Beylikova antikacılar, Beylikova antika alanlar, Beylikova antika eşya alanlar, Beylikova antika eşyalar, Beylikova eski alım satım, Beylikova antika koleksiyoncuları, Beylikova antika eşya alıcıları, Beylikova antika şirketleri, Beylikova antika firması, Beylikova antika şirketi, Beylikova antika firmaları, Beylikova antika eşya şirketleri, Beylikova antika eşya firması, Beylikova antika eşya şirketi, Beylikova antika eşya firmaları, Beylikova müzayede şirketi, Beylikova eski alanlar, Beylikova eski eşya alanlar, Beylikova antika alan yerler, Beylikova antika eşya alan yerler, Beylikova eski alan yerler, Beylikova eski eşya alan yerler, Beylikova antika pazarı, Beylikova antika alım satım, Beylikova antika alıcıları, Beylikova antika satıcıları, Beylikova antika eşya satıcıları, Beylikova eski eşya alıcıları, Beylikova eski eşya satıcıları, Beylikova antika fiyatları, Beylikova antika eşya fiyatları, Beylikova eski fiyatları, Beylikova eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Eskişehir Beylikova Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Beylikova antika eşya alanlar ve Beylikova antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Beylikova antika eşya şirketimiz, Beylikova antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Beylikova Antika Alanlar

Beylikova antika alanlar ve Beylikova antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Beylikova antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Beylikova antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Beylikova Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Beylikova antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Beylikova

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Beylikova antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Beylikova antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Beylikova Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Beylikova antika eşya alanlar ve Beylikova antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Beylikova antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Beylikova antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Beylikova Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Beylikova antika eşya alanların tercih ettiği, Beylikova bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Beylikova antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Beylikova antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Beylikova antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Beylikova Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Beylikova eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Beylikova eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Beylikova eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Beylikova eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Beylikova eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Beylikova Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Beylikova bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Beylikova antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Beylikova bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Beylikova antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Beylikova antikacılar, Beylikova antika eşyalar, Beylikova eski eşyalar, Beylikova antika şirketleri, Beylikova antika firması, Beylikova müzayede şirketi,Beylikova el yazması alanlar, Beylikova Kuran’ı kerim alanlar, Beylikova hat yazı alanlar, Beylikova obje alanlar, Beylikova gümüş alanlar, Beylikova turalı gümüş alanlar, Beylikova karaf alanlar, vazo alanlar, Beylikova jardinyer alanlar, Beylikova resim alanlar, Beylikova modern resim alanlar, Beylikova aplik alanlar, Beylikova bahü alanlar, Beylikova bavul alanlar, Beylikova çanak alanlar, Beylikova çömlek alanlar, Beylikova bakır alanlar, baston alanlar, Beylikova biskiü alanlar, Beylikova billur alanlar, Beylikova cam alanlar, Beylikova kristal alanlar, Beylikova bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Beylikova bandırma halısı alanlar, Beylikova ceviz yemek odası alanlar, Beylikova ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Beylikova ceviz sandalye alanlar, Beylikova cümbüş alanlar, Beylikova constantin oble alanlar, Beylikova cam obje alanlar, Beylikova beykoz alanlar.

Beylikova bohem alanlar, Beylikova çeşmi bülbül alanlar, Beylikova çeşme taşı alanlar, Beylikova çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Beylikova arnevu alanlar, art deko alanlar, Beylikova deko alanlar, Beylikova ayna alanlar, Beylikova asma avize alanlar, Beylikova aznavur gümüş alanlar, Beylikova aznavur alanlar, Beylikova bafon alanlar, Beylikova ayvazozki alanlar, Beylikova dolap alanlar, Beylikova divit alanlar, Beylikova biblo alanlar, Beylikova dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Beylikova daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Beylikova dekopaj işi alanlar, Beylikova dual alanlar, Beylikova dual pikap alanlar.

