Tıkla AraFacebook
Antika Alım Hizmeti

Eski Eşyalar

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Birçok kişinin “eski eşya alanlar” aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahta bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz. Ofisiniz de özellikle de atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı artık firmamıza satabilecek bu konuda da bir tasarrufu oluşturmuş olabileceksiniz. Ofisiniz de ki eskiyen ya da güncellediğiniz yeni teknolojik aletlerini eskilerini çöpe atmak yerine firmamıza satarak değerinde sizler de para akışınızı sağlamış olabileceksiniz. Böylelikle de yeni eşyanızı da alırken eski eşyaları satarak almış olduğunuz para ile birlikte de artık maddi kazancınızı sağlamış olabileceksiniz yeni eşyanıza bir katkıyı bu şekilde sağlayabileceksiniz.

Eski Eşya Satanlar

Eski eşya satanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alan Şirketler

Eskiyen eşyalarınızı bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı eski eşya alan şirketimiz yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir. Bizler bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlayabileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı eskilar şunlardır: eski eşya, eski el yazması kitap, eski ağaç, eski ahşap, eski albüm, eski anahtar, eski arma, eski avize, eski bakır eşya, eski bakır para, eski bardak, eski baston, eski bez, eski bıçak, eski biblo, eski bileklik, eski bilezik, eski cam, eski cep saati, eski cezve, eski çan, eski sikke, eski çatal, eski çaydanlık, eski çiçek, eski çini, eski çizgi roman, eski daktilo, eski demir para, eski dirhem, eski dokuma, eski duvar saati, eski ebru, eski el yazması, eski ferman, eski fes, eski fıçı, eski fincan, eski forma, eski fotoğraf, eski gaz ocağı, eski gerdanlık, eski gramofon, eski gümüş, eski gümüşlük, eski günlük, eski güğüm, eski halhal, eski halı, eski harita, eski hat, eski ibrik, eski kağıt para, eski kahve takımı, eski kandil, eski kapı, eski kartpostal, eski kase, eski kaşık, eski kavanoz, eski kazan, eski kehribar, eski kılıç, eski kıyafet, eski kilim, eski kilit, eski kitap, eski kol saati, eski koltuk, eski kolye, eski köstekli saat, eski kristal, eski kupa, eski Kuran, eski kurşun, eski kutu, eski küp, eski madalya, eski makine, eski mangal, eski masa, eski matara, eski metal, eski minyatür, eski mobilya, eski mühür, eski müzik aleti, eski nişan, eski okka, eski osmanlıca kitap, eski oyma, eski para, eski pikap, eski pipo, eski plak, eski porselen, eski portre, eski pul, eski pusula, eski radyo, eski resim, eski roman, eski saat, eski saçma, eski sahan, eski sandalye, eski sefer tası, eski sehpa, eski semaver, eski sepet, eski seramik, eski silah, eski silke, eski sini, eski sürahi, eski şapka, eski şerbetlik, eski şişe , eski tabak, eski tabanca, eski tablo, eski takı, eski takı kutusu, eski takvim, eski tarak, eski tas, eski taş, eski taş plak, eski telefon, eski tepsi, eski terazi, eski tesbih, eski tılsım, eski tokmak, eski tuval, eski tüfek, eski vazo, eski yağlı boya ve eski yüzük. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Alım Satım Yaptığımız Bazı Eski Eşyalar

Eski AhşapEski Harita
Eski AlbümEski Hat
Eski AnahtarEski İbrik
Eski ArmaEski Kağıt Para
Eski AvizeEski Kahve Takımı
Eski Bakır Eşya Eski Kandil
Eski Bakır Para Eski Kapı
Eski Bardak Eski Kartpostal
Eski Baston Eski Kase
Eski Bıçak Eski Kaşık
Eski Biblo Eski Kavanoz
Eski Bileklik Eski Kazan
Eski Bilezik Eski Kehribar
Eski Cam Eski Kılıç
Eski Cep Saati Eski Kıyafet
Eski Cezve Eski Kilim
Eski Çan Eski Kilit
Eski Çatal Eski Kitap
Eski Çaydanlık Eski Kol Saati
Eski Çiçek Eski Koltuk
Eski Çini Eski Kolye
Eski Çizgi Roman Eski Köstekli Saat
Eski Daktilo Eski Kristal
Eski Demir Para Eski Kupa
Eski Dirhem Eski Kuran
Eski Dokuma Eski Kurşun
Eski Duvar Saati Eski Kutu
Eski Ebru Eski Küp
Eski El Yazması Eski Madalya
Eski Ferman Eski Makine
Eski Fes Eski Mangal
Eski Fıçı Eski Masa
Eski Fincan Eski Matara
Eski Forma Eski Metal
Eski Fotoğraf Eski Minyatür
Eski Gaz Ocağı Eski Mobilya
Eski Gerdanlık Eski Mühür
Eski Gramofon Eski Müzik Aleti
Eski Güğüm Eski Nişan
Eski Gümüş Eski Okka
Eski Gümüşlük Eski Osmanlıca
Eski Günlük Eski Oyma
Eski Halhal Eski Para
Eski Halı Eski Pikap
Eski Şişe Eski Pipo
Eski Tabak Eski Plak
Eski Tabanca Eski Porselen
Eski Tablo Eski Portre
Eski Takı Eski Pul
Eski Takı Kutusu Eski Pusula
Eski Takvim Eski Radyo
Eski Tarak Eski Resim
Eski Tas Eski Roman
Eski Taş Plak Eski Saat
Eski Telefon Eski Saçma
Eski Tepsi Eski Sahan
Eski Terazi Eski Sandalye
Eski Tesbih Eski Sefer Tası
Eski Tılsım Eski Sehpa
Eski Tokmak Eski Semaver
Eski Tüfek Eski Sepet
Eski Vazo Eski Seramik
Eski Yağlı Boya Tablo Eski Silah
Eski Yüzük Eski Silke
Eski 45’lik Taş Plak Eski Sini
Eski 33’lük Taş Plak Eski Sürahi
Eski 78’lik Taş Plak Eski Şapka
Eski Üç Etek Eski Şerbetlik

 

eski-eşyalar-(11) eski-esyalar-12

eski-esyalar-13 eski-esyalar-14 eski-esyalar-15 eski-esyalar-10