Yakutiye antikacılar, Yakutiye antika alanlar, Yakutiye antika eşya alanlar, Yakutiye antika eşyalar, Yakutiye eski alım satım, Yakutiye antika koleksiyoncuları, Yakutiye antika eşya alıcıları, Yakutiye antika şirketleri, Yakutiye antika firması, Yakutiye antika şirketi, Yakutiye antika firmaları, Yakutiye antika eşya şirketleri, Yakutiye antika eşya firması, Yakutiye antika eşya şirketi, Yakutiye antika eşya firmaları, Yakutiye müzayede şirketi, Yakutiye eski alanlar, Yakutiye eski eşya alanlar, Yakutiye antika alan yerler, Yakutiye antika eşya alan yerler, Yakutiye eski alan yerler, Yakutiye eski eşya alan yerler, Yakutiye antika pazarı, Yakutiye antika alım satım, Yakutiye antika alıcıları, Yakutiye antika satıcıları, Yakutiye antika eşya satıcıları, Yakutiye eski eşya alıcıları, Yakutiye eski eşya satıcıları, Yakutiye antika fiyatları, Yakutiye antika eşya fiyatları, Yakutiye eski fiyatları, Yakutiye eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzurum Yakutiye Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yakutiye antika eşya alanlar ve Yakutiye antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yakutiye antika eşya şirketimiz, Yakutiye antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yakutiye Antika Alanlar

Yakutiye antika alanlar ve Yakutiye antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yakutiye antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yakutiye antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yakutiye Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yakutiye antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yakutiye

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yakutiye antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yakutiye antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yakutiye Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yakutiye antika eşya alanlar ve Yakutiye antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yakutiye antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yakutiye antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yakutiye Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yakutiye antika eşya alanların tercih ettiği, Yakutiye bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yakutiye antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yakutiye antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yakutiye antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yakutiye Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yakutiye eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yakutiye eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yakutiye eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yakutiye eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yakutiye eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yakutiye Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yakutiye bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yakutiye antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yakutiye bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yakutiye antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yakutiye antikacılar, Yakutiye antika eşyalar, Yakutiye eski eşyalar, Yakutiye antika şirketleri, Yakutiye antika firması, Yakutiye müzayede şirketi,Yakutiye el yazması alanlar, Yakutiye Kuran’ı kerim alanlar, Yakutiye hat yazı alanlar, Yakutiye obje alanlar, Yakutiye gümüş alanlar, Yakutiye turalı gümüş alanlar, Yakutiye karaf alanlar, vazo alanlar, Yakutiye jardinyer alanlar, Yakutiye resim alanlar, Yakutiye modern resim alanlar, Yakutiye aplik alanlar, Yakutiye bahü alanlar, Yakutiye bavul alanlar, Yakutiye çanak alanlar, Yakutiye çömlek alanlar, Yakutiye bakır alanlar, baston alanlar, Yakutiye biskiü alanlar, Yakutiye billur alanlar, Yakutiye cam alanlar, Yakutiye kristal alanlar, Yakutiye bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yakutiye bandırma halısı alanlar, Yakutiye ceviz yemek odası alanlar, Yakutiye ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yakutiye ceviz sandalye alanlar, Yakutiye cümbüş alanlar, Yakutiye constantin oble alanlar, Yakutiye cam obje alanlar, Yakutiye beykoz alanlar.

Yakutiye bohem alanlar, Yakutiye çeşmi bülbül alanlar, Yakutiye çeşme taşı alanlar, Yakutiye çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yakutiye arnevu alanlar, art deko alanlar, Yakutiye deko alanlar, Yakutiye ayna alanlar, Yakutiye asma avize alanlar, Yakutiye aznavur gümüş alanlar, Yakutiye aznavur alanlar, Yakutiye bafon alanlar, Yakutiye ayvazozki alanlar, Yakutiye dolap alanlar, Yakutiye divit alanlar, Yakutiye biblo alanlar, Yakutiye dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yakutiye daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yakutiye dekopaj işi alanlar, Yakutiye dual alanlar, Yakutiye dual pikap alanlar.

