Esenceli Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Esenceli Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Esenceli, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Esenceli olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Esenceli İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Esenceli ve antika satıcıları Esenceli için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Esenceli Antikacı

İstanbul, Esenceli antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Esenceli) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Esenceli Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Esenceli Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Esenceli Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Esenceli Takvim Alan Antikacı, Esenceli Mangal Alan Antikacı, Esenceli Bindallı Alan Antikacı, Esenceli Müzik Seti Alan Antikacı, Esenceli Kama Alan Antikacı, Esenceli Kazan Alan Antikacı, Esenceli Kristal Alan Antikacı, Esenceli Kuran Alan Antikacı, Esenceli Kupa Alan Antikacı, Esenceli Ğügüm Alan Antikacı, Esenceli Arma Alan Antikacı, Esenceli Fıçı Alan Antikacı, Esenceli El Yazması Kitap Alan Antikacı, Esenceli Efemera Alan Antikacı, Esenceli Hat Makası Alan Antikacı, Esenceli Silke Alan Antikacı, Esenceli Madalya Alan Antikacı.

Esenceli Tarak Alan Antikacı, Esenceli Harita Alan Antikacı, Esenceli Kandil Alan Antikacı, Esenceli Bez Alan Antikacı, Esenceli Porselen Alan Antikacı, Esenceli Müzik Aleti Alan Antikacı, Esenceli Takı Kutusu Alan Antikacı, Esenceli Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Esenceli Resim Alan Antikacı, Esenceli İpek Halı Alan Antikacı, Esenceli Silah Alan Antikacı, Esenceli Kilim Alan Antikacı, Esenceli Plak Alan Antikacı, Esenceli Kasetçalar Alan Antikacı, Esenceli Zarf Alan Antikacı.

Esenceli Komple Miras Evi Alan Antikacı, Esenceli Yüzük Alan Antikacı, Esenceli Portre Alan Antikacı, Esenceli İran Halısı Alan Antikacı, Esenceli Askeri Malzeme Alanalar, Esenceli Baston Alan Antikacı, Esenceli Bileklik Alan Antikacı, Esenceli Sehpa Alan Antikacı, Esenceli Kamçı Alan Antikacı, Esenceli Hat Alan Antikacı, Esenceli Oyma Alan Antikacı, Esenceli Gümüşlük Alan Antikacı, Esenceli El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Esenceli Kılıç Alan Antikacı, Esenceli Takı Alan Antikacı, Esenceli Cep Saati Alan Antikacı, Esenceli Dvd Alan Antikacı, Esenceli Komple Eşya Alan Antikacı, Esenceli Telefon Alan Antikacı, Esenceli Pipo Alan Antikacı, Esenceli Üç Etek Alan Antikacı, Esenceli Bilezik Alan Antikacı, Esenceli Bardak Alan Antikacı.

Esenceli Tablo Alan Antikacı, Esenceli 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Esenceli Sefer Tası Alan Antikacı, Esenceli Dokuma Alan Antikacı, Esenceli Kalem Alan Antikacı, Esenceli Sürahi Alan Antikacı, Esenceli Komple Kütüphane Alan Antikacı, Esenceli Gümüş Alan Antikacı, Esenceli Daktilo Alan Antikacı, Esenceli Pul Alan Antikacı, Esenceli Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Esenceli Bıçak Alan Antikacı, Esenceli Kol Saati Alan Antikacı, Esenceli Makaralı Teyp Alan Antikacı, Esenceli Rozet Alan Antikacı, Esenceli Gelinlik Alan Antikacı, Esenceli Çatal Alan Antikacı, Esenceli Kıyafet Alan Antikacı, Esenceli Duvar Saati Alan Antikacı, Esenceli Fes Alan Antikacı, Esenceli Küp Alan Antikacı, Esenceli Saçma Alan Antikacı.

Esenceli Hat Yazısı Alan Antikacı, Esenceli Ağaç Alan Antikacı, Esenceli Halı Alan Antikacı, Esenceli Günlük Alan Antikacı, Esenceli Yıldız Porselen Alan Antikacı, Esenceli Masa Alan Antikacı, Esenceli Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Esenceli Kitap Alan Antikacı, Esenceli Amfi Alan Antikacı, Esenceli Albüm Alan Antikacı, Esenceli Ahşap Alan Antikacı, Esenceli Gondol Alan Antikacı, Esenceli Çizgi Roman Alan Antikacı, Esenceli Komple Mira Evi Boşaltanlar, Esenceli Pusula Alan Antikacı, Esenceli Gerdanlık Alan Antikacı, Esenceli Cezve Alan Antikacı, Esenceli Şerbetlik Alan Antikacı.

