Çifteler antikacılar, Çifteler antika alanlar, Çifteler antika eşya alanlar, Çifteler antika eşyalar, Çifteler eski alım satım, Çifteler antika koleksiyoncuları, Çifteler antika eşya alıcıları, Çifteler antika şirketleri, Çifteler antika firması, Çifteler antika şirketi, Çifteler antika firmaları, Çifteler antika eşya şirketleri, Çifteler antika eşya firması, Çifteler antika eşya şirketi, Çifteler antika eşya firmaları, Çifteler müzayede şirketi, Çifteler eski alanlar, Çifteler eski eşya alanlar, Çifteler antika alan yerler, Çifteler antika eşya alan yerler, Çifteler eski alan yerler, Çifteler eski eşya alan yerler, Çifteler antika pazarı, Çifteler antika alım satım, Çifteler antika alıcıları, Çifteler antika satıcıları, Çifteler antika eşya satıcıları, Çifteler eski eşya alıcıları, Çifteler eski eşya satıcıları, Çifteler antika fiyatları, Çifteler antika eşya fiyatları, Çifteler eski fiyatları, Çifteler eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Eskişehir Çifteler Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çifteler antika eşya alanlar ve Çifteler antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çifteler antika eşya şirketimiz, Çifteler antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çifteler Antika Alanlar

Çifteler antika alanlar ve Çifteler antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çifteler antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çifteler antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çifteler Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çifteler antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çifteler

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çifteler antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çifteler antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çifteler Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çifteler antika eşya alanlar ve Çifteler antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çifteler antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çifteler antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çifteler Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çifteler antika eşya alanların tercih ettiği, Çifteler bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çifteler antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çifteler antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çifteler antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çifteler Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çifteler eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çifteler eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çifteler eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çifteler eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çifteler eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çifteler Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çifteler bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çifteler antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çifteler bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çifteler antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çifteler antikacılar, Çifteler antika eşyalar, Çifteler eski eşyalar, Çifteler antika şirketleri, Çifteler antika firması, Çifteler müzayede şirketi,Çifteler el yazması alanlar, Çifteler Kuran’ı kerim alanlar, Çifteler hat yazı alanlar, Çifteler obje alanlar, Çifteler gümüş alanlar, Çifteler turalı gümüş alanlar, Çifteler karaf alanlar, vazo alanlar, Çifteler jardinyer alanlar, Çifteler resim alanlar, Çifteler modern resim alanlar, Çifteler aplik alanlar, Çifteler bahü alanlar, Çifteler bavul alanlar, Çifteler çanak alanlar, Çifteler çömlek alanlar, Çifteler bakır alanlar, baston alanlar, Çifteler biskiü alanlar, Çifteler billur alanlar, Çifteler cam alanlar, Çifteler kristal alanlar, Çifteler bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çifteler bandırma halısı alanlar, Çifteler ceviz yemek odası alanlar, Çifteler ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çifteler ceviz sandalye alanlar, Çifteler cümbüş alanlar, Çifteler constantin oble alanlar, Çifteler cam obje alanlar, Çifteler beykoz alanlar.

Çifteler bohem alanlar, Çifteler çeşmi bülbül alanlar, Çifteler çeşme taşı alanlar, Çifteler çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çifteler arnevu alanlar, art deko alanlar, Çifteler deko alanlar, Çifteler ayna alanlar, Çifteler asma avize alanlar, Çifteler aznavur gümüş alanlar, Çifteler aznavur alanlar, Çifteler bafon alanlar, Çifteler ayvazozki alanlar, Çifteler dolap alanlar, Çifteler divit alanlar, Çifteler biblo alanlar, Çifteler dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çifteler daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çifteler dekopaj işi alanlar, Çifteler dual alanlar, Çifteler dual pikap alanlar.

Çifteler dümen alanlar, Çifteler gemici dümeni alanlar, Çifteler gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çifteler derbent halı alanlar, Çifteler eviye alanlar, Çifteler ev halısı alanlar, Çifteler elbiselik alanlar, Çifteler elbise alanlar, Çifteler paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çifteler el işi alanlar, Çifteler el işi halı alanlar, Çifteler el işi alanlar, Çifteler el işi kilim alanlar, Çifteler çan alanlar, Çifteler kilise çanı alanlar, Çifteler gemici çanı alanlar, Çifteler çarık alanlar, Çifteler Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çifteler ferforje alanlar, Çifteler fistan alanlar, Çifteler Osmanlı fistan alanlar, Çifteler portmanto alanlar, Çifteler eski saat alanlar, Çifteler frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çifteler bronz heykel alanlar, Çifteler bronz sütün alanlar, Çifteler bronz avize alanlar, Çifteler bronz vazo alanlar, Çifteler bronz kutu alanlar, Çifteler bronz el işi alanlar.

