Esenkent Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Esenkent Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Esenkent, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Esenkent olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Esenkent İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Esenkent ve antika satıcıları Esenkent için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Esenkent Antikacı

İstanbul, Esenkent antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Esenkent) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Esenkent Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Esenkent Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Esenkent Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Esenkent Takvim Alan Antikacı, Esenkent Mangal Alan Antikacı, Esenkent Bindallı Alan Antikacı, Esenkent Müzik Seti Alan Antikacı, Esenkent Kama Alan Antikacı, Esenkent Kazan Alan Antikacı, Esenkent Kristal Alan Antikacı, Esenkent Kuran Alan Antikacı, Esenkent Kupa Alan Antikacı, Esenkent Ğügüm Alan Antikacı, Esenkent Arma Alan Antikacı, Esenkent Fıçı Alan Antikacı, Esenkent El Yazması Kitap Alan Antikacı, Esenkent Efemera Alan Antikacı, Esenkent Hat Makası Alan Antikacı, Esenkent Silke Alan Antikacı, Esenkent Madalya Alan Antikacı.

Esenkent Tarak Alan Antikacı, Esenkent Harita Alan Antikacı, Esenkent Kandil Alan Antikacı, Esenkent Bez Alan Antikacı, Esenkent Porselen Alan Antikacı, Esenkent Müzik Aleti Alan Antikacı, Esenkent Takı Kutusu Alan Antikacı, Esenkent Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Esenkent Resim Alan Antikacı, Esenkent İpek Halı Alan Antikacı, Esenkent Silah Alan Antikacı, Esenkent Kilim Alan Antikacı, Esenkent Plak Alan Antikacı, Esenkent Kasetçalar Alan Antikacı, Esenkent Zarf Alan Antikacı.

Esenkent Komple Miras Evi Alan Antikacı, Esenkent Yüzük Alan Antikacı, Esenkent Portre Alan Antikacı, Esenkent İran Halısı Alan Antikacı, Esenkent Askeri Malzeme Alanalar, Esenkent Baston Alan Antikacı, Esenkent Bileklik Alan Antikacı, Esenkent Sehpa Alan Antikacı, Esenkent Kamçı Alan Antikacı, Esenkent Hat Alan Antikacı, Esenkent Oyma Alan Antikacı, Esenkent Gümüşlük Alan Antikacı, Esenkent El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Esenkent Kılıç Alan Antikacı, Esenkent Takı Alan Antikacı, Esenkent Cep Saati Alan Antikacı, Esenkent Dvd Alan Antikacı, Esenkent Komple Eşya Alan Antikacı, Esenkent Telefon Alan Antikacı, Esenkent Pipo Alan Antikacı, Esenkent Üç Etek Alan Antikacı, Esenkent Bilezik Alan Antikacı, Esenkent Bardak Alan Antikacı.

Esenkent Tablo Alan Antikacı, Esenkent 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Esenkent Sefer Tası Alan Antikacı, Esenkent Dokuma Alan Antikacı, Esenkent Kalem Alan Antikacı, Esenkent Sürahi Alan Antikacı, Esenkent Komple Kütüphane Alan Antikacı, Esenkent Gümüş Alan Antikacı, Esenkent Daktilo Alan Antikacı, Esenkent Pul Alan Antikacı, Esenkent Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Esenkent Bıçak Alan Antikacı, Esenkent Kol Saati Alan Antikacı, Esenkent Makaralı Teyp Alan Antikacı, Esenkent Rozet Alan Antikacı, Esenkent Gelinlik Alan Antikacı, Esenkent Çatal Alan Antikacı, Esenkent Kıyafet Alan Antikacı, Esenkent Duvar Saati Alan Antikacı, Esenkent Fes Alan Antikacı, Esenkent Küp Alan Antikacı, Esenkent Saçma Alan Antikacı.

Esenkent Hat Yazısı Alan Antikacı, Esenkent Ağaç Alan Antikacı, Esenkent Halı Alan Antikacı, Esenkent Günlük Alan Antikacı, Esenkent Yıldız Porselen Alan Antikacı, Esenkent Masa Alan Antikacı, Esenkent Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Esenkent Kitap Alan Antikacı, Esenkent Amfi Alan Antikacı, Esenkent Albüm Alan Antikacı, Esenkent Ahşap Alan Antikacı, Esenkent Gondol Alan Antikacı, Esenkent Çizgi Roman Alan Antikacı, Esenkent Komple Mira Evi Boşaltanlar, Esenkent Pusula Alan Antikacı, Esenkent Gerdanlık Alan Antikacı, Esenkent Cezve Alan Antikacı, Esenkent Şerbetlik Alan Antikacı.

