Uzundere antikacılar, Uzundere antika alanlar, Uzundere antika eşya alanlar, Uzundere antika eşyalar, Uzundere eski alım satım, Uzundere antika koleksiyoncuları, Uzundere antika eşya alıcıları, Uzundere antika şirketleri, Uzundere antika firması, Uzundere antika şirketi, Uzundere antika firmaları, Uzundere antika eşya şirketleri, Uzundere antika eşya firması, Uzundere antika eşya şirketi, Uzundere antika eşya firmaları, Uzundere müzayede şirketi, Uzundere eski alanlar, Uzundere eski eşya alanlar, Uzundere antika alan yerler, Uzundere antika eşya alan yerler, Uzundere eski alan yerler, Uzundere eski eşya alan yerler, Uzundere antika pazarı, Uzundere antika alım satım, Uzundere antika alıcıları, Uzundere antika satıcıları, Uzundere antika eşya satıcıları, Uzundere eski eşya alıcıları, Uzundere eski eşya satıcıları, Uzundere antika fiyatları, Uzundere antika eşya fiyatları, Uzundere eski fiyatları, Uzundere eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzurum Uzundere Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Uzundere antika eşya alanlar ve Uzundere antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Uzundere antika eşya şirketimiz, Uzundere antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Uzundere Antika Alanlar

Uzundere antika alanlar ve Uzundere antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Uzundere antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Uzundere antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Uzundere Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Uzundere antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Uzundere

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Uzundere antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Uzundere antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Uzundere Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Uzundere antika eşya alanlar ve Uzundere antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Uzundere antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Uzundere antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Uzundere Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Uzundere antika eşya alanların tercih ettiği, Uzundere bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Uzundere antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Uzundere antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Uzundere antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Uzundere Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Uzundere eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Uzundere eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Uzundere eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Uzundere eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Uzundere eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Uzundere Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Uzundere bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Uzundere antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Uzundere bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Uzundere antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Uzundere antikacılar, Uzundere antika eşyalar, Uzundere eski eşyalar, Uzundere antika şirketleri, Uzundere antika firması, Uzundere müzayede şirketi,Uzundere el yazması alanlar, Uzundere Kuran’ı kerim alanlar, Uzundere hat yazı alanlar, Uzundere obje alanlar, Uzundere gümüş alanlar, Uzundere turalı gümüş alanlar, Uzundere karaf alanlar, vazo alanlar, Uzundere jardinyer alanlar, Uzundere resim alanlar, Uzundere modern resim alanlar, Uzundere aplik alanlar, Uzundere bahü alanlar, Uzundere bavul alanlar, Uzundere çanak alanlar, Uzundere çömlek alanlar, Uzundere bakır alanlar, baston alanlar, Uzundere biskiü alanlar, Uzundere billur alanlar, Uzundere cam alanlar, Uzundere kristal alanlar, Uzundere bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Uzundere bandırma halısı alanlar, Uzundere ceviz yemek odası alanlar, Uzundere ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Uzundere ceviz sandalye alanlar, Uzundere cümbüş alanlar, Uzundere constantin oble alanlar, Uzundere cam obje alanlar, Uzundere beykoz alanlar.

Uzundere bohem alanlar, Uzundere çeşmi bülbül alanlar, Uzundere çeşme taşı alanlar, Uzundere çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Uzundere arnevu alanlar, art deko alanlar, Uzundere deko alanlar, Uzundere ayna alanlar, Uzundere asma avize alanlar, Uzundere aznavur gümüş alanlar, Uzundere aznavur alanlar, Uzundere bafon alanlar, Uzundere ayvazozki alanlar, Uzundere dolap alanlar, Uzundere divit alanlar, Uzundere biblo alanlar, Uzundere dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Uzundere daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Uzundere dekopaj işi alanlar, Uzundere dual alanlar, Uzundere dual pikap alanlar.

