Esatpaşa Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Esatpaşa Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Esatpaşa, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Esatpaşa olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Esatpaşa İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Esatpaşa ve antika satıcıları Esatpaşa için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Esatpaşa Antikacı

İstanbul, Esatpaşa antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Esatpaşa) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Esatpaşa Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Esatpaşa Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Esatpaşa Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Esatpaşa Takvim Alan Antikacı, Esatpaşa Mangal Alan Antikacı, Esatpaşa Bindallı Alan Antikacı, Esatpaşa Müzik Seti Alan Antikacı, Esatpaşa Kama Alan Antikacı, Esatpaşa Kazan Alan Antikacı, Esatpaşa Kristal Alan Antikacı, Esatpaşa Kuran Alan Antikacı, Esatpaşa Kupa Alan Antikacı, Esatpaşa Ğügüm Alan Antikacı, Esatpaşa Arma Alan Antikacı, Esatpaşa Fıçı Alan Antikacı, Esatpaşa El Yazması Kitap Alan Antikacı, Esatpaşa Efemera Alan Antikacı, Esatpaşa Hat Makası Alan Antikacı, Esatpaşa Silke Alan Antikacı, Esatpaşa Madalya Alan Antikacı.

Esatpaşa Tarak Alan Antikacı, Esatpaşa Harita Alan Antikacı, Esatpaşa Kandil Alan Antikacı, Esatpaşa Bez Alan Antikacı, Esatpaşa Porselen Alan Antikacı, Esatpaşa Müzik Aleti Alan Antikacı, Esatpaşa Takı Kutusu Alan Antikacı, Esatpaşa Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Esatpaşa Resim Alan Antikacı, Esatpaşa İpek Halı Alan Antikacı, Esatpaşa Silah Alan Antikacı, Esatpaşa Kilim Alan Antikacı, Esatpaşa Plak Alan Antikacı, Esatpaşa Kasetçalar Alan Antikacı, Esatpaşa Zarf Alan Antikacı.

Esatpaşa Komple Miras Evi Alan Antikacı, Esatpaşa Yüzük Alan Antikacı, Esatpaşa Portre Alan Antikacı, Esatpaşa İran Halısı Alan Antikacı, Esatpaşa Askeri Malzeme Alanalar, Esatpaşa Baston Alan Antikacı, Esatpaşa Bileklik Alan Antikacı, Esatpaşa Sehpa Alan Antikacı, Esatpaşa Kamçı Alan Antikacı, Esatpaşa Hat Alan Antikacı, Esatpaşa Oyma Alan Antikacı, Esatpaşa Gümüşlük Alan Antikacı, Esatpaşa El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Esatpaşa Kılıç Alan Antikacı, Esatpaşa Takı Alan Antikacı, Esatpaşa Cep Saati Alan Antikacı, Esatpaşa Dvd Alan Antikacı, Esatpaşa Komple Eşya Alan Antikacı, Esatpaşa Telefon Alan Antikacı, Esatpaşa Pipo Alan Antikacı, Esatpaşa Üç Etek Alan Antikacı, Esatpaşa Bilezik Alan Antikacı, Esatpaşa Bardak Alan Antikacı.

Esatpaşa Tablo Alan Antikacı, Esatpaşa 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Esatpaşa Sefer Tası Alan Antikacı, Esatpaşa Dokuma Alan Antikacı, Esatpaşa Kalem Alan Antikacı, Esatpaşa Sürahi Alan Antikacı, Esatpaşa Komple Kütüphane Alan Antikacı, Esatpaşa Gümüş Alan Antikacı, Esatpaşa Daktilo Alan Antikacı, Esatpaşa Pul Alan Antikacı, Esatpaşa Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Esatpaşa Bıçak Alan Antikacı, Esatpaşa Kol Saati Alan Antikacı, Esatpaşa Makaralı Teyp Alan Antikacı, Esatpaşa Rozet Alan Antikacı, Esatpaşa Gelinlik Alan Antikacı, Esatpaşa Çatal Alan Antikacı, Esatpaşa Kıyafet Alan Antikacı, Esatpaşa Duvar Saati Alan Antikacı, Esatpaşa Fes Alan Antikacı, Esatpaşa Küp Alan Antikacı, Esatpaşa Saçma Alan Antikacı.

Esatpaşa Hat Yazısı Alan Antikacı, Esatpaşa Ağaç Alan Antikacı, Esatpaşa Halı Alan Antikacı, Esatpaşa Günlük Alan Antikacı, Esatpaşa Yıldız Porselen Alan Antikacı, Esatpaşa Masa Alan Antikacı, Esatpaşa Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Esatpaşa Kitap Alan Antikacı, Esatpaşa Amfi Alan Antikacı, Esatpaşa Albüm Alan Antikacı, Esatpaşa Ahşap Alan Antikacı, Esatpaşa Gondol Alan Antikacı, Esatpaşa Çizgi Roman Alan Antikacı, Esatpaşa Komple Mira Evi Boşaltanlar, Esatpaşa Pusula Alan Antikacı, Esatpaşa Gerdanlık Alan Antikacı, Esatpaşa Cezve Alan Antikacı, Esatpaşa Şerbetlik Alan Antikacı.

