Karaçoban antikacılar, Karaçoban antika alanlar, Karaçoban antika eşya alanlar, Karaçoban antika eşyalar, Karaçoban eski alım satım, Karaçoban antika koleksiyoncuları, Karaçoban antika eşya alıcıları, Karaçoban antika şirketleri, Karaçoban antika firması, Karaçoban antika şirketi, Karaçoban antika firmaları, Karaçoban antika eşya şirketleri, Karaçoban antika eşya firması, Karaçoban antika eşya şirketi, Karaçoban antika eşya firmaları, Karaçoban müzayede şirketi, Karaçoban eski alanlar, Karaçoban eski eşya alanlar, Karaçoban antika alan yerler, Karaçoban antika eşya alan yerler, Karaçoban eski alan yerler, Karaçoban eski eşya alan yerler, Karaçoban antika pazarı, Karaçoban antika alım satım, Karaçoban antika alıcıları, Karaçoban antika satıcıları, Karaçoban antika eşya satıcıları, Karaçoban eski eşya alıcıları, Karaçoban eski eşya satıcıları, Karaçoban antika fiyatları, Karaçoban antika eşya fiyatları, Karaçoban eski fiyatları, Karaçoban eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Erzurum Karaçoban Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Karaçoban antika eşya alanlar ve Karaçoban antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Karaçoban antika eşya şirketimiz, Karaçoban antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Karaçoban Antika Alanlar

Karaçoban antika alanlar ve Karaçoban antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Karaçoban antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Karaçoban antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Karaçoban Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Karaçoban antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Karaçoban

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Karaçoban antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Karaçoban antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Karaçoban Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Karaçoban antika eşya alanlar ve Karaçoban antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Karaçoban antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Karaçoban antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Karaçoban Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Karaçoban antika eşya alanların tercih ettiği, Karaçoban bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Karaçoban antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Karaçoban antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Karaçoban antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Karaçoban Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Karaçoban eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Karaçoban eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Karaçoban eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Karaçoban eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Karaçoban eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Karaçoban Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Karaçoban bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Karaçoban antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Karaçoban bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Karaçoban antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Karaçoban antikacılar, Karaçoban antika eşyalar, Karaçoban eski eşyalar, Karaçoban antika şirketleri, Karaçoban antika firması, Karaçoban müzayede şirketi,Karaçoban el yazması alanlar, Karaçoban Kuran’ı kerim alanlar, Karaçoban hat yazı alanlar, Karaçoban obje alanlar, Karaçoban gümüş alanlar, Karaçoban turalı gümüş alanlar, Karaçoban karaf alanlar, vazo alanlar, Karaçoban jardinyer alanlar, Karaçoban resim alanlar, Karaçoban modern resim alanlar, Karaçoban aplik alanlar, Karaçoban bahü alanlar, Karaçoban bavul alanlar, Karaçoban çanak alanlar, Karaçoban çömlek alanlar, Karaçoban bakır alanlar, baston alanlar, Karaçoban biskiü alanlar, Karaçoban billur alanlar, Karaçoban cam alanlar, Karaçoban kristal alanlar, Karaçoban bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Karaçoban bandırma halısı alanlar, Karaçoban ceviz yemek odası alanlar, Karaçoban ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Karaçoban ceviz sandalye alanlar, Karaçoban cümbüş alanlar, Karaçoban constantin oble alanlar, Karaçoban cam obje alanlar, Karaçoban beykoz alanlar.

Karaçoban bohem alanlar, Karaçoban çeşmi bülbül alanlar, Karaçoban çeşme taşı alanlar, Karaçoban çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Karaçoban arnevu alanlar, art deko alanlar, Karaçoban deko alanlar, Karaçoban ayna alanlar, Karaçoban asma avize alanlar, Karaçoban aznavur gümüş alanlar, Karaçoban aznavur alanlar, Karaçoban bafon alanlar, Karaçoban ayvazozki alanlar, Karaçoban dolap alanlar, Karaçoban divit alanlar, Karaçoban biblo alanlar, Karaçoban dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Karaçoban daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Karaçoban dekopaj işi alanlar, Karaçoban dual alanlar, Karaçoban dual pikap alanlar.