Yakutiye dümen alanlar, Yakutiye gemici dümeni alanlar, Yakutiye gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yakutiye derbent halı alanlar, Yakutiye eviye alanlar, Yakutiye ev halısı alanlar, Yakutiye elbiselik alanlar, Yakutiye elbise alanlar, Yakutiye paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yakutiye el işi alanlar, Yakutiye el işi halı alanlar, Yakutiye el işi alanlar, Yakutiye el işi kilim alanlar, Yakutiye çan alanlar, Yakutiye kilise çanı alanlar, Yakutiye gemici çanı alanlar, Yakutiye çarık alanlar, Yakutiye Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yakutiye ferforje alanlar, Yakutiye fistan alanlar, Yakutiye Osmanlı fistan alanlar, Yakutiye portmanto alanlar, Yakutiye eski saat alanlar, Yakutiye frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yakutiye bronz heykel alanlar, Yakutiye bronz sütün alanlar, Yakutiye bronz avize alanlar, Yakutiye bronz vazo alanlar, Yakutiye bronz kutu alanlar, Yakutiye bronz el işi alanlar.

Yakutiye halı alanlar, Yakutiye lamba alanlar, resim alanlar, Yakutiye parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yakutiye insan biblosu alanlar, Yakutiye oryantel biblo alanlar, Yakutiye kuş biblosu alanlar, Yakutiye havlu alanlar, Yakutiye mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yakutiye turkısh antika alanlar, Yakutiye Osmanlı eşyalar alanlar, Yakutiye eski gelinlik alanlar, Yakutiye İstanbul resimleri alanlar, Yakutiye altın varak sehpa alanlar, Yakutiye altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yakutiye afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yakutiye bronz fener alanlar, Yakutiye bünyen alanlar, Yakutiye develi halı alanlar, Yakutiye dürbün alanlar, Yakutiye teleskop alanlar, Yakutiye sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yakutiye çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yakutiye flama alanlar, Yakutiye alem alanlar, Yakutiye arabesk alanlar.

Yakutiye pul alanlar, Yakutiye Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Yakutiye eski fincan alanlar, Yakutiye cam altı alanlar, Yakutiye şamdan alanlar, Yakutiye oryantel heykel alanlar, Yakutiye gümüşlük alanlar, Yakutiye hat yazı alanlar, Yakutiye teship alanlar, hokka alanlar, Yakutiye tophane alanlar, Yakutiye goblen alanlar, Yakutiye çin eski eşyalar alanlar, Yakutiye Çanakkale alanlar, Yakutiye Çanakkale vazo alanlar, Yakutiye fil dişi heykel alanlar, Yakutiye fil dişi baston alanlar, Yakutiye fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yakutiye fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yakutiye duvar saati alanlar, Yakutiye bez alanlar, buda heykel alanlar, Yakutiye hamedan halı alanlar, Yakutiye kılıç alanlar, Yakutiye antika kılıç alanlar.

Yakutiye antika araba alanlar, Yakutiye antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yakutiye antika eşyalar alanlar, Yakutiye kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yakutiye antika foto alanlar, Yakutiye kehribar alanlar, Yakutiye kehribar tesbih alanlar, Yakutiye Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yakutiye seramik eşya alanlar, Yakutiye kilit alanlar, Yakutiye anahtar alanlar, Yakutiye antika anahtar alanlar, Yakutiye antika kilit alanlar, Yakutiye josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yakutiye antika silah alanlar, Yakutiye antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yakutiye lambader alanlar, Yakutiye minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yakutiye komidin alanlar, Yakutiye kara kalem resim alanlar, Yakutiye blue black alanlar, Yakutiye mask alanlar, eski mask alanlar, Yakutiye aşurelik alanlar.

