Esenşehir Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Esenşehir Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Esenşehir, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Esenşehir olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Esenşehir İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Esenşehir ve antika satıcıları Esenşehir için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Esenşehir Antikacı

İstanbul, Esenşehir antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Esenşehir) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Esenşehir Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Esenşehir Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Esenşehir Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Esenşehir Takvim Alan Antikacı, Esenşehir Mangal Alan Antikacı, Esenşehir Bindallı Alan Antikacı, Esenşehir Müzik Seti Alan Antikacı, Esenşehir Kama Alan Antikacı, Esenşehir Kazan Alan Antikacı, Esenşehir Kristal Alan Antikacı, Esenşehir Kuran Alan Antikacı, Esenşehir Kupa Alan Antikacı, Esenşehir Ğügüm Alan Antikacı, Esenşehir Arma Alan Antikacı, Esenşehir Fıçı Alan Antikacı, Esenşehir El Yazması Kitap Alan Antikacı, Esenşehir Efemera Alan Antikacı, Esenşehir Hat Makası Alan Antikacı, Esenşehir Silke Alan Antikacı, Esenşehir Madalya Alan Antikacı.

Esenşehir Tarak Alan Antikacı, Esenşehir Harita Alan Antikacı, Esenşehir Kandil Alan Antikacı, Esenşehir Bez Alan Antikacı, Esenşehir Porselen Alan Antikacı, Esenşehir Müzik Aleti Alan Antikacı, Esenşehir Takı Kutusu Alan Antikacı, Esenşehir Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Esenşehir Resim Alan Antikacı, Esenşehir İpek Halı Alan Antikacı, Esenşehir Silah Alan Antikacı, Esenşehir Kilim Alan Antikacı, Esenşehir Plak Alan Antikacı, Esenşehir Kasetçalar Alan Antikacı, Esenşehir Zarf Alan Antikacı.

Esenşehir Komple Miras Evi Alan Antikacı, Esenşehir Yüzük Alan Antikacı, Esenşehir Portre Alan Antikacı, Esenşehir İran Halısı Alan Antikacı, Esenşehir Askeri Malzeme Alanalar, Esenşehir Baston Alan Antikacı, Esenşehir Bileklik Alan Antikacı, Esenşehir Sehpa Alan Antikacı, Esenşehir Kamçı Alan Antikacı, Esenşehir Hat Alan Antikacı, Esenşehir Oyma Alan Antikacı, Esenşehir Gümüşlük Alan Antikacı, Esenşehir El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Esenşehir Kılıç Alan Antikacı, Esenşehir Takı Alan Antikacı, Esenşehir Cep Saati Alan Antikacı, Esenşehir Dvd Alan Antikacı, Esenşehir Komple Eşya Alan Antikacı, Esenşehir Telefon Alan Antikacı, Esenşehir Pipo Alan Antikacı, Esenşehir Üç Etek Alan Antikacı, Esenşehir Bilezik Alan Antikacı, Esenşehir Bardak Alan Antikacı.

Esenşehir Tablo Alan Antikacı, Esenşehir 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Esenşehir Sefer Tası Alan Antikacı, Esenşehir Dokuma Alan Antikacı, Esenşehir Kalem Alan Antikacı, Esenşehir Sürahi Alan Antikacı, Esenşehir Komple Kütüphane Alan Antikacı, Esenşehir Gümüş Alan Antikacı, Esenşehir Daktilo Alan Antikacı, Esenşehir Pul Alan Antikacı, Esenşehir Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Esenşehir Bıçak Alan Antikacı, Esenşehir Kol Saati Alan Antikacı, Esenşehir Makaralı Teyp Alan Antikacı, Esenşehir Rozet Alan Antikacı, Esenşehir Gelinlik Alan Antikacı, Esenşehir Çatal Alan Antikacı, Esenşehir Kıyafet Alan Antikacı, Esenşehir Duvar Saati Alan Antikacı, Esenşehir Fes Alan Antikacı, Esenşehir Küp Alan Antikacı, Esenşehir Saçma Alan Antikacı.

Esenşehir Hat Yazısı Alan Antikacı, Esenşehir Ağaç Alan Antikacı, Esenşehir Halı Alan Antikacı, Esenşehir Günlük Alan Antikacı, Esenşehir Yıldız Porselen Alan Antikacı, Esenşehir Masa Alan Antikacı, Esenşehir Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Esenşehir Kitap Alan Antikacı, Esenşehir Amfi Alan Antikacı, Esenşehir Albüm Alan Antikacı, Esenşehir Ahşap Alan Antikacı, Esenşehir Gondol Alan Antikacı, Esenşehir Çizgi Roman Alan Antikacı, Esenşehir Komple Mira Evi Boşaltanlar, Esenşehir Pusula Alan Antikacı, Esenşehir Gerdanlık Alan Antikacı, Esenşehir Cezve Alan Antikacı, Esenşehir Şerbetlik Alan Antikacı.

