Esenevler Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Esenevler Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Esenevler, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Esenevler olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Esenevler İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Esenevler ve antika satıcıları Esenevler için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Esenevler Antikacı

İstanbul, Esenevler antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Esenevler) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Esenevler Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Esenevler Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Esenevler Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Esenevler Takvim Alan Antikacı, Esenevler Mangal Alan Antikacı, Esenevler Bindallı Alan Antikacı, Esenevler Müzik Seti Alan Antikacı, Esenevler Kama Alan Antikacı, Esenevler Kazan Alan Antikacı, Esenevler Kristal Alan Antikacı, Esenevler Kuran Alan Antikacı, Esenevler Kupa Alan Antikacı, Esenevler Ğügüm Alan Antikacı, Esenevler Arma Alan Antikacı, Esenevler Fıçı Alan Antikacı, Esenevler El Yazması Kitap Alan Antikacı, Esenevler Efemera Alan Antikacı, Esenevler Hat Makası Alan Antikacı, Esenevler Silke Alan Antikacı, Esenevler Madalya Alan Antikacı.

Esenevler Tarak Alan Antikacı, Esenevler Harita Alan Antikacı, Esenevler Kandil Alan Antikacı, Esenevler Bez Alan Antikacı, Esenevler Porselen Alan Antikacı, Esenevler Müzik Aleti Alan Antikacı, Esenevler Takı Kutusu Alan Antikacı, Esenevler Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Esenevler Resim Alan Antikacı, Esenevler İpek Halı Alan Antikacı, Esenevler Silah Alan Antikacı, Esenevler Kilim Alan Antikacı, Esenevler Plak Alan Antikacı, Esenevler Kasetçalar Alan Antikacı, Esenevler Zarf Alan Antikacı.

Esenevler Komple Miras Evi Alan Antikacı, Esenevler Yüzük Alan Antikacı, Esenevler Portre Alan Antikacı, Esenevler İran Halısı Alan Antikacı, Esenevler Askeri Malzeme Alanalar, Esenevler Baston Alan Antikacı, Esenevler Bileklik Alan Antikacı, Esenevler Sehpa Alan Antikacı, Esenevler Kamçı Alan Antikacı, Esenevler Hat Alan Antikacı, Esenevler Oyma Alan Antikacı, Esenevler Gümüşlük Alan Antikacı, Esenevler El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Esenevler Kılıç Alan Antikacı, Esenevler Takı Alan Antikacı, Esenevler Cep Saati Alan Antikacı, Esenevler Dvd Alan Antikacı, Esenevler Komple Eşya Alan Antikacı, Esenevler Telefon Alan Antikacı, Esenevler Pipo Alan Antikacı, Esenevler Üç Etek Alan Antikacı, Esenevler Bilezik Alan Antikacı, Esenevler Bardak Alan Antikacı.

Esenevler Tablo Alan Antikacı, Esenevler 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Esenevler Sefer Tası Alan Antikacı, Esenevler Dokuma Alan Antikacı, Esenevler Kalem Alan Antikacı, Esenevler Sürahi Alan Antikacı, Esenevler Komple Kütüphane Alan Antikacı, Esenevler Gümüş Alan Antikacı, Esenevler Daktilo Alan Antikacı, Esenevler Pul Alan Antikacı, Esenevler Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Esenevler Bıçak Alan Antikacı, Esenevler Kol Saati Alan Antikacı, Esenevler Makaralı Teyp Alan Antikacı, Esenevler Rozet Alan Antikacı, Esenevler Gelinlik Alan Antikacı, Esenevler Çatal Alan Antikacı, Esenevler Kıyafet Alan Antikacı, Esenevler Duvar Saati Alan Antikacı, Esenevler Fes Alan Antikacı, Esenevler Küp Alan Antikacı, Esenevler Saçma Alan Antikacı.

Esenevler Hat Yazısı Alan Antikacı, Esenevler Ağaç Alan Antikacı, Esenevler Halı Alan Antikacı, Esenevler Günlük Alan Antikacı, Esenevler Yıldız Porselen Alan Antikacı, Esenevler Masa Alan Antikacı, Esenevler Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Esenevler Kitap Alan Antikacı, Esenevler Amfi Alan Antikacı, Esenevler Albüm Alan Antikacı, Esenevler Ahşap Alan Antikacı, Esenevler Gondol Alan Antikacı, Esenevler Çizgi Roman Alan Antikacı, Esenevler Komple Mira Evi Boşaltanlar, Esenevler Pusula Alan Antikacı, Esenevler Gerdanlık Alan Antikacı, Esenevler Cezve Alan Antikacı, Esenevler Şerbetlik Alan Antikacı.

