Tortum antikacılar, Tortum antika alanlar, Tortum antika eşya alanlar, Tortum antika eşyalar, Tortum eski alım satım, Tortum antika koleksiyoncuları, Tortum antika eşya alıcıları, Tortum antika şirketleri, Tortum antika firması, Tortum antika şirketi, Tortum antika firmaları, Tortum antika eşya şirketleri, Tortum antika eşya firması, Tortum antika eşya şirketi, Tortum antika eşya firmaları, Tortum müzayede şirketi, Tortum eski alanlar, Tortum eski eşya alanlar, Tortum antika alan yerler, Tortum antika eşya alan yerler, Tortum eski alan yerler, Tortum eski eşya alan yerler, Tortum antika pazarı, Tortum antika alım satım, Tortum antika alıcıları, Tortum antika satıcıları, Tortum antika eşya satıcıları, Tortum eski eşya alıcıları, Tortum eski eşya satıcıları, Tortum antika fiyatları, Tortum antika eşya fiyatları, Tortum eski fiyatları, Tortum eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzurum Tortum Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Tortum antika eşya alanlar ve Tortum antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Tortum antika eşya şirketimiz, Tortum antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Tortum Antika Alanlar

Tortum antika alanlar ve Tortum antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Tortum antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Tortum antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Tortum Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Tortum antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Tortum

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Tortum antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Tortum antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Tortum Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Tortum antika eşya alanlar ve Tortum antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Tortum antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Tortum antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Tortum Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Tortum antika eşya alanların tercih ettiği, Tortum bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Tortum antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Tortum antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Tortum antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Tortum Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Tortum eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Tortum eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Tortum eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Tortum eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Tortum eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Tortum Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Tortum bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Tortum antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Tortum bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Tortum antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Tortum antikacılar, Tortum antika eşyalar, Tortum eski eşyalar, Tortum antika şirketleri, Tortum antika firması, Tortum müzayede şirketi,Tortum el yazması alanlar, Tortum Kuran’ı kerim alanlar, Tortum hat yazı alanlar, Tortum obje alanlar, Tortum gümüş alanlar, Tortum turalı gümüş alanlar, Tortum karaf alanlar, vazo alanlar, Tortum jardinyer alanlar, Tortum resim alanlar, Tortum modern resim alanlar, Tortum aplik alanlar, Tortum bahü alanlar, Tortum bavul alanlar, Tortum çanak alanlar, Tortum çömlek alanlar, Tortum bakır alanlar, baston alanlar, Tortum biskiü alanlar, Tortum billur alanlar, Tortum cam alanlar, Tortum kristal alanlar, Tortum bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Tortum bandırma halısı alanlar, Tortum ceviz yemek odası alanlar, Tortum ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Tortum ceviz sandalye alanlar, Tortum cümbüş alanlar, Tortum constantin oble alanlar, Tortum cam obje alanlar, Tortum beykoz alanlar.

Tortum bohem alanlar, Tortum çeşmi bülbül alanlar, Tortum çeşme taşı alanlar, Tortum çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Tortum arnevu alanlar, art deko alanlar, Tortum deko alanlar, Tortum ayna alanlar, Tortum asma avize alanlar, Tortum aznavur gümüş alanlar, Tortum aznavur alanlar, Tortum bafon alanlar, Tortum ayvazozki alanlar, Tortum dolap alanlar, Tortum divit alanlar, Tortum biblo alanlar, Tortum dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Tortum daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Tortum dekopaj işi alanlar, Tortum dual alanlar, Tortum dual pikap alanlar.

Tortum dümen alanlar, Tortum gemici dümeni alanlar, Tortum gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Tortum derbent halı alanlar, Tortum eviye alanlar, Tortum ev halısı alanlar, Tortum elbiselik alanlar, Tortum elbise alanlar, Tortum paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Tortum el işi alanlar, Tortum el işi halı alanlar, Tortum el işi alanlar, Tortum el işi kilim alanlar, Tortum çan alanlar, Tortum kilise çanı alanlar, Tortum gemici çanı alanlar, Tortum çarık alanlar, Tortum Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Tortum ferforje alanlar, Tortum fistan alanlar, Tortum Osmanlı fistan alanlar, Tortum portmanto alanlar, Tortum eski saat alanlar, Tortum frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Tortum bronz heykel alanlar, Tortum bronz sütün alanlar, Tortum bronz avize alanlar, Tortum bronz vazo alanlar, Tortum bronz kutu alanlar, Tortum bronz el işi alanlar.

Tortum halı alanlar, Tortum lamba alanlar, resim alanlar, Tortum parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Tortum insan biblosu alanlar, Tortum oryantel biblo alanlar, Tortum kuş biblosu alanlar, Tortum havlu alanlar, Tortum mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Tortum turkısh antika alanlar, Tortum Osmanlı eşyalar alanlar, Tortum eski gelinlik alanlar, Tortum İstanbul resimleri alanlar, Tortum altın varak sehpa alanlar, Tortum altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Tortum afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Tortum bronz fener alanlar, Tortum bünyen alanlar, Tortum develi halı alanlar, Tortum dürbün alanlar, Tortum teleskop alanlar, Tortum sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Tortum çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Tortum flama alanlar, Tortum alem alanlar, Tortum arabesk alanlar.

