İnönü antikacılar, İnönü antika alanlar, İnönü antika eşya alanlar, İnönü antika eşyalar, İnönü eski alım satım, İnönü antika koleksiyoncuları, İnönü antika eşya alıcıları, İnönü antika şirketleri, İnönü antika firması, İnönü antika şirketi, İnönü antika firmaları, İnönü antika eşya şirketleri, İnönü antika eşya firması, İnönü antika eşya şirketi, İnönü antika eşya firmaları, İnönü müzayede şirketi, İnönü eski alanlar, İnönü eski eşya alanlar, İnönü antika alan yerler, İnönü antika eşya alan yerler, İnönü eski alan yerler, İnönü eski eşya alan yerler, İnönü antika pazarı, İnönü antika alım satım, İnönü antika alıcıları, İnönü antika satıcıları, İnönü antika eşya satıcıları, İnönü eski eşya alıcıları, İnönü eski eşya satıcıları, İnönü antika fiyatları, İnönü antika eşya fiyatları, İnönü eski fiyatları, İnönü eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Eskişehir İnönü Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, İnönü antika eşya alanlar ve İnönü antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, İnönü antika eşya şirketimiz, İnönü antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

İnönü Antika Alanlar

İnönü antika alanlar ve İnönü antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. İnönü antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası İnönü antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

İnönü Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için İnönü antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar İnönü

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız İnönü antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile İnönü antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

İnönü Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, İnönü antika eşya alanlar ve İnönü antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler İnönü antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler İnönü antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

İnönü Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, İnönü antika eşya alanların tercih ettiği, İnönü bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. İnönü antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. İnönü antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda İnönü antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

İnönü Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA İnönü eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık İnönü eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok İnönü eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin İnönü eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de İnönü eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

İnönü Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine İnönü bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve İnönü antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

İnönü bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, İnönü antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: İnönü antikacılar, İnönü antika eşyalar, İnönü eski eşyalar, İnönü antika şirketleri, İnönü antika firması, İnönü müzayede şirketi,İnönü el yazması alanlar, İnönü Kuran’ı kerim alanlar, İnönü hat yazı alanlar, İnönü obje alanlar, İnönü gümüş alanlar, İnönü turalı gümüş alanlar, İnönü karaf alanlar, vazo alanlar, İnönü jardinyer alanlar, İnönü resim alanlar, İnönü modern resim alanlar, İnönü aplik alanlar, İnönü bahü alanlar, İnönü bavul alanlar, İnönü çanak alanlar, İnönü çömlek alanlar, İnönü bakır alanlar, baston alanlar, İnönü biskiü alanlar, İnönü billur alanlar, İnönü cam alanlar, İnönü kristal alanlar, İnönü bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, İnönü bandırma halısı alanlar, İnönü ceviz yemek odası alanlar, İnönü ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, İnönü ceviz sandalye alanlar, İnönü cümbüş alanlar, İnönü constantin oble alanlar, İnönü cam obje alanlar, İnönü beykoz alanlar.

İnönü bohem alanlar, İnönü çeşmi bülbül alanlar, İnönü çeşme taşı alanlar, İnönü çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, İnönü arnevu alanlar, art deko alanlar, İnönü deko alanlar, İnönü ayna alanlar, İnönü asma avize alanlar, İnönü aznavur gümüş alanlar, İnönü aznavur alanlar, İnönü bafon alanlar, İnönü ayvazozki alanlar, İnönü dolap alanlar, İnönü divit alanlar, İnönü biblo alanlar, İnönü dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, İnönü daldırma alanlar, dekopaj alanlar, İnönü dekopaj işi alanlar, İnönü dual alanlar, İnönü dual pikap alanlar.

İnönü dümen alanlar, İnönü gemici dümeni alanlar, İnönü gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, İnönü derbent halı alanlar, İnönü eviye alanlar, İnönü ev halısı alanlar, İnönü elbiselik alanlar, İnönü elbise alanlar, İnönü paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, İnönü el işi alanlar, İnönü el işi halı alanlar, İnönü el işi alanlar, İnönü el işi kilim alanlar, İnönü çan alanlar, İnönü kilise çanı alanlar, İnönü gemici çanı alanlar, İnönü çarık alanlar, İnönü Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, İnönü ferforje alanlar, İnönü fistan alanlar, İnönü Osmanlı fistan alanlar, İnönü portmanto alanlar, İnönü eski saat alanlar, İnönü frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, İnönü bronz heykel alanlar, İnönü bronz sütün alanlar, İnönü bronz avize alanlar, İnönü bronz vazo alanlar, İnönü bronz kutu alanlar, İnönü bronz el işi alanlar.

İnönü halı alanlar, İnönü lamba alanlar, resim alanlar, İnönü parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, İnönü insan biblosu alanlar, İnönü oryantel biblo alanlar, İnönü kuş biblosu alanlar, İnönü havlu alanlar, İnönü mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, İnönü turkısh antika alanlar, İnönü Osmanlı eşyalar alanlar, İnönü İstanbul resimleri alanlar, İnönü altın varak sehpa alanlar, İnönü altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, İnönü afkaniye halı alanlar, fener alanlar, İnönü bronz fener alanlar, İnönü bünyen alanlar, İnönü develi halı alanlar, İnönü dürbün alanlar, İnönü teleskop alanlar, İnönü sünnet şapkası Osmanlı alanlar, İnönü çatma alanlar, eski bayrak alanlar, İnönü flama alanlar, İnönü alem alanlar, İnönü arabesk alanlar.

fincan alanlar, İnönü eski fincan alanlar, İnönü cam altı alanlar, İnönü şamdan alanlar, İnönü oryantel heykel alanlar, İnönü gümüşlük alanlar, İnönü hat yazı alanlar, İnönü teship alanlar, hokka alanlar, İnönü tophane alanlar, İnönü goblen alanlar, İnönü çin eski eşyalar alanlar, İnönü Çanakkale alanlar, İnönü Çanakkale vazo alanlar, İnönü fil dişi heykel alanlar, İnönü fil dişi baston alanlar, İnönü fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, İnönü fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, İnönü duvar saati alanlar, İnönü bez alanlar, buda heykel alanlar, İnönü hamedan halı alanlar, İnönü kılıç alanlar, İnönü antika kılıç alanlar.