Karaçoban dümen alanlar, Karaçoban gemici dümeni alanlar, Karaçoban gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Karaçoban derbent halı alanlar, Karaçoban eviye alanlar, Karaçoban ev halısı alanlar, Karaçoban elbiselik alanlar, Karaçoban elbise alanlar, Karaçoban paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Karaçoban el işi alanlar, Karaçoban el işi halı alanlar, Karaçoban el işi alanlar, Karaçoban el işi kilim alanlar, Karaçoban çan alanlar, Karaçoban kilise çanı alanlar, Karaçoban gemici çanı alanlar, Karaçoban çarık alanlar, Karaçoban Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Karaçoban ferforje alanlar, Karaçoban fistan alanlar, Karaçoban Osmanlı fistan alanlar, Karaçoban portmanto alanlar, Karaçoban eski saat alanlar, Karaçoban frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Karaçoban bronz heykel alanlar, Karaçoban bronz sütün alanlar, Karaçoban bronz avize alanlar, Karaçoban bronz vazo alanlar, Karaçoban bronz kutu alanlar, Karaçoban bronz el işi alanlar.

Karaçoban halı alanlar, Karaçoban lamba alanlar, resim alanlar, Karaçoban parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Karaçoban insan biblosu alanlar, Karaçoban oryantel biblo alanlar, Karaçoban kuş biblosu alanlar, Karaçoban havlu alanlar, Karaçoban mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Karaçoban turkısh antika alanlar, Karaçoban Osmanlı eşyalar alanlar, Karaçoban eski gelinlik alanlar, Karaçoban İstanbul resimleri alanlar, Karaçoban altın varak sehpa alanlar, Karaçoban altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Karaçoban afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Karaçoban bronz fener alanlar, Karaçoban bünyen alanlar, Karaçoban develi halı alanlar, Karaçoban dürbün alanlar, Karaçoban teleskop alanlar, Karaçoban sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Karaçoban çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Karaçoban flama alanlar, Karaçoban alem alanlar, Karaçoban arabesk alanlar.

Karaçoban pul alanlar, Karaçoban Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Karaçoban eski fincan alanlar, Karaçoban cam altı alanlar, Karaçoban şamdan alanlar, Karaçoban oryantel heykel alanlar, Karaçoban gümüşlük alanlar, Karaçoban hat yazı alanlar, Karaçoban teship alanlar, hokka alanlar, Karaçoban tophane alanlar, Karaçoban goblen alanlar, Karaçoban çin eski eşyalar alanlar, Karaçoban Çanakkale alanlar, Karaçoban Çanakkale vazo alanlar, Karaçoban fil dişi heykel alanlar, Karaçoban fil dişi baston alanlar, Karaçoban fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Karaçoban fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Karaçoban duvar saati alanlar, Karaçoban bez alanlar, buda heykel alanlar, Karaçoban hamedan halı alanlar, Karaçoban kılıç alanlar, Karaçoban antika kılıç alanlar.

Karaçoban antika araba alanlar, Karaçoban antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Karaçoban antika eşyalar alanlar, Karaçoban kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Karaçoban antika foto alanlar, Karaçoban kehribar alanlar, Karaçoban kehribar tesbih alanlar, Karaçoban Kütahya alanlar, kınık alanlar, Karaçoban seramik eşya alanlar, Karaçoban kilit alanlar, Karaçoban anahtar alanlar, Karaçoban antika anahtar alanlar, Karaçoban antika kilit alanlar, Karaçoban josefin alanlar, kaşpo alanlar, Karaçoban antika silah alanlar, Karaçoban antika rahle alanlar, rahle alanlar, Karaçoban lambader alanlar, Karaçoban minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Karaçoban komidin alanlar, Karaçoban kara kalem resim alanlar, Karaçoban blue black alanlar, Karaçoban mask alanlar, eski mask alanlar, Karaçoban aşurelik alanlar.

Karaçoban saleplik alanlar, bozalık alanlar, Karaçoban antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Karaçoban gramofon alanlar, Karaçoban mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Karaçoban güdüm alanlar, Karaçoban tekke işi alanlar, Karaçoban İznik alanlar, Karaçoban pusula alanlar, Karaçoban gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Karaçoban periyor saat alanlar, Karaçoban mangal alanlar, Karaçoban eski mangal alanlar, Karaçoban Şam işi alanlar, Karaçoban Süleymaniye işi alanlar, Karaçoban takunya alanlar, Karaçoban gümüş takunya alanlar, Karaçoban Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Karaçoban seccade alanlar, Karaçoban eski seccade alanlar, Karaçoban Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Karaçoban tablo alanlar.