Tortum pul alanlar, Tortum Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Tortum eski fincan alanlar, Tortum cam altı alanlar, Tortum şamdan alanlar, Tortum oryantel heykel alanlar, Tortum gümüşlük alanlar, Tortum hat yazı alanlar, Tortum teship alanlar, hokka alanlar, Tortum tophane alanlar, Tortum goblen alanlar, Tortum çin eski eşyalar alanlar, Tortum Çanakkale alanlar, Tortum Çanakkale vazo alanlar, Tortum fil dişi heykel alanlar, Tortum fil dişi baston alanlar, Tortum fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Tortum fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Tortum duvar saati alanlar, Tortum bez alanlar, buda heykel alanlar, Tortum hamedan halı alanlar, Tortum kılıç alanlar, Tortum antika kılıç alanlar.

Tortum antika araba alanlar, Tortum antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Tortum antika eşyalar alanlar, Tortum kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Tortum antika foto alanlar, Tortum kehribar alanlar, Tortum kehribar tesbih alanlar, Tortum Kütahya alanlar, kınık alanlar, Tortum seramik eşya alanlar, Tortum kilit alanlar, Tortum anahtar alanlar, Tortum antika anahtar alanlar, Tortum antika kilit alanlar, Tortum josefin alanlar, kaşpo alanlar, Tortum antika silah alanlar, Tortum antika rahle alanlar, rahle alanlar, Tortum lambader alanlar, Tortum minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Tortum komidin alanlar, Tortum kara kalem resim alanlar, Tortum blue black alanlar, Tortum mask alanlar, eski mask alanlar, Tortum aşurelik alanlar.

Tortum saleplik alanlar, bozalık alanlar, Tortum antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Tortum gramofon alanlar, Tortum mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Tortum güdüm alanlar, Tortum tekke işi alanlar, Tortum İznik alanlar, Tortum pusula alanlar, Tortum gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Tortum periyor saat alanlar, Tortum mangal alanlar, Tortum eski mangal alanlar, Tortum Şam işi alanlar, Tortum Süleymaniye işi alanlar, Tortum takunya alanlar, Tortum gümüş takunya alanlar, Tortum Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Tortum seccade alanlar, Tortum eski seccade alanlar, Tortum Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Tortum tablo alanlar.

Tortum antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Tortum abajur alanlar, Tortum sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Tortum antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Tortum madalya alanlar, Tortum eşya alanlar, Tortum ferman alanlar, Tortum berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Tortum jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Tortum bahça alanlar, Tortum Osmanlı bohça alanlar, Tortum bindallı alanlar, kaftan alanlar, Tortum ampir alanlar, Tortum chrıstofle alanlar, Tortum ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Tortum şamdan alanlar, Tortum çanta alanlar, Tortum van işi savat alanlar, Tortum tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Tortum Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Tortum hokka alanlar, Tortum fransız mine alanlar, Tortum teşhir vitrini alanlar, Tortum buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Tortum keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Tortum kandil alanlar, Tortum ebru alanlar, Tortum mustafa düzgünman alanlar, Tortum zigon alanlar, Tortum zemzemlik alanlar, Tortum mücevher kutusu alanlar, Tortum dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Tortum sürahi alanlar, Tortum Osmanlı sürahi alanlar, Tortum antik mercan alanlar, Tortum makta alanlar, teslim taşı alanlar, Tortum antik sedef alanlar, Tortum minyatür alanlar, Tortum kabe örtüsü alanlar, Tortum gülebdan alanlar, Tortum mineli dürbün alanlar, Tortum sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Tortum şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Tortum lali gue alanlar, Tortum gece sürahisi alanlar, Tortum meissen alanlar, Tortum satsuma alanlar, Tortum hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Tortum macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Tortum constantine alanlar, Tortum anonim alanlar, Tortum leyla gamsız alanlar, Tortum ibrahim safi alanlar, Tortum bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Tortum herend alanlar, Tortum nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Tortum osmanlıca alanlar, Tortum kitap alanlar, Tortum kalle alanlar, ali kartal alanlar, Tortum haydar besim aydar alanlar, Tortum orhan peker alanlar, Tortum sıtkı olçar alanlar, Tortum Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Tortum edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Tortum rus gümüşü alanlar, Tortum minyatür alanlar, Tortum viyana heykel alanlar, Tortum oryantal heykel alanlar, Tortum f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Tortum merasim kılıcı alanlar.

Tortum ahşap hilye alanlar, Tortum hereke halı alanlar, kuka alanlar, Tortum tesbih alanlar, Tortum seyahat saati alanlar, Tortum gravür alanlar, Tortum degü alanlar, radio antika alanlar, Tortum opalin alanlar, Tortum radyo alanlar, Tortum kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Tortum laledan alanlar, Tortum karaf alanlar, Tortum çerezlik alanlar, Tortum sahleplik alanlar, Tortum tutya alanlar, Tortum likör takımı alanlar, Tortum mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Tortum zarf alanlar, Tortum nargile alanlar, Tortum gülabdan alanlar, Tortum ferman alanlar, Tortum berat alanlar.

Tortum hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Tortum şifa tası alanlar, Tortum hokka takımı alanlar, Tortum mangal alanlar, Tortum barutluk alanlar, Tortum tombak alanlar, Tortum saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Tortum ağızlık alanlar, kemer alanlar, Tortum hançer alanlar, Tortum kılıç alanlar, Tortum mühürler alanlar, Tortum mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Tortum Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Tortum seccade alanlar, Tortum sırmalı örtüler alanlar, Tortum antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.