Oltu antikacılar, Oltu antika alanlar, Oltu antika eşya alanlar, Oltu antika eşyalar, Oltu eski alım satım, Oltu antika koleksiyoncuları, Oltu antika eşya alıcıları, Oltu antika şirketleri, Oltu antika firması, Oltu antika şirketi, Oltu antika firmaları, Oltu antika eşya şirketleri, Oltu antika eşya firması, Oltu antika eşya şirketi, Oltu antika eşya firmaları, Oltu müzayede şirketi, Oltu eski alanlar, Oltu eski eşya alanlar, Oltu antika alan yerler, Oltu antika eşya alan yerler, Oltu eski alan yerler, Oltu eski eşya alan yerler, Oltu antika pazarı, Oltu antika alım satım, Oltu antika alıcıları, Oltu antika satıcıları, Oltu antika eşya satıcıları, Oltu eski eşya alıcıları, Oltu eski eşya satıcıları, Oltu antika fiyatları, Oltu antika eşya fiyatları, Oltu eski fiyatları, Oltu eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzurum Oltu Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Oltu antika eşya alanlar ve Oltu antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Oltu antika eşya şirketimiz, Oltu antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Oltu Antika Alanlar

Oltu antika alanlar ve Oltu antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Oltu antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Oltu antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Oltu Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Oltu antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Oltu

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Oltu antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Oltu antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Oltu Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Oltu antika eşya alanlar ve Oltu antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Oltu antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Oltu antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Oltu Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Oltu antika eşya alanların tercih ettiği, Oltu bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Oltu antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Oltu antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Oltu antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Oltu Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Oltu eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Oltu eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Oltu eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Oltu eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Oltu eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Oltu Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Oltu bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Oltu antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Oltu bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Oltu antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Oltu antikacılar, Oltu antika eşyalar, Oltu eski eşyalar, Oltu antika şirketleri, Oltu antika firması, Oltu müzayede şirketi,Oltu el yazması alanlar, Oltu Kuran’ı kerim alanlar, Oltu hat yazı alanlar, Oltu obje alanlar, Oltu gümüş alanlar, Oltu turalı gümüş alanlar, Oltu karaf alanlar, vazo alanlar, Oltu jardinyer alanlar, Oltu resim alanlar, Oltu modern resim alanlar, Oltu aplik alanlar, Oltu bahü alanlar, Oltu bavul alanlar, Oltu çanak alanlar, Oltu çömlek alanlar, Oltu bakır alanlar, baston alanlar, Oltu biskiü alanlar, Oltu billur alanlar, Oltu cam alanlar, Oltu kristal alanlar, Oltu bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Oltu bandırma halısı alanlar, Oltu ceviz yemek odası alanlar, Oltu ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Oltu ceviz sandalye alanlar, Oltu cümbüş alanlar, Oltu constantin oble alanlar, Oltu cam obje alanlar, Oltu beykoz alanlar.

Oltu bohem alanlar, Oltu çeşmi bülbül alanlar, Oltu çeşme taşı alanlar, Oltu çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Oltu arnevu alanlar, art deko alanlar, Oltu deko alanlar, Oltu ayna alanlar, Oltu asma avize alanlar, Oltu aznavur gümüş alanlar, Oltu aznavur alanlar, Oltu bafon alanlar, Oltu ayvazozki alanlar, Oltu dolap alanlar, Oltu divit alanlar, Oltu biblo alanlar, Oltu dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Oltu daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Oltu dekopaj işi alanlar, Oltu dual alanlar, Oltu dual pikap alanlar.

Oltu dümen alanlar, Oltu gemici dümeni alanlar, Oltu gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Oltu derbent halı alanlar, Oltu eviye alanlar, Oltu ev halısı alanlar, Oltu elbiselik alanlar, Oltu elbise alanlar, Oltu paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Oltu el işi alanlar, Oltu el işi halı alanlar, Oltu el işi alanlar, Oltu el işi kilim alanlar, Oltu çan alanlar, Oltu kilise çanı alanlar, Oltu gemici çanı alanlar, Oltu çarık alanlar, Oltu Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Oltu ferforje alanlar, Oltu fistan alanlar, Oltu Osmanlı fistan alanlar, Oltu portmanto alanlar, Oltu eski saat alanlar, Oltu frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Oltu bronz heykel alanlar, Oltu bronz sütün alanlar, Oltu bronz avize alanlar, Oltu bronz vazo alanlar, Oltu bronz kutu alanlar, Oltu bronz el işi alanlar.

Oltu halı alanlar, Oltu lamba alanlar, resim alanlar, Oltu parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Oltu insan biblosu alanlar, Oltu oryantel biblo alanlar, Oltu kuş biblosu alanlar, Oltu havlu alanlar, Oltu mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Oltu turkısh antika alanlar, Oltu Osmanlı eşyalar alanlar, Oltu eski gelinlik alanlar, Oltu İstanbul resimleri alanlar, Oltu altın varak sehpa alanlar, Oltu altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Oltu afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Oltu bronz fener alanlar, Oltu bünyen alanlar, Oltu develi halı alanlar, Oltu dürbün alanlar, Oltu teleskop alanlar, Oltu sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Oltu çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Oltu flama alanlar, Oltu alem alanlar, Oltu arabesk alanlar.

Oltu pul alanlar, Oltu Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Oltu eski fincan alanlar, Oltu cam altı alanlar, Oltu şamdan alanlar, Oltu oryantel heykel alanlar, Oltu gümüşlük alanlar, Oltu hat yazı alanlar, Oltu teship alanlar, hokka alanlar, Oltu tophane alanlar, Oltu goblen alanlar, Oltu çin eski eşyalar alanlar, Oltu Çanakkale alanlar, Oltu Çanakkale vazo alanlar, Oltu fil dişi heykel alanlar, Oltu fil dişi baston alanlar, Oltu fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Oltu fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Oltu duvar saati alanlar, Oltu bez alanlar, buda heykel alanlar, Oltu hamedan halı alanlar, Oltu kılıç alanlar, Oltu antika kılıç alanlar.

Oltu antika araba alanlar, Oltu antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Oltu antika eşyalar alanlar, Oltu kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Oltu antika foto alanlar, Oltu kehribar alanlar, Oltu kehribar tesbih alanlar, Oltu Kütahya alanlar, kınık alanlar, Oltu seramik eşya alanlar, Oltu kilit alanlar, Oltu anahtar alanlar, Oltu antika anahtar alanlar, Oltu antika kilit alanlar, Oltu josefin alanlar, kaşpo alanlar, Oltu antika silah alanlar, Oltu antika rahle alanlar, rahle alanlar, Oltu lambader alanlar, Oltu minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Oltu komidin alanlar, Oltu kara kalem resim alanlar, Oltu blue black alanlar, Oltu mask alanlar, eski mask alanlar, Oltu aşurelik alanlar.

Oltu saleplik alanlar, bozalık alanlar, Oltu antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Oltu gramofon alanlar, Oltu mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Oltu güdüm alanlar, Oltu tekke işi alanlar, Oltu İznik alanlar, Oltu pusula alanlar, Oltu gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Oltu periyor saat alanlar, Oltu mangal alanlar, Oltu eski mangal alanlar, Oltu Şam işi alanlar, Oltu Süleymaniye işi alanlar, Oltu takunya alanlar, Oltu gümüş takunya alanlar, Oltu Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Oltu seccade alanlar, Oltu eski seccade alanlar, Oltu Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Oltu tablo alanlar.

Oltu antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Oltu abajur alanlar, Oltu sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Oltu antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Oltu madalya alanlar, Oltu eşya alanlar, Oltu ferman alanlar, Oltu berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Oltu jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Oltu bahça alanlar, Oltu Osmanlı bohça alanlar, Oltu bindallı alanlar, kaftan alanlar, Oltu ampir alanlar, Oltu chrıstofle alanlar, Oltu ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Oltu şamdan alanlar, Oltu çanta alanlar, Oltu van işi savat alanlar, Oltu tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Oltu Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Oltu hokka alanlar, Oltu fransız mine alanlar, Oltu teşhir vitrini alanlar, Oltu buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Oltu keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Oltu kandil alanlar, Oltu ebru alanlar, Oltu mustafa düzgünman alanlar, Oltu zigon alanlar, Oltu zemzemlik alanlar, Oltu mücevher kutusu alanlar, Oltu dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Oltu sürahi alanlar, Oltu Osmanlı sürahi alanlar, Oltu antik mercan alanlar, Oltu makta alanlar, teslim taşı alanlar, Oltu antik sedef alanlar, Oltu minyatür alanlar, Oltu kabe örtüsü alanlar, Oltu gülebdan alanlar, Oltu mineli dürbün alanlar, Oltu sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Oltu şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Oltu lali gue alanlar, Oltu gece sürahisi alanlar, Oltu meissen alanlar, Oltu satsuma alanlar, Oltu hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Oltu macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Oltu constantine alanlar, Oltu anonim alanlar, Oltu leyla gamsız alanlar, Oltu ibrahim safi alanlar, Oltu bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Oltu herend alanlar, Oltu nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Oltu osmanlıca alanlar, Oltu kitap alanlar, Oltu kalle alanlar, ali kartal alanlar, Oltu haydar besim aydar alanlar, Oltu orhan peker alanlar, Oltu sıtkı olçar alanlar, Oltu Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Oltu edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Oltu rus gümüşü alanlar, Oltu minyatür alanlar, Oltu viyana heykel alanlar, Oltu oryantal heykel alanlar, Oltu f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Oltu merasim kılıcı alanlar.

Oltu ahşap hilye alanlar, Oltu hereke halı alanlar, kuka alanlar, Oltu tesbih alanlar, Oltu seyahat saati alanlar, Oltu gravür alanlar, Oltu degü alanlar, radio antika alanlar, Oltu opalin alanlar, Oltu radyo alanlar, Oltu kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Oltu laledan alanlar, Oltu karaf alanlar, Oltu çerezlik alanlar, Oltu sahleplik alanlar, Oltu tutya alanlar, Oltu likör takımı alanlar, Oltu mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Oltu zarf alanlar, Oltu nargile alanlar, Oltu gülabdan alanlar, Oltu ferman alanlar, Oltu berat alanlar.

Oltu hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Oltu şifa tası alanlar, Oltu hokka takımı alanlar, Oltu mangal alanlar, Oltu barutluk alanlar, Oltu tombak alanlar, Oltu saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Oltu ağızlık alanlar, kemer alanlar, Oltu hançer alanlar, Oltu kılıç alanlar, Oltu mühürler alanlar, Oltu mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Oltu Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Oltu seccade alanlar, Oltu sırmalı örtüler alanlar, Oltu antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.