Esenkent Tuval Alan Antikacı, Esenkent Okka Alan Antikacı, Esenkent Fincan Alan Antikacı, Esenkent Cd Alan Antikacı, Esenkent Cam Alan Antikacı, Esenkent Çan Alan Antikacı, Esenkent Hoparlör Alan Antikacı, Esenkent Çiçek Alan Antikacı, Esenkent Retro Eşya Alan Antikacı, Esenkent Vazo Alan Antikacı, Esenkent Koltuk Alan Antikacı, Esenkent Şapka Alan Antikacı, Esenkent Bakır Eşya Alan Antikacı, Esenkent Kilit Alan Antikacı, Esenkent Biblo Alan Antikacı, Esenkent Saat Alan Antikacı, Esenkent Matara Alan Antikacı, Esenkent Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Esenkent 33 Lük Plak Alan Antikacı, Esenkent Nişan Alan Antikacı, Esenkent Seramik Alan Antikacı, Esenkent Minyatür Alan Antikacı, Esenkent Kase Alan Antikacı, Esenkent Tas Alan Antikacı, Esenkent Kavanoz Alan Antikacı, Esenkent 45 Lik Plak Alan Antikacı, Esenkent Varaklı Halı Alan Antikacı.

Esenkent El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Esenkent Radyo Alan Antikacı, Esenkent Çini Alan Antikacı, Esenkent Mühür Alan Antikacı, Esenkent Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Esenkent Çaydanlık Alan Antikacı, Esenkent Halhal Alan Antikacı, Esenkent Tılsım Alan Antikacı, Esenkent Sepet Alan Antikacı, Esenkent Sandelye Alan Antikacı, Esenkent Eski Oyuncak Alan Antikacı, Esenkent Pikap Alan Antikacı, Esenkent Roman Alan Antikacı, Esenkent Tepsi Alan Antikacı, Esenkent Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Esenkent Forma Alan Antikacı, Esenkent Avize Alan Antikacı, Esenkent Sahan Alan Antikacı, Esenkent Tırnak Ayna Alan Antikacı, Esenkent Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Esenkent Bronz Heykel Alan Antikacı, Esenkent Şamdan Alan Antikacı.

Esenkent Kartpostal Alan Antikacı, Esenkent Hereke Halısı Alan Antikacı, Esenkent Sini Alan Antikacı, Esenkent Tüfek Alan Antikacı, Esenkent Köstekli Saat Alan Antikacı, Esenkent Varaklı Ayna Alan Antikacı, Esenkent Taş Plak Alan Antikacı, Esenkent Gravür Alan Antikacı, Esenkent Kurşun Alan Antikacı, Esenkent Gramafon Alan Antikacı, Esenkent Cd Player Alan Antikacı, Esenkent 78 Lik Plak Alan Antikacı, Esenkent Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Esenkent Kahve Takımı Alan Antikacı, Esenkent Mobilya Alan Antikacı, Esenkent Kapı Alan Antikacı, Esenkent Kaşık Alan Antikacı, Esenkent İbrik Alan Antikacı, Esenkent Yağlı Boya Alan Antikacı, Esenkent Tabanca Alan Antikacı, Esenkent Ferman Alan Antikacı, Esenkent Ebru Alan Antikacı, Esenkent Tabak Alan Antikacı, Esenkent Semaver Alan Antikacı, Esenkent Kutu Alan Antikacı.

Esenkent Kehribar Alan Antikacı, Esenkent Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Esenkent Bronz Alan Antikacı, Esenkent Şişe Alan Antikacı, Esenkent Madalya Nişan Alan Antikacı, Esenkent Anahtar Alan Antikacı, Esenkent Makine Alan Antikacı, Esenkent Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Esenkent Mekanik Alet Alan Antikacı, Esenkent Kolye Alan Antikacı, Esenkent Fotoğraf Alan Antikacı, Esenkent Bünyan Halısı Alan Antikacı, Esenkent Tesbih Alan Antikacı, Esenkent El Dokuması Halı Alan Antikacı, Esenkent Opalin Alan Antikacı, Esenkent Taş Alan Antikacı, Esenkent Metal Alan Antikacı, Esenkent El Yazması Alan Antikacı, Esenkent Terazi Alan Antikacı, Esenkent Tokmak Alan Antikacı, Esenkent Gaz Ocağı Alan Antikacı, Esenkent Dirhem Alan Antikacı, Esenkent El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.