Pasinler antikacılar, Pasinler antika alanlar, Pasinler antika eşya alanlar, Pasinler antika eşyalar, Pasinler eski alım satım, Pasinler antika koleksiyoncuları, Pasinler antika eşya alıcıları, Pasinler antika şirketleri, Pasinler antika firması, Pasinler antika şirketi, Pasinler antika firmaları, Pasinler antika eşya şirketleri, Pasinler antika eşya firması, Pasinler antika eşya şirketi, Pasinler antika eşya firmaları, Pasinler müzayede şirketi, Pasinler eski alanlar, Pasinler eski eşya alanlar, Pasinler antika alan yerler, Pasinler antika eşya alan yerler, Pasinler eski alan yerler, Pasinler eski eşya alan yerler, Pasinler antika pazarı, Pasinler antika alım satım, Pasinler antika alıcıları, Pasinler antika satıcıları, Pasinler antika eşya satıcıları, Pasinler eski eşya alıcıları, Pasinler eski eşya satıcıları, Pasinler antika fiyatları, Pasinler antika eşya fiyatları, Pasinler eski fiyatları, Pasinler eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzurum Pasinler Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Pasinler antika eşya alanlar ve Pasinler antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Pasinler antika eşya şirketimiz, Pasinler antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Pasinler Antika Alanlar

Pasinler antika alanlar ve Pasinler antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Pasinler antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Pasinler antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Pasinler Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Pasinler antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Pasinler

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Pasinler antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Pasinler antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Pasinler Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Pasinler antika eşya alanlar ve Pasinler antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Pasinler antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Pasinler antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Pasinler Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Pasinler antika eşya alanların tercih ettiği, Pasinler bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Pasinler antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Pasinler antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Pasinler antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Pasinler Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Pasinler eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Pasinler eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Pasinler eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Pasinler eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Pasinler eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Pasinler Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Pasinler bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Pasinler antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Pasinler bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Pasinler antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Pasinler antikacılar, Pasinler antika eşyalar, Pasinler eski eşyalar, Pasinler antika şirketleri, Pasinler antika firması, Pasinler müzayede şirketi,Pasinler el yazması alanlar, Pasinler Kuran’ı kerim alanlar, Pasinler hat yazı alanlar, Pasinler obje alanlar, Pasinler gümüş alanlar, Pasinler turalı gümüş alanlar, Pasinler karaf alanlar, vazo alanlar, Pasinler jardinyer alanlar, Pasinler resim alanlar, Pasinler modern resim alanlar, Pasinler aplik alanlar, Pasinler bahü alanlar, Pasinler bavul alanlar, Pasinler çanak alanlar, Pasinler çömlek alanlar, Pasinler bakır alanlar, baston alanlar, Pasinler biskiü alanlar, Pasinler billur alanlar, Pasinler cam alanlar, Pasinler kristal alanlar, Pasinler bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Pasinler bandırma halısı alanlar, Pasinler ceviz yemek odası alanlar, Pasinler ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Pasinler ceviz sandalye alanlar, Pasinler cümbüş alanlar, Pasinler constantin oble alanlar, Pasinler cam obje alanlar, Pasinler beykoz alanlar.

Pasinler bohem alanlar, Pasinler çeşmi bülbül alanlar, Pasinler çeşme taşı alanlar, Pasinler çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Pasinler arnevu alanlar, art deko alanlar, Pasinler deko alanlar, Pasinler ayna alanlar, Pasinler asma avize alanlar, Pasinler aznavur gümüş alanlar, Pasinler aznavur alanlar, Pasinler bafon alanlar, Pasinler ayvazozki alanlar, Pasinler dolap alanlar, Pasinler divit alanlar, Pasinler biblo alanlar, Pasinler dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Pasinler daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Pasinler dekopaj işi alanlar, Pasinler dual alanlar, Pasinler dual pikap alanlar.

