Tekman antikacılar, Tekman antika alanlar, Tekman antika eşya alanlar, Tekman antika eşyalar, Tekman eski alım satım, Tekman antika koleksiyoncuları, Tekman antika eşya alıcıları, Tekman antika şirketleri, Tekman antika firması, Tekman antika şirketi, Tekman antika firmaları, Tekman antika eşya şirketleri, Tekman antika eşya firması, Tekman antika eşya şirketi, Tekman antika eşya firmaları, Tekman müzayede şirketi, Tekman eski alanlar, Tekman eski eşya alanlar, Tekman antika alan yerler, Tekman antika eşya alan yerler, Tekman eski alan yerler, Tekman eski eşya alan yerler, Tekman antika pazarı, Tekman antika alım satım, Tekman antika alıcıları, Tekman antika satıcıları, Tekman antika eşya satıcıları, Tekman eski eşya alıcıları, Tekman eski eşya satıcıları, Tekman antika fiyatları, Tekman antika eşya fiyatları, Tekman eski fiyatları, Tekman eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzurum Tekman Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Tekman antika eşya alanlar ve Tekman antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Tekman antika eşya şirketimiz, Tekman antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Tekman Antika Alanlar

Tekman antika alanlar ve Tekman antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Tekman antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Tekman antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Tekman Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Tekman antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Tekman

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Tekman antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Tekman antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Tekman Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Tekman antika eşya alanlar ve Tekman antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Tekman antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Tekman antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Tekman Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Tekman antika eşya alanların tercih ettiği, Tekman bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Tekman antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Tekman antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Tekman antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Tekman Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Tekman eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Tekman eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Tekman eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Tekman eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Tekman eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Tekman Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Tekman bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Tekman antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Tekman bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Tekman antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Tekman antikacılar, Tekman antika eşyalar, Tekman eski eşyalar, Tekman antika şirketleri, Tekman antika firması, Tekman müzayede şirketi,Tekman el yazması alanlar, Tekman Kuran’ı kerim alanlar, Tekman hat yazı alanlar, Tekman obje alanlar, Tekman gümüş alanlar, Tekman turalı gümüş alanlar, Tekman karaf alanlar, vazo alanlar, Tekman jardinyer alanlar, Tekman resim alanlar, Tekman modern resim alanlar, Tekman aplik alanlar, Tekman bahü alanlar, Tekman bavul alanlar, Tekman çanak alanlar, Tekman çömlek alanlar, Tekman bakır alanlar, baston alanlar, Tekman biskiü alanlar, Tekman billur alanlar, Tekman cam alanlar, Tekman kristal alanlar, Tekman bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Tekman bandırma halısı alanlar, Tekman ceviz yemek odası alanlar, Tekman ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Tekman ceviz sandalye alanlar, Tekman cümbüş alanlar, Tekman constantin oble alanlar, Tekman cam obje alanlar, Tekman beykoz alanlar.

Tekman bohem alanlar, Tekman çeşmi bülbül alanlar, Tekman çeşme taşı alanlar, Tekman çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Tekman arnevu alanlar, art deko alanlar, Tekman deko alanlar, Tekman ayna alanlar, Tekman asma avize alanlar, Tekman aznavur gümüş alanlar, Tekman aznavur alanlar, Tekman bafon alanlar, Tekman ayvazozki alanlar, Tekman dolap alanlar, Tekman divit alanlar, Tekman biblo alanlar, Tekman dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Tekman daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Tekman dekopaj işi alanlar, Tekman dual alanlar, Tekman dual pikap alanlar.

Tekman dümen alanlar, Tekman gemici dümeni alanlar, Tekman gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Tekman derbent halı alanlar, Tekman eviye alanlar, Tekman ev halısı alanlar, Tekman elbiselik alanlar, Tekman elbise alanlar, Tekman paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Tekman el işi alanlar, Tekman el işi halı alanlar, Tekman el işi alanlar, Tekman el işi kilim alanlar, Tekman çan alanlar, Tekman kilise çanı alanlar, Tekman gemici çanı alanlar, Tekman çarık alanlar, Tekman Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Tekman ferforje alanlar, Tekman fistan alanlar, Tekman Osmanlı fistan alanlar, Tekman portmanto alanlar, Tekman eski saat alanlar, Tekman frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Tekman bronz heykel alanlar, Tekman bronz sütün alanlar, Tekman bronz avize alanlar, Tekman bronz vazo alanlar, Tekman bronz kutu alanlar, Tekman bronz el işi alanlar.

Tekman halı alanlar, Tekman lamba alanlar, resim alanlar, Tekman parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Tekman insan biblosu alanlar, Tekman oryantel biblo alanlar, Tekman kuş biblosu alanlar, Tekman havlu alanlar, Tekman mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Tekman turkısh antika alanlar, Tekman Osmanlı eşyalar alanlar, Tekman eski gelinlik alanlar, Tekman İstanbul resimleri alanlar, Tekman altın varak sehpa alanlar, Tekman altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Tekman afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Tekman bronz fener alanlar, Tekman bünyen alanlar, Tekman develi halı alanlar, Tekman dürbün alanlar, Tekman teleskop alanlar, Tekman sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Tekman çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Tekman flama alanlar, Tekman alem alanlar, Tekman arabesk alanlar.

