Palandöken antikacılar, Palandöken antika alanlar, Palandöken antika eşya alanlar, Palandöken antika eşyalar, Palandöken eski alım satım, Palandöken antika koleksiyoncuları, Palandöken antika eşya alıcıları, Palandöken antika şirketleri, Palandöken antika firması, Palandöken antika şirketi, Palandöken antika firmaları, Palandöken antika eşya şirketleri, Palandöken antika eşya firması, Palandöken antika eşya şirketi, Palandöken antika eşya firmaları, Palandöken müzayede şirketi, Palandöken eski alanlar, Palandöken eski eşya alanlar, Palandöken antika alan yerler, Palandöken antika eşya alan yerler, Palandöken eski alan yerler, Palandöken eski eşya alan yerler, Palandöken antika pazarı, Palandöken antika alım satım, Palandöken antika alıcıları, Palandöken antika satıcıları, Palandöken antika eşya satıcıları, Palandöken eski eşya alıcıları, Palandöken eski eşya satıcıları, Palandöken antika fiyatları, Palandöken antika eşya fiyatları, Palandöken eski fiyatları, Palandöken eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzurum Palandöken Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Palandöken antika eşya alanlar ve Palandöken antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Palandöken antika eşya şirketimiz, Palandöken antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Palandöken Antika Alanlar

Palandöken antika alanlar ve Palandöken antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Palandöken antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Palandöken antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Palandöken Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Palandöken antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Palandöken

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Palandöken antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Palandöken antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Palandöken Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Palandöken antika eşya alanlar ve Palandöken antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Palandöken antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Palandöken antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Palandöken Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Palandöken antika eşya alanların tercih ettiği, Palandöken bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Palandöken antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Palandöken antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Palandöken antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Palandöken Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Palandöken eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Palandöken eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Palandöken eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Palandöken eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Palandöken eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Palandöken Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Palandöken bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Palandöken antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Palandöken bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Palandöken antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Palandöken antikacılar, Palandöken antika eşyalar, Palandöken eski eşyalar, Palandöken antika şirketleri, Palandöken antika firması, Palandöken müzayede şirketi,Palandöken el yazması alanlar, Palandöken Kuran’ı kerim alanlar, Palandöken hat yazı alanlar, Palandöken obje alanlar, Palandöken gümüş alanlar, Palandöken turalı gümüş alanlar, Palandöken karaf alanlar, vazo alanlar, Palandöken jardinyer alanlar, Palandöken resim alanlar, Palandöken modern resim alanlar, Palandöken aplik alanlar, Palandöken bahü alanlar, Palandöken bavul alanlar, Palandöken çanak alanlar, Palandöken çömlek alanlar, Palandöken bakır alanlar, baston alanlar, Palandöken biskiü alanlar, Palandöken billur alanlar, Palandöken cam alanlar, Palandöken kristal alanlar, Palandöken bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Palandöken bandırma halısı alanlar, Palandöken ceviz yemek odası alanlar, Palandöken ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Palandöken ceviz sandalye alanlar, Palandöken cümbüş alanlar, Palandöken constantin oble alanlar, Palandöken cam obje alanlar, Palandöken beykoz alanlar.

Palandöken bohem alanlar, Palandöken çeşmi bülbül alanlar, Palandöken çeşme taşı alanlar, Palandöken çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Palandöken arnevu alanlar, art deko alanlar, Palandöken deko alanlar, Palandöken ayna alanlar, Palandöken asma avize alanlar, Palandöken aznavur gümüş alanlar, Palandöken aznavur alanlar, Palandöken bafon alanlar, Palandöken ayvazozki alanlar, Palandöken dolap alanlar, Palandöken divit alanlar, Palandöken biblo alanlar, Palandöken dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Palandöken daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Palandöken dekopaj işi alanlar, Palandöken dual alanlar, Palandöken dual pikap alanlar.

