Karayazı antikacılar, Karayazı antika alanlar, Karayazı antika eşya alanlar, Karayazı antika eşyalar, Karayazı eski alım satım, Karayazı antika koleksiyoncuları, Karayazı antika eşya alıcıları, Karayazı antika şirketleri, Karayazı antika firması, Karayazı antika şirketi, Karayazı antika firmaları, Karayazı antika eşya şirketleri, Karayazı antika eşya firması, Karayazı antika eşya şirketi, Karayazı antika eşya firmaları, Karayazı müzayede şirketi, Karayazı eski alanlar, Karayazı eski eşya alanlar, Karayazı antika alan yerler, Karayazı antika eşya alan yerler, Karayazı eski alan yerler, Karayazı eski eşya alan yerler, Karayazı antika pazarı, Karayazı antika alım satım, Karayazı antika alıcıları, Karayazı antika satıcıları, Karayazı antika eşya satıcıları, Karayazı eski eşya alıcıları, Karayazı eski eşya satıcıları, Karayazı antika fiyatları, Karayazı antika eşya fiyatları, Karayazı eski fiyatları, Karayazı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzurum Karayazı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Karayazı antika eşya alanlar ve Karayazı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Karayazı antika eşya şirketimiz, Karayazı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Karayazı Antika Alanlar

Karayazı antika alanlar ve Karayazı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Karayazı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Karayazı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Karayazı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Karayazı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Karayazı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Karayazı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Karayazı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Karayazı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Karayazı antika eşya alanlar ve Karayazı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Karayazı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Karayazı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Karayazı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Karayazı antika eşya alanların tercih ettiği, Karayazı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Karayazı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Karayazı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Karayazı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Karayazı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Karayazı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Karayazı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Karayazı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Karayazı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Karayazı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Karayazı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Karayazı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Karayazı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Karayazı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Karayazı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Karayazı antikacılar, Karayazı antika eşyalar, Karayazı eski eşyalar, Karayazı antika şirketleri, Karayazı antika firması, Karayazı müzayede şirketi,Karayazı el yazması alanlar, Karayazı Kuran’ı kerim alanlar, Karayazı hat yazı alanlar, Karayazı obje alanlar, Karayazı gümüş alanlar, Karayazı turalı gümüş alanlar, Karayazı karaf alanlar, vazo alanlar, Karayazı jardinyer alanlar, Karayazı resim alanlar, Karayazı modern resim alanlar, Karayazı aplik alanlar, Karayazı bahü alanlar, Karayazı bavul alanlar, Karayazı çanak alanlar, Karayazı çömlek alanlar, Karayazı bakır alanlar, baston alanlar, Karayazı biskiü alanlar, Karayazı billur alanlar, Karayazı cam alanlar, Karayazı kristal alanlar, Karayazı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Karayazı bandırma halısı alanlar, Karayazı ceviz yemek odası alanlar, Karayazı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Karayazı ceviz sandalye alanlar, Karayazı cümbüş alanlar, Karayazı constantin oble alanlar, Karayazı cam obje alanlar, Karayazı beykoz alanlar.

Karayazı bohem alanlar, Karayazı çeşmi bülbül alanlar, Karayazı çeşme taşı alanlar, Karayazı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Karayazı arnevu alanlar, art deko alanlar, Karayazı deko alanlar, Karayazı ayna alanlar, Karayazı asma avize alanlar, Karayazı aznavur gümüş alanlar, Karayazı aznavur alanlar, Karayazı bafon alanlar, Karayazı ayvazozki alanlar, Karayazı dolap alanlar, Karayazı divit alanlar, Karayazı biblo alanlar, Karayazı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Karayazı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Karayazı dekopaj işi alanlar, Karayazı dual alanlar, Karayazı dual pikap alanlar.

Karayazı dümen alanlar, Karayazı gemici dümeni alanlar, Karayazı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Karayazı derbent halı alanlar, Karayazı eviye alanlar, Karayazı ev halısı alanlar, Karayazı elbiselik alanlar, Karayazı elbise alanlar, Karayazı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Karayazı el işi alanlar, Karayazı el işi halı alanlar, Karayazı el işi alanlar, Karayazı el işi kilim alanlar, Karayazı çan alanlar, Karayazı kilise çanı alanlar, Karayazı gemici çanı alanlar, Karayazı çarık alanlar, Karayazı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Karayazı ferforje alanlar, Karayazı fistan alanlar, Karayazı Osmanlı fistan alanlar, Karayazı portmanto alanlar, Karayazı eski saat alanlar, Karayazı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Karayazı bronz heykel alanlar, Karayazı bronz sütün alanlar, Karayazı bronz avize alanlar, Karayazı bronz vazo alanlar, Karayazı bronz kutu alanlar, Karayazı bronz el işi alanlar.

Karayazı halı alanlar, Karayazı lamba alanlar, resim alanlar, Karayazı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Karayazı insan biblosu alanlar, Karayazı oryantel biblo alanlar, Karayazı kuş biblosu alanlar, Karayazı havlu alanlar, Karayazı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Karayazı turkısh antika alanlar, Karayazı Osmanlı eşyalar alanlar, Karayazı eski gelinlik alanlar, Karayazı İstanbul resimleri alanlar, Karayazı altın varak sehpa alanlar, Karayazı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Karayazı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Karayazı bronz fener alanlar, Karayazı bünyen alanlar, Karayazı develi halı alanlar, Karayazı dürbün alanlar, Karayazı teleskop alanlar, Karayazı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Karayazı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Karayazı flama alanlar, Karayazı alem alanlar, Karayazı arabesk alanlar.

