Pazaryolu antikacılar, Pazaryolu antika alanlar, Pazaryolu antika eşya alanlar, Pazaryolu antika eşyalar, Pazaryolu eski alım satım, Pazaryolu antika koleksiyoncuları, Pazaryolu antika eşya alıcıları, Pazaryolu antika şirketleri, Pazaryolu antika firması, Pazaryolu antika şirketi, Pazaryolu antika firmaları, Pazaryolu antika eşya şirketleri, Pazaryolu antika eşya firması, Pazaryolu antika eşya şirketi, Pazaryolu antika eşya firmaları, Pazaryolu müzayede şirketi, Pazaryolu eski alanlar, Pazaryolu eski eşya alanlar, Pazaryolu antika alan yerler, Pazaryolu antika eşya alan yerler, Pazaryolu eski alan yerler, Pazaryolu eski eşya alan yerler, Pazaryolu antika pazarı, Pazaryolu antika alım satım, Pazaryolu antika alıcıları, Pazaryolu antika satıcıları, Pazaryolu antika eşya satıcıları, Pazaryolu eski eşya alıcıları, Pazaryolu eski eşya satıcıları, Pazaryolu antika fiyatları, Pazaryolu antika eşya fiyatları, Pazaryolu eski fiyatları, Pazaryolu eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzurum Pazaryolu Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Pazaryolu antika eşya alanlar ve Pazaryolu antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Pazaryolu antika eşya şirketimiz, Pazaryolu antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Pazaryolu Antika Alanlar

Pazaryolu antika alanlar ve Pazaryolu antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Pazaryolu antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Pazaryolu antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Pazaryolu Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Pazaryolu antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Pazaryolu

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Pazaryolu antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Pazaryolu antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Pazaryolu Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Pazaryolu antika eşya alanlar ve Pazaryolu antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Pazaryolu antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Pazaryolu antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Pazaryolu Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Pazaryolu antika eşya alanların tercih ettiği, Pazaryolu bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Pazaryolu antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Pazaryolu antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Pazaryolu antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Pazaryolu Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Pazaryolu eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Pazaryolu eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Pazaryolu eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Pazaryolu eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Pazaryolu eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Pazaryolu Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Pazaryolu bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Pazaryolu antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Pazaryolu bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Pazaryolu antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Pazaryolu antikacılar, Pazaryolu antika eşyalar, Pazaryolu eski eşyalar, Pazaryolu antika şirketleri, Pazaryolu antika firması, Pazaryolu müzayede şirketi,Pazaryolu el yazması alanlar, Pazaryolu Kuran’ı kerim alanlar, Pazaryolu hat yazı alanlar, Pazaryolu obje alanlar, Pazaryolu gümüş alanlar, Pazaryolu turalı gümüş alanlar, Pazaryolu karaf alanlar, vazo alanlar, Pazaryolu jardinyer alanlar, Pazaryolu resim alanlar, Pazaryolu modern resim alanlar, Pazaryolu aplik alanlar, Pazaryolu bahü alanlar, Pazaryolu bavul alanlar, Pazaryolu çanak alanlar, Pazaryolu çömlek alanlar, Pazaryolu bakır alanlar, baston alanlar, Pazaryolu biskiü alanlar, Pazaryolu billur alanlar, Pazaryolu cam alanlar, Pazaryolu kristal alanlar, Pazaryolu bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Pazaryolu bandırma halısı alanlar, Pazaryolu ceviz yemek odası alanlar, Pazaryolu ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Pazaryolu ceviz sandalye alanlar, Pazaryolu cümbüş alanlar, Pazaryolu constantin oble alanlar, Pazaryolu cam obje alanlar, Pazaryolu beykoz alanlar.

Pazaryolu bohem alanlar, Pazaryolu çeşmi bülbül alanlar, Pazaryolu çeşme taşı alanlar, Pazaryolu çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Pazaryolu arnevu alanlar, art deko alanlar, Pazaryolu deko alanlar, Pazaryolu ayna alanlar, Pazaryolu asma avize alanlar, Pazaryolu aznavur gümüş alanlar, Pazaryolu aznavur alanlar, Pazaryolu bafon alanlar, Pazaryolu ayvazozki alanlar, Pazaryolu dolap alanlar, Pazaryolu divit alanlar, Pazaryolu biblo alanlar, Pazaryolu dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Pazaryolu daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Pazaryolu dekopaj işi alanlar, Pazaryolu dual alanlar, Pazaryolu dual pikap alanlar.