Uzundere dümen alanlar, Uzundere gemici dümeni alanlar, Uzundere gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Uzundere derbent halı alanlar, Uzundere eviye alanlar, Uzundere ev halısı alanlar, Uzundere elbiselik alanlar, Uzundere elbise alanlar, Uzundere paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Uzundere el işi alanlar, Uzundere el işi halı alanlar, Uzundere el işi alanlar, Uzundere el işi kilim alanlar, Uzundere çan alanlar, Uzundere kilise çanı alanlar, Uzundere gemici çanı alanlar, Uzundere çarık alanlar, Uzundere Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Uzundere ferforje alanlar, Uzundere fistan alanlar, Uzundere Osmanlı fistan alanlar, Uzundere portmanto alanlar, Uzundere eski saat alanlar, Uzundere frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Uzundere bronz heykel alanlar, Uzundere bronz sütün alanlar, Uzundere bronz avize alanlar, Uzundere bronz vazo alanlar, Uzundere bronz kutu alanlar, Uzundere bronz el işi alanlar.

Uzundere halı alanlar, Uzundere lamba alanlar, resim alanlar, Uzundere parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Uzundere insan biblosu alanlar, Uzundere oryantel biblo alanlar, Uzundere kuş biblosu alanlar, Uzundere havlu alanlar, Uzundere mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Uzundere turkısh antika alanlar, Uzundere Osmanlı eşyalar alanlar, Uzundere eski gelinlik alanlar, Uzundere İstanbul resimleri alanlar, Uzundere altın varak sehpa alanlar, Uzundere altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Uzundere afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Uzundere bronz fener alanlar, Uzundere bünyen alanlar, Uzundere develi halı alanlar, Uzundere dürbün alanlar, Uzundere teleskop alanlar, Uzundere sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Uzundere çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Uzundere flama alanlar, Uzundere alem alanlar, Uzundere arabesk alanlar.

Uzundere pul alanlar, Uzundere Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Uzundere eski fincan alanlar, Uzundere cam altı alanlar, Uzundere şamdan alanlar, Uzundere oryantel heykel alanlar, Uzundere gümüşlük alanlar, Uzundere hat yazı alanlar, Uzundere teship alanlar, hokka alanlar, Uzundere tophane alanlar, Uzundere goblen alanlar, Uzundere çin eski eşyalar alanlar, Uzundere Çanakkale alanlar, Uzundere Çanakkale vazo alanlar, Uzundere fil dişi heykel alanlar, Uzundere fil dişi baston alanlar, Uzundere fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Uzundere fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Uzundere duvar saati alanlar, Uzundere bez alanlar, buda heykel alanlar, Uzundere hamedan halı alanlar, Uzundere kılıç alanlar, Uzundere antika kılıç alanlar.

Uzundere antika araba alanlar, Uzundere antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Uzundere antika eşyalar alanlar, Uzundere kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Uzundere antika foto alanlar, Uzundere kehribar alanlar, Uzundere kehribar tesbih alanlar, Uzundere Kütahya alanlar, kınık alanlar, Uzundere seramik eşya alanlar, Uzundere kilit alanlar, Uzundere anahtar alanlar, Uzundere antika anahtar alanlar, Uzundere antika kilit alanlar, Uzundere josefin alanlar, kaşpo alanlar, Uzundere antika silah alanlar, Uzundere antika rahle alanlar, rahle alanlar, Uzundere lambader alanlar, Uzundere minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Uzundere komidin alanlar, Uzundere kara kalem resim alanlar, Uzundere blue black alanlar, Uzundere mask alanlar, eski mask alanlar, Uzundere aşurelik alanlar.

Uzundere saleplik alanlar, bozalık alanlar, Uzundere antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Uzundere gramofon alanlar, Uzundere mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Uzundere güdüm alanlar, Uzundere tekke işi alanlar, Uzundere İznik alanlar, Uzundere pusula alanlar, Uzundere gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Uzundere periyor saat alanlar, Uzundere mangal alanlar, Uzundere eski mangal alanlar, Uzundere Şam işi alanlar, Uzundere Süleymaniye işi alanlar, Uzundere takunya alanlar, Uzundere gümüş takunya alanlar, Uzundere Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Uzundere seccade alanlar, Uzundere eski seccade alanlar, Uzundere Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Uzundere tablo alanlar.