Beylikova dümen alanlar, Beylikova gemici dümeni alanlar, Beylikova gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Beylikova derbent halı alanlar, Beylikova eviye alanlar, Beylikova ev halısı alanlar, Beylikova elbiselik alanlar, Beylikova elbise alanlar, Beylikova paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Beylikova el işi alanlar, Beylikova el işi halı alanlar, Beylikova el işi alanlar, Beylikova el işi kilim alanlar, Beylikova çan alanlar, Beylikova kilise çanı alanlar, Beylikova gemici çanı alanlar, Beylikova çarık alanlar, Beylikova Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Beylikova ferforje alanlar, Beylikova fistan alanlar, Beylikova Osmanlı fistan alanlar, Beylikova portmanto alanlar, Beylikova eski saat alanlar, Beylikova frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Beylikova bronz heykel alanlar, Beylikova bronz sütün alanlar, Beylikova bronz avize alanlar, Beylikova bronz vazo alanlar, Beylikova bronz kutu alanlar, Beylikova bronz el işi alanlar.

Beylikova halı alanlar, Beylikova lamba alanlar, resim alanlar, Beylikova parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Beylikova insan biblosu alanlar, Beylikova oryantel biblo alanlar, Beylikova kuş biblosu alanlar, Beylikova havlu alanlar, Beylikova mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Beylikova turkısh antika alanlar, Beylikova Osmanlı eşyalar alanlar, Beylikova İstanbul resimleri alanlar, Beylikova altın varak sehpa alanlar, Beylikova altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Beylikova afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Beylikova bronz fener alanlar, Beylikova bünyen alanlar, Beylikova develi halı alanlar, Beylikova dürbün alanlar, Beylikova teleskop alanlar, Beylikova sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Beylikova çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Beylikova flama alanlar, Beylikova alem alanlar, Beylikova arabesk alanlar.

fincan alanlar, Beylikova eski fincan alanlar, Beylikova cam altı alanlar, Beylikova şamdan alanlar, Beylikova oryantel heykel alanlar, Beylikova gümüşlük alanlar, Beylikova hat yazı alanlar, Beylikova teship alanlar, hokka alanlar, Beylikova tophane alanlar, Beylikova goblen alanlar, Beylikova çin eski eşyalar alanlar, Beylikova Çanakkale alanlar, Beylikova Çanakkale vazo alanlar, Beylikova fil dişi heykel alanlar, Beylikova fil dişi baston alanlar, Beylikova fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Beylikova fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Beylikova duvar saati alanlar, Beylikova bez alanlar, buda heykel alanlar, Beylikova hamedan halı alanlar, Beylikova kılıç alanlar, Beylikova antika kılıç alanlar.

Beylikova antika araba alanlar, Beylikova antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Beylikova antika eşyalar alanlar, Beylikova kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Beylikova antika foto alanlar, Beylikova kehribar alanlar, Beylikova kehribar tesbih alanlar, Beylikova Kütahya alanlar, kınık alanlar, Beylikova seramik eşya alanlar, Beylikova kilit alanlar, Beylikova anahtar alanlar, Beylikova antika anahtar alanlar, Beylikova antika kilit alanlar, Beylikova josefin alanlar, kaşpo alanlar, Beylikova antika silah alanlar, Beylikova antika rahle alanlar, rahle alanlar, Beylikova lambader alanlar, Beylikova minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Beylikova komidin alanlar, Beylikova kara kalem resim alanlar, Beylikova blue black alanlar, Beylikova mask alanlar, eski mask alanlar, Beylikova aşurelik alanlar.

Beylikova saleplik alanlar, bozalık alanlar, Beylikova antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Beylikova gramofon alanlar, Beylikova mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Beylikova güdüm alanlar, Beylikova tekke işi alanlar, Beylikova İznik alanlar, Beylikova pusula alanlar, Beylikova gemi pusulası alanlar, Beylikova periyor saat alanlar, Beylikova mangal alanlar, Beylikova eski mangal alanlar, Beylikova Şam işi alanlar, Beylikova Süleymaniye işi alanlar, Beylikova takunya alanlar, Beylikova gümüş takunya alanlar, Beylikova Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Beylikova seccade alanlar, Beylikova eski seccade alanlar, Beylikova Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Beylikova tablo alanlar.