Esenceli Tuval Alan Antikacı, Esenceli Okka Alan Antikacı, Esenceli Fincan Alan Antikacı, Esenceli Cd Alan Antikacı, Esenceli Cam Alan Antikacı, Esenceli Çan Alan Antikacı, Esenceli Hoparlör Alan Antikacı, Esenceli Çiçek Alan Antikacı, Esenceli Retro Eşya Alan Antikacı, Esenceli Vazo Alan Antikacı, Esenceli Koltuk Alan Antikacı, Esenceli Şapka Alan Antikacı, Esenceli Bakır Eşya Alan Antikacı, Esenceli Kilit Alan Antikacı, Esenceli Biblo Alan Antikacı, Esenceli Saat Alan Antikacı, Esenceli Matara Alan Antikacı, Esenceli Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Esenceli 33 Lük Plak Alan Antikacı, Esenceli Nişan Alan Antikacı, Esenceli Seramik Alan Antikacı, Esenceli Minyatür Alan Antikacı, Esenceli Kase Alan Antikacı, Esenceli Tas Alan Antikacı, Esenceli Kavanoz Alan Antikacı, Esenceli 45 Lik Plak Alan Antikacı, Esenceli Varaklı Halı Alan Antikacı.

Esenceli El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Esenceli Radyo Alan Antikacı, Esenceli Çini Alan Antikacı, Esenceli Mühür Alan Antikacı, Esenceli Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Esenceli Çaydanlık Alan Antikacı, Esenceli Halhal Alan Antikacı, Esenceli Tılsım Alan Antikacı, Esenceli Sepet Alan Antikacı, Esenceli Sandelye Alan Antikacı, Esenceli Eski Oyuncak Alan Antikacı, Esenceli Pikap Alan Antikacı, Esenceli Roman Alan Antikacı, Esenceli Tepsi Alan Antikacı, Esenceli Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Esenceli Forma Alan Antikacı, Esenceli Avize Alan Antikacı, Esenceli Sahan Alan Antikacı, Esenceli Tırnak Ayna Alan Antikacı, Esenceli Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Esenceli Bronz Heykel Alan Antikacı, Esenceli Şamdan Alan Antikacı.

Esenceli Kartpostal Alan Antikacı, Esenceli Hereke Halısı Alan Antikacı, Esenceli Sini Alan Antikacı, Esenceli Tüfek Alan Antikacı, Esenceli Köstekli Saat Alan Antikacı, Esenceli Varaklı Ayna Alan Antikacı, Esenceli Taş Plak Alan Antikacı, Esenceli Gravür Alan Antikacı, Esenceli Kurşun Alan Antikacı, Esenceli Gramafon Alan Antikacı, Esenceli Cd Player Alan Antikacı, Esenceli 78 Lik Plak Alan Antikacı, Esenceli Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Esenceli Kahve Takımı Alan Antikacı, Esenceli Mobilya Alan Antikacı, Esenceli Kapı Alan Antikacı, Esenceli Kaşık Alan Antikacı, Esenceli İbrik Alan Antikacı, Esenceli Yağlı Boya Alan Antikacı, Esenceli Tabanca Alan Antikacı, Esenceli Ferman Alan Antikacı, Esenceli Ebru Alan Antikacı, Esenceli Tabak Alan Antikacı, Esenceli Semaver Alan Antikacı, Esenceli Kutu Alan Antikacı.

Esenceli Kehribar Alan Antikacı, Esenceli Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Esenceli Bronz Alan Antikacı, Esenceli Şişe Alan Antikacı, Esenceli Madalya Nişan Alan Antikacı, Esenceli Anahtar Alan Antikacı, Esenceli Makine Alan Antikacı, Esenceli Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Esenceli Mekanik Alet Alan Antikacı, Esenceli Kolye Alan Antikacı, Esenceli Fotoğraf Alan Antikacı, Esenceli Bünyan Halısı Alan Antikacı, Esenceli Tesbih Alan Antikacı, Esenceli El Dokuması Halı Alan Antikacı, Esenceli Opalin Alan Antikacı, Esenceli Taş Alan Antikacı, Esenceli Metal Alan Antikacı, Esenceli El Yazması Alan Antikacı, Esenceli Terazi Alan Antikacı, Esenceli Tokmak Alan Antikacı, Esenceli Gaz Ocağı Alan Antikacı, Esenceli Dirhem Alan Antikacı, Esenceli El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.