Pasinler dümen alanlar, Pasinler gemici dümeni alanlar, Pasinler gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Pasinler derbent halı alanlar, Pasinler eviye alanlar, Pasinler ev halısı alanlar, Pasinler elbiselik alanlar, Pasinler elbise alanlar, Pasinler paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Pasinler el işi alanlar, Pasinler el işi halı alanlar, Pasinler el işi alanlar, Pasinler el işi kilim alanlar, Pasinler çan alanlar, Pasinler kilise çanı alanlar, Pasinler gemici çanı alanlar, Pasinler çarık alanlar, Pasinler Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Pasinler ferforje alanlar, Pasinler fistan alanlar, Pasinler Osmanlı fistan alanlar, Pasinler portmanto alanlar, Pasinler eski saat alanlar, Pasinler frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Pasinler bronz heykel alanlar, Pasinler bronz sütün alanlar, Pasinler bronz avize alanlar, Pasinler bronz vazo alanlar, Pasinler bronz kutu alanlar, Pasinler bronz el işi alanlar.

Pasinler halı alanlar, Pasinler lamba alanlar, resim alanlar, Pasinler parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Pasinler insan biblosu alanlar, Pasinler oryantel biblo alanlar, Pasinler kuş biblosu alanlar, Pasinler havlu alanlar, Pasinler mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Pasinler turkısh antika alanlar, Pasinler Osmanlı eşyalar alanlar, Pasinler eski gelinlik alanlar, Pasinler İstanbul resimleri alanlar, Pasinler altın varak sehpa alanlar, Pasinler altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Pasinler afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Pasinler bronz fener alanlar, Pasinler bünyen alanlar, Pasinler develi halı alanlar, Pasinler dürbün alanlar, Pasinler teleskop alanlar, Pasinler sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Pasinler çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Pasinler flama alanlar, Pasinler alem alanlar, Pasinler arabesk alanlar.

Pasinler pul alanlar, Pasinler Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Pasinler eski fincan alanlar, Pasinler cam altı alanlar, Pasinler şamdan alanlar, Pasinler oryantel heykel alanlar, Pasinler gümüşlük alanlar, Pasinler hat yazı alanlar, Pasinler teship alanlar, hokka alanlar, Pasinler tophane alanlar, Pasinler goblen alanlar, Pasinler çin eski eşyalar alanlar, Pasinler Çanakkale alanlar, Pasinler Çanakkale vazo alanlar, Pasinler fil dişi heykel alanlar, Pasinler fil dişi baston alanlar, Pasinler fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Pasinler fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Pasinler duvar saati alanlar, Pasinler bez alanlar, buda heykel alanlar, Pasinler hamedan halı alanlar, Pasinler kılıç alanlar, Pasinler antika kılıç alanlar.

Pasinler antika araba alanlar, Pasinler antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Pasinler antika eşyalar alanlar, Pasinler kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Pasinler antika foto alanlar, Pasinler kehribar alanlar, Pasinler kehribar tesbih alanlar, Pasinler Kütahya alanlar, kınık alanlar, Pasinler seramik eşya alanlar, Pasinler kilit alanlar, Pasinler anahtar alanlar, Pasinler antika anahtar alanlar, Pasinler antika kilit alanlar, Pasinler josefin alanlar, kaşpo alanlar, Pasinler antika silah alanlar, Pasinler antika rahle alanlar, rahle alanlar, Pasinler lambader alanlar, Pasinler minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Pasinler komidin alanlar, Pasinler kara kalem resim alanlar, Pasinler blue black alanlar, Pasinler mask alanlar, eski mask alanlar, Pasinler aşurelik alanlar.

Pasinler saleplik alanlar, bozalık alanlar, Pasinler antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Pasinler gramofon alanlar, Pasinler mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Pasinler güdüm alanlar, Pasinler tekke işi alanlar, Pasinler İznik alanlar, Pasinler pusula alanlar, Pasinler gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Pasinler periyor saat alanlar, Pasinler mangal alanlar, Pasinler eski mangal alanlar, Pasinler Şam işi alanlar, Pasinler Süleymaniye işi alanlar, Pasinler takunya alanlar, Pasinler gümüş takunya alanlar, Pasinler Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Pasinler seccade alanlar, Pasinler eski seccade alanlar, Pasinler Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Pasinler tablo alanlar.