Esenşehir Tuval Alan Antikacı, Esenşehir Okka Alan Antikacı, Esenşehir Fincan Alan Antikacı, Esenşehir Cd Alan Antikacı, Esenşehir Cam Alan Antikacı, Esenşehir Çan Alan Antikacı, Esenşehir Hoparlör Alan Antikacı, Esenşehir Çiçek Alan Antikacı, Esenşehir Retro Eşya Alan Antikacı, Esenşehir Vazo Alan Antikacı, Esenşehir Koltuk Alan Antikacı, Esenşehir Şapka Alan Antikacı, Esenşehir Bakır Eşya Alan Antikacı, Esenşehir Kilit Alan Antikacı, Esenşehir Biblo Alan Antikacı, Esenşehir Saat Alan Antikacı, Esenşehir Matara Alan Antikacı, Esenşehir Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Esenşehir 33 Lük Plak Alan Antikacı, Esenşehir Nişan Alan Antikacı, Esenşehir Seramik Alan Antikacı, Esenşehir Minyatür Alan Antikacı, Esenşehir Kase Alan Antikacı, Esenşehir Tas Alan Antikacı, Esenşehir Kavanoz Alan Antikacı, Esenşehir 45 Lik Plak Alan Antikacı, Esenşehir Varaklı Halı Alan Antikacı.

Esenşehir El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Esenşehir Radyo Alan Antikacı, Esenşehir Çini Alan Antikacı, Esenşehir Mühür Alan Antikacı, Esenşehir Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Esenşehir Çaydanlık Alan Antikacı, Esenşehir Halhal Alan Antikacı, Esenşehir Tılsım Alan Antikacı, Esenşehir Sepet Alan Antikacı, Esenşehir Sandelye Alan Antikacı, Esenşehir Eski Oyuncak Alan Antikacı, Esenşehir Pikap Alan Antikacı, Esenşehir Roman Alan Antikacı, Esenşehir Tepsi Alan Antikacı, Esenşehir Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Esenşehir Forma Alan Antikacı, Esenşehir Avize Alan Antikacı, Esenşehir Sahan Alan Antikacı, Esenşehir Tırnak Ayna Alan Antikacı, Esenşehir Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Esenşehir Bronz Heykel Alan Antikacı, Esenşehir Şamdan Alan Antikacı.

Esenşehir Kartpostal Alan Antikacı, Esenşehir Hereke Halısı Alan Antikacı, Esenşehir Sini Alan Antikacı, Esenşehir Tüfek Alan Antikacı, Esenşehir Köstekli Saat Alan Antikacı, Esenşehir Varaklı Ayna Alan Antikacı, Esenşehir Taş Plak Alan Antikacı, Esenşehir Gravür Alan Antikacı, Esenşehir Kurşun Alan Antikacı, Esenşehir Gramafon Alan Antikacı, Esenşehir Cd Player Alan Antikacı, Esenşehir 78 Lik Plak Alan Antikacı, Esenşehir Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Esenşehir Kahve Takımı Alan Antikacı, Esenşehir Mobilya Alan Antikacı, Esenşehir Kapı Alan Antikacı, Esenşehir Kaşık Alan Antikacı, Esenşehir İbrik Alan Antikacı, Esenşehir Yağlı Boya Alan Antikacı, Esenşehir Tabanca Alan Antikacı, Esenşehir Ferman Alan Antikacı, Esenşehir Ebru Alan Antikacı, Esenşehir Tabak Alan Antikacı, Esenşehir Semaver Alan Antikacı, Esenşehir Kutu Alan Antikacı.

Esenşehir Kehribar Alan Antikacı, Esenşehir Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Esenşehir Bronz Alan Antikacı, Esenşehir Şişe Alan Antikacı, Esenşehir Madalya Nişan Alan Antikacı, Esenşehir Anahtar Alan Antikacı, Esenşehir Makine Alan Antikacı, Esenşehir Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Esenşehir Mekanik Alet Alan Antikacı, Esenşehir Kolye Alan Antikacı, Esenşehir Fotoğraf Alan Antikacı, Esenşehir Bünyan Halısı Alan Antikacı, Esenşehir Tesbih Alan Antikacı, Esenşehir El Dokuması Halı Alan Antikacı, Esenşehir Opalin Alan Antikacı, Esenşehir Taş Alan Antikacı, Esenşehir Metal Alan Antikacı, Esenşehir El Yazması Alan Antikacı, Esenşehir Terazi Alan Antikacı, Esenşehir Tokmak Alan Antikacı, Esenşehir Gaz Ocağı Alan Antikacı, Esenşehir Dirhem Alan Antikacı, Esenşehir El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.