Beylikova antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Beylikova abajur alanlar, Beylikova sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Beylikova antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Beylikova madalya alanlar, Beylikova eşya alanlar, Beylikova ferman alanlar, Beylikova berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Beylikova jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Beylikova bahça alanlar, Beylikova Osmanlı bohça alanlar, Beylikova bindallı alanlar, kaftan alanlar, Beylikova ampir alanlar, Beylikova chrıstofle alanlar, Beylikova ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Beylikova şamdan alanlar, Beylikova çanta alanlar, Beylikova van işi savat alanlar, Beylikova tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Beylikova Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Beylikova hokka alanlar, Beylikova fransız mine alanlar, Beylikova teşhir vitrini alanlar, Beylikova buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Beylikova keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Beylikova kandil alanlar, Beylikova ebru alanlar, Beylikova mustafa düzgünman alanlar, Beylikova zigon alanlar, Beylikova zemzemlik alanlar, Beylikova mücevher kutusu alanlar, Beylikova dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Beylikova sürahi alanlar, Beylikova Osmanlı sürahi alanlar, Beylikova antik mercan alanlar, Beylikova makta alanlar, teslim taşı alanlar, Beylikova antik sedef alanlar, Beylikova minyatür alanlar, Beylikova kabe örtüsü alanlar, Beylikova gülebdan alanlar, Beylikova mineli dürbün alanlar, Beylikova sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Beylikova şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Beylikova lali gue alanlar, Beylikova gece sürahisi alanlar, Beylikova meissen alanlar, Beylikova satsuma alanlar, Beylikova hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Beylikova macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Beylikova constantine alanlar, Beylikova anonim alanlar, Beylikova leyla gamsız alanlar, Beylikova ibrahim safi alanlar, Beylikova bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Beylikova herend alanlar, Beylikova nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Beylikova osmanlıca alanlar, Beylikova kitap alanlar, Beylikova kalle alanlar, ali kartal alanlar, Beylikova haydar besim aydar alanlar, Beylikova orhan peker alanlar, Beylikova sıtkı olçar alanlar, Beylikova Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Beylikova edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Beylikova rus gümüşü alanlar, Beylikova minyatür alanlar, Beylikova viyana heykel alanlar, Beylikova oryantal heykel alanlar, Beylikova f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Beylikova merasim kılıcı alanlar.

Beylikova ahşap hilye alanlar, Beylikova hereke halı alanlar, kuka alanlar, Beylikova tesbih alanlar, Beylikova seyahat saati alanlar, Beylikova gravür alanlar, Beylikova degü alanlar, radio antika alanlar, Beylikova opalin alanlar, Beylikova radyo alanlar, Beylikova kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Beylikova laledan alanlar, Beylikova karaf alanlar, Beylikova çerezlik alanlar, Beylikova sahleplik alanlar, Beylikova tutya alanlar, Beylikova likör takımı alanlar, Beylikova mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Beylikova zarf alanlar, Beylikova nargile alanlar, Beylikova gülabdan alanlar, Beylikova ferman alanlar, Beylikova berat alanlar.

Beylikova hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Beylikova şifa tası alanlar, Beylikova hokka takımı alanlar, Beylikova mangal alanlar, Beylikova barutluk alanlar, Beylikova tombak alanlar, Beylikova saray işi alanlar, Beylikova ağızlık alanlar, kemer alanlar, Beylikova hançer alanlar, Beylikova kılıç alanlar, Beylikova mühürler alanlar, Beylikova mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Beylikova Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Beylikova seccade alanlar, Beylikova sırmalı örtüler alanlar, Beylikova antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.