Esenler Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Esenler Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Esenler, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Esenler olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Esenler İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Esenler ve antika satıcıları Esenler için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Esenler Antikacı

İstanbul, Esenler antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Esenler) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Esenler Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Esenler Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Esenler Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Esenler Takvim Alan Antikacı, Esenler Mangal Alan Antikacı, Esenler Bindallı Alan Antikacı, Esenler Müzik Seti Alan Antikacı, Esenler Kama Alan Antikacı, Esenler Kazan Alan Antikacı, Esenler Kristal Alan Antikacı, Esenler Kuran Alan Antikacı, Esenler Kupa Alan Antikacı, Esenler Ğügüm Alan Antikacı, Esenler Arma Alan Antikacı, Esenler Fıçı Alan Antikacı, Esenler El Yazması Kitap Alan Antikacı, Esenler Efemera Alan Antikacı, Esenler Hat Makası Alan Antikacı, Esenler Silke Alan Antikacı, Esenler Madalya Alan Antikacı.

Esenler Tarak Alan Antikacı, Esenler Harita Alan Antikacı, Esenler Kandil Alan Antikacı, Esenler Bez Alan Antikacı, Esenler Porselen Alan Antikacı, Esenler Müzik Aleti Alan Antikacı, Esenler Takı Kutusu Alan Antikacı, Esenler Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Esenler Resim Alan Antikacı, Esenler İpek Halı Alan Antikacı, Esenler Silah Alan Antikacı, Esenler Kilim Alan Antikacı, Esenler Plak Alan Antikacı, Esenler Kasetçalar Alan Antikacı, Esenler Zarf Alan Antikacı.

Esenler Komple Miras Evi Alan Antikacı, Esenler Yüzük Alan Antikacı, Esenler Portre Alan Antikacı, Esenler İran Halısı Alan Antikacı, Esenler Askeri Malzeme Alanalar, Esenler Baston Alan Antikacı, Esenler Bileklik Alan Antikacı, Esenler Sehpa Alan Antikacı, Esenler Kamçı Alan Antikacı, Esenler Hat Alan Antikacı, Esenler Oyma Alan Antikacı, Esenler Gümüşlük Alan Antikacı, Esenler El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Esenler Kılıç Alan Antikacı, Esenler Takı Alan Antikacı, Esenler Cep Saati Alan Antikacı, Esenler Dvd Alan Antikacı, Esenler Komple Eşya Alan Antikacı, Esenler Telefon Alan Antikacı, Esenler Pipo Alan Antikacı, Esenler Üç Etek Alan Antikacı, Esenler Bilezik Alan Antikacı, Esenler Bardak Alan Antikacı.

Esenler Tablo Alan Antikacı, Esenler 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Esenler Sefer Tası Alan Antikacı, Esenler Dokuma Alan Antikacı, Esenler Kalem Alan Antikacı, Esenler Sürahi Alan Antikacı, Esenler Komple Kütüphane Alan Antikacı, Esenler Gümüş Alan Antikacı, Esenler Daktilo Alan Antikacı, Esenler Pul Alan Antikacı, Esenler Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Esenler Bıçak Alan Antikacı, Esenler Kol Saati Alan Antikacı, Esenler Makaralı Teyp Alan Antikacı, Esenler Rozet Alan Antikacı, Esenler Gelinlik Alan Antikacı, Esenler Çatal Alan Antikacı, Esenler Kıyafet Alan Antikacı, Esenler Duvar Saati Alan Antikacı, Esenler Fes Alan Antikacı, Esenler Küp Alan Antikacı, Esenler Saçma Alan Antikacı.

Esenler Hat Yazısı Alan Antikacı, Esenler Ağaç Alan Antikacı, Esenler Halı Alan Antikacı, Esenler Günlük Alan Antikacı, Esenler Yıldız Porselen Alan Antikacı, Esenler Masa Alan Antikacı, Esenler Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Esenler Kitap Alan Antikacı, Esenler Amfi Alan Antikacı, Esenler Albüm Alan Antikacı, Esenler Ahşap Alan Antikacı, Esenler Gondol Alan Antikacı, Esenler Çizgi Roman Alan Antikacı, Esenler Komple Mira Evi Boşaltanlar, Esenler Pusula Alan Antikacı, Esenler Gerdanlık Alan Antikacı, Esenler Cezve Alan Antikacı, Esenler Şerbetlik Alan Antikacı.

