Esentepe Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Esentepe Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Esentepe, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Esentepe olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Esentepe İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Esentepe ve antika satıcıları Esentepe için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Esentepe Antikacı

İstanbul, Esentepe antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Esentepe) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Esentepe Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Esentepe Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Esentepe Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Esentepe Takvim Alan Antikacı, Esentepe Mangal Alan Antikacı, Esentepe Bindallı Alan Antikacı, Esentepe Müzik Seti Alan Antikacı, Esentepe Kama Alan Antikacı, Esentepe Kazan Alan Antikacı, Esentepe Kristal Alan Antikacı, Esentepe Kuran Alan Antikacı, Esentepe Kupa Alan Antikacı, Esentepe Ğügüm Alan Antikacı, Esentepe Arma Alan Antikacı, Esentepe Fıçı Alan Antikacı, Esentepe El Yazması Kitap Alan Antikacı, Esentepe Efemera Alan Antikacı, Esentepe Hat Makası Alan Antikacı, Esentepe Silke Alan Antikacı, Esentepe Madalya Alan Antikacı.

Esentepe Tarak Alan Antikacı, Esentepe Harita Alan Antikacı, Esentepe Kandil Alan Antikacı, Esentepe Bez Alan Antikacı, Esentepe Porselen Alan Antikacı, Esentepe Müzik Aleti Alan Antikacı, Esentepe Takı Kutusu Alan Antikacı, Esentepe Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Esentepe Resim Alan Antikacı, Esentepe İpek Halı Alan Antikacı, Esentepe Silah Alan Antikacı, Esentepe Kilim Alan Antikacı, Esentepe Plak Alan Antikacı, Esentepe Kasetçalar Alan Antikacı, Esentepe Zarf Alan Antikacı.

Esentepe Komple Miras Evi Alan Antikacı, Esentepe Yüzük Alan Antikacı, Esentepe Portre Alan Antikacı, Esentepe İran Halısı Alan Antikacı, Esentepe Askeri Malzeme Alanalar, Esentepe Baston Alan Antikacı, Esentepe Bileklik Alan Antikacı, Esentepe Sehpa Alan Antikacı, Esentepe Kamçı Alan Antikacı, Esentepe Hat Alan Antikacı, Esentepe Oyma Alan Antikacı, Esentepe Gümüşlük Alan Antikacı, Esentepe El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Esentepe Kılıç Alan Antikacı, Esentepe Takı Alan Antikacı, Esentepe Cep Saati Alan Antikacı, Esentepe Dvd Alan Antikacı, Esentepe Komple Eşya Alan Antikacı, Esentepe Telefon Alan Antikacı, Esentepe Pipo Alan Antikacı, Esentepe Üç Etek Alan Antikacı, Esentepe Bilezik Alan Antikacı, Esentepe Bardak Alan Antikacı.

Esentepe Tablo Alan Antikacı, Esentepe 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Esentepe Sefer Tası Alan Antikacı, Esentepe Dokuma Alan Antikacı, Esentepe Kalem Alan Antikacı, Esentepe Sürahi Alan Antikacı, Esentepe Komple Kütüphane Alan Antikacı, Esentepe Gümüş Alan Antikacı, Esentepe Daktilo Alan Antikacı, Esentepe Pul Alan Antikacı, Esentepe Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Esentepe Bıçak Alan Antikacı, Esentepe Kol Saati Alan Antikacı, Esentepe Makaralı Teyp Alan Antikacı, Esentepe Rozet Alan Antikacı, Esentepe Gelinlik Alan Antikacı, Esentepe Çatal Alan Antikacı, Esentepe Kıyafet Alan Antikacı, Esentepe Duvar Saati Alan Antikacı, Esentepe Fes Alan Antikacı, Esentepe Küp Alan Antikacı, Esentepe Saçma Alan Antikacı.

Esentepe Hat Yazısı Alan Antikacı, Esentepe Ağaç Alan Antikacı, Esentepe Halı Alan Antikacı, Esentepe Günlük Alan Antikacı, Esentepe Yıldız Porselen Alan Antikacı, Esentepe Masa Alan Antikacı, Esentepe Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Esentepe Kitap Alan Antikacı, Esentepe Amfi Alan Antikacı, Esentepe Albüm Alan Antikacı, Esentepe Ahşap Alan Antikacı, Esentepe Gondol Alan Antikacı, Esentepe Çizgi Roman Alan Antikacı, Esentepe Komple Mira Evi Boşaltanlar, Esentepe Pusula Alan Antikacı, Esentepe Gerdanlık Alan Antikacı, Esentepe Cezve Alan Antikacı, Esentepe Şerbetlik Alan Antikacı.