Yakutiye saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yakutiye antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yakutiye gramofon alanlar, Yakutiye mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yakutiye güdüm alanlar, Yakutiye tekke işi alanlar, Yakutiye İznik alanlar, Yakutiye pusula alanlar, Yakutiye gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Yakutiye periyor saat alanlar, Yakutiye mangal alanlar, Yakutiye eski mangal alanlar, Yakutiye Şam işi alanlar, Yakutiye Süleymaniye işi alanlar, Yakutiye takunya alanlar, Yakutiye gümüş takunya alanlar, Yakutiye Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yakutiye seccade alanlar, Yakutiye eski seccade alanlar, Yakutiye Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yakutiye tablo alanlar.

Yakutiye antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yakutiye abajur alanlar, Yakutiye sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yakutiye antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yakutiye madalya alanlar, Yakutiye eşya alanlar, Yakutiye ferman alanlar, Yakutiye berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yakutiye jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yakutiye bahça alanlar, Yakutiye Osmanlı bohça alanlar, Yakutiye bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yakutiye ampir alanlar, Yakutiye chrıstofle alanlar, Yakutiye ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yakutiye şamdan alanlar, Yakutiye çanta alanlar, Yakutiye van işi savat alanlar, Yakutiye tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yakutiye Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yakutiye hokka alanlar, Yakutiye fransız mine alanlar, Yakutiye teşhir vitrini alanlar, Yakutiye buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yakutiye keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yakutiye kandil alanlar, Yakutiye ebru alanlar, Yakutiye mustafa düzgünman alanlar, Yakutiye zigon alanlar, Yakutiye zemzemlik alanlar, Yakutiye mücevher kutusu alanlar, Yakutiye dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yakutiye sürahi alanlar, Yakutiye Osmanlı sürahi alanlar, Yakutiye antik mercan alanlar, Yakutiye makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yakutiye antik sedef alanlar, Yakutiye minyatür alanlar, Yakutiye kabe örtüsü alanlar, Yakutiye gülebdan alanlar, Yakutiye mineli dürbün alanlar, Yakutiye sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yakutiye şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yakutiye lali gue alanlar, Yakutiye gece sürahisi alanlar, Yakutiye meissen alanlar, Yakutiye satsuma alanlar, Yakutiye hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yakutiye macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yakutiye constantine alanlar, Yakutiye anonim alanlar, Yakutiye leyla gamsız alanlar, Yakutiye ibrahim safi alanlar, Yakutiye bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yakutiye herend alanlar, Yakutiye nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yakutiye osmanlıca alanlar, Yakutiye kitap alanlar, Yakutiye kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yakutiye haydar besim aydar alanlar, Yakutiye orhan peker alanlar, Yakutiye sıtkı olçar alanlar, Yakutiye Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yakutiye edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yakutiye rus gümüşü alanlar, Yakutiye minyatür alanlar, Yakutiye viyana heykel alanlar, Yakutiye oryantal heykel alanlar, Yakutiye f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yakutiye merasim kılıcı alanlar.

Yakutiye ahşap hilye alanlar, Yakutiye hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yakutiye tesbih alanlar, Yakutiye seyahat saati alanlar, Yakutiye gravür alanlar, Yakutiye degü alanlar, radio antika alanlar, Yakutiye opalin alanlar, Yakutiye radyo alanlar, Yakutiye kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yakutiye laledan alanlar, Yakutiye karaf alanlar, Yakutiye çerezlik alanlar, Yakutiye sahleplik alanlar, Yakutiye tutya alanlar, Yakutiye likör takımı alanlar, Yakutiye mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yakutiye zarf alanlar, Yakutiye nargile alanlar, Yakutiye gülabdan alanlar, Yakutiye ferman alanlar, Yakutiye berat alanlar.

Yakutiye hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yakutiye şifa tası alanlar, Yakutiye hokka takımı alanlar, Yakutiye mangal alanlar, Yakutiye barutluk alanlar, Yakutiye tombak alanlar, Yakutiye saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Yakutiye ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yakutiye hançer alanlar, Yakutiye kılıç alanlar, Yakutiye mühürler alanlar, Yakutiye mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yakutiye Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yakutiye seccade alanlar, Yakutiye sırmalı örtüler alanlar, Yakutiye antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.