Esenyalı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Esenyalı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Esenyalı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Esenyalı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Esenyalı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Esenyalı ve antika satıcıları Esenyalı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Esenyalı Antikacı

İstanbul, Esenyalı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Esenyalı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Esenyalı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Esenyalı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Esenyalı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Esenyalı Takvim Alan Antikacı, Esenyalı Mangal Alan Antikacı, Esenyalı Bindallı Alan Antikacı, Esenyalı Müzik Seti Alan Antikacı, Esenyalı Kama Alan Antikacı, Esenyalı Kazan Alan Antikacı, Esenyalı Kristal Alan Antikacı, Esenyalı Kuran Alan Antikacı, Esenyalı Kupa Alan Antikacı, Esenyalı Ğügüm Alan Antikacı, Esenyalı Arma Alan Antikacı, Esenyalı Fıçı Alan Antikacı, Esenyalı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Esenyalı Efemera Alan Antikacı, Esenyalı Hat Makası Alan Antikacı, Esenyalı Silke Alan Antikacı, Esenyalı Madalya Alan Antikacı.

Esenyalı Tarak Alan Antikacı, Esenyalı Harita Alan Antikacı, Esenyalı Kandil Alan Antikacı, Esenyalı Bez Alan Antikacı, Esenyalı Porselen Alan Antikacı, Esenyalı Müzik Aleti Alan Antikacı, Esenyalı Takı Kutusu Alan Antikacı, Esenyalı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Esenyalı Resim Alan Antikacı, Esenyalı İpek Halı Alan Antikacı, Esenyalı Silah Alan Antikacı, Esenyalı Kilim Alan Antikacı, Esenyalı Plak Alan Antikacı, Esenyalı Kasetçalar Alan Antikacı, Esenyalı Zarf Alan Antikacı.

Esenyalı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Esenyalı Yüzük Alan Antikacı, Esenyalı Portre Alan Antikacı, Esenyalı İran Halısı Alan Antikacı, Esenyalı Askeri Malzeme Alanalar, Esenyalı Baston Alan Antikacı, Esenyalı Bileklik Alan Antikacı, Esenyalı Sehpa Alan Antikacı, Esenyalı Kamçı Alan Antikacı, Esenyalı Hat Alan Antikacı, Esenyalı Oyma Alan Antikacı, Esenyalı Gümüşlük Alan Antikacı, Esenyalı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Esenyalı Kılıç Alan Antikacı, Esenyalı Takı Alan Antikacı, Esenyalı Cep Saati Alan Antikacı, Esenyalı Dvd Alan Antikacı, Esenyalı Komple Eşya Alan Antikacı, Esenyalı Telefon Alan Antikacı, Esenyalı Pipo Alan Antikacı, Esenyalı Üç Etek Alan Antikacı, Esenyalı Bilezik Alan Antikacı, Esenyalı Bardak Alan Antikacı.

Esenyalı Tablo Alan Antikacı, Esenyalı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Esenyalı Sefer Tası Alan Antikacı, Esenyalı Dokuma Alan Antikacı, Esenyalı Kalem Alan Antikacı, Esenyalı Sürahi Alan Antikacı, Esenyalı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Esenyalı Gümüş Alan Antikacı, Esenyalı Daktilo Alan Antikacı, Esenyalı Pul Alan Antikacı, Esenyalı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Esenyalı Bıçak Alan Antikacı, Esenyalı Kol Saati Alan Antikacı, Esenyalı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Esenyalı Rozet Alan Antikacı, Esenyalı Gelinlik Alan Antikacı, Esenyalı Çatal Alan Antikacı, Esenyalı Kıyafet Alan Antikacı, Esenyalı Duvar Saati Alan Antikacı, Esenyalı Fes Alan Antikacı, Esenyalı Küp Alan Antikacı, Esenyalı Saçma Alan Antikacı.

Esenyalı Hat Yazısı Alan Antikacı, Esenyalı Ağaç Alan Antikacı, Esenyalı Halı Alan Antikacı, Esenyalı Günlük Alan Antikacı, Esenyalı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Esenyalı Masa Alan Antikacı, Esenyalı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Esenyalı Kitap Alan Antikacı, Esenyalı Amfi Alan Antikacı, Esenyalı Albüm Alan Antikacı, Esenyalı Ahşap Alan Antikacı, Esenyalı Gondol Alan Antikacı, Esenyalı Çizgi Roman Alan Antikacı, Esenyalı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Esenyalı Pusula Alan Antikacı, Esenyalı Gerdanlık Alan Antikacı, Esenyalı Cezve Alan Antikacı, Esenyalı Şerbetlik Alan Antikacı.

