Günyüzü antikacılar, Günyüzü antika alanlar, Günyüzü antika eşya alanlar, Günyüzü antika eşyalar, Günyüzü eski alım satım, Günyüzü antika koleksiyoncuları, Günyüzü antika eşya alıcıları, Günyüzü antika şirketleri, Günyüzü antika firması, Günyüzü antika şirketi, Günyüzü antika firmaları, Günyüzü antika eşya şirketleri, Günyüzü antika eşya firması, Günyüzü antika eşya şirketi, Günyüzü antika eşya firmaları, Günyüzü müzayede şirketi, Günyüzü eski alanlar, Günyüzü eski eşya alanlar, Günyüzü antika alan yerler, Günyüzü antika eşya alan yerler, Günyüzü eski alan yerler, Günyüzü eski eşya alan yerler, Günyüzü antika pazarı, Günyüzü antika alım satım, Günyüzü antika alıcıları, Günyüzü antika satıcıları, Günyüzü antika eşya satıcıları, Günyüzü eski eşya alıcıları, Günyüzü eski eşya satıcıları, Günyüzü antika fiyatları, Günyüzü antika eşya fiyatları, Günyüzü eski fiyatları, Günyüzü eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Eskişehir Günyüzü Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Günyüzü antika eşya alanlar ve Günyüzü antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Günyüzü antika eşya şirketimiz, Günyüzü antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Günyüzü Antika Alanlar

Günyüzü antika alanlar ve Günyüzü antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Günyüzü antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Günyüzü antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Günyüzü Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Günyüzü antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Günyüzü

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Günyüzü antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Günyüzü antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Günyüzü Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Günyüzü antika eşya alanlar ve Günyüzü antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Günyüzü antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Günyüzü antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Günyüzü Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Günyüzü antika eşya alanların tercih ettiği, Günyüzü bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Günyüzü antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Günyüzü antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Günyüzü antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Günyüzü Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Günyüzü eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Günyüzü eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Günyüzü eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Günyüzü eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Günyüzü eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Günyüzü Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Günyüzü bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Günyüzü antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Günyüzü bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Günyüzü antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Günyüzü antikacılar, Günyüzü antika eşyalar, Günyüzü eski eşyalar, Günyüzü antika şirketleri, Günyüzü antika firması, Günyüzü müzayede şirketi,Günyüzü el yazması alanlar, Günyüzü Kuran’ı kerim alanlar, Günyüzü hat yazı alanlar, Günyüzü obje alanlar, Günyüzü gümüş alanlar, Günyüzü turalı gümüş alanlar, Günyüzü karaf alanlar, vazo alanlar, Günyüzü jardinyer alanlar, Günyüzü resim alanlar, Günyüzü modern resim alanlar, Günyüzü aplik alanlar, Günyüzü bahü alanlar, Günyüzü bavul alanlar, Günyüzü çanak alanlar, Günyüzü çömlek alanlar, Günyüzü bakır alanlar, baston alanlar, Günyüzü biskiü alanlar, Günyüzü billur alanlar, Günyüzü cam alanlar, Günyüzü kristal alanlar, Günyüzü bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Günyüzü bandırma halısı alanlar, Günyüzü ceviz yemek odası alanlar, Günyüzü ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Günyüzü ceviz sandalye alanlar, Günyüzü cümbüş alanlar, Günyüzü constantin oble alanlar, Günyüzü cam obje alanlar, Günyüzü beykoz alanlar.

Günyüzü bohem alanlar, Günyüzü çeşmi bülbül alanlar, Günyüzü çeşme taşı alanlar, Günyüzü çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Günyüzü arnevu alanlar, art deko alanlar, Günyüzü deko alanlar, Günyüzü ayna alanlar, Günyüzü asma avize alanlar, Günyüzü aznavur gümüş alanlar, Günyüzü aznavur alanlar, Günyüzü bafon alanlar, Günyüzü ayvazozki alanlar, Günyüzü dolap alanlar, Günyüzü divit alanlar, Günyüzü biblo alanlar, Günyüzü dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Günyüzü daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Günyüzü dekopaj işi alanlar, Günyüzü dual alanlar, Günyüzü dual pikap alanlar.