Uzundere antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Uzundere abajur alanlar, Uzundere sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Uzundere antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Uzundere madalya alanlar, Uzundere eşya alanlar, Uzundere ferman alanlar, Uzundere berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Uzundere jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Uzundere bahça alanlar, Uzundere Osmanlı bohça alanlar, Uzundere bindallı alanlar, kaftan alanlar, Uzundere ampir alanlar, Uzundere chrıstofle alanlar, Uzundere ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Uzundere şamdan alanlar, Uzundere çanta alanlar, Uzundere van işi savat alanlar, Uzundere tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Uzundere Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Uzundere hokka alanlar, Uzundere fransız mine alanlar, Uzundere teşhir vitrini alanlar, Uzundere buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Uzundere keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Uzundere kandil alanlar, Uzundere ebru alanlar, Uzundere mustafa düzgünman alanlar, Uzundere zigon alanlar, Uzundere zemzemlik alanlar, Uzundere mücevher kutusu alanlar, Uzundere dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Uzundere sürahi alanlar, Uzundere Osmanlı sürahi alanlar, Uzundere antik mercan alanlar, Uzundere makta alanlar, teslim taşı alanlar, Uzundere antik sedef alanlar, Uzundere minyatür alanlar, Uzundere kabe örtüsü alanlar, Uzundere gülebdan alanlar, Uzundere mineli dürbün alanlar, Uzundere sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Uzundere şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Uzundere lali gue alanlar, Uzundere gece sürahisi alanlar, Uzundere meissen alanlar, Uzundere satsuma alanlar, Uzundere hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Uzundere macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Uzundere constantine alanlar, Uzundere anonim alanlar, Uzundere leyla gamsız alanlar, Uzundere ibrahim safi alanlar, Uzundere bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Uzundere herend alanlar, Uzundere nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Uzundere osmanlıca alanlar, Uzundere kitap alanlar, Uzundere kalle alanlar, ali kartal alanlar, Uzundere haydar besim aydar alanlar, Uzundere orhan peker alanlar, Uzundere sıtkı olçar alanlar, Uzundere Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Uzundere edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Uzundere rus gümüşü alanlar, Uzundere minyatür alanlar, Uzundere viyana heykel alanlar, Uzundere oryantal heykel alanlar, Uzundere f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Uzundere merasim kılıcı alanlar.

Uzundere ahşap hilye alanlar, Uzundere hereke halı alanlar, kuka alanlar, Uzundere tesbih alanlar, Uzundere seyahat saati alanlar, Uzundere gravür alanlar, Uzundere degü alanlar, radio antika alanlar, Uzundere opalin alanlar, Uzundere radyo alanlar, Uzundere kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Uzundere laledan alanlar, Uzundere karaf alanlar, Uzundere çerezlik alanlar, Uzundere sahleplik alanlar, Uzundere tutya alanlar, Uzundere likör takımı alanlar, Uzundere mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Uzundere zarf alanlar, Uzundere nargile alanlar, Uzundere gülabdan alanlar, Uzundere ferman alanlar, Uzundere berat alanlar.

Uzundere hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Uzundere şifa tası alanlar, Uzundere hokka takımı alanlar, Uzundere mangal alanlar, Uzundere barutluk alanlar, Uzundere tombak alanlar, Uzundere saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Uzundere ağızlık alanlar, kemer alanlar, Uzundere hançer alanlar, Uzundere kılıç alanlar, Uzundere mühürler alanlar, Uzundere mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Uzundere Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Uzundere seccade alanlar, Uzundere sırmalı örtüler alanlar, Uzundere antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.