Şenkaya antikacılar, Şenkaya antika alanlar, Şenkaya antika eşya alanlar, Şenkaya antika eşyalar, Şenkaya eski alım satım, Şenkaya antika koleksiyoncuları, Şenkaya antika eşya alıcıları, Şenkaya antika şirketleri, Şenkaya antika firması, Şenkaya antika şirketi, Şenkaya antika firmaları, Şenkaya antika eşya şirketleri, Şenkaya antika eşya firması, Şenkaya antika eşya şirketi, Şenkaya antika eşya firmaları, Şenkaya müzayede şirketi, Şenkaya eski alanlar, Şenkaya eski eşya alanlar, Şenkaya antika alan yerler, Şenkaya antika eşya alan yerler, Şenkaya eski alan yerler, Şenkaya eski eşya alan yerler, Şenkaya antika pazarı, Şenkaya antika alım satım, Şenkaya antika alıcıları, Şenkaya antika satıcıları, Şenkaya antika eşya satıcıları, Şenkaya eski eşya alıcıları, Şenkaya eski eşya satıcıları, Şenkaya antika fiyatları, Şenkaya antika eşya fiyatları, Şenkaya eski fiyatları, Şenkaya eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzurum Şenkaya Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Şenkaya antika eşya alanlar ve Şenkaya antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Şenkaya antika eşya şirketimiz, Şenkaya antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Şenkaya Antika Alanlar

Şenkaya antika alanlar ve Şenkaya antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Şenkaya antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Şenkaya antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Şenkaya Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Şenkaya antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Şenkaya

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Şenkaya antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Şenkaya antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Şenkaya Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Şenkaya antika eşya alanlar ve Şenkaya antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Şenkaya antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Şenkaya antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Şenkaya Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Şenkaya antika eşya alanların tercih ettiği, Şenkaya bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Şenkaya antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Şenkaya antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Şenkaya antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Şenkaya Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Şenkaya eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Şenkaya eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Şenkaya eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Şenkaya eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Şenkaya eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Şenkaya Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Şenkaya bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Şenkaya antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Şenkaya bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Şenkaya antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Şenkaya antikacılar, Şenkaya antika eşyalar, Şenkaya eski eşyalar, Şenkaya antika şirketleri, Şenkaya antika firması, Şenkaya müzayede şirketi,Şenkaya el yazması alanlar, Şenkaya Kuran’ı kerim alanlar, Şenkaya hat yazı alanlar, Şenkaya obje alanlar, Şenkaya gümüş alanlar, Şenkaya turalı gümüş alanlar, Şenkaya karaf alanlar, vazo alanlar, Şenkaya jardinyer alanlar, Şenkaya resim alanlar, Şenkaya modern resim alanlar, Şenkaya aplik alanlar, Şenkaya bahü alanlar, Şenkaya bavul alanlar, Şenkaya çanak alanlar, Şenkaya çömlek alanlar, Şenkaya bakır alanlar, baston alanlar, Şenkaya biskiü alanlar, Şenkaya billur alanlar, Şenkaya cam alanlar, Şenkaya kristal alanlar, Şenkaya bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Şenkaya bandırma halısı alanlar, Şenkaya ceviz yemek odası alanlar, Şenkaya ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Şenkaya ceviz sandalye alanlar, Şenkaya cümbüş alanlar, Şenkaya constantin oble alanlar, Şenkaya cam obje alanlar, Şenkaya beykoz alanlar.

Şenkaya bohem alanlar, Şenkaya çeşmi bülbül alanlar, Şenkaya çeşme taşı alanlar, Şenkaya çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Şenkaya arnevu alanlar, art deko alanlar, Şenkaya deko alanlar, Şenkaya ayna alanlar, Şenkaya asma avize alanlar, Şenkaya aznavur gümüş alanlar, Şenkaya aznavur alanlar, Şenkaya bafon alanlar, Şenkaya ayvazozki alanlar, Şenkaya dolap alanlar, Şenkaya divit alanlar, Şenkaya biblo alanlar, Şenkaya dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Şenkaya daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Şenkaya dekopaj işi alanlar, Şenkaya dual alanlar, Şenkaya dual pikap alanlar.

