Alpu antikacılar, Alpu antika alanlar, Alpu antika eşya alanlar, Alpu antika eşyalar, Alpu eski alım satım, Alpu antika koleksiyoncuları, Alpu antika eşya alıcıları, Alpu antika şirketleri, Alpu antika firması, Alpu antika şirketi, Alpu antika firmaları, Alpu antika eşya şirketleri, Alpu antika eşya firması, Alpu antika eşya şirketi, Alpu antika eşya firmaları, Alpu müzayede şirketi, Alpu eski alanlar, Alpu eski eşya alanlar, Alpu antika alan yerler, Alpu antika eşya alan yerler, Alpu eski alan yerler, Alpu eski eşya alan yerler, Alpu antika pazarı, Alpu antika alım satım, Alpu antika alıcıları, Alpu antika satıcıları, Alpu antika eşya satıcıları, Alpu eski eşya alıcıları, Alpu eski eşya satıcıları, Alpu antika fiyatları, Alpu antika eşya fiyatları, Alpu eski fiyatları, Alpu eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Eskişehir Alpu Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Alpu antika eşya alanlar ve Alpu antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Alpu antika eşya şirketimiz, Alpu antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Alpu Antika Alanlar

Alpu antika alanlar ve Alpu antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Alpu antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Alpu antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Alpu Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Alpu antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Alpu

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Alpu antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Alpu antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Alpu Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Alpu antika eşya alanlar ve Alpu antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Alpu antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Alpu antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Alpu Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Alpu antika eşya alanların tercih ettiği, Alpu bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Alpu antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Alpu antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Alpu antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Alpu Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Alpu eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Alpu eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Alpu eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Alpu eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Alpu eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Alpu Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Alpu bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Alpu antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Alpu bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Alpu antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Alpu antikacılar, Alpu antika eşyalar, Alpu eski eşyalar, Alpu antika şirketleri, Alpu antika firması, Alpu müzayede şirketi,Alpu el yazması alanlar, Alpu Kuran’ı kerim alanlar, Alpu hat yazı alanlar, Alpu obje alanlar, Alpu gümüş alanlar, Alpu turalı gümüş alanlar, Alpu karaf alanlar, vazo alanlar, Alpu jardinyer alanlar, Alpu resim alanlar, Alpu modern resim alanlar, Alpu aplik alanlar, Alpu bahü alanlar, Alpu bavul alanlar, Alpu çanak alanlar, Alpu çömlek alanlar, Alpu bakır alanlar, baston alanlar, Alpu biskiü alanlar, Alpu billur alanlar, Alpu cam alanlar, Alpu kristal alanlar, Alpu bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Alpu bandırma halısı alanlar, Alpu ceviz yemek odası alanlar, Alpu ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Alpu ceviz sandalye alanlar, Alpu cümbüş alanlar, Alpu constantin oble alanlar, Alpu cam obje alanlar, Alpu beykoz alanlar.

Alpu bohem alanlar, Alpu çeşmi bülbül alanlar, Alpu çeşme taşı alanlar, Alpu çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Alpu arnevu alanlar, art deko alanlar, Alpu deko alanlar, Alpu ayna alanlar, Alpu asma avize alanlar, Alpu aznavur gümüş alanlar, Alpu aznavur alanlar, Alpu bafon alanlar, Alpu ayvazozki alanlar, Alpu dolap alanlar, Alpu divit alanlar, Alpu biblo alanlar, Alpu dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Alpu daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Alpu dekopaj işi alanlar, Alpu dual alanlar, Alpu dual pikap alanlar.

Alpu dümen alanlar, Alpu gemici dümeni alanlar, Alpu gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Alpu derbent halı alanlar, Alpu eviye alanlar, Alpu ev halısı alanlar, Alpu elbiselik alanlar, Alpu elbise alanlar, Alpu paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Alpu el işi alanlar, Alpu el işi halı alanlar, Alpu el işi alanlar, Alpu el işi kilim alanlar, Alpu çan alanlar, Alpu kilise çanı alanlar, Alpu gemici çanı alanlar, Alpu çarık alanlar, Alpu Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Alpu ferforje alanlar, Alpu fistan alanlar, Alpu Osmanlı fistan alanlar, Alpu portmanto alanlar, Alpu eski saat alanlar, Alpu frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Alpu bronz heykel alanlar, Alpu bronz sütün alanlar, Alpu bronz avize alanlar, Alpu bronz vazo alanlar, Alpu bronz kutu alanlar, Alpu bronz el işi alanlar.

Alpu halı alanlar, Alpu lamba alanlar, resim alanlar, Alpu parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Alpu insan biblosu alanlar, Alpu oryantel biblo alanlar, Alpu kuş biblosu alanlar, Alpu havlu alanlar, Alpu mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Alpu turkısh antika alanlar, Alpu Osmanlı eşyalar alanlar, Alpu eski gelinlik alanlar, Alpu İstanbul resimleri alanlar, Alpu altın varak sehpa alanlar, Alpu altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Alpu afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Alpu bronz fener alanlar, Alpu bünyen alanlar, Alpu develi halı alanlar, Alpu dürbün alanlar, Alpu teleskop alanlar, Alpu sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Alpu çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Alpu flama alanlar, Alpu alem alanlar, Alpu arabesk alanlar.