Esenevler Tuval Alan Antikacı, Esenevler Okka Alan Antikacı, Esenevler Fincan Alan Antikacı, Esenevler Cd Alan Antikacı, Esenevler Cam Alan Antikacı, Esenevler Çan Alan Antikacı, Esenevler Hoparlör Alan Antikacı, Esenevler Çiçek Alan Antikacı, Esenevler Retro Eşya Alan Antikacı, Esenevler Vazo Alan Antikacı, Esenevler Koltuk Alan Antikacı, Esenevler Şapka Alan Antikacı, Esenevler Bakır Eşya Alan Antikacı, Esenevler Kilit Alan Antikacı, Esenevler Biblo Alan Antikacı, Esenevler Saat Alan Antikacı, Esenevler Matara Alan Antikacı, Esenevler Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Esenevler 33 Lük Plak Alan Antikacı, Esenevler Nişan Alan Antikacı, Esenevler Seramik Alan Antikacı, Esenevler Minyatür Alan Antikacı, Esenevler Kase Alan Antikacı, Esenevler Tas Alan Antikacı, Esenevler Kavanoz Alan Antikacı, Esenevler 45 Lik Plak Alan Antikacı, Esenevler Varaklı Halı Alan Antikacı.

Esenevler El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Esenevler Radyo Alan Antikacı, Esenevler Çini Alan Antikacı, Esenevler Mühür Alan Antikacı, Esenevler Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Esenevler Çaydanlık Alan Antikacı, Esenevler Halhal Alan Antikacı, Esenevler Tılsım Alan Antikacı, Esenevler Sepet Alan Antikacı, Esenevler Sandelye Alan Antikacı, Esenevler Eski Oyuncak Alan Antikacı, Esenevler Pikap Alan Antikacı, Esenevler Roman Alan Antikacı, Esenevler Tepsi Alan Antikacı, Esenevler Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Esenevler Forma Alan Antikacı, Esenevler Avize Alan Antikacı, Esenevler Sahan Alan Antikacı, Esenevler Tırnak Ayna Alan Antikacı, Esenevler Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Esenevler Bronz Heykel Alan Antikacı, Esenevler Şamdan Alan Antikacı.

Esenevler Kartpostal Alan Antikacı, Esenevler Hereke Halısı Alan Antikacı, Esenevler Sini Alan Antikacı, Esenevler Tüfek Alan Antikacı, Esenevler Köstekli Saat Alan Antikacı, Esenevler Varaklı Ayna Alan Antikacı, Esenevler Taş Plak Alan Antikacı, Esenevler Gravür Alan Antikacı, Esenevler Kurşun Alan Antikacı, Esenevler Gramafon Alan Antikacı, Esenevler Cd Player Alan Antikacı, Esenevler 78 Lik Plak Alan Antikacı, Esenevler Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Esenevler Kahve Takımı Alan Antikacı, Esenevler Mobilya Alan Antikacı, Esenevler Kapı Alan Antikacı, Esenevler Kaşık Alan Antikacı, Esenevler İbrik Alan Antikacı, Esenevler Yağlı Boya Alan Antikacı, Esenevler Tabanca Alan Antikacı, Esenevler Ferman Alan Antikacı, Esenevler Ebru Alan Antikacı, Esenevler Tabak Alan Antikacı, Esenevler Semaver Alan Antikacı, Esenevler Kutu Alan Antikacı.

Esenevler Kehribar Alan Antikacı, Esenevler Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Esenevler Bronz Alan Antikacı, Esenevler Şişe Alan Antikacı, Esenevler Madalya Nişan Alan Antikacı, Esenevler Anahtar Alan Antikacı, Esenevler Makine Alan Antikacı, Esenevler Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Esenevler Mekanik Alet Alan Antikacı, Esenevler Kolye Alan Antikacı, Esenevler Fotoğraf Alan Antikacı, Esenevler Bünyan Halısı Alan Antikacı, Esenevler Tesbih Alan Antikacı, Esenevler El Dokuması Halı Alan Antikacı, Esenevler Opalin Alan Antikacı, Esenevler Taş Alan Antikacı, Esenevler Metal Alan Antikacı, Esenevler El Yazması Alan Antikacı, Esenevler Terazi Alan Antikacı, Esenevler Tokmak Alan Antikacı, Esenevler Gaz Ocağı Alan Antikacı, Esenevler Dirhem Alan Antikacı, Esenevler El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.