biblosu alanlar, Mihalgazi havlu alanlar, Mihalgazi mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Mihalgazi turkısh antika alanlar, Mihalgazi Osmanlı eşyalar alanlar, Mihalgazi eski gelinlik alanlar, Mihalgazi İstanbul resimleri alanlar, Mihalgazi altın varak sehpa alanlar, Mihalgazi altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Mihalgazi afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Mihalgazi bronz fener alanlar, Mihalgazi bünyen alanlar, Mihalgazi develi halı alanlar, Mihalgazi dürbün alanlar, Mihalgazi teleskop alanlar, Mihalgazi sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Mihalgazi çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Mihalgazi flama alanlar, Mihalgazi alem alanlar, Mihalgazi arabesk alanlar.

Mihalgazi pul alanlar, Mihalgazi Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Mihalgazi eski fincan alanlar, Mihalgazi cam altı alanlar, Mihalgazi şamdan alanlar, Mihalgazi oryantel heykel alanlar, Mihalgazi gümüşlük alanlar, Mihalgazi hat yazı alanlar, Mihalgazi teship alanlar, hokka alanlar, Mihalgazi tophane alanlar, Mihalgazi goblen alanlar, Mihalgazi çin eski eşyalar alanlar, Mihalgazi Çanakkale alanlar, Mihalgazi Çanakkale vazo alanlar, Mihalgazi fil dişi heykel alanlar, Mihalgazi fil dişi baston alanlar, Mihalgazi fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Mihalgazi fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Mihalgazi duvar saati alanlar, Mihalgazi bez alanlar, buda heykel alanlar, Mihalgazi hamedan halı alanlar, Mihalgazi kılıç alanlar, Mihalgazi antika kılıç alanlar.

Mihalgazi antika araba alanlar, Mihalgazi antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Mihalgazi antika eşyalar alanlar, Mihalgazi kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Mihalgazi antika foto alanlar, Mihalgazi kehribar alanlar, Mihalgazi kehribar tesbih alanlar, Mihalgazi Kütahya alanlar, kınık alanlar, Mihalgazi seramik eşya alanlar, Mihalgazi kilit alanlar, Mihalgazi anahtar alanlar, Mihalgazi antika anahtar alanlar, Mihalgazi antika kilit alanlar, Mihalgazi josefin alanlar, kaşpo alanlar, Mihalgazi antika silah alanlar, Mihalgazi antika rahle alanlar, rahle alanlar, Mihalgazi lambader alanlar, Mihalgazi minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Mihalgazi komidin alanlar, Mihalgazi kara kalem resim alanlar, Mihalgazi blue black alanlar, Mihalgazi mask alanlar, eski mask alanlar, Mihalgazi aşurelik alanlar.

Mihalgazi saleplik alanlar, bozalık alanlar, Mihalgazi antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Mihalgazi gramofon alanlar, Mihalgazi mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Mihalgazi güdüm alanlar, Mihalgazi tekke işi alanlar, Mihalgazi İznik alanlar, Mihalgazi pusula alanlar, Mihalgazi gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Mihalgazi periyor saat alanlar, Mihalgazi mangal alanlar, Mihalgazi eski mangal alanlar, Mihalgazi Şam işi alanlar, Mihalgazi Süleymaniye işi alanlar, Mihalgazi takunya alanlar, Mihalgazi gümüş takunya alanlar, Mihalgazi Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Mihalgazi seccade alanlar, Mihalgazi eski seccade alanlar, Mihalgazi Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Mihalgazi tablo alanlar.

Mihalgazi antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Mihalgazi abajur alanlar, Mihalgazi sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Mihalgazi antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Mihalgazi madalya alanlar, Mihalgazi eşya alanlar, Mihalgazi ferman alanlar, Mihalgazi berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Mihalgazi jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Mihalgazi bahça alanlar, Mihalgazi Osmanlı bohça alanlar, Mihalgazi bindallı alanlar, kaftan alanlar, Mihalgazi ampir alanlar, Mihalgazi chrıstofle alanlar, Mihalgazi ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Mihalgazi şamdan alanlar, Mihalgazi çanta alanlar, Mihalgazi van işi savat alanlar, Mihalgazi tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Mihalgazi Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Mihalgazi hokka alanlar, Mihalgazi fransız mine alanlar, Mihalgazi teşhir vitrini alanlar, Mihalgazi buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Mihalgazi keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Mihalgazi kandil alanlar, Mihalgazi ebru alanlar, Mihalgazi mustafa düzgünman alanlar, Mihalgazi zigon alanlar, Mihalgazi zemzemlik alanlar, Mihalgazi mücevher kutusu alanlar, Mihalgazi dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Mihalgazi sürahi alanlar, Mihalgazi Osmanlı sürahi alanlar, Mihalgazi antik mercan alanlar, Mihalgazi makta alanlar, teslim taşı alanlar, Mihalgazi antik sedef alanlar, Mihalgazi minyatür alanlar, Mihalgazi kabe örtüsü alanlar, Mihalgazi gülebdan alanlar, Mihalgazi mineli dürbün alanlar, Mihalgazi sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Mihalgazi şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Mihalgazi lali gue alanlar, Mihalgazi gece sürahisi alanlar, Mihalgazi meissen alanlar, Mihalgazi satsuma alanlar, Mihalgazi hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Mihalgazi macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Mihalgazi constantine alanlar, Mihalgazi anonim alanlar, Mihalgazi leyla gamsız alanlar, Mihalgazi ibrahim safi alanlar, Mihalgazi bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Mihalgazi herend alanlar, Mihalgazi nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Mihalgazi osmanlıca alanlar, Mihalgazi kitap alanlar, Mihalgazi kalle alanlar, ali kartal alanlar, Mihalgazi haydar besim aydar alanlar, Mihalgazi orhan peker alanlar, Mihalgazi sıtkı olçar alanlar, Mihalgazi Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Mihalgazi edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Mihalgazi rus gümüşü alanlar, Mihalgazi minyatür alanlar, Mihalgazi viyana heykel alanlar, Mihalgazi oryantal heykel alanlar, Mihalgazi f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Mihalgazi merasim kılıcı alanlar.

Mihalgazi ahşap hilye alanlar, Mihalgazi hereke halı alanlar, kuka alanlar, Mihalgazi tesbih alanlar, Mihalgazi seyahat saati alanlar, Mihalgazi gravür alanlar, Mihalgazi degü alanlar, radio antika alanlar, Mihalgazi opalin alanlar, Mihalgazi radyo alanlar, Mihalgazi kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Mihalgazi laledan alanlar, Mihalgazi karaf alanlar, Mihalgazi çerezlik alanlar, Mihalgazi sahleplik alanlar, Mihalgazi tutya alanlar, Mihalgazi likör takımı alanlar, Mihalgazi mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Mihalgazi zarf alanlar, Mihalgazi nargile alanlar, Mihalgazi gülabdan alanlar, Mihalgazi ferman alanlar, Mihalgazi berat alanlar.

Mihalgazi hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Mihalgazi şifa tası alanlar, Mihalgazi hokka takımı alanlar, Mihalgazi mangal alanlar, Mihalgazi barutluk alanlar, Mihalgazi tombak alanlar, Mihalgazi saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Mihalgazi ağızlık alanlar, kemer alanlar, Mihalgazi hançer alanlar, Mihalgazi kılıç alanlar, Mihalgazi mühürler alanlar, Mihalgazi mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Mihalgazi Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Mihalgazi seccade alanlar, Mihalgazi sırmalı örtüler alanlar, Mihalgazi antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by