Esentepe Tuval Alan Antikacı, Esentepe Okka Alan Antikacı, Esentepe Fincan Alan Antikacı, Esentepe Cd Alan Antikacı, Esentepe Cam Alan Antikacı, Esentepe Çan Alan Antikacı, Esentepe Hoparlör Alan Antikacı, Esentepe Çiçek Alan Antikacı, Esentepe Retro Eşya Alan Antikacı, Esentepe Vazo Alan Antikacı, Esentepe Koltuk Alan Antikacı, Esentepe Şapka Alan Antikacı, Esentepe Bakır Eşya Alan Antikacı, Esentepe Kilit Alan Antikacı, Esentepe Biblo Alan Antikacı, Esentepe Saat Alan Antikacı, Esentepe Matara Alan Antikacı, Esentepe Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Esentepe 33 Lük Plak Alan Antikacı, Esentepe Nişan Alan Antikacı, Esentepe Seramik Alan Antikacı, Esentepe Minyatür Alan Antikacı, Esentepe Kase Alan Antikacı, Esentepe Tas Alan Antikacı, Esentepe Kavanoz Alan Antikacı, Esentepe 45 Lik Plak Alan Antikacı, Esentepe Varaklı Halı Alan Antikacı.

Esentepe El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Esentepe Radyo Alan Antikacı, Esentepe Çini Alan Antikacı, Esentepe Mühür Alan Antikacı, Esentepe Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Esentepe Çaydanlık Alan Antikacı, Esentepe Halhal Alan Antikacı, Esentepe Tılsım Alan Antikacı, Esentepe Sepet Alan Antikacı, Esentepe Sandelye Alan Antikacı, Esentepe Eski Oyuncak Alan Antikacı, Esentepe Pikap Alan Antikacı, Esentepe Roman Alan Antikacı, Esentepe Tepsi Alan Antikacı, Esentepe Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Esentepe Forma Alan Antikacı, Esentepe Avize Alan Antikacı, Esentepe Sahan Alan Antikacı, Esentepe Tırnak Ayna Alan Antikacı, Esentepe Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Esentepe Bronz Heykel Alan Antikacı, Esentepe Şamdan Alan Antikacı.

Esentepe Kartpostal Alan Antikacı, Esentepe Hereke Halısı Alan Antikacı, Esentepe Sini Alan Antikacı, Esentepe Tüfek Alan Antikacı, Esentepe Köstekli Saat Alan Antikacı, Esentepe Varaklı Ayna Alan Antikacı, Esentepe Taş Plak Alan Antikacı, Esentepe Gravür Alan Antikacı, Esentepe Kurşun Alan Antikacı, Esentepe Gramafon Alan Antikacı, Esentepe Cd Player Alan Antikacı, Esentepe 78 Lik Plak Alan Antikacı, Esentepe Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Esentepe Kahve Takımı Alan Antikacı, Esentepe Mobilya Alan Antikacı, Esentepe Kapı Alan Antikacı, Esentepe Kaşık Alan Antikacı, Esentepe İbrik Alan Antikacı, Esentepe Yağlı Boya Alan Antikacı, Esentepe Tabanca Alan Antikacı, Esentepe Ferman Alan Antikacı, Esentepe Ebru Alan Antikacı, Esentepe Tabak Alan Antikacı, Esentepe Semaver Alan Antikacı, Esentepe Kutu Alan Antikacı.

Esentepe Kehribar Alan Antikacı, Esentepe Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Esentepe Bronz Alan Antikacı, Esentepe Şişe Alan Antikacı, Esentepe Madalya Nişan Alan Antikacı, Esentepe Anahtar Alan Antikacı, Esentepe Makine Alan Antikacı, Esentepe Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Esentepe Mekanik Alet Alan Antikacı, Esentepe Kolye Alan Antikacı, Esentepe Fotoğraf Alan Antikacı, Esentepe Bünyan Halısı Alan Antikacı, Esentepe Tesbih Alan Antikacı, Esentepe El Dokuması Halı Alan Antikacı, Esentepe Opalin Alan Antikacı, Esentepe Taş Alan Antikacı, Esentepe Metal Alan Antikacı, Esentepe El Yazması Alan Antikacı, Esentepe Terazi Alan Antikacı, Esentepe Tokmak Alan Antikacı, Esentepe Gaz Ocağı Alan Antikacı, Esentepe Dirhem Alan Antikacı, Esentepe El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.