Günyüzü dümen alanlar, Günyüzü gemici dümeni alanlar, Günyüzü gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Günyüzü derbent halı alanlar, Günyüzü eviye alanlar, Günyüzü ev halısı alanlar, Günyüzü elbiselik alanlar, Günyüzü elbise alanlar, Günyüzü paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Günyüzü el işi alanlar, Günyüzü el işi halı alanlar, Günyüzü el işi alanlar, Günyüzü el işi kilim alanlar, Günyüzü çan alanlar, Günyüzü kilise çanı alanlar, Günyüzü gemici çanı alanlar, Günyüzü çarık alanlar, Günyüzü Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Günyüzü ferforje alanlar, Günyüzü fistan alanlar, Günyüzü Osmanlı fistan alanlar, Günyüzü portmanto alanlar, Günyüzü eski saat alanlar, Günyüzü frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Günyüzü bronz heykel alanlar, Günyüzü bronz sütün alanlar, Günyüzü bronz avize alanlar, Günyüzü bronz vazo alanlar, Günyüzü bronz kutu alanlar, Günyüzü bronz el işi alanlar.

Günyüzü halı alanlar, Günyüzü lamba alanlar, resim alanlar, Günyüzü parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Günyüzü insan biblosu alanlar, Günyüzü oryantel biblo alanlar, Günyüzü kuş biblosu alanlar, Günyüzü havlu alanlar, Günyüzü mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Günyüzü turkısh antika alanlar, Günyüzü Osmanlı eşyalar alanlar, Günyüzü eski gelinlik alanlar, Günyüzü İstanbul resimleri alanlar, Günyüzü altın varak sehpa alanlar, Günyüzü altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Günyüzü afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Günyüzü bronz fener alanlar, Günyüzü bünyen alanlar, Günyüzü develi halı alanlar, Günyüzü dürbün alanlar, Günyüzü teleskop alanlar, Günyüzü sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Günyüzü çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Günyüzü flama alanlar, Günyüzü alem alanlar, Günyüzü arabesk alanlar.

Günyüzü pul alanlar, Günyüzü Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Günyüzü eski fincan alanlar, Günyüzü cam altı alanlar, Günyüzü şamdan alanlar, Günyüzü oryantel heykel alanlar, Günyüzü gümüşlük alanlar, Günyüzü hat yazı alanlar, Günyüzü teship alanlar, hokka alanlar, Günyüzü tophane alanlar, Günyüzü goblen alanlar, Günyüzü çin eski eşyalar alanlar, Günyüzü Çanakkale alanlar, Günyüzü Çanakkale vazo alanlar, Günyüzü fil dişi heykel alanlar, Günyüzü fil dişi baston alanlar, Günyüzü fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Günyüzü fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Günyüzü duvar saati alanlar, Günyüzü bez alanlar, buda heykel alanlar, Günyüzü hamedan halı alanlar, Günyüzü kılıç alanlar, Günyüzü antika kılıç alanlar.

Günyüzü antika araba alanlar, Günyüzü antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Günyüzü antika eşyalar alanlar, Günyüzü kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Günyüzü antika foto alanlar, Günyüzü kehribar alanlar, Günyüzü kehribar tesbih alanlar, Günyüzü Kütahya alanlar, kınık alanlar, Günyüzü seramik eşya alanlar, Günyüzü kilit alanlar, Günyüzü anahtar alanlar, Günyüzü antika anahtar alanlar, Günyüzü antika kilit alanlar, Günyüzü josefin alanlar, kaşpo alanlar, Günyüzü antika silah alanlar, Günyüzü antika rahle alanlar, rahle alanlar, Günyüzü lambader alanlar, Günyüzü minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Günyüzü komidin alanlar, Günyüzü kara kalem resim alanlar, Günyüzü blue black alanlar, Günyüzü mask alanlar, eski mask alanlar, Günyüzü aşurelik alanlar.

Günyüzü saleplik alanlar, bozalık alanlar, Günyüzü antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Günyüzü gramofon alanlar, Günyüzü mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Günyüzü güdüm alanlar, Günyüzü tekke işi alanlar, Günyüzü İznik alanlar, Günyüzü pusula alanlar, Günyüzü gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Günyüzü periyor saat alanlar, Günyüzü mangal alanlar, Günyüzü eski mangal alanlar, Günyüzü Şam işi alanlar, Günyüzü Süleymaniye işi alanlar, Günyüzü takunya alanlar, Günyüzü gümüş takunya alanlar, Günyüzü Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Günyüzü seccade alanlar, Günyüzü eski seccade alanlar, Günyüzü Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Günyüzü tablo alanlar.