İnönü antika araba alanlar, İnönü antika biblo alanlar, antika resim alanlar, İnönü antika eşyalar alanlar, İnönü kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, İnönü antika foto alanlar, İnönü kehribar alanlar, İnönü kehribar tesbih alanlar, İnönü Kütahya alanlar, kınık alanlar, İnönü seramik eşya alanlar, İnönü kilit alanlar, İnönü anahtar alanlar, İnönü antika anahtar alanlar, İnönü antika kilit alanlar, İnönü josefin alanlar, kaşpo alanlar, İnönü antika silah alanlar, İnönü antika rahle alanlar, rahle alanlar, İnönü lambader alanlar, İnönü minyatür alanlar, antika küllük alanlar, İnönü komidin alanlar, İnönü kara kalem resim alanlar, İnönü blue black alanlar, İnönü mask alanlar, eski mask alanlar, İnönü aşurelik alanlar.

İnönü saleplik alanlar, bozalık alanlar, İnönü antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, İnönü gramofon alanlar, İnönü mermer alanlar, mermer işleri alanlar, İnönü güdüm alanlar, İnönü tekke işi alanlar, İnönü İznik alanlar, İnönü pusula alanlar, İnönü gemi pusulası alanlar, İnönü periyor saat alanlar, İnönü mangal alanlar, İnönü eski mangal alanlar, İnönü Şam işi alanlar, İnönü Süleymaniye işi alanlar, İnönü takunya alanlar, İnönü gümüş takunya alanlar, İnönü Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, İnönü seccade alanlar, İnönü eski seccade alanlar, İnönü Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, İnönü tablo alanlar.

İnönü antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, İnönü abajur alanlar, İnönü sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, İnönü antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, İnönü madalya alanlar, İnönü eşya alanlar, İnönü ferman alanlar, İnönü berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, İnönü jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, İnönü bahça alanlar, İnönü Osmanlı bohça alanlar, İnönü bindallı alanlar, kaftan alanlar, İnönü ampir alanlar, İnönü chrıstofle alanlar, İnönü ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, İnönü şamdan alanlar, İnönü çanta alanlar, İnönü van işi savat alanlar, İnönü tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, İnönü Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

İnönü hokka alanlar, İnönü fransız mine alanlar, İnönü teşhir vitrini alanlar, İnönü buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, İnönü keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, İnönü kandil alanlar, İnönü ebru alanlar, İnönü mustafa düzgünman alanlar, İnönü zigon alanlar, İnönü zemzemlik alanlar, İnönü mücevher kutusu alanlar, İnönü dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, İnönü sürahi alanlar, İnönü Osmanlı sürahi alanlar, İnönü antik mercan alanlar, İnönü makta alanlar, teslim taşı alanlar, İnönü antik sedef alanlar, İnönü minyatür alanlar, İnönü kabe örtüsü alanlar, İnönü gülebdan alanlar, İnönü mineli dürbün alanlar, İnönü sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, İnönü şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, İnönü lali gue alanlar, İnönü gece sürahisi alanlar, İnönü meissen alanlar, İnönü satsuma alanlar, İnönü hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

İnönü macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, İnönü constantine alanlar, İnönü anonim alanlar, İnönü leyla gamsız alanlar, İnönü ibrahim safi alanlar, İnönü bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, İnönü herend alanlar, İnönü nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, İnönü osmanlıca alanlar, İnönü kitap alanlar, İnönü kalle alanlar, ali kartal alanlar, İnönü haydar besim aydar alanlar, İnönü orhan peker alanlar, İnönü sıtkı olçar alanlar, İnönü Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, İnönü edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, İnönü rus gümüşü alanlar, İnönü minyatür alanlar, İnönü viyana heykel alanlar, İnönü oryantal heykel alanlar, İnönü f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, İnönü merasim kılıcı alanlar.

İnönü ahşap hilye alanlar, İnönü hereke halı alanlar, kuka alanlar, İnönü tesbih alanlar, İnönü seyahat saati alanlar, İnönü gravür alanlar, İnönü degü alanlar, radio antika alanlar, İnönü opalin alanlar, İnönü radyo alanlar, İnönü kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, İnönü laledan alanlar, İnönü karaf alanlar, İnönü çerezlik alanlar, İnönü sahleplik alanlar, İnönü tutya alanlar, İnönü likör takımı alanlar, İnönü mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, İnönü zarf alanlar, İnönü nargile alanlar, İnönü gülabdan alanlar, İnönü ferman alanlar, İnönü berat alanlar.

İnönü hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, İnönü şifa tası alanlar, İnönü hokka takımı alanlar, İnönü mangal alanlar, İnönü barutluk alanlar, İnönü tombak alanlar, İnönü saray işi alanlar, İnönü ağızlık alanlar, kemer alanlar, İnönü hançer alanlar, İnönü kılıç alanlar, İnönü mühürler alanlar, İnönü mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, İnönü Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, İnönü seccade alanlar, İnönü sırmalı örtüler alanlar, İnönü antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.