Pazaryolu dümen alanlar, Pazaryolu gemici dümeni alanlar, Pazaryolu gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Pazaryolu derbent halı alanlar, Pazaryolu eviye alanlar, Pazaryolu ev halısı alanlar, Pazaryolu elbiselik alanlar, Pazaryolu elbise alanlar, Pazaryolu paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Pazaryolu el işi alanlar, Pazaryolu el işi halı alanlar, Pazaryolu el işi alanlar, Pazaryolu el işi kilim alanlar, Pazaryolu çan alanlar, Pazaryolu kilise çanı alanlar, Pazaryolu gemici çanı alanlar, Pazaryolu çarık alanlar, Pazaryolu Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Pazaryolu ferforje alanlar, Pazaryolu fistan alanlar, Pazaryolu Osmanlı fistan alanlar, Pazaryolu portmanto alanlar, Pazaryolu eski saat alanlar, Pazaryolu frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Pazaryolu bronz heykel alanlar, Pazaryolu bronz sütün alanlar, Pazaryolu bronz avize alanlar, Pazaryolu bronz vazo alanlar, Pazaryolu bronz kutu alanlar, Pazaryolu bronz el işi alanlar.

Pazaryolu halı alanlar, Pazaryolu lamba alanlar, resim alanlar, Pazaryolu parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Pazaryolu insan biblosu alanlar, Pazaryolu oryantel biblo alanlar, Pazaryolu kuş biblosu alanlar, Pazaryolu havlu alanlar, Pazaryolu mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Pazaryolu turkısh antika alanlar, Pazaryolu Osmanlı eşyalar alanlar, Pazaryolu eski gelinlik alanlar, Pazaryolu İstanbul resimleri alanlar, Pazaryolu altın varak sehpa alanlar, Pazaryolu altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Pazaryolu afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Pazaryolu bronz fener alanlar, Pazaryolu bünyen alanlar, Pazaryolu develi halı alanlar, Pazaryolu dürbün alanlar, Pazaryolu teleskop alanlar, Pazaryolu sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Pazaryolu çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Pazaryolu flama alanlar, Pazaryolu alem alanlar, Pazaryolu arabesk alanlar.

Pazaryolu pul alanlar, Pazaryolu Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Pazaryolu eski fincan alanlar, Pazaryolu cam altı alanlar, Pazaryolu şamdan alanlar, Pazaryolu oryantel heykel alanlar, Pazaryolu gümüşlük alanlar, Pazaryolu hat yazı alanlar, Pazaryolu teship alanlar, hokka alanlar, Pazaryolu tophane alanlar, Pazaryolu goblen alanlar, Pazaryolu çin eski eşyalar alanlar, Pazaryolu Çanakkale alanlar, Pazaryolu Çanakkale vazo alanlar, Pazaryolu fil dişi heykel alanlar, Pazaryolu fil dişi baston alanlar, Pazaryolu fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Pazaryolu fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Pazaryolu duvar saati alanlar, Pazaryolu bez alanlar, buda heykel alanlar, Pazaryolu hamedan halı alanlar, Pazaryolu kılıç alanlar, Pazaryolu antika kılıç alanlar.

Pazaryolu antika araba alanlar, Pazaryolu antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Pazaryolu antika eşyalar alanlar, Pazaryolu kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Pazaryolu antika foto alanlar, Pazaryolu kehribar alanlar, Pazaryolu kehribar tesbih alanlar, Pazaryolu Kütahya alanlar, kınık alanlar, Pazaryolu seramik eşya alanlar, Pazaryolu kilit alanlar, Pazaryolu anahtar alanlar, Pazaryolu antika anahtar alanlar, Pazaryolu antika kilit alanlar, Pazaryolu josefin alanlar, kaşpo alanlar, Pazaryolu antika silah alanlar, Pazaryolu antika rahle alanlar, rahle alanlar, Pazaryolu lambader alanlar, Pazaryolu minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Pazaryolu komidin alanlar, Pazaryolu kara kalem resim alanlar, Pazaryolu blue black alanlar, Pazaryolu mask alanlar, eski mask alanlar, Pazaryolu aşurelik alanlar.

Pazaryolu saleplik alanlar, bozalık alanlar, Pazaryolu antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Pazaryolu gramofon alanlar, Pazaryolu mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Pazaryolu güdüm alanlar, Pazaryolu tekke işi alanlar, Pazaryolu İznik alanlar, Pazaryolu pusula alanlar, Pazaryolu gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Pazaryolu periyor saat alanlar, Pazaryolu mangal alanlar, Pazaryolu eski mangal alanlar, Pazaryolu Şam işi alanlar, Pazaryolu Süleymaniye işi alanlar, Pazaryolu takunya alanlar, Pazaryolu gümüş takunya alanlar, Pazaryolu Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Pazaryolu seccade alanlar, Pazaryolu eski seccade alanlar, Pazaryolu Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Pazaryolu tablo alanlar.