Günyüzü antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Günyüzü abajur alanlar, Günyüzü sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Günyüzü antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Günyüzü madalya alanlar, Günyüzü eşya alanlar, Günyüzü ferman alanlar, Günyüzü berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Günyüzü jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Günyüzü bahça alanlar, Günyüzü Osmanlı bohça alanlar, Günyüzü bindallı alanlar, kaftan alanlar, Günyüzü ampir alanlar, Günyüzü chrıstofle alanlar, Günyüzü ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Günyüzü şamdan alanlar, Günyüzü çanta alanlar, Günyüzü van işi savat alanlar, Günyüzü tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Günyüzü Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Günyüzü hokka alanlar, Günyüzü fransız mine alanlar, Günyüzü teşhir vitrini alanlar, Günyüzü buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Günyüzü keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Günyüzü kandil alanlar, Günyüzü ebru alanlar, Günyüzü mustafa düzgünman alanlar, Günyüzü zigon alanlar, Günyüzü zemzemlik alanlar, Günyüzü mücevher kutusu alanlar, Günyüzü dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Günyüzü sürahi alanlar, Günyüzü Osmanlı sürahi alanlar, Günyüzü antik mercan alanlar, Günyüzü makta alanlar, teslim taşı alanlar, Günyüzü antik sedef alanlar, Günyüzü minyatür alanlar, Günyüzü kabe örtüsü alanlar, Günyüzü gülebdan alanlar, Günyüzü mineli dürbün alanlar, Günyüzü sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Günyüzü şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Günyüzü lali gue alanlar, Günyüzü gece sürahisi alanlar, Günyüzü meissen alanlar, Günyüzü satsuma alanlar, Günyüzü hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Günyüzü macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Günyüzü constantine alanlar, Günyüzü anonim alanlar, Günyüzü leyla gamsız alanlar, Günyüzü ibrahim safi alanlar, Günyüzü bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Günyüzü herend alanlar, Günyüzü nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Günyüzü osmanlıca alanlar, Günyüzü kitap alanlar, Günyüzü kalle alanlar, ali kartal alanlar, Günyüzü haydar besim aydar alanlar, Günyüzü orhan peker alanlar, Günyüzü sıtkı olçar alanlar, Günyüzü Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Günyüzü edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Günyüzü rus gümüşü alanlar, Günyüzü minyatür alanlar, Günyüzü viyana heykel alanlar, Günyüzü oryantal heykel alanlar, Günyüzü f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Günyüzü merasim kılıcı alanlar.

Günyüzü ahşap hilye alanlar, Günyüzü hereke halı alanlar, kuka alanlar, Günyüzü tesbih alanlar, Günyüzü seyahat saati alanlar, Günyüzü gravür alanlar, Günyüzü degü alanlar, radio antika alanlar, Günyüzü opalin alanlar, Günyüzü radyo alanlar, Günyüzü kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Günyüzü laledan alanlar, Günyüzü karaf alanlar, Günyüzü çerezlik alanlar, Günyüzü sahleplik alanlar, Günyüzü tutya alanlar, Günyüzü likör takımı alanlar, Günyüzü mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Günyüzü zarf alanlar, Günyüzü nargile alanlar, Günyüzü gülabdan alanlar, Günyüzü ferman alanlar, Günyüzü berat alanlar.

Günyüzü hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Günyüzü şifa tası alanlar, Günyüzü hokka takımı alanlar, Günyüzü mangal alanlar, Günyüzü barutluk alanlar, Günyüzü tombak alanlar, Günyüzü saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Günyüzü ağızlık alanlar, kemer alanlar, Günyüzü hançer alanlar, Günyüzü kılıç alanlar, Günyüzü mühürler alanlar, Günyüzü mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Günyüzü Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Günyüzü seccade alanlar, Günyüzü sırmalı örtüler alanlar, Günyüzü antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.