Karayazı pul alanlar, Karayazı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Karayazı eski fincan alanlar, Karayazı cam altı alanlar, Karayazı şamdan alanlar, Karayazı oryantel heykel alanlar, Karayazı gümüşlük alanlar, Karayazı hat yazı alanlar, Karayazı teship alanlar, hokka alanlar, Karayazı tophane alanlar, Karayazı goblen alanlar, Karayazı çin eski eşyalar alanlar, Karayazı Çanakkale alanlar, Karayazı Çanakkale vazo alanlar, Karayazı fil dişi heykel alanlar, Karayazı fil dişi baston alanlar, Karayazı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Karayazı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Karayazı duvar saati alanlar, Karayazı bez alanlar, buda heykel alanlar, Karayazı hamedan halı alanlar, Karayazı kılıç alanlar, Karayazı antika kılıç alanlar.

Karayazı antika araba alanlar, Karayazı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Karayazı antika eşyalar alanlar, Karayazı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Karayazı antika foto alanlar, Karayazı kehribar alanlar, Karayazı kehribar tesbih alanlar, Karayazı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Karayazı seramik eşya alanlar, Karayazı kilit alanlar, Karayazı anahtar alanlar, Karayazı antika anahtar alanlar, Karayazı antika kilit alanlar, Karayazı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Karayazı antika silah alanlar, Karayazı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Karayazı lambader alanlar, Karayazı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Karayazı komidin alanlar, Karayazı kara kalem resim alanlar, Karayazı blue black alanlar, Karayazı mask alanlar, eski mask alanlar, Karayazı aşurelik alanlar.

Karayazı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Karayazı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Karayazı gramofon alanlar, Karayazı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Karayazı güdüm alanlar, Karayazı tekke işi alanlar, Karayazı İznik alanlar, Karayazı pusula alanlar, Karayazı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Karayazı periyor saat alanlar, Karayazı mangal alanlar, Karayazı eski mangal alanlar, Karayazı Şam işi alanlar, Karayazı Süleymaniye işi alanlar, Karayazı takunya alanlar, Karayazı gümüş takunya alanlar, Karayazı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Karayazı seccade alanlar, Karayazı eski seccade alanlar, Karayazı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Karayazı tablo alanlar.

Karayazı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Karayazı abajur alanlar, Karayazı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Karayazı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Karayazı madalya alanlar, Karayazı eşya alanlar, Karayazı ferman alanlar, Karayazı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Karayazı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Karayazı bahça alanlar, Karayazı Osmanlı bohça alanlar, Karayazı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Karayazı ampir alanlar, Karayazı chrıstofle alanlar, Karayazı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Karayazı şamdan alanlar, Karayazı çanta alanlar, Karayazı van işi savat alanlar, Karayazı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Karayazı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Karayazı hokka alanlar, Karayazı fransız mine alanlar, Karayazı teşhir vitrini alanlar, Karayazı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Karayazı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Karayazı kandil alanlar, Karayazı ebru alanlar, Karayazı mustafa düzgünman alanlar, Karayazı zigon alanlar, Karayazı zemzemlik alanlar, Karayazı mücevher kutusu alanlar, Karayazı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Karayazı sürahi alanlar, Karayazı Osmanlı sürahi alanlar, Karayazı antik mercan alanlar, Karayazı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Karayazı antik sedef alanlar, Karayazı minyatür alanlar, Karayazı kabe örtüsü alanlar, Karayazı gülebdan alanlar, Karayazı mineli dürbün alanlar, Karayazı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Karayazı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Karayazı lali gue alanlar, Karayazı gece sürahisi alanlar, Karayazı meissen alanlar, Karayazı satsuma alanlar, Karayazı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Karayazı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Karayazı constantine alanlar, Karayazı anonim alanlar, Karayazı leyla gamsız alanlar, Karayazı ibrahim safi alanlar, Karayazı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Karayazı herend alanlar, Karayazı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Karayazı osmanlıca alanlar, Karayazı kitap alanlar, Karayazı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Karayazı haydar besim aydar alanlar, Karayazı orhan peker alanlar, Karayazı sıtkı olçar alanlar, Karayazı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Karayazı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Karayazı rus gümüşü alanlar, Karayazı minyatür alanlar, Karayazı viyana heykel alanlar, Karayazı oryantal heykel alanlar, Karayazı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Karayazı merasim kılıcı alanlar.

Karayazı ahşap hilye alanlar, Karayazı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Karayazı tesbih alanlar, Karayazı seyahat saati alanlar, Karayazı gravür alanlar, Karayazı degü alanlar, radio antika alanlar, Karayazı opalin alanlar, Karayazı radyo alanlar, Karayazı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Karayazı laledan alanlar, Karayazı karaf alanlar, Karayazı çerezlik alanlar, Karayazı sahleplik alanlar, Karayazı tutya alanlar, Karayazı likör takımı alanlar, Karayazı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Karayazı zarf alanlar, Karayazı nargile alanlar, Karayazı gülabdan alanlar, Karayazı ferman alanlar, Karayazı berat alanlar.

Karayazı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Karayazı şifa tası alanlar, Karayazı hokka takımı alanlar, Karayazı mangal alanlar, Karayazı barutluk alanlar, Karayazı tombak alanlar, Karayazı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Karayazı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Karayazı hançer alanlar, Karayazı kılıç alanlar, Karayazı mühürler alanlar, Karayazı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Karayazı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Karayazı seccade alanlar, Karayazı sırmalı örtüler alanlar, Karayazı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.