Palandöken dümen alanlar, Palandöken gemici dümeni alanlar, Palandöken gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Palandöken derbent halı alanlar, Palandöken eviye alanlar, Palandöken ev halısı alanlar, Palandöken elbiselik alanlar, Palandöken elbise alanlar, Palandöken paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Palandöken el işi alanlar, Palandöken el işi halı alanlar, Palandöken el işi alanlar, Palandöken el işi kilim alanlar, Palandöken çan alanlar, Palandöken kilise çanı alanlar, Palandöken gemici çanı alanlar, Palandöken çarık alanlar, Palandöken Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Palandöken ferforje alanlar, Palandöken fistan alanlar, Palandöken Osmanlı fistan alanlar, Palandöken portmanto alanlar, Palandöken eski saat alanlar, Palandöken frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Palandöken bronz heykel alanlar, Palandöken bronz sütün alanlar, Palandöken bronz avize alanlar, Palandöken bronz vazo alanlar, Palandöken bronz kutu alanlar, Palandöken bronz el işi alanlar.

Palandöken halı alanlar, Palandöken lamba alanlar, resim alanlar, Palandöken parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Palandöken insan biblosu alanlar, Palandöken oryantel biblo alanlar, Palandöken kuş biblosu alanlar, Palandöken havlu alanlar, Palandöken mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Palandöken turkısh antika alanlar, Palandöken Osmanlı eşyalar alanlar, Palandöken eski gelinlik alanlar, Palandöken İstanbul resimleri alanlar, Palandöken altın varak sehpa alanlar, Palandöken altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Palandöken afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Palandöken bronz fener alanlar, Palandöken bünyen alanlar, Palandöken develi halı alanlar, Palandöken dürbün alanlar, Palandöken teleskop alanlar, Palandöken sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Palandöken çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Palandöken flama alanlar, Palandöken alem alanlar, Palandöken arabesk alanlar.

Palandöken pul alanlar, Palandöken Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Palandöken eski fincan alanlar, Palandöken cam altı alanlar, Palandöken şamdan alanlar, Palandöken oryantel heykel alanlar, Palandöken gümüşlük alanlar, Palandöken hat yazı alanlar, Palandöken teship alanlar, hokka alanlar, Palandöken tophane alanlar, Palandöken goblen alanlar, Palandöken çin eski eşyalar alanlar, Palandöken Çanakkale alanlar, Palandöken Çanakkale vazo alanlar, Palandöken fil dişi heykel alanlar, Palandöken fil dişi baston alanlar, Palandöken fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Palandöken fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Palandöken duvar saati alanlar, Palandöken bez alanlar, buda heykel alanlar, Palandöken hamedan halı alanlar, Palandöken kılıç alanlar, Palandöken antika kılıç alanlar.

Palandöken antika araba alanlar, Palandöken antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Palandöken antika eşyalar alanlar, Palandöken kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Palandöken antika foto alanlar, Palandöken kehribar alanlar, Palandöken kehribar tesbih alanlar, Palandöken Kütahya alanlar, kınık alanlar, Palandöken seramik eşya alanlar, Palandöken kilit alanlar, Palandöken anahtar alanlar, Palandöken antika anahtar alanlar, Palandöken antika kilit alanlar, Palandöken josefin alanlar, kaşpo alanlar, Palandöken antika silah alanlar, Palandöken antika rahle alanlar, rahle alanlar, Palandöken lambader alanlar, Palandöken minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Palandöken komidin alanlar, Palandöken kara kalem resim alanlar, Palandöken blue black alanlar, Palandöken mask alanlar, eski mask alanlar, Palandöken aşurelik alanlar.

Palandöken saleplik alanlar, bozalık alanlar, Palandöken antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Palandöken gramofon alanlar, Palandöken mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Palandöken güdüm alanlar, Palandöken tekke işi alanlar, Palandöken İznik alanlar, Palandöken pusula alanlar, Palandöken gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Palandöken periyor saat alanlar, Palandöken mangal alanlar, Palandöken eski mangal alanlar, Palandöken Şam işi alanlar, Palandöken Süleymaniye işi alanlar, Palandöken takunya alanlar, Palandöken gümüş takunya alanlar, Palandöken Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Palandöken seccade alanlar, Palandöken eski seccade alanlar, Palandöken Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Palandöken tablo alanlar.

Palandöken antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Palandöken abajur alanlar, Palandöken sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Palandöken antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Palandöken madalya alanlar, Palandöken eşya alanlar, Palandöken ferman alanlar, Palandöken berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Palandöken jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Palandöken bahça alanlar, Palandöken Osmanlı bohça alanlar, Palandöken bindallı alanlar, kaftan alanlar, Palandöken ampir alanlar, Palandöken chrıstofle alanlar, Palandöken ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Palandöken şamdan alanlar, Palandöken çanta alanlar, Palandöken van işi savat alanlar, Palandöken tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Palandöken Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Palandöken hokka alanlar, Palandöken fransız mine alanlar, Palandöken teşhir vitrini alanlar, Palandöken buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Palandöken keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Palandöken kandil alanlar, Palandöken ebru alanlar, Palandöken mustafa düzgünman alanlar, Palandöken zigon alanlar, Palandöken zemzemlik alanlar, Palandöken mücevher kutusu alanlar, Palandöken dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Palandöken sürahi alanlar, Palandöken Osmanlı sürahi alanlar, Palandöken antik mercan alanlar, Palandöken makta alanlar, teslim taşı alanlar, Palandöken antik sedef alanlar, Palandöken minyatür alanlar, Palandöken kabe örtüsü alanlar, Palandöken gülebdan alanlar, Palandöken mineli dürbün alanlar, Palandöken sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Palandöken şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Palandöken lali gue alanlar, Palandöken gece sürahisi alanlar, Palandöken meissen alanlar, Palandöken satsuma alanlar, Palandöken hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Palandöken macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Palandöken constantine alanlar, Palandöken anonim alanlar, Palandöken leyla gamsız alanlar, Palandöken ibrahim safi alanlar, Palandöken bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Palandöken herend alanlar, Palandöken nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Palandöken osmanlıca alanlar, Palandöken kitap alanlar, Palandöken kalle alanlar, ali kartal alanlar, Palandöken haydar besim aydar alanlar, Palandöken orhan peker alanlar, Palandöken sıtkı olçar alanlar, Palandöken Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Palandöken edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Palandöken rus gümüşü alanlar, Palandöken minyatür alanlar, Palandöken viyana heykel alanlar, Palandöken oryantal heykel alanlar, Palandöken f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Palandöken merasim kılıcı alanlar.

Palandöken ahşap hilye alanlar, Palandöken hereke halı alanlar, kuka alanlar, Palandöken tesbih alanlar, Palandöken seyahat saati alanlar, Palandöken gravür alanlar, Palandöken degü alanlar, radio antika alanlar, Palandöken opalin alanlar, Palandöken radyo alanlar, Palandöken kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Palandöken laledan alanlar, Palandöken karaf alanlar, Palandöken çerezlik alanlar, Palandöken sahleplik alanlar, Palandöken tutya alanlar, Palandöken likör takımı alanlar, Palandöken mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Palandöken zarf alanlar, Palandöken nargile alanlar, Palandöken gülabdan alanlar, Palandöken ferman alanlar, Palandöken berat alanlar.

Palandöken hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Palandöken şifa tası alanlar, Palandöken hokka takımı alanlar, Palandöken mangal alanlar, Palandöken barutluk alanlar, Palandöken tombak alanlar, Palandöken saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Palandöken ağızlık alanlar, kemer alanlar, Palandöken hançer alanlar, Palandöken kılıç alanlar, Palandöken mühürler alanlar, Palandöken mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Palandöken Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Palandöken seccade alanlar, Palandöken sırmalı örtüler alanlar, Palandöken antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.