Esenler Tuval Alan Antikacı, Esenler Okka Alan Antikacı, Esenler Fincan Alan Antikacı, Esenler Cd Alan Antikacı, Esenler Cam Alan Antikacı, Esenler Çan Alan Antikacı, Esenler Hoparlör Alan Antikacı, Esenler Çiçek Alan Antikacı, Esenler Retro Eşya Alan Antikacı, Esenler Vazo Alan Antikacı, Esenler Koltuk Alan Antikacı, Esenler Şapka Alan Antikacı, Esenler Bakır Eşya Alan Antikacı, Esenler Kilit Alan Antikacı, Esenler Biblo Alan Antikacı, Esenler Saat Alan Antikacı, Esenler Matara Alan Antikacı, Esenler Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Esenler 33 Lük Plak Alan Antikacı, Esenler Nişan Alan Antikacı, Esenler Seramik Alan Antikacı, Esenler Minyatür Alan Antikacı, Esenler Kase Alan Antikacı, Esenler Tas Alan Antikacı, Esenler Kavanoz Alan Antikacı, Esenler 45 Lik Plak Alan Antikacı, Esenler Varaklı Halı Alan Antikacı.

Esenler El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Esenler Radyo Alan Antikacı, Esenler Çini Alan Antikacı, Esenler Mühür Alan Antikacı, Esenler Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Esenler Çaydanlık Alan Antikacı, Esenler Halhal Alan Antikacı, Esenler Tılsım Alan Antikacı, Esenler Sepet Alan Antikacı, Esenler Sandelye Alan Antikacı, Esenler Eski Oyuncak Alan Antikacı, Esenler Pikap Alan Antikacı, Esenler Roman Alan Antikacı, Esenler Tepsi Alan Antikacı, Esenler Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Esenler Forma Alan Antikacı, Esenler Avize Alan Antikacı, Esenler Sahan Alan Antikacı, Esenler Tırnak Ayna Alan Antikacı, Esenler Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Esenler Bronz Heykel Alan Antikacı, Esenler Şamdan Alan Antikacı.

Esenler Kartpostal Alan Antikacı, Esenler Hereke Halısı Alan Antikacı, Esenler Sini Alan Antikacı, Esenler Tüfek Alan Antikacı, Esenler Köstekli Saat Alan Antikacı, Esenler Varaklı Ayna Alan Antikacı, Esenler Taş Plak Alan Antikacı, Esenler Gravür Alan Antikacı, Esenler Kurşun Alan Antikacı, Esenler Gramafon Alan Antikacı, Esenler Cd Player Alan Antikacı, Esenler 78 Lik Plak Alan Antikacı, Esenler Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Esenler Kahve Takımı Alan Antikacı, Esenler Mobilya Alan Antikacı, Esenler Kapı Alan Antikacı, Esenler Kaşık Alan Antikacı, Esenler İbrik Alan Antikacı, Esenler Yağlı Boya Alan Antikacı, Esenler Tabanca Alan Antikacı, Esenler Ferman Alan Antikacı, Esenler Ebru Alan Antikacı, Esenler Tabak Alan Antikacı, Esenler Semaver Alan Antikacı, Esenler Kutu Alan Antikacı.

Esenler Kehribar Alan Antikacı, Esenler Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Esenler Bronz Alan Antikacı, Esenler Şişe Alan Antikacı, Esenler Madalya Nişan Alan Antikacı, Esenler Anahtar Alan Antikacı, Esenler Makine Alan Antikacı, Esenler Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Esenler Mekanik Alet Alan Antikacı, Esenler Kolye Alan Antikacı, Esenler Fotoğraf Alan Antikacı, Esenler Bünyan Halısı Alan Antikacı, Esenler Tesbih Alan Antikacı, Esenler El Dokuması Halı Alan Antikacı, Esenler Opalin Alan Antikacı, Esenler Taş Alan Antikacı, Esenler Metal Alan Antikacı, Esenler El Yazması Alan Antikacı, Esenler Terazi Alan Antikacı, Esenler Tokmak Alan Antikacı, Esenler Gaz Ocağı Alan Antikacı, Esenler Dirhem Alan Antikacı, Esenler El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.