Alpu pul alanlar, Alpu Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Alpu eski fincan alanlar, Alpu cam altı alanlar, Alpu şamdan alanlar, Alpu oryantel heykel alanlar, Alpu gümüşlük alanlar, Alpu hat yazı alanlar, Alpu teship alanlar, hokka alanlar, Alpu tophane alanlar, Alpu goblen alanlar, Alpu çin eski eşyalar alanlar, Alpu Çanakkale alanlar, Alpu Çanakkale vazo alanlar, Alpu fil dişi heykel alanlar, Alpu fil dişi baston alanlar, Alpu fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Alpu fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Alpu duvar saati alanlar, Alpu bez alanlar, buda heykel alanlar, Alpu hamedan halı alanlar, Alpu kılıç alanlar, Alpu antika kılıç alanlar.

Alpu antika araba alanlar, Alpu antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Alpu antika eşyalar alanlar, Alpu kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Alpu antika foto alanlar, Alpu kehribar alanlar, Alpu kehribar tesbih alanlar, Alpu Kütahya alanlar, kınık alanlar, Alpu seramik eşya alanlar, Alpu kilit alanlar, Alpu anahtar alanlar, Alpu antika anahtar alanlar, Alpu antika kilit alanlar, Alpu josefin alanlar, kaşpo alanlar, Alpu antika silah alanlar, Alpu antika rahle alanlar, rahle alanlar, Alpu lambader alanlar, Alpu minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Alpu komidin alanlar, Alpu kara kalem resim alanlar, Alpu blue black alanlar, Alpu mask alanlar, eski mask alanlar, Alpu aşurelik alanlar.

Alpu saleplik alanlar, bozalık alanlar, Alpu antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Alpu gramofon alanlar, Alpu mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Alpu güdüm alanlar, Alpu tekke işi alanlar, Alpu İznik alanlar, Alpu pusula alanlar, Alpu gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Alpu periyor saat alanlar, Alpu mangal alanlar, Alpu eski mangal alanlar, Alpu Şam işi alanlar, Alpu Süleymaniye işi alanlar, Alpu takunya alanlar, Alpu gümüş takunya alanlar, Alpu Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Alpu seccade alanlar, Alpu eski seccade alanlar, Alpu Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Alpu tablo alanlar.

Alpu antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Alpu abajur alanlar, Alpu sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Alpu antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Alpu madalya alanlar, Alpu eşya alanlar, Alpu ferman alanlar, Alpu berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Alpu jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Alpu bahça alanlar, Alpu Osmanlı bohça alanlar, Alpu bindallı alanlar, kaftan alanlar, Alpu ampir alanlar, Alpu chrıstofle alanlar, Alpu ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Alpu şamdan alanlar, Alpu çanta alanlar, Alpu van işi savat alanlar, Alpu tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Alpu Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Alpu hokka alanlar, Alpu fransız mine alanlar, Alpu teşhir vitrini alanlar, Alpu buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Alpu keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Alpu kandil alanlar, Alpu ebru alanlar, Alpu mustafa düzgünman alanlar, Alpu zigon alanlar, Alpu zemzemlik alanlar, Alpu mücevher kutusu alanlar, Alpu dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Alpu sürahi alanlar, Alpu Osmanlı sürahi alanlar, Alpu antik mercan alanlar, Alpu makta alanlar, teslim taşı alanlar, Alpu antik sedef alanlar, Alpu minyatür alanlar, Alpu kabe örtüsü alanlar, Alpu gülebdan alanlar, Alpu mineli dürbün alanlar, Alpu sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Alpu şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Alpu lali gue alanlar, Alpu gece sürahisi alanlar, Alpu meissen alanlar, Alpu satsuma alanlar, Alpu hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Alpu macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Alpu constantine alanlar, Alpu anonim alanlar, Alpu leyla gamsız alanlar, Alpu ibrahim safi alanlar, Alpu bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Alpu herend alanlar, Alpu nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Alpu osmanlıca alanlar, Alpu kitap alanlar, Alpu kalle alanlar, ali kartal alanlar, Alpu haydar besim aydar alanlar, Alpu orhan peker alanlar, Alpu sıtkı olçar alanlar, Alpu Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Alpu edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Alpu rus gümüşü alanlar, Alpu minyatür alanlar, Alpu viyana heykel alanlar, Alpu oryantal heykel alanlar, Alpu f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Alpu merasim kılıcı alanlar.

Alpu ahşap hilye alanlar, Alpu hereke halı alanlar, kuka alanlar, Alpu tesbih alanlar, Alpu seyahat saati alanlar, Alpu gravür alanlar, Alpu degü alanlar, radio antika alanlar, Alpu opalin alanlar, Alpu radyo alanlar, Alpu kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Alpu laledan alanlar, Alpu karaf alanlar, Alpu çerezlik alanlar, Alpu sahleplik alanlar, Alpu tutya alanlar, Alpu likör takımı alanlar, Alpu mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Alpu zarf alanlar, Alpu nargile alanlar, Alpu gülabdan alanlar, Alpu ferman alanlar, Alpu berat alanlar.

Alpu hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Alpu şifa tası alanlar, Alpu hokka takımı alanlar, Alpu mangal alanlar, Alpu barutluk alanlar, Alpu tombak alanlar, Alpu saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Alpu ağızlık alanlar, kemer alanlar, Alpu hançer alanlar, Alpu kılıç alanlar, Alpu mühürler alanlar, Alpu mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Alpu Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Alpu seccade alanlar, Alpu sırmalı örtüler alanlar, Alpu antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.