Esenyalı Tuval Alan Antikacı, Esenyalı Okka Alan Antikacı, Esenyalı Fincan Alan Antikacı, Esenyalı Cd Alan Antikacı, Esenyalı Cam Alan Antikacı, Esenyalı Çan Alan Antikacı, Esenyalı Hoparlör Alan Antikacı, Esenyalı Çiçek Alan Antikacı, Esenyalı Retro Eşya Alan Antikacı, Esenyalı Vazo Alan Antikacı, Esenyalı Koltuk Alan Antikacı, Esenyalı Şapka Alan Antikacı, Esenyalı Bakır Eşya Alan Antikacı, Esenyalı Kilit Alan Antikacı, Esenyalı Biblo Alan Antikacı, Esenyalı Saat Alan Antikacı, Esenyalı Matara Alan Antikacı, Esenyalı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Esenyalı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Esenyalı Nişan Alan Antikacı, Esenyalı Seramik Alan Antikacı, Esenyalı Minyatür Alan Antikacı, Esenyalı Kase Alan Antikacı, Esenyalı Tas Alan Antikacı, Esenyalı Kavanoz Alan Antikacı, Esenyalı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Esenyalı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Esenyalı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Esenyalı Radyo Alan Antikacı, Esenyalı Çini Alan Antikacı, Esenyalı Mühür Alan Antikacı, Esenyalı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Esenyalı Çaydanlık Alan Antikacı, Esenyalı Halhal Alan Antikacı, Esenyalı Tılsım Alan Antikacı, Esenyalı Sepet Alan Antikacı, Esenyalı Sandelye Alan Antikacı, Esenyalı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Esenyalı Pikap Alan Antikacı, Esenyalı Roman Alan Antikacı, Esenyalı Tepsi Alan Antikacı, Esenyalı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Esenyalı Forma Alan Antikacı, Esenyalı Avize Alan Antikacı, Esenyalı Sahan Alan Antikacı, Esenyalı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Esenyalı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Esenyalı Bronz Heykel Alan Antikacı, Esenyalı Şamdan Alan Antikacı.

Esenyalı Kartpostal Alan Antikacı, Esenyalı Hereke Halısı Alan Antikacı, Esenyalı Sini Alan Antikacı, Esenyalı Tüfek Alan Antikacı, Esenyalı Köstekli Saat Alan Antikacı, Esenyalı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Esenyalı Taş Plak Alan Antikacı, Esenyalı Gravür Alan Antikacı, Esenyalı Kurşun Alan Antikacı, Esenyalı Gramafon Alan Antikacı, Esenyalı Cd Player Alan Antikacı, Esenyalı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Esenyalı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Esenyalı Kahve Takımı Alan Antikacı, Esenyalı Mobilya Alan Antikacı, Esenyalı Kapı Alan Antikacı, Esenyalı Kaşık Alan Antikacı, Esenyalı İbrik Alan Antikacı, Esenyalı Yağlı Boya Alan Antikacı, Esenyalı Tabanca Alan Antikacı, Esenyalı Ferman Alan Antikacı, Esenyalı Ebru Alan Antikacı, Esenyalı Tabak Alan Antikacı, Esenyalı Semaver Alan Antikacı, Esenyalı Kutu Alan Antikacı.

Esenyalı Kehribar Alan Antikacı, Esenyalı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Esenyalı Bronz Alan Antikacı, Esenyalı Şişe Alan Antikacı, Esenyalı Madalya Nişan Alan Antikacı, Esenyalı Anahtar Alan Antikacı, Esenyalı Makine Alan Antikacı, Esenyalı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Esenyalı Mekanik Alet Alan Antikacı, Esenyalı Kolye Alan Antikacı, Esenyalı Fotoğraf Alan Antikacı, Esenyalı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Esenyalı Tesbih Alan Antikacı, Esenyalı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Esenyalı Opalin Alan Antikacı, Esenyalı Taş Alan Antikacı, Esenyalı Metal Alan Antikacı, Esenyalı El Yazması Alan Antikacı, Esenyalı Terazi Alan Antikacı, Esenyalı Tokmak Alan Antikacı, Esenyalı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Esenyalı Dirhem Alan Antikacı, Esenyalı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.