Karaçoban antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Karaçoban abajur alanlar, Karaçoban sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Karaçoban antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Karaçoban madalya alanlar, Karaçoban eşya alanlar, Karaçoban ferman alanlar, Karaçoban berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Karaçoban jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Karaçoban bahça alanlar, Karaçoban Osmanlı bohça alanlar, Karaçoban bindallı alanlar, kaftan alanlar, Karaçoban ampir alanlar, Karaçoban chrıstofle alanlar, Karaçoban ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Karaçoban şamdan alanlar, Karaçoban çanta alanlar, Karaçoban van işi savat alanlar, Karaçoban tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Karaçoban Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Karaçoban hokka alanlar, Karaçoban fransız mine alanlar, Karaçoban teşhir vitrini alanlar, Karaçoban buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Karaçoban keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Karaçoban kandil alanlar, Karaçoban ebru alanlar, Karaçoban mustafa düzgünman alanlar, Karaçoban zigon alanlar, Karaçoban zemzemlik alanlar, Karaçoban mücevher kutusu alanlar, Karaçoban dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Karaçoban sürahi alanlar, Karaçoban Osmanlı sürahi alanlar, Karaçoban antik mercan alanlar, Karaçoban makta alanlar, teslim taşı alanlar, Karaçoban antik sedef alanlar, Karaçoban minyatür alanlar, Karaçoban kabe örtüsü alanlar, Karaçoban gülebdan alanlar, Karaçoban mineli dürbün alanlar, Karaçoban sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Karaçoban şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Karaçoban lali gue alanlar, Karaçoban gece sürahisi alanlar, Karaçoban meissen alanlar, Karaçoban satsuma alanlar, Karaçoban hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Karaçoban macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Karaçoban constantine alanlar, Karaçoban anonim alanlar, Karaçoban leyla gamsız alanlar, Karaçoban ibrahim safi alanlar, Karaçoban bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Karaçoban herend alanlar, Karaçoban nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Karaçoban osmanlıca alanlar, Karaçoban kitap alanlar, Karaçoban kalle alanlar, ali kartal alanlar, Karaçoban haydar besim aydar alanlar, Karaçoban orhan peker alanlar, Karaçoban sıtkı olçar alanlar, Karaçoban Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Karaçoban edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Karaçoban rus gümüşü alanlar, Karaçoban minyatür alanlar, Karaçoban viyana heykel alanlar, Karaçoban oryantal heykel alanlar, Karaçoban f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Karaçoban merasim kılıcı alanlar.

Karaçoban ahşap hilye alanlar, Karaçoban hereke halı alanlar, kuka alanlar, Karaçoban tesbih alanlar, Karaçoban seyahat saati alanlar, Karaçoban gravür alanlar, Karaçoban degü alanlar, radio antika alanlar, Karaçoban opalin alanlar, Karaçoban radyo alanlar, Karaçoban kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Karaçoban laledan alanlar, Karaçoban karaf alanlar, Karaçoban çerezlik alanlar, Karaçoban sahleplik alanlar, Karaçoban tutya alanlar, Karaçoban likör takımı alanlar, Karaçoban mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Karaçoban zarf alanlar, Karaçoban nargile alanlar, Karaçoban gülabdan alanlar, Karaçoban ferman alanlar, Karaçoban berat alanlar.

Karaçoban hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Karaçoban şifa tası alanlar, Karaçoban hokka takımı alanlar, Karaçoban mangal alanlar, Karaçoban barutluk alanlar, Karaçoban tombak alanlar, Karaçoban saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Karaçoban ağızlık alanlar, kemer alanlar, Karaçoban hançer alanlar, Karaçoban kılıç alanlar, Karaçoban mühürler alanlar, Karaçoban mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Karaçoban Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Karaçoban seccade alanlar, Karaçoban sırmalı örtüler alanlar, Karaçoban antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.