Pasinler antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Pasinler abajur alanlar, Pasinler sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Pasinler antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Pasinler madalya alanlar, Pasinler eşya alanlar, Pasinler ferman alanlar, Pasinler berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Pasinler jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Pasinler bahça alanlar, Pasinler Osmanlı bohça alanlar, Pasinler bindallı alanlar, kaftan alanlar, Pasinler ampir alanlar, Pasinler chrıstofle alanlar, Pasinler ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Pasinler şamdan alanlar, Pasinler çanta alanlar, Pasinler van işi savat alanlar, Pasinler tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Pasinler Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Pasinler hokka alanlar, Pasinler fransız mine alanlar, Pasinler teşhir vitrini alanlar, Pasinler buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Pasinler keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Pasinler kandil alanlar, Pasinler ebru alanlar, Pasinler mustafa düzgünman alanlar, Pasinler zigon alanlar, Pasinler zemzemlik alanlar, Pasinler mücevher kutusu alanlar, Pasinler dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Pasinler sürahi alanlar, Pasinler Osmanlı sürahi alanlar, Pasinler antik mercan alanlar, Pasinler makta alanlar, teslim taşı alanlar, Pasinler antik sedef alanlar, Pasinler minyatür alanlar, Pasinler kabe örtüsü alanlar, Pasinler gülebdan alanlar, Pasinler mineli dürbün alanlar, Pasinler sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Pasinler şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Pasinler lali gue alanlar, Pasinler gece sürahisi alanlar, Pasinler meissen alanlar, Pasinler satsuma alanlar, Pasinler hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Pasinler macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Pasinler constantine alanlar, Pasinler anonim alanlar, Pasinler leyla gamsız alanlar, Pasinler ibrahim safi alanlar, Pasinler bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Pasinler herend alanlar, Pasinler nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Pasinler osmanlıca alanlar, Pasinler kitap alanlar, Pasinler kalle alanlar, ali kartal alanlar, Pasinler haydar besim aydar alanlar, Pasinler orhan peker alanlar, Pasinler sıtkı olçar alanlar, Pasinler Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Pasinler edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Pasinler rus gümüşü alanlar, Pasinler minyatür alanlar, Pasinler viyana heykel alanlar, Pasinler oryantal heykel alanlar, Pasinler f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Pasinler merasim kılıcı alanlar.

Pasinler ahşap hilye alanlar, Pasinler hereke halı alanlar, kuka alanlar, Pasinler tesbih alanlar, Pasinler seyahat saati alanlar, Pasinler gravür alanlar, Pasinler degü alanlar, radio antika alanlar, Pasinler opalin alanlar, Pasinler radyo alanlar, Pasinler kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Pasinler laledan alanlar, Pasinler karaf alanlar, Pasinler çerezlik alanlar, Pasinler sahleplik alanlar, Pasinler tutya alanlar, Pasinler likör takımı alanlar, Pasinler mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Pasinler zarf alanlar, Pasinler nargile alanlar, Pasinler gülabdan alanlar, Pasinler ferman alanlar, Pasinler berat alanlar.

Pasinler hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Pasinler şifa tası alanlar, Pasinler hokka takımı alanlar, Pasinler mangal alanlar, Pasinler barutluk alanlar, Pasinler tombak alanlar, Pasinler saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Pasinler ağızlık alanlar, kemer alanlar, Pasinler hançer alanlar, Pasinler kılıç alanlar, Pasinler mühürler alanlar, Pasinler mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Pasinler Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Pasinler seccade alanlar, Pasinler sırmalı örtüler alanlar, Pasinler antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.