Şenkaya dümen alanlar, Şenkaya gemici dümeni alanlar, Şenkaya gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Şenkaya derbent halı alanlar, Şenkaya eviye alanlar, Şenkaya ev halısı alanlar, Şenkaya elbiselik alanlar, Şenkaya elbise alanlar, Şenkaya paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Şenkaya el işi alanlar, Şenkaya el işi halı alanlar, Şenkaya el işi alanlar, Şenkaya el işi kilim alanlar, Şenkaya çan alanlar, Şenkaya kilise çanı alanlar, Şenkaya gemici çanı alanlar, Şenkaya çarık alanlar, Şenkaya Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Şenkaya ferforje alanlar, Şenkaya fistan alanlar, Şenkaya Osmanlı fistan alanlar, Şenkaya portmanto alanlar, Şenkaya eski saat alanlar, Şenkaya frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Şenkaya bronz heykel alanlar, Şenkaya bronz sütün alanlar, Şenkaya bronz avize alanlar, Şenkaya bronz vazo alanlar, Şenkaya bronz kutu alanlar, Şenkaya bronz el işi alanlar.

Şenkaya halı alanlar, Şenkaya lamba alanlar, resim alanlar, Şenkaya parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Şenkaya insan biblosu alanlar, Şenkaya oryantel biblo alanlar, Şenkaya kuş biblosu alanlar, Şenkaya havlu alanlar, Şenkaya mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Şenkaya turkısh antika alanlar, Şenkaya Osmanlı eşyalar alanlar, Şenkaya eski gelinlik alanlar, Şenkaya İstanbul resimleri alanlar, Şenkaya altın varak sehpa alanlar, Şenkaya altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Şenkaya afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Şenkaya bronz fener alanlar, Şenkaya bünyen alanlar, Şenkaya develi halı alanlar, Şenkaya dürbün alanlar, Şenkaya teleskop alanlar, Şenkaya sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Şenkaya çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Şenkaya flama alanlar, Şenkaya alem alanlar, Şenkaya arabesk alanlar.

Şenkaya pul alanlar, Şenkaya Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Şenkaya eski fincan alanlar, Şenkaya cam altı alanlar, Şenkaya şamdan alanlar, Şenkaya oryantel heykel alanlar, Şenkaya gümüşlük alanlar, Şenkaya hat yazı alanlar, Şenkaya teship alanlar, hokka alanlar, Şenkaya tophane alanlar, Şenkaya goblen alanlar, Şenkaya çin eski eşyalar alanlar, Şenkaya Çanakkale alanlar, Şenkaya Çanakkale vazo alanlar, Şenkaya fil dişi heykel alanlar, Şenkaya fil dişi baston alanlar, Şenkaya fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Şenkaya fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Şenkaya duvar saati alanlar, Şenkaya bez alanlar, buda heykel alanlar, Şenkaya hamedan halı alanlar, Şenkaya kılıç alanlar, Şenkaya antika kılıç alanlar.

Şenkaya antika araba alanlar, Şenkaya antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Şenkaya antika eşyalar alanlar, Şenkaya kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Şenkaya antika foto alanlar, Şenkaya kehribar alanlar, Şenkaya kehribar tesbih alanlar, Şenkaya Kütahya alanlar, kınık alanlar, Şenkaya seramik eşya alanlar, Şenkaya kilit alanlar, Şenkaya anahtar alanlar, Şenkaya antika anahtar alanlar, Şenkaya antika kilit alanlar, Şenkaya josefin alanlar, kaşpo alanlar, Şenkaya antika silah alanlar, Şenkaya antika rahle alanlar, rahle alanlar, Şenkaya lambader alanlar, Şenkaya minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Şenkaya komidin alanlar, Şenkaya kara kalem resim alanlar, Şenkaya blue black alanlar, Şenkaya mask alanlar, eski mask alanlar, Şenkaya aşurelik alanlar.

Şenkaya saleplik alanlar, bozalık alanlar, Şenkaya antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Şenkaya gramofon alanlar, Şenkaya mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Şenkaya güdüm alanlar, Şenkaya tekke işi alanlar, Şenkaya İznik alanlar, Şenkaya pusula alanlar, Şenkaya gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Şenkaya periyor saat alanlar, Şenkaya mangal alanlar, Şenkaya eski mangal alanlar, Şenkaya Şam işi alanlar, Şenkaya Süleymaniye işi alanlar, Şenkaya takunya alanlar, Şenkaya gümüş takunya alanlar, Şenkaya Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Şenkaya seccade alanlar, Şenkaya eski seccade alanlar, Şenkaya Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Şenkaya tablo alanlar.

Şenkaya antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Şenkaya abajur alanlar, Şenkaya sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Şenkaya antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Şenkaya madalya alanlar, Şenkaya eşya alanlar, Şenkaya ferman alanlar, Şenkaya berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Şenkaya jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Şenkaya bahça alanlar, Şenkaya Osmanlı bohça alanlar, Şenkaya bindallı alanlar, kaftan alanlar, Şenkaya ampir alanlar, Şenkaya chrıstofle alanlar, Şenkaya ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Şenkaya şamdan alanlar, Şenkaya çanta alanlar, Şenkaya van işi savat alanlar, Şenkaya tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Şenkaya Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Şenkaya hokka alanlar, Şenkaya fransız mine alanlar, Şenkaya teşhir vitrini alanlar, Şenkaya buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Şenkaya keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Şenkaya kandil alanlar, Şenkaya ebru alanlar, Şenkaya mustafa düzgünman alanlar, Şenkaya zigon alanlar, Şenkaya zemzemlik alanlar, Şenkaya mücevher kutusu alanlar, Şenkaya dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Şenkaya sürahi alanlar, Şenkaya Osmanlı sürahi alanlar, Şenkaya antik mercan alanlar, Şenkaya makta alanlar, teslim taşı alanlar, Şenkaya antik sedef alanlar, Şenkaya minyatür alanlar, Şenkaya kabe örtüsü alanlar, Şenkaya gülebdan alanlar, Şenkaya mineli dürbün alanlar, Şenkaya sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Şenkaya şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Şenkaya lali gue alanlar, Şenkaya gece sürahisi alanlar, Şenkaya meissen alanlar, Şenkaya satsuma alanlar, Şenkaya hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Şenkaya macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Şenkaya constantine alanlar, Şenkaya anonim alanlar, Şenkaya leyla gamsız alanlar, Şenkaya ibrahim safi alanlar, Şenkaya bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Şenkaya herend alanlar, Şenkaya nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Şenkaya osmanlıca alanlar, Şenkaya kitap alanlar, Şenkaya kalle alanlar, ali kartal alanlar, Şenkaya haydar besim aydar alanlar, Şenkaya orhan peker alanlar, Şenkaya sıtkı olçar alanlar, Şenkaya Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Şenkaya edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Şenkaya rus gümüşü alanlar, Şenkaya minyatür alanlar, Şenkaya viyana heykel alanlar, Şenkaya oryantal heykel alanlar, Şenkaya f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Şenkaya merasim kılıcı alanlar.

Şenkaya ahşap hilye alanlar, Şenkaya hereke halı alanlar, kuka alanlar, Şenkaya tesbih alanlar, Şenkaya seyahat saati alanlar, Şenkaya gravür alanlar, Şenkaya degü alanlar, radio antika alanlar, Şenkaya opalin alanlar, Şenkaya radyo alanlar, Şenkaya kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Şenkaya laledan alanlar, Şenkaya karaf alanlar, Şenkaya çerezlik alanlar, Şenkaya sahleplik alanlar, Şenkaya tutya alanlar, Şenkaya likör takımı alanlar, Şenkaya mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Şenkaya zarf alanlar, Şenkaya nargile alanlar, Şenkaya gülabdan alanlar, Şenkaya ferman alanlar, Şenkaya berat alanlar.

Şenkaya hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Şenkaya şifa tası alanlar, Şenkaya hokka takımı alanlar, Şenkaya mangal alanlar, Şenkaya barutluk alanlar, Şenkaya tombak alanlar, Şenkaya saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Şenkaya ağızlık alanlar, kemer alanlar, Şenkaya hançer alanlar, Şenkaya kılıç alanlar, Şenkaya mühürler alanlar, Şenkaya mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Şenkaya Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Şenkaya seccade alanlar, Şenkaya sırmalı örtüler alanlar, Şenkaya antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.