Çifteler halı alanlar, Çifteler lamba alanlar, resim alanlar, Çifteler parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çifteler insan biblosu alanlar, Çifteler oryantel biblo alanlar, Çifteler kuş biblosu alanlar, Çifteler havlu alanlar, Çifteler mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çifteler turkısh antika alanlar, Çifteler Osmanlı eşyalar alanlar, Çifteler İstanbul resimleri alanlar, Çifteler altın varak sehpa alanlar, Çifteler altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çifteler afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çifteler bronz fener alanlar, Çifteler bünyen alanlar, Çifteler develi halı alanlar, Çifteler dürbün alanlar, Çifteler teleskop alanlar, Çifteler sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çifteler çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çifteler flama alanlar, Çifteler alem alanlar, Çifteler arabesk alanlar.

fincan alanlar, Çifteler eski fincan alanlar, Çifteler cam altı alanlar, Çifteler şamdan alanlar, Çifteler oryantel heykel alanlar, Çifteler gümüşlük alanlar, Çifteler hat yazı alanlar, Çifteler teship alanlar, hokka alanlar, Çifteler tophane alanlar, Çifteler goblen alanlar, Çifteler çin eski eşyalar alanlar, Çifteler Çanakkale alanlar, Çifteler Çanakkale vazo alanlar, Çifteler fil dişi heykel alanlar, Çifteler fil dişi baston alanlar, Çifteler fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çifteler fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çifteler duvar saati alanlar, Çifteler bez alanlar, buda heykel alanlar, Çifteler hamedan halı alanlar, Çifteler kılıç alanlar, Çifteler antika kılıç alanlar.

Çifteler antika araba alanlar, Çifteler antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çifteler antika eşyalar alanlar, Çifteler kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çifteler antika foto alanlar, Çifteler kehribar alanlar, Çifteler kehribar tesbih alanlar, Çifteler Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çifteler seramik eşya alanlar, Çifteler kilit alanlar, Çifteler anahtar alanlar, Çifteler antika anahtar alanlar, Çifteler antika kilit alanlar, Çifteler josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çifteler antika silah alanlar, Çifteler antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çifteler lambader alanlar, Çifteler minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çifteler komidin alanlar, Çifteler kara kalem resim alanlar, Çifteler blue black alanlar, Çifteler mask alanlar, eski mask alanlar, Çifteler aşurelik alanlar.

Çifteler saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çifteler antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çifteler gramofon alanlar, Çifteler mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çifteler güdüm alanlar, Çifteler tekke işi alanlar, Çifteler İznik alanlar, Çifteler pusula alanlar, Çifteler gemi pusulası alanlar, Çifteler periyor saat alanlar, Çifteler mangal alanlar, Çifteler eski mangal alanlar, Çifteler Şam işi alanlar, Çifteler Süleymaniye işi alanlar, Çifteler takunya alanlar, Çifteler gümüş takunya alanlar, Çifteler Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çifteler seccade alanlar, Çifteler eski seccade alanlar, Çifteler Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çifteler tablo alanlar.

Çifteler antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çifteler abajur alanlar, Çifteler sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çifteler antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çifteler madalya alanlar, Çifteler eşya alanlar, Çifteler ferman alanlar, Çifteler berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çifteler jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çifteler bahça alanlar, Çifteler Osmanlı bohça alanlar, Çifteler bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çifteler ampir alanlar, Çifteler chrıstofle alanlar, Çifteler ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çifteler şamdan alanlar, Çifteler çanta alanlar, Çifteler van işi savat alanlar, Çifteler tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çifteler Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çifteler hokka alanlar, Çifteler fransız mine alanlar, Çifteler teşhir vitrini alanlar, Çifteler buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çifteler keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çifteler kandil alanlar, Çifteler ebru alanlar, Çifteler mustafa düzgünman alanlar, Çifteler zigon alanlar, Çifteler zemzemlik alanlar, Çifteler mücevher kutusu alanlar, Çifteler dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çifteler sürahi alanlar, Çifteler Osmanlı sürahi alanlar, Çifteler antik mercan alanlar, Çifteler makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çifteler antik sedef alanlar, Çifteler minyatür alanlar, Çifteler kabe örtüsü alanlar, Çifteler gülebdan alanlar, Çifteler mineli dürbün alanlar, Çifteler sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çifteler şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çifteler lali gue alanlar, Çifteler gece sürahisi alanlar, Çifteler meissen alanlar, Çifteler satsuma alanlar, Çifteler hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çifteler macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çifteler constantine alanlar, Çifteler anonim alanlar, Çifteler leyla gamsız alanlar, Çifteler ibrahim safi alanlar, Çifteler bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çifteler herend alanlar, Çifteler nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çifteler osmanlıca alanlar, Çifteler kitap alanlar, Çifteler kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çifteler haydar besim aydar alanlar, Çifteler orhan peker alanlar, Çifteler sıtkı olçar alanlar, Çifteler Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çifteler edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çifteler rus gümüşü alanlar, Çifteler minyatür alanlar, Çifteler viyana heykel alanlar, Çifteler oryantal heykel alanlar, Çifteler f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çifteler merasim kılıcı alanlar.

Çifteler ahşap hilye alanlar, Çifteler hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çifteler tesbih alanlar, Çifteler seyahat saati alanlar, Çifteler gravür alanlar, Çifteler degü alanlar, radio antika alanlar, Çifteler opalin alanlar, Çifteler radyo alanlar, Çifteler kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çifteler laledan alanlar, Çifteler karaf alanlar, Çifteler çerezlik alanlar, Çifteler sahleplik alanlar, Çifteler tutya alanlar, Çifteler likör takımı alanlar, Çifteler mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çifteler zarf alanlar, Çifteler nargile alanlar, Çifteler gülabdan alanlar, Çifteler ferman alanlar, Çifteler berat alanlar.

Çifteler hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çifteler şifa tası alanlar, Çifteler hokka takımı alanlar, Çifteler mangal alanlar, Çifteler barutluk alanlar, Çifteler tombak alanlar, Çifteler saray işi alanlar, Çifteler ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çifteler hançer alanlar, Çifteler kılıç alanlar, Çifteler mühürler alanlar, Çifteler mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çifteler Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çifteler seccade alanlar, Çifteler sırmalı örtüler alanlar, Çifteler antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.