Esatpaşa Tuval Alan Antikacı, Esatpaşa Okka Alan Antikacı, Esatpaşa Fincan Alan Antikacı, Esatpaşa Cd Alan Antikacı, Esatpaşa Cam Alan Antikacı, Esatpaşa Çan Alan Antikacı, Esatpaşa Hoparlör Alan Antikacı, Esatpaşa Çiçek Alan Antikacı, Esatpaşa Retro Eşya Alan Antikacı, Esatpaşa Vazo Alan Antikacı, Esatpaşa Koltuk Alan Antikacı, Esatpaşa Şapka Alan Antikacı, Esatpaşa Bakır Eşya Alan Antikacı, Esatpaşa Kilit Alan Antikacı, Esatpaşa Biblo Alan Antikacı, Esatpaşa Saat Alan Antikacı, Esatpaşa Matara Alan Antikacı, Esatpaşa Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Esatpaşa 33 Lük Plak Alan Antikacı, Esatpaşa Nişan Alan Antikacı, Esatpaşa Seramik Alan Antikacı, Esatpaşa Minyatür Alan Antikacı, Esatpaşa Kase Alan Antikacı, Esatpaşa Tas Alan Antikacı, Esatpaşa Kavanoz Alan Antikacı, Esatpaşa 45 Lik Plak Alan Antikacı, Esatpaşa Varaklı Halı Alan Antikacı.

Esatpaşa El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Esatpaşa Radyo Alan Antikacı, Esatpaşa Çini Alan Antikacı, Esatpaşa Mühür Alan Antikacı, Esatpaşa Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Esatpaşa Çaydanlık Alan Antikacı, Esatpaşa Halhal Alan Antikacı, Esatpaşa Tılsım Alan Antikacı, Esatpaşa Sepet Alan Antikacı, Esatpaşa Sandelye Alan Antikacı, Esatpaşa Eski Oyuncak Alan Antikacı, Esatpaşa Pikap Alan Antikacı, Esatpaşa Roman Alan Antikacı, Esatpaşa Tepsi Alan Antikacı, Esatpaşa Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Esatpaşa Forma Alan Antikacı, Esatpaşa Avize Alan Antikacı, Esatpaşa Sahan Alan Antikacı, Esatpaşa Tırnak Ayna Alan Antikacı, Esatpaşa Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Esatpaşa Bronz Heykel Alan Antikacı, Esatpaşa Şamdan Alan Antikacı.

Esatpaşa Kartpostal Alan Antikacı, Esatpaşa Hereke Halısı Alan Antikacı, Esatpaşa Sini Alan Antikacı, Esatpaşa Tüfek Alan Antikacı, Esatpaşa Köstekli Saat Alan Antikacı, Esatpaşa Varaklı Ayna Alan Antikacı, Esatpaşa Taş Plak Alan Antikacı, Esatpaşa Gravür Alan Antikacı, Esatpaşa Kurşun Alan Antikacı, Esatpaşa Gramafon Alan Antikacı, Esatpaşa Cd Player Alan Antikacı, Esatpaşa 78 Lik Plak Alan Antikacı, Esatpaşa Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Esatpaşa Kahve Takımı Alan Antikacı, Esatpaşa Mobilya Alan Antikacı, Esatpaşa Kapı Alan Antikacı, Esatpaşa Kaşık Alan Antikacı, Esatpaşa İbrik Alan Antikacı, Esatpaşa Yağlı Boya Alan Antikacı, Esatpaşa Tabanca Alan Antikacı, Esatpaşa Ferman Alan Antikacı, Esatpaşa Ebru Alan Antikacı, Esatpaşa Tabak Alan Antikacı, Esatpaşa Semaver Alan Antikacı, Esatpaşa Kutu Alan Antikacı.

Esatpaşa Kehribar Alan Antikacı, Esatpaşa Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Esatpaşa Bronz Alan Antikacı, Esatpaşa Şişe Alan Antikacı, Esatpaşa Madalya Nişan Alan Antikacı, Esatpaşa Anahtar Alan Antikacı, Esatpaşa Makine Alan Antikacı, Esatpaşa Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Esatpaşa Mekanik Alet Alan Antikacı, Esatpaşa Kolye Alan Antikacı, Esatpaşa Fotoğraf Alan Antikacı, Esatpaşa Bünyan Halısı Alan Antikacı, Esatpaşa Tesbih Alan Antikacı, Esatpaşa El Dokuması Halı Alan Antikacı, Esatpaşa Opalin Alan Antikacı, Esatpaşa Taş Alan Antikacı, Esatpaşa Metal Alan Antikacı, Esatpaşa El Yazması Alan Antikacı, Esatpaşa Terazi Alan Antikacı, Esatpaşa Tokmak Alan Antikacı, Esatpaşa Gaz Ocağı Alan Antikacı, Esatpaşa Dirhem Alan Antikacı, Esatpaşa El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.