Tekman pul alanlar, Tekman Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Tekman eski fincan alanlar, Tekman cam altı alanlar, Tekman şamdan alanlar, Tekman oryantel heykel alanlar, Tekman gümüşlük alanlar, Tekman hat yazı alanlar, Tekman teship alanlar, hokka alanlar, Tekman tophane alanlar, Tekman goblen alanlar, Tekman çin eski eşyalar alanlar, Tekman Çanakkale alanlar, Tekman Çanakkale vazo alanlar, Tekman fil dişi heykel alanlar, Tekman fil dişi baston alanlar, Tekman fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Tekman fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Tekman duvar saati alanlar, Tekman bez alanlar, buda heykel alanlar, Tekman hamedan halı alanlar, Tekman kılıç alanlar, Tekman antika kılıç alanlar.

Tekman antika araba alanlar, Tekman antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Tekman antika eşyalar alanlar, Tekman kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Tekman antika foto alanlar, Tekman kehribar alanlar, Tekman kehribar tesbih alanlar, Tekman Kütahya alanlar, kınık alanlar, Tekman seramik eşya alanlar, Tekman kilit alanlar, Tekman anahtar alanlar, Tekman antika anahtar alanlar, Tekman antika kilit alanlar, Tekman josefin alanlar, kaşpo alanlar, Tekman antika silah alanlar, Tekman antika rahle alanlar, rahle alanlar, Tekman lambader alanlar, Tekman minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Tekman komidin alanlar, Tekman kara kalem resim alanlar, Tekman blue black alanlar, Tekman mask alanlar, eski mask alanlar, Tekman aşurelik alanlar.

Tekman saleplik alanlar, bozalık alanlar, Tekman antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Tekman gramofon alanlar, Tekman mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Tekman güdüm alanlar, Tekman tekke işi alanlar, Tekman İznik alanlar, Tekman pusula alanlar, Tekman gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Tekman periyor saat alanlar, Tekman mangal alanlar, Tekman eski mangal alanlar, Tekman Şam işi alanlar, Tekman Süleymaniye işi alanlar, Tekman takunya alanlar, Tekman gümüş takunya alanlar, Tekman Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Tekman seccade alanlar, Tekman eski seccade alanlar, Tekman Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Tekman tablo alanlar.

Tekman antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Tekman abajur alanlar, Tekman sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Tekman antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Tekman madalya alanlar, Tekman eşya alanlar, Tekman ferman alanlar, Tekman berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Tekman jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Tekman bahça alanlar, Tekman Osmanlı bohça alanlar, Tekman bindallı alanlar, kaftan alanlar, Tekman ampir alanlar, Tekman chrıstofle alanlar, Tekman ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Tekman şamdan alanlar, Tekman çanta alanlar, Tekman van işi savat alanlar, Tekman tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Tekman Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Tekman hokka alanlar, Tekman fransız mine alanlar, Tekman teşhir vitrini alanlar, Tekman buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Tekman keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Tekman kandil alanlar, Tekman ebru alanlar, Tekman mustafa düzgünman alanlar, Tekman zigon alanlar, Tekman zemzemlik alanlar, Tekman mücevher kutusu alanlar, Tekman dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Tekman sürahi alanlar, Tekman Osmanlı sürahi alanlar, Tekman antik mercan alanlar, Tekman makta alanlar, teslim taşı alanlar, Tekman antik sedef alanlar, Tekman minyatür alanlar, Tekman kabe örtüsü alanlar, Tekman gülebdan alanlar, Tekman mineli dürbün alanlar, Tekman sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Tekman şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Tekman lali gue alanlar, Tekman gece sürahisi alanlar, Tekman meissen alanlar, Tekman satsuma alanlar, Tekman hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Tekman macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Tekman constantine alanlar, Tekman anonim alanlar, Tekman leyla gamsız alanlar, Tekman ibrahim safi alanlar, Tekman bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Tekman herend alanlar, Tekman nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Tekman osmanlıca alanlar, Tekman kitap alanlar, Tekman kalle alanlar, ali kartal alanlar, Tekman haydar besim aydar alanlar, Tekman orhan peker alanlar, Tekman sıtkı olçar alanlar, Tekman Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Tekman edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Tekman rus gümüşü alanlar, Tekman minyatür alanlar, Tekman viyana heykel alanlar, Tekman oryantal heykel alanlar, Tekman f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Tekman merasim kılıcı alanlar.

Tekman ahşap hilye alanlar, Tekman hereke halı alanlar, kuka alanlar, Tekman tesbih alanlar, Tekman seyahat saati alanlar, Tekman gravür alanlar, Tekman degü alanlar, radio antika alanlar, Tekman opalin alanlar, Tekman radyo alanlar, Tekman kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Tekman laledan alanlar, Tekman karaf alanlar, Tekman çerezlik alanlar, Tekman sahleplik alanlar, Tekman tutya alanlar, Tekman likör takımı alanlar, Tekman mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Tekman zarf alanlar, Tekman nargile alanlar, Tekman gülabdan alanlar, Tekman ferman alanlar, Tekman berat alanlar.

Tekman hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Tekman şifa tası alanlar, Tekman hokka takımı alanlar, Tekman mangal alanlar, Tekman barutluk alanlar, Tekman tombak alanlar, Tekman saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Tekman ağızlık alanlar, kemer alanlar, Tekman hançer alanlar, Tekman kılıç alanlar, Tekman mühürler alanlar, Tekman mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Tekman Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Tekman seccade alanlar, Tekman sırmalı örtüler alanlar, Tekman antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.