Pazaryolu antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Pazaryolu abajur alanlar, Pazaryolu sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Pazaryolu antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Pazaryolu madalya alanlar, Pazaryolu eşya alanlar, Pazaryolu ferman alanlar, Pazaryolu berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Pazaryolu jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Pazaryolu bahça alanlar, Pazaryolu Osmanlı bohça alanlar, Pazaryolu bindallı alanlar, kaftan alanlar, Pazaryolu ampir alanlar, Pazaryolu chrıstofle alanlar, Pazaryolu ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Pazaryolu şamdan alanlar, Pazaryolu çanta alanlar, Pazaryolu van işi savat alanlar, Pazaryolu tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Pazaryolu Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Pazaryolu hokka alanlar, Pazaryolu fransız mine alanlar, Pazaryolu teşhir vitrini alanlar, Pazaryolu buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Pazaryolu keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Pazaryolu kandil alanlar, Pazaryolu ebru alanlar, Pazaryolu mustafa düzgünman alanlar, Pazaryolu zigon alanlar, Pazaryolu zemzemlik alanlar, Pazaryolu mücevher kutusu alanlar, Pazaryolu dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Pazaryolu sürahi alanlar, Pazaryolu Osmanlı sürahi alanlar, Pazaryolu antik mercan alanlar, Pazaryolu makta alanlar, teslim taşı alanlar, Pazaryolu antik sedef alanlar, Pazaryolu minyatür alanlar, Pazaryolu kabe örtüsü alanlar, Pazaryolu gülebdan alanlar, Pazaryolu mineli dürbün alanlar, Pazaryolu sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Pazaryolu şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Pazaryolu lali gue alanlar, Pazaryolu gece sürahisi alanlar, Pazaryolu meissen alanlar, Pazaryolu satsuma alanlar, Pazaryolu hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Pazaryolu macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Pazaryolu constantine alanlar, Pazaryolu anonim alanlar, Pazaryolu leyla gamsız alanlar, Pazaryolu ibrahim safi alanlar, Pazaryolu bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Pazaryolu herend alanlar, Pazaryolu nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Pazaryolu osmanlıca alanlar, Pazaryolu kitap alanlar, Pazaryolu kalle alanlar, ali kartal alanlar, Pazaryolu haydar besim aydar alanlar, Pazaryolu orhan peker alanlar, Pazaryolu sıtkı olçar alanlar, Pazaryolu Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Pazaryolu edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Pazaryolu rus gümüşü alanlar, Pazaryolu minyatür alanlar, Pazaryolu viyana heykel alanlar, Pazaryolu oryantal heykel alanlar, Pazaryolu f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Pazaryolu merasim kılıcı alanlar.

Pazaryolu ahşap hilye alanlar, Pazaryolu hereke halı alanlar, kuka alanlar, Pazaryolu tesbih alanlar, Pazaryolu seyahat saati alanlar, Pazaryolu gravür alanlar, Pazaryolu degü alanlar, radio antika alanlar, Pazaryolu opalin alanlar, Pazaryolu radyo alanlar, Pazaryolu kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Pazaryolu laledan alanlar, Pazaryolu karaf alanlar, Pazaryolu çerezlik alanlar, Pazaryolu sahleplik alanlar, Pazaryolu tutya alanlar, Pazaryolu likör takımı alanlar, Pazaryolu mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Pazaryolu zarf alanlar, Pazaryolu nargile alanlar, Pazaryolu gülabdan alanlar, Pazaryolu ferman alanlar, Pazaryolu berat alanlar.

Pazaryolu hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Pazaryolu şifa tası alanlar, Pazaryolu hokka takımı alanlar, Pazaryolu mangal alanlar, Pazaryolu barutluk alanlar, Pazaryolu tombak alanlar, Pazaryolu saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Pazaryolu ağızlık alanlar, kemer alanlar, Pazaryolu hançer alanlar, Pazaryolu kılıç alanlar, Pazaryolu mühürler alanlar, Pazaryolu mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Pazaryolu Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Pazaryolu seccade alanlar, Pazaryolu sırmalı örtüler alanlar, Pazaryolu antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.