Köprüköy antikacılar, Köprüköy antika alanlar, Köprüköy antika eşya alanlar, Köprüköy antika eşyalar, Köprüköy eski alım satım, Köprüköy antika koleksiyoncuları, Köprüköy antika eşya alıcıları, Köprüköy antika şirketleri, Köprüköy antika firması, Köprüköy antika şirketi, Köprüköy antika firmaları, Köprüköy antika eşya şirketleri, Köprüköy antika eşya firması, Köprüköy antika eşya şirketi, Köprüköy antika eşya firmaları, Köprüköy müzayede şirketi, Köprüköy eski alanlar, Köprüköy eski eşya alanlar, Köprüköy antika alan yerler, Köprüköy antika eşya alan yerler, Köprüköy eski alan yerler, Köprüköy eski eşya alan yerler, Köprüköy antika pazarı, Köprüköy antika alım satım, Köprüköy antika alıcıları, Köprüköy antika satıcıları, Köprüköy antika eşya satıcıları, Köprüköy eski eşya alıcıları, Köprüköy eski eşya satıcıları, Köprüköy antika fiyatları, Köprüköy antika eşya fiyatları, Köprüköy eski fiyatları, Köprüköy eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzurum Köprüköy Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Köprüköy antika eşya alanlar ve Köprüköy antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Köprüköy antika eşya şirketimiz, Köprüköy antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Köprüköy Antika Alanlar

Köprüköy antika alanlar ve Köprüköy antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Köprüköy antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Köprüköy antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Köprüköy Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Köprüköy antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Köprüköy

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Köprüköy antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Köprüköy antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Köprüköy Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Köprüköy antika eşya alanlar ve Köprüköy antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Köprüköy antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Köprüköy antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Köprüköy Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Köprüköy antika eşya alanların tercih ettiği, Köprüköy bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Köprüköy antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Köprüköy antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Köprüköy antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Köprüköy Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Köprüköy eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Köprüköy eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Köprüköy eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Köprüköy eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Köprüköy eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Köprüköy Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Köprüköy bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Köprüköy antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Köprüköy bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Köprüköy antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Köprüköy antikacılar, Köprüköy antika eşyalar, Köprüköy eski eşyalar, Köprüköy antika şirketleri, Köprüköy antika firması, Köprüköy müzayede şirketi,Köprüköy el yazması alanlar, Köprüköy Kuran’ı kerim alanlar, Köprüköy hat yazı alanlar, Köprüköy obje alanlar, Köprüköy gümüş alanlar, Köprüköy turalı gümüş alanlar, Köprüköy karaf alanlar, vazo alanlar, Köprüköy jardinyer alanlar, Köprüköy resim alanlar, Köprüköy modern resim alanlar, Köprüköy aplik alanlar, Köprüköy bahü alanlar, Köprüköy bavul alanlar, Köprüköy çanak alanlar, Köprüköy çömlek alanlar, Köprüköy bakır alanlar, baston alanlar, Köprüköy biskiü alanlar, Köprüköy billur alanlar, Köprüköy cam alanlar, Köprüköy kristal alanlar, Köprüköy bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Köprüköy bandırma halısı alanlar, Köprüköy ceviz yemek odası alanlar, Köprüköy ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Köprüköy ceviz sandalye alanlar, Köprüköy cümbüş alanlar, Köprüköy constantin oble alanlar, Köprüköy cam obje alanlar, Köprüköy beykoz alanlar.

Köprüköy bohem alanlar, Köprüköy çeşmi bülbül alanlar, Köprüköy çeşme taşı alanlar, Köprüköy çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Köprüköy arnevu alanlar, art deko alanlar, Köprüköy deko alanlar, Köprüköy ayna alanlar, Köprüköy asma avize alanlar, Köprüköy aznavur gümüş alanlar, Köprüköy aznavur alanlar, Köprüköy bafon alanlar, Köprüköy ayvazozki alanlar, Köprüköy dolap alanlar, Köprüköy divit alanlar, Köprüköy biblo alanlar, Köprüköy dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Köprüköy daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Köprüköy dekopaj işi alanlar, Köprüköy dual alanlar, Köprüköy dual pikap alanlar.

Köprüköy dümen alanlar, Köprüköy gemici dümeni alanlar, Köprüköy gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Köprüköy derbent halı alanlar, Köprüköy eviye alanlar, Köprüköy ev halısı alanlar, Köprüköy elbiselik alanlar, Köprüköy elbise alanlar, Köprüköy paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Köprüköy el işi alanlar, Köprüköy el işi halı alanlar, Köprüköy el işi alanlar, Köprüköy el işi kilim alanlar, Köprüköy çan alanlar, Köprüköy kilise çanı alanlar, Köprüköy gemici çanı alanlar, Köprüköy çarık alanlar, Köprüköy Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Köprüköy ferforje alanlar, Köprüköy fistan alanlar, Köprüköy Osmanlı fistan alanlar, Köprüköy portmanto alanlar, Köprüköy eski saat alanlar, Köprüköy frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Köprüköy bronz heykel alanlar, Köprüköy bronz sütün alanlar, Köprüköy bronz avize alanlar, Köprüköy bronz vazo alanlar, Köprüköy bronz kutu alanlar, Köprüköy bronz el işi alanlar.

Köprüköy halı alanlar, Köprüköy lamba alanlar, resim alanlar, Köprüköy parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Köprüköy insan biblosu alanlar, Köprüköy oryantel biblo alanlar, Köprüköy kuş biblosu alanlar, Köprüköy havlu alanlar, Köprüköy mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Köprüköy turkısh antika alanlar, Köprüköy Osmanlı eşyalar alanlar, Köprüköy eski gelinlik alanlar, Köprüköy İstanbul resimleri alanlar, Köprüköy altın varak sehpa alanlar, Köprüköy altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Köprüköy afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Köprüköy bronz fener alanlar, Köprüköy bünyen alanlar, Köprüköy develi halı alanlar, Köprüköy dürbün alanlar, Köprüköy teleskop alanlar, Köprüköy sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Köprüköy çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Köprüköy flama alanlar, Köprüköy alem alanlar, Köprüköy arabesk alanlar.

Köprüköy pul alanlar, Köprüköy Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Köprüköy eski fincan alanlar, Köprüköy cam altı alanlar, Köprüköy şamdan alanlar, Köprüköy oryantel heykel alanlar, Köprüköy gümüşlük alanlar, Köprüköy hat yazı alanlar, Köprüköy teship alanlar, hokka alanlar, Köprüköy tophane alanlar, Köprüköy goblen alanlar, Köprüköy çin eski eşyalar alanlar, Köprüköy Çanakkale alanlar, Köprüköy Çanakkale vazo alanlar, Köprüköy fil dişi heykel alanlar, Köprüköy fil dişi baston alanlar, Köprüköy fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Köprüköy fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Köprüköy duvar saati alanlar, Köprüköy bez alanlar, buda heykel alanlar, Köprüköy hamedan halı alanlar, Köprüköy kılıç alanlar, Köprüköy antika kılıç alanlar.

Köprüköy antika araba alanlar, Köprüköy antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Köprüköy antika eşyalar alanlar, Köprüköy kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Köprüköy antika foto alanlar, Köprüköy kehribar alanlar, Köprüköy kehribar tesbih alanlar, Köprüköy Kütahya alanlar, kınık alanlar, Köprüköy seramik eşya alanlar, Köprüköy kilit alanlar, Köprüköy anahtar alanlar, Köprüköy antika anahtar alanlar, Köprüköy antika kilit alanlar, Köprüköy josefin alanlar, kaşpo alanlar, Köprüköy antika silah alanlar, Köprüköy antika rahle alanlar, rahle alanlar, Köprüköy lambader alanlar, Köprüköy minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Köprüköy komidin alanlar, Köprüköy kara kalem resim alanlar, Köprüköy blue black alanlar, Köprüköy mask alanlar, eski mask alanlar, Köprüköy aşurelik alanlar.

Köprüköy saleplik alanlar, bozalık alanlar, Köprüköy antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Köprüköy gramofon alanlar, Köprüköy mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Köprüköy güdüm alanlar, Köprüköy tekke işi alanlar, Köprüköy İznik alanlar, Köprüköy pusula alanlar, Köprüköy gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Köprüköy periyor saat alanlar, Köprüköy mangal alanlar, Köprüköy eski mangal alanlar, Köprüköy Şam işi alanlar, Köprüköy Süleymaniye işi alanlar, Köprüköy takunya alanlar, Köprüköy gümüş takunya alanlar, Köprüköy Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Köprüköy seccade alanlar, Köprüköy eski seccade alanlar, Köprüköy Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Köprüköy tablo alanlar.

Köprüköy antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Köprüköy abajur alanlar, Köprüköy sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Köprüköy antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Köprüköy madalya alanlar, Köprüköy eşya alanlar, Köprüköy ferman alanlar, Köprüköy berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Köprüköy jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Köprüköy bahça alanlar, Köprüköy Osmanlı bohça alanlar, Köprüköy bindallı alanlar, kaftan alanlar, Köprüköy ampir alanlar, Köprüköy chrıstofle alanlar, Köprüköy ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Köprüköy şamdan alanlar, Köprüköy çanta alanlar, Köprüköy van işi savat alanlar, Köprüköy tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Köprüköy Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Köprüköy hokka alanlar, Köprüköy fransız mine alanlar, Köprüköy teşhir vitrini alanlar, Köprüköy buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Köprüköy keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Köprüköy kandil alanlar, Köprüköy ebru alanlar, Köprüköy mustafa düzgünman alanlar, Köprüköy zigon alanlar, Köprüköy zemzemlik alanlar, Köprüköy mücevher kutusu alanlar, Köprüköy dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Köprüköy sürahi alanlar, Köprüköy Osmanlı sürahi alanlar, Köprüköy antik mercan alanlar, Köprüköy makta alanlar, teslim taşı alanlar, Köprüköy antik sedef alanlar, Köprüköy minyatür alanlar, Köprüköy kabe örtüsü alanlar, Köprüköy gülebdan alanlar, Köprüköy mineli dürbün alanlar, Köprüköy sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Köprüköy şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Köprüköy lali gue alanlar, Köprüköy gece sürahisi alanlar, Köprüköy meissen alanlar, Köprüköy satsuma alanlar, Köprüköy hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Köprüköy macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Köprüköy constantine alanlar, Köprüköy anonim alanlar, Köprüköy leyla gamsız alanlar, Köprüköy ibrahim safi alanlar, Köprüköy bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Köprüköy herend alanlar, Köprüköy nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Köprüköy osmanlıca alanlar, Köprüköy kitap alanlar, Köprüköy kalle alanlar, ali kartal alanlar, Köprüköy haydar besim aydar alanlar, Köprüköy orhan peker alanlar, Köprüköy sıtkı olçar alanlar, Köprüköy Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Köprüköy edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Köprüköy rus gümüşü alanlar, Köprüköy minyatür alanlar, Köprüköy viyana heykel alanlar, Köprüköy oryantal heykel alanlar, Köprüköy f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Köprüköy merasim kılıcı alanlar.

Köprüköy ahşap hilye alanlar, Köprüköy hereke halı alanlar, kuka alanlar, Köprüköy tesbih alanlar, Köprüköy seyahat saati alanlar, Köprüköy gravür alanlar, Köprüköy degü alanlar, radio antika alanlar, Köprüköy opalin alanlar, Köprüköy radyo alanlar, Köprüköy kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Köprüköy laledan alanlar, Köprüköy karaf alanlar, Köprüköy çerezlik alanlar, Köprüköy sahleplik alanlar, Köprüköy tutya alanlar, Köprüköy likör takımı alanlar, Köprüköy mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Köprüköy zarf alanlar, Köprüköy nargile alanlar, Köprüköy gülabdan alanlar, Köprüköy ferman alanlar, Köprüköy berat alanlar.

Köprüköy hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Köprüköy şifa tası alanlar, Köprüköy hokka takımı alanlar, Köprüköy mangal alanlar, Köprüköy barutluk alanlar, Köprüköy tombak alanlar, Köprüköy saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Köprüköy ağızlık alanlar, kemer alanlar, Köprüköy hançer alanlar, Köprüköy kılıç alanlar, Köprüköy mühürler alanlar, Köprüköy mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Köprüköy Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Köprüköy seccade alanlar, Köprüköy sırmalı